Login lub e-mail Hasło   

Wspomnienie z wakacjowa

Widzę, że macie jakieś słabe nastroje, pewnie dlatego, że was nie stać.
Wyświetlenia: 238 Zamieszczono 28 dni temu

Kochani!

Widzę, że macie jakieś słabe nastroje, pewnie dlatego, że was nie stać.

No jak wiadomo zwiedziłem cały świat, kilka razy wzdłuż i dwa razy wszerz albo odwrotnie i nie jest to kit.

Tak to już jest. Ludzie którzy mają kasę to z niej korzystają, a ci co nie mają to nie korzystają. Tanio nie jest. Wiadomo, ale warto zażyć luksusu, nie powiem, że tak powiem.

Na szczęście kasy mam pełne garaże i kieszenie i co mi tam zresztą. 


Wielokrotnie bywałem na hawajach, a hawaje też gościły u mnie w postaci luksusowych tapet w równie luksusowych wnętrzach moich luksusowych will i apartamentów. Wisząc na luksusowych ścianach.

Na wakacje początkowo miałem jechać z żoną, ale ona jest busineswoman i wyciera niemieckie tyłki, a dodatkowo bije kasę na odcinku kosmetyki luksusowych wnętrz wycierając kurze, trzepiąc luksusowe dywany i wynosząc luksusowe kubły z luksusowymi śmieciami. Woli pracować. Uszanowałem jej wybór i nie chcę jej przeszkadzać w samorealizacji.

No kochani, ale dość tych wynaturzeń. Postanowiłem spędzić luksusowe wakacje w pełnym luksusie na który w końcu mnie stać, bo mam pełne garaże luksusowych aut w najbardziej luksusowych willach na całym świecie.

Po przybyciu na miejsce w luksusowych wnętrzach klasy  bussines VIP kazałem mojemu kierowcy zawieźć się do luksusowego hotelu.


Apartament był wygodny i nawet nieco zbyt obszerny, bo służba nie wypakowała tira z osobistymi rzeczami, który mi towarzyszył.Hotel był 12 gwiazdkowy. Wiem, bo 3 razy liczyłem. Przez dziurę w suficie naliczyłem 12 gwiazd w cudowną noc przy równie cudownym  pisku takich małych naszych braci mniejszych z długimi ogonami. W tle słyszałem pohukiwanie psów i szczekanie sów, albo odwrotnie, ale tak to jest człowiek sączy 300 letnią  whisky w towarzystwie śmietanki towarzyskiej z pierwszych stron światowych mediów.


Z tarasów mogłem podziwiać ocean i kiwać do innych celebrytów, ludzi finansjery, bussisnesu, polityków siedzących na luksusowych ławkach dostępnych tylko dla luksusowych gości. 
Swój luksusowy jacht kazałem zakotwiczyć w uroczej zatoczce:


obok równie uroczej i wykwintnej plaży

Chciałem być bliżej natury i oceanu, by ocean moich marzeń zaoceanił w pełni. Kupiłem stary zamek, bo jak wspominałem jestem bajecznie wręcz bogaty i to dla mnie żaden problem.


Tanio nie było, ale warto się tam poprzechadzać z najbogatszymi celebrytami i gwiazdami muzyki. To niezwykle otwarci,  przebudzeni i oświeceni ludzie z pełną świadomością.zażerając się kawiorem


i wypijając hektolitry francuskiego szampanaGorąco zachęcam do poznawanie świata, a ma on wiele do zaoferowania i warto oglądać jego specjały. Tak czy siak jest takie powiedzenie ,,podróże kształcą'' .

Jako ciekawostkę powiem, że w następnym artykule napiszę, gdzie nie byłem, czego nie widziałem i komu jeszcze nie podałem swej bajecznie bogatej i luksusowej dłoni.

Podobne artykuły


14
komentarze: 10 | wyświetlenia: 1341
12
komentarze: 24 | wyświetlenia: 1260
12
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1142
10
komentarze: 2 | wyświetlenia: 899
10
komentarze: 21 | wyświetlenia: 767
10
komentarze: 14 | wyświetlenia: 989
10
komentarze: 1 | wyświetlenia: 848
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 828
9
komentarze: 4 | wyświetlenia: 730
9
komentarze: 24 | wyświetlenia: 859
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 473
8
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1068
8
komentarze: 6 | wyświetlenia: 1259
8
komentarze: 21 | wyświetlenia: 945
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Brawo! Takiego cię kochany Dziadziu uwielbiam. Masz dystans do siebie i nawet czasem coś potrafisz dla śmiechu sklecić. Fajne. Ciesze się, że się zrelaksowałeś tym tekstem :):).

  Hamilton,  28 dni temu

@Who cares: cieszę się, że ci się podoba, ale zaraz zrobię focha, usunę, zmienię nick, fryzurę i przemaluję paznokcie lakierem od Diora albo z fabryki farb i lakierów w Cieszynie. Jeszcze nie wiem.

