Login lub e-mail Hasło   

Wspomnienie z wakacjowa

Widzę, że macie jakieś słabe nastroje, pewnie dlatego, że was nie stać.
Wyświetlenia: 1.136 Zamieszczono 28/07/2019

Kochani!

Widzę, że macie jakieś słabe nastroje, pewnie dlatego, że was nie stać.

No jak wiadomo zwiedziłem cały świat, kilka razy wzdłuż i dwa razy wszerz albo odwrotnie i nie jest to kit.

Tak to już jest. Ludzie którzy mają kasę to z niej korzystają, a ci co nie mają to nie korzystają. Tanio nie jest. Wiadomo, ale warto zażyć luksusu, nie powiem, że tak powiem.

Na szczęście kasy mam pełne garaże i kieszenie i co mi tam zresztą. 


Wielokrotnie bywałem na hawajach, a hawaje też gościły u mnie w postaci luksusowych tapet w równie luksusowych wnętrzach moich luksusowych will i apartamentów. Wisząc na luksusowych ścianach.

Na wakacje początkowo miałem jechać z żoną, ale ona jest busineswoman i wyciera niemieckie tyłki, a dodatkowo bije kasę na odcinku kosmetyki luksusowych wnętrz wycierając kurze, trzepiąc luksusowe dywany i wynosząc luksusowe kubły z luksusowymi śmieciami. Woli pracować. Uszanowałem jej wybór i nie chcę jej przeszkadzać w samorealizacji.

No kochani, ale dość tych wynaturzeń. Postanowiłem spędzić luksusowe wakacje w pełnym luksusie na który w końcu mnie stać, bo mam pełne garaże luksusowych aut w najbardziej luksusowych willach na całym świecie.

Po przybyciu na miejsce w luksusowych wnętrzach klasy  bussines VIP kazałem mojemu kierowcy zawieźć się do luksusowego hotelu.


Apartament był wygodny i nawet nieco zbyt obszerny, bo służba nie wypakowała tira z osobistymi rzeczami, który mi towarzyszył.Hotel był 12 gwiazdkowy. Wiem, bo 3 razy liczyłem. Przez dziurę w suficie naliczyłem 12 gwiazd w cudowną noc przy równie cudownym  pisku takich małych naszych braci mniejszych z długimi ogonami. W tle słyszałem pohukiwanie psów i szczekanie sów, albo odwrotnie, ale tak to jest człowiek sączy 300 