@Hamilton: to co najwartościowsze i najpiękniejsze - zmienne jest, a zatem to zrozumiałe:):)))

Po dłuższych skrajnych przemyśleniach postanowiłem napisać szczerą prawdę...
Zacząłem czytać w trakcie obiadu (wiem że niemądre), rechocząc w głos, ocierając co chwila łzy. Do czasu przewinięcia na kolejne zdjęcie...I tego do śmierci Ci nie daruję! Ledwie zdążyłem do łazienki. Po krótszych męczarniach powracałem do lapka...tyłem, by na ślepo przewinąć kawałek dalej i z najwyższą ostrożności ...  wyświetl więcej

@jotko49: hahahaha - zawiść przez ciebie przemawia. My bogaci i pływający w luksusach w koloni, wrocławiu i honolulu jesteśmy ze wszystkich stron atakowani a prawda jest taka, że nam się należy jak renciście renta. Ale fakt, ostatnio byłem u fryzjera i siedziałem pod kloszem. Wiesz, to taka suszarka i nie wykluczone, że mi mózg nieco sfajczyło i przesadziłam, sorry przesadziłem. Zrobię jutro focha i się podam do dymisji.

  Hamilton,  27 dni temu

@Adam Jezierski: pozwolę sobie zauważyć panie hrabio, że został pomylony link i przez pomyłkę nie wyświetla się żaden evergreen szanownego pana hrabiego. To ewidentna strata dla dorobku. Może dziś nie być oczekiwanych 7000 kolejnych punktów.

  jotko49,  27 dni temu

@Adam Jezierski: Oj tam, adaśko znowuż się chwalisz. Dawno miałem się spytać o ten potężny toy toy przed witryną. Poszerzasz swe usługi. Fakt, trza się rozwijać, zwłaszcza gdy masz na składzie tyle papirusów na użytek nowej działalności. Pecunia non olet ?

  Hamilton,  27 dni temu

@jotko49: dziwne, że największy antyk (i) wariat, o międzynarodowej sławie nie ma jeszcze własnej strony www.

  jotko49,  27 dni temu

@Hamilton: Skaza tajnej działalności w podziemiu...Powstanie Warszawskie, Solidarność, TW rezydent, nie dziwota iż brak info dla byle kmiota.;-)

  Hamilton,  27 dni temu

@jotko49: zapomniałem. Antyk wariat jest tak utajniony, że aby się tam dostać trzeba się wpierw zastrzelić. Agenci wnoszą do Adasia jedynie zwłoki. Tak jest bezpieczniej dla jego arcy tajnych operacji.

Mój obrazek pokazuje ludzi na wakacjach.
Polacy na wakacjach mają coraz więcej pieniędzy. Nie zawsze wydają je rozsądnie. Niektórzy nawet kupują książki. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że ceny w Antykwariacie są znacznie niższe niż w księgarniach.

  Hamilton,  27 dni temu

@Adam Jezierski: mój znajomy miał księgarnię i splajtował pod koniec ubiegłego roku. Ty ceny masz znacznie niższe niż w księgarniach i dlatego te swoje gigantyczne utargi musisz wynosić pod osłoną nocy w przebraniu. To jak z tym deszczem punktów na eioba. Napisz evergreena o ekonomii.

Od kilku lat ceny w Antykwariacie spadają, a marże i obroty rosną,
Coraz bardziej przebieramy dostarczany towar.
Płacimy ludziom coraz mniej, a oni coraz bardziej zadowoleni, że pozbyli się doskonałych książek.
Różni cwaniacy wmawiają w mediach ludziom, że książki są nic nie warte, a my wykorzystujemy doskonałe warunki do prowadzenia biznesu.
Przeczytaj: >>> http://eiba.pl/5

  Hamilton,  27 dni temu

@Adam Jezierski: jak dobrze poczytać specjalistę z ekonomii. Ludzie im mają mniej tym są szczęśliwsi. A ty na tym zarabiasz i masz więcej, co czyni cię bardzo nieszczęśliwym. Napisz Adaś coś o giełdzie forex. Czekam z utęsknieniem i nadzieją, że zacznę wreszcie tracić. I nie chodź Adaśko po ulicach, tam leżą pieniądze, które szczęścia nie dają. Lepiej przeciskaj się kanałami kanalizacyjnymi.

  Hamilton,  27 dni temu

@Adam Jezierski: Adaśko, a nie myślałeś by pobierać opłaty za oddanie wartościowych książek. Kolejki pod antyk wariatem jak przed mięsnym w PRL. I będziesz sławny jak ten artysta biznesu z Amber Gold.

@Hamilton:
Wyobraź sobie, że był już jeden taki przypadek.
Jeden Szwed (prawdziwy Szwed szwedzkiego pochodzenia), który odziedziczył mieszkanie w Gdańsku, prosił mnie o oczyszczenie z książek mieszkania, które chciał sprzedać.
Zadanie wykonałem. Za książki nic nie zapłaciłem. Taka była umowa.
Następnie Szwed kupił ode mnie bez targowania grafiki. Widziałem, że wcale nie są mu potrzebne i kupuje, żeby się odwdzięczyć.

  Hamilton,  27 dni temu

@Adam Jezierski: wyobrażam sobie, że za rok ten Szwed przyjdzie i poprosi cię o posprzątanie tych grafik z mieszkania które chce sprzedać a ty wykonasz zadanie. A za rok .... prawdziwy Szwed szwedzkiego pochodzenia....

@Hamilton:
To było 3 lata temu.
>>> http://eiba.pl/5

@Hamilton: Pewnikiem z mocnym rodowodem w/g starych kościelnych zapisów ojciec był z Ułan Bator o mocno skośnych oczach i rasy czerwonej z akcentem Jidisz...

  Hamilton,  27 dni temu

@Adam Jezierski: Aha - 3 lata temu 'Zakładała się świnia z osłem'. Adasiu mnie przy tym naprawdę nie było. Nie wiem z kim się zakładałeś. To już musisz sobie sam przypomnieć.

  seta1212,  2 dni temu

Twój art przykuł moja uwagę z opóźnieniem ale muszę przyznać, że dla mnie bomba! ))

  Hamilton,  2 dni temu

@seta1212: hahaha - coś mi się wydaje, że Koriolanek wyleje na ciebie kilka wiader swojej 'miłości'.

@Hamilton: akurat teraz Ty mnie interesujesz ...
Widzę, iż przyjąłeś, że kpina to miłość i od rana kpisz.
Ale kpina to nienawiść i od rana wylewasz obficie nienawiść w postaci kpiny ...
Kim więc jesteś ?

  Hamilton,  2 dni temu

@Koriolan: JAM JEZD. Niech ci to wystarczy na razie jako i nam wystarcza..I wyluzuj, przecież 'krulowa honolulu' powiedziała, że seta to 'dupek'. A jak tam powiedziała to z miłości zapewne, którą tak pieczołowicie w nią wlałeś na 'posiadach z porzygiem'..

@Hamilton: jestem luźny ...
Obrales za cel swej nienawiści mnie, Vivi, Jezierskiego i pokrzywionego dokładnie tak jak kiedyś świstaka.
Ponieważ seta1212 mówi o tobie z szacunkiem to nie kierujesz swojej nienawiści w jego stronę.
Kogo nienawidzisz widać wyraźnie ...
Pytanie jest ...
Za co ?
Co w Tobie jest nie tak, że potrzebujesz tą nienawiść wylewać ?

  Hamilton,  2 dni temu

@Koriolan: hi hi - to frustracja z powodu czerwonych punktów każe mi tak od rana do wieczora. Zgadłem ?

@Hamilton: raczej nie ...
Nie wygląda to na Twoją szczerą odpowiedź.
I nie musisz publicznie dawać odpowiedzi ...
Możesz napisać coś obojętnego ...

@Hamilton: Sam sobie klikasz plusy.

@Adam Jezierski: ham-iltonowi ja też klikam zielone, bo mu na tym zależy ...

@Koriolan:
a on potem się nadyma.

@Adam Jezierski: niech się nadyma ...
Skoro jest mu to potrzebne.
Tobie też stawiam plusy.
Czy Ty też uważasz, że ilość plusów określa Twoją wartość ?
Czy czujesz się mniej wartościowy gdy masz mniej plusów od hamiltona ?

@Koriolan:
Jestem odporny na krytykę, co nie oznacza, że nie analizuję krytycznych uwag pod moim adresem i nie wyciągam wniosków. Czasem przyznaję rację krytykom..
Ilość plusów na eioba.pl nie określa mojej wartości, ani nawet nie określa wartości plusowanego/minusowanego artykułu albo komentarza. - Jest to ocena bardzo małej grupki ludzi, będących zalogowanymi uczestnikami portalu.

  Hamilton,  2 dni temu

@Adam Jezierski: nie tylko sam sobie daję plusy Adasiu, ale siedzę na portalu, podaję linki do swoich evercuśtamów w każdym evercuśtamie, w co drugim komentarzu i skamlam o odsłonki, bo one są nic a nic nie warte. Zgłoście moje lewe konta do admina zamiast tyle się ślinić. Dla admina to 3 minuty roboty. Do dzieła chłoptasie.

  Hamilton,  2 dni temu

@Koriolanku to dzięki tobie nie mam minusów, sobie od koryta odejmiesz a mnie dasz, boś wspaniałomyślna i wypełniona miłością własną kozia bozia.

@Hamilton:
Nie będę zgłaszał, ponieważ
są mi obojętne twoje i moje plusiki zarówno.
Szkoda tylko, że ludzie boją się hejterów i nie dają merytorycznych komentarzy pod moimi artykułami.
Wystraszyłeś prawie wszystkich komentatorów.

  Hamilton,  2 dni temu

@Adam Jezierski: Adaśko coś ty, ludzie się nie boją, czekają z wypiekami na twarzy na ten obiecany przez ciebie dobrobyt jak w Polsce będzie pustynia i będą mogli kupić sobie pietruszkę po 50 dolarów za kilo, a ty sprzedaż na giełdzie swoje every mnie a ja swoje tobie i złotówka wywinduje pod niebiosa. I wszyscy będziemy zdrowi, młodzi, piękni, bogaci i mądrzy jak ty.

  Hamilton,  2 dni temu

@Adam Jezierski: sięgnijmy Adaśko do historii eioba, gdy o punkty było znacznie łatwiej:
http://eiba.pl/p
http://eiba.pl/o
http://eiba.pl/n
Dupy wtedy też nie urywałeś. Najważniejsze znaleźć winnego.

@Hamilton: "sobie od koryta odejmiesz "
Akurat punkty są modelem PEŁNEJ OBFITOŚCI.
Dawanie Ci punktów nie umniejsza moich.
Czyli mam NIESKOŃCZONĄ liczbę zielonych punktów i mogę Ci dawać bez opamiętania ...
I tak właśnie Ci daję ...

  Hamilton,  2 dni temu

@Adam Jezierski: Adasiu nie będziesz zgłaszał moich lewych kont. Wygodniej jest oskarżyć kogoś i się dowartościować czyimś kosztem. Niech udowadnia, że nie jest wielbłądem. Ty teraz umyj łapki i pisz wzniosłe evergreeny o moralności i wartościach.

  Hamilton,  2 dni temu

@Koriolan: Kori nie pierd*** - wymyśl coś mądrzejszego, bo to coś wymyślił jest nieskończenie głupie.

@Hamilton:
1) Jestem zadowolony z dawnych i z dzisiejszych osiągnięć.
2) Nie jesteś wielbłądem i dupy nie mam zamiaru urywać nikomu.

  Hamilton,  2 dni temu

@Adam Jezierski: Adaśko to ja już nie wiem czy ty się chwalisz czy ty się skarżysz. Hahaha - ustalmy raz na zawsze - ludzie by na ciebie głosowali i dyskutowali ale nie głosują i nie dyskutują, bo się mnie boją. No to wreszcie cała prawda wyszła na jaw.

@Hamilton: "nieskończenie głupie."
Twoja nienawiść działa tak, że opisujesz moje gadanie jako nieskończenie głupie, by uznać, że Twoje jest mądre.
By poczuć się lepszym, przynajmniej ode mnie ...
.
Owszem, jesteś lepszy, mądrzejszy, silniejszy, dłużej jesteś na eioba, masz więcej zielonych punktów ...
Co jeszcze chcesz bym napisał abyś poczuł się lepszy ?

  Hamilton,  2 dni temu

@Koriolan: napisz "Jam jest", "życie jest piękne", "żyje się aż do śmierci", "jestem Synem koziej bozi i mogę pisać o sobie z wyższością", "mam już 10 858 komentarzy hi hi", "idę to uczcić na rynek". Myślę, że na początek wystarczy i poczujemy się lepiej. Ale od rana do wieczora na okrągło, bo inaczej eioba uschnie. Możesz też wpleść ciulu wątek 'miłosny jak ham-ilton robił laske baranowi'.

@Adam Jezierski: "krytycznych uwag pod moim adresem"
Cóż ...
Ja sam próbuje zobaczyć siebie prawdziwego. Inni widzą mnie gorzej, jakby za zasłoną, choć faktycznie mogą lepiej czasami zobaczyć moje błędy ...

@Hamilton: cóż ...
Napisałem już to NIE RAZ, nie dwa.
Ale jeśli pragniesz to proszę, jeśli masz się poczuć lepiej ...
Niedługo będę miał 11 tysięcy komentarzy a życie jest CUDOWNE i to jest jedyną prawda. Ja to widzę więc mogę pisać o sobie z wyższością, choć tego nie pragnę ...
Coś jeszcze mogę dla Ciebie zrobić ?

  Hamilton,  2 dni temu

@Koriolan: 'Coś jeszcze mogę dla Ciebie zrobić ? '. Możesz. Rozpędź się i walnij w jadący autobus. Istnieje szansa, że ci te klepki wskoczą znów na swoje miejsce. Ale uczciwie - gwarancji nie ma !. No i jakby nie patrzeć - autobusu żal.

@Hamilton: sorry ...
Nie powinienem robić niczego coby potwierdzało i wzmacniało Twoja nienawiść ...
A także, niszczyło moja miłość ...
Więc sorry ...
Nie będę stosował wobec ciebie agresji ani wobec siebie ...

  Hamilton,  2 dni temu

@Koriolan: twoja stabilność emocjonalna oceniana jest na 23 milisekundy w chwilach głębokiego relaksu. Pa. Zmień kartkę na czole i idź na rynek pokwiczeć przy piwie..Dziewczyny czekają.

@Hamilton: pa ...
Trzymaj się swoich kpin uznawanych przez Ciebie za miłość ...

  Hamilton,  2 dni temu

@Koriolan: ty się trzymaj za kartkę byś nie zapomniał ile masz komentarzy. Ktoś cię zapyta i wyjdziesz na nieświadomego swojego własnego sukcesu.

  Serpico,  2 dni temu

@Koriolan:
http://www.frontlinegenomics.c(...)n-life/
5 bań na was czeka, co to dla was :).Adaś to w 5 minut zrobi, ty możesz coś tam pomóc i jedziemy na wakacje :P a co nie stać nas ? hhhaah ....:P
Generalnie ciekawe :)

Ja już powoli będę organizował jak wydać te 5

...  wyświetl więcej

  Hamilton,  2 dni temu

@Serpico: e tam, też mi odkrycie. Adaśko już dawno sobie taki genom wszczepił osobiście tylko przez wrodzoną skromność o tym nie pisze.

@Koriolan: … kurcze zostaw go .. to chory na nacyzm debil … po co się nim ciągle zajmujesz? Liczysz, że któregoś dnia zapali się w jego głowie lampka i przyzna, że wszystko co zrobił w życiu to zjebał? Jemu już nic innego nie pozostaje, jak tylko szczekać i szczekać, jak burki którym kiedyś zabrano wolność i teraz każdego za to winią … tej patologii nie da się już wyleczyć … lepiej przedstaw coś z ...  wyświetl więcej

  Serpico,  2 dni temu

@podobny:
Co tak krzyczysz znów ? Lepiej przeczytaj to co dałem w linku, to na serio coś dla was, zamiast krzyczeć na ludzi, chętnie poczytam na ten temat, tylko spójnie i sensownie bym chciał :), ale chcieć to sobie mogę :), skoro jesteście tacy mądrzy, pójdzie wam jak z płatka.

Koriolan pisze że nie użyje agresji, a ty jej używasz i co dalej ? :P

  Hamilton,  2 dni temu

@podobny: kurcze znów spadłeś z drabinki w tesco ? No, grawitacja swoje prawa ma, a ich poznanie bywa bolesne. Onanizm podobno uspokaja. Onan żył krótko, ale podobno był szczęśliwy.

@Hamilton: Skoro tak, to lepiej żebyś stosował onanizm, niż spuszczanie się kąśliwym słowem na eioba … ?

  Hamilton,  2 dni temu

@podobny: pozwolisz, że będę się spuszczał tam gdzie uznam to za stosowne, a ty pozostań przy japońskich zdjęciach małolatów i na eioba. Poproś Koriego, on jak nie ględzi to pośredniczy w robieniu laski baranom. Każdy ma swoje dawki "uniesień". Skorzystaj z jego usług.

  Hamilton,  2 dni temu

@podobny: ty się zachwycaj pożyczkami po 3 % od facia, który chce zapładniać, suszą i pietruszką po 100 złotych za kilogram a nawet firmą POL-CAT pana magystra która załatwi wszystkim wszystko na całym świecie, ale to nie znaczy, że wszyscy muszą podzielać twoje zdanie. Zachwycaj się tym z dzikim entuzjazmem, ale trochę bardziej indywidualnie.

@podobny: Mój RD mówi o braciach i jedności z nimi. Ego jest MUREM który nas oddziela od siebie, brata, Boga. Obalam ten mur i patrzę na efekty w relacji z "pokrzywdzonymi".
Idee ...
Masz rację ale dla mnie to TYLKO połowa.
Ja ciągnę Cię do "bycia" by poprzez niego dojść do życia. W normalnym życiu pocisz się ze strachu, przed śmiercią, śmiesznością, strata wartości dlatego he ...  wyświetl więcej

@podobny: dlatego w głębszym RD ideały w ogóle nie istnieją. To znaczy istnieją na początku by wyjść z bagna codzienności. Ale potem są wyrzucane. Jak liny przy wspinaczce ...
Używasz ich ale po powrocie do domu chowasz liny do piwnicy i pijesz szampana po zwycięstwie nad sobą i górą.

@podobny: i owszem, widzisz mnóstwo ludzi zawieszonych w linach ideałów ale oni jeszcze nie weszli na szczyt a niektórzy nawet nie wejdą.

  Serpico,  2 dni temu

@Koriolan:
Obyś tego nie musiał sprawdzać w jakiejś ekstremalnej sytuacji, tony słów, a jakby ktoś ci przystawił pistolet do głowy, albo kazał grać w rosyjską ruletkę, to nie ma opcji że byś nie miał kompletnie żadnej reakcji, jeśli byś jej nie miał to znaczy że coś jest nie tak z psychiką.
Jedno się zgadza, życie jest najwyższą wartością, ale dalej to tylko słowa, których nigdy nie ...  wyświetl więcej

@podobny: on stosuje onanizm ... Słowny.
Nie jest to rzeczywisty seks bo używa do tego monitora i klawiatury. Jedyną różnicą jest, że onanizuje się czytając i pisząc a nie patrząc. On nawet nie potrzebuje Twojego współdziałania, wystarczy, że Cię widzi, czyta i już się spuszcza ....

@Serpico: nie znasz mnie ...
Tutaj to tylko maleńka próbka. Życie niesie dalsze sprawdziany. Dlatego spotykam się z rodziną, Wróblem, zakonnikiem, Adamskim i wieloma innymi ludźmi. Właśnie po to by sprawdzić siebie, wielkość swojego ego itd.

@Koriolan:
Dowiadujesz się za pół godziny, że został ci tydzień życia i nie byłoby żadnej reakcji ? To jest niemożliwe.

  Hamilton,  2 dni temu

@Koriolan: Kori i ta ' nieśmiertelność, nieustraszoność, nieugiętość' każe ci pierdolić w koło macieju o tym samym całymi godzinami. Noż kuźwa to każda katarynka jest nieśmiertelna, nieustraszona i nieugięta. Pijesz szampana a woda sodowa ci wali do łba jak wodospad Niagara. Osiągnąłeś już szczyt szczyli.

@Serpico: Ty jesteś niezłym sprawdzianem ale mój młodszy syn dużo lepszym. Jest mega wkurwiajacy. Tym niemniej obserwując siebie czasem daje mu radę :-)))

@Serpico: "niemożliwe"
Mylisz kilka rzeczy ...
Mylisz emocje a właściwie BRAK kontroli nad nimi z ...
Kontrolą emocji.
Ja jestem PANEM swoich emocji. Ja decyduję czy i jakie przeżywać. Bez tego nie mógł bym czerpać radości z picia piwa, bzykania i piękna świata i innych rzeczy.
.
Tobą emocje rządzą. Ja np manipuluje Tobą wywołując w Tobie emocje, których nie możesz powstrzymać
Naciskam guzik i się pienisz ....

@Serpico: teraz dokładniej.
Ja nie jestem oświecony, jestem przebudzony. Co oznacza, że jestem w POŁOWIE drogi, panuje nad połową emocji.
I np mógłbym chyba zapanować nad emocjami gdyby umarło moje dziecko. Ale by to stwierdzić na 100% musiałbym tego doświadczyć.
.
Ja dalej się rozwijam i rozszerzam ilość emocji nad którymi panuję. Teraz jestem w fazie panowania nad emo ...  wyświetl więcej

  Serpico,  2 dni temu

@Koriolan:
Nie takich, to śmierć, przestajesz istnieć fizycznie, jeśli byłbyś w sytuacji że masz jakąś kontrolę nad nią, typu, możesz wytrącić napastnikowi pistolet, wtedy byś mógł powiedzieć że kontrolujesz emocje związane z tym że za chwilę możesz umrzeć, ale nie w sytuacji gdzie nie masz wyjścia, one muszą się pojawić niezależnie od ciebie i w każdym człowieku będzie lęk przed nieznanym. ...  wyświetl więcej

@Serpico: "niemożliwe"
Otóż możliwe ...
Poczytaj o śmierci Gandiego. Umarł błogosławiąc, wybaczając mordercy. Pominmy Jezusa ...
Poczytaj o śmierci ks. Kolbe (obóz koncentracyjny).
I jeszcze innych ludzi ...

  Serpico,  2 dni temu

@Koriolan:
Ale co z tego ? Piszesz o ludziach bez wyjścia i pogodzonych ze śmiercią ? To wcale nie znaczy że jej się nie bali.
Dodaj jeszcze jakieś osoby które nie mają nic do stracenia, no wtedy jeszcze będzie to w jakiś sposób sensowne.
Osoba mająca dużo do stracenia i prowadząca szczęśliwe piękne życie, zareaguje na informację o śmierci strachem.

@Serpico: zamiana strachu na walkę, zabicie innych jest proste. I nie jest to żaden rozwój. W każdym państwie każdy żołnierz jest w tym szkolony.

  Serpico,  2 dni temu

@Koriolan:
To był tylko przykład w jakiej sytuacji może nastąpić śmierć, przykład tylko.
Mogę ci znaleźć inny, podczas negocjacji biznesowych na Podhalu, dochodzi do konfliktu interesów, w wyniku którego jeden z biznesmenów, tłucze drugiego z rozmysłem i rozeznaniem po twarzy, bez agresji, jednak ten tłuczony nie wie czy jest to robione z takim rozmysłem, że tłukący nie złamie mu rdzenia kręgowego.

Chcesz to sobie sprawdź, podać namiary na niego ? HAHAHAAHAH.............

@Serpico: "zareaguje na informację o śmierci strachem."
Większość ludzi JUŻ się boi śmierci.
Np popatrz na hamiltona. Jak myślisz czym jest jego kpiną ?
Niestety ludzi oświeconych jest tylko 3%. Podałem Ci kilka przykładów. Resztę jak chcesz znajdź sobie sam.
Podpowiedź ... Spróbuj się dowiedzieć jak umierają mistrzowie.
Buddyjscy lamowie, mistrzowie zen itp.

@Serpico: wszystko są przykłady ...
Np gdy ja będę rozstawał się z ciałem mogę się zesrać i zsikać ze strachu. Gdyby mnie wieszali zesram się na pewno ...

  Hamilton,  2 dni temu

@Koriolan: jasne Kori, poza tobą nikt nie potrafi czerpać radości z picia piwa, bzykania i piękna świata i innych rzeczy. To kozia bozia zarezerwowała tylko i wyłącznie dla swojego Syna wielkiego Koriego, który wi i umi. Ty się walnij w ten guziczek i wypuść powietrze, bo będzie drugi Czernobyl.

  Serpico,  2 dni temu

@Koriolan:
Znów piszesz o Hamiltonie .......czemu ? Po co ? W luksusach, jak to mistrzowie hahahah .......
Z jednym z tych oświeconych Lamów, już w podeszłym wieku, była afera, z tą panią redaktor jakąś i godzinnymi fellatio, znajdź inny przykład, nie pamiętam ile on miał, z 80, a ona około 30.

  Hamilton,  2 dni temu

@Koriolan: Im więcej wiedzy tym większa świadomość naszych ograniczeń, stąd powiedzenie Sokratesa "Wiem, że nic nie wiem". Nie dlatego, że nic nie wiedział. Wiedział znacznie więcej niż jego ówcześni pobratymcy. Zdał sobie sprawę z tego, że wraz ze wzrostem wiedzy poszerza się obszar niewiedzy. Tylko idiota wie wszystko. A skrajny idiota się tym przechwala.

  Hamilton,  2 dni temu

@Koriolan: Kori jak ty będziesz umierał to na Antarktydzie zakwitną bzy, lwy w Tanzanii przejdą na wegetarianizm, oceany wyschną z żalu, a Beduini i wielbłądy będą tak beczeć, że Sahara zamieni się jezioro.

  Hamilton,  2 dni temu

@Koriolan: wyciągasz jakieś argumenty z dupy. Jaki jest związek Jezusa, Gandiego, Kolbego i obozów koncentracyjnych z twoim nudnym do bólu ględzeniem na eioba ? Na siłę próbujesz sobie coś udowodnić powołując się na postacie i wydarzenia historyczne. Logika blond Mariolki. Jesteś żałosny.

@Koriolan:
"Tricycle W "Traveller in space" opowiada Pani o swym seksualnym związku ze zmarłym Kalu Rinpocze (1904-1989) . Ta informacja była szokiem dla każdego na Wschodzie i Zachodzie, kto znał tego mistrza. Był on uważany za wielkiego tybetańskiego nauczyciela i prezentowany światu jako jogin żyjący w celibacie. Większość z jego bliskich uczniów nie miała pojęcia, że miał partnerki. Wyd ...  wyświetl więcej

@Koriolan:
A co ja czytam na eiobie ? Na eiobie czytam że buddyzm jest lepszy, tylko w czym ? W praniu mózgu ? To nie jest jakiś Lama, to ten Lama :
"alu Rinpocze (1905-1989 r. w Nepalu) – mnich buddyjski, jedna z najważniejszych postaci współczesnego buddyzmu tybetańskiego.

Kalu Rinpocze pierwsze nauki pobierał od swego ojca Karma Legsze Drajanga, lamy i lekarza, ucznia Dzia

...  wyświetl więcej

@Podobny :
Idee są ulepione ze słów. A więc podlegają Teorii Słowa.
Ale tak jak idee tak i Teoria Słowa powinna być w pewnym momencie odstawiona na półkę jak książka z której już wszystko wyczytałeś.
Wynika to z tego właśnie, że życie nie jest ideą, nie jest żadną teorią, nie jest niczym co by można było nazwać.
Głupio mówiąc ...
Życie jest życiem
Dlatego ...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Wersja ci się zmieniła coś :), powinieneś się rozpisywać o wnuczkach, tylko ... nie robisz tego :)
No właśnie proszę pana ... te "wersje" real :)

Za rękę, za nogę, zaraz za cycki, tylko co z tego ? Publicznie ? Mocne ....

@Koriolan: co komentarz to bardziej odkrywczy. Jak czytam, że 'życie jest życiem' to pieję z entuzjastycznej radości życia w życiu na płocie życia. Kori ty idź na rynek, dziewczyny czekają na młodego kopulanta gawędziarza przed sześćdziesiątką. Tu się marnujesz.

  Serpico,  2 dni temu

@Koriolan:
Za nos ją złap jedną ręką, drugą zatkaj buzię, odetniesz dopływ tlenu , zobaczymy czy boi się śmierci, testy, testy, jeszcze raz testy, empirycznie lecimy.
Jakby się wystraszyła, zabierz łapy, nie przesadź.

@Serpico: e tam,
partnerce koziej bozi,
nic nie grozi.

@Koriolan: ' Ale tak jak idee tak i Teoria Słowa powinna być w pewnym momencie odstawiona na półkę jak książka z której już wszystko wyczytałeś'. Kori ty odstaw słowa, bo co napiszesz to jakby się krowa zrąbała. Zacznij porozumiewać się jedynie kwikiem, beczeniem a emocje po opanowaniu wyrażaj warczeniem. Szybciej nawiążesz kontakt z tą 3 % społecznością wybranych.

  podobny,  dzień temu

@Koriolan: OK. rozumiem twoje podejście - odbiór życia takim jakie jest, podobnie jak kwiat, który rośnie, rozkwita i nie zastanawia się dlaczego tak się dzieje. Mnie jednak intryguje od wielu, wielu lat, sprawa wpływu praw natury (takich, jakie znamy z fizyki), na sposób myślenia człowieka. Zatem radość - cieszenie się z życiem - nie powinno stać na przeszkodzie takich poszukiwań.

  Hamilton,  dzień temu

@podobny: jak pod wpływem grawitacji walniesz łbem o beton to jest się z czego cieszyć, ale w takim kosmosie musi smutek, bo jako to bez grawitacji. Nawet cieszyć się nie wypada, teoria zabrania. Dobrze by było to przedyskutować.

  Koriolan,  dzień temu

@podobny: Prawa natury
Ja to widzę tak, że nie ma żadnych praw natury. W sensie, że można je odkryć.
Czyli człowiek otworzył oczy jako tabula rasa i ... Zobaczył "coś".
Zaczął to nazywać. Np siebie nazwał człowiekiem. Człowieka bez fiutka nazwał kobietą. Małego człowieka dzieckiem itd. potem nauczył się liczyć na palcach. Potem liczył ile jest kroków od kamienia do kamienia a ...  wyświetl więcej

  Koriolan,  dzień temu

@podobny: ... Z kolei fantaści wymyślają, że gdyby np przyjąć inną matematykę to odkryli byśmy już dawno napęd podprzesttzenny.
I tak to leci ...
Na pewno jeszcze dużo możemy wymyślić praw

  Koriolan,  dzień temu

@podobny: ... Jest wiele w miarę nawet podstawowych tematów nierozwiązanych. Np przejście z mikrokosmosu do makrokosmosu. Dualna natura światła itd.
Teraz Europa się jednoczy. Może gdy się ustabilizuje to poświęci więcej pieniędzy na badanie fizyczne ?

  Hamilton,  dzień temu

@Koriolan: łał to ty Kori już jesteś na etapie, że wyliczasz podobnemu na palcach. No, żeby podobny ci nie zaskoczył i nie rzucił kamieniem, by doświadczyć twojej radości z tego guza na fiutku. Hahahaha - 'Einstein miał pokrzywionym umysł więc wiele praw obalil, bo mu nie pasowy do jego równań matematycznych.' Kuźwa miszczostwo świata teorii słowa pisanego. Ty Kori to masz łeb. Biedronka go wynajm ...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Mhm i rozwój duchowy miałby rozwinąć tak technologię która nie jest rozwijana dzięki nauce aż do podróży w dalsze części galaktyki, czy ty czasem choć, zastanawiasz się przez parę sekund co piszesz ?
Ziemia ma około 4,5 mld lat, sama Ziemia, znana historia ludzkości, przekłamywana aktualnie przez Zakrawarskiego na ile zdoła, parę tysięcy lat. W linku który ci dałem, jest c ...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Nie tylko chcesz .... ty uważasz że istnieją ludzie z odpowiedziami na wszystkie pytania. Osho, Budda, pominę Jezusa, mieli odpowiedź na to jak powstała Ziemia ? Co to ma być panie Koriolan żart ? Któryś Lama ma ? Ole czy Wróbel ?
Jeśli dołożysz do tego teorie o wszechświatach równoległych, tez gdzieś to wplotłeś, to jeszcze bardziej komplikuje wszystko.

Dualna ble

...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Fantaści .. fantaści .. część realistów uważa że jest nieśmiertelna, może zmieniać ciała itd, także no ... różnie proszę pana Koriolana bywa
Przepraszam, nie realistów, realnie świadomych :)

@Koriolan: 'Na pewno jeszcze dużo możemy wymyślić praw '. No ty z Mariolkiem ględząc od rana do wieczora na eiobce wymyślicie. Mariolek musi tylko przeczyścić ten swój oscyloskop na karbid pakułami i logarytmami.

@Koriolan:
"Czyli człowiek otworzył oczy jako tabula rasa i ... Zobaczył "coś".
Zaczął to nazywać. Np siebie nazwał człowiekiem. Człowieka bez fiutka nazwał kobietą. Małego człowieka dzieckiem itd. potem nauczył się liczyć na palcach. Potem liczył ile jest kroków od kamienia do kamienia a potem jak daleko potrafi rzucić kamieniem. Potem policzył ile kamień jest w powietrzu i tak "odk ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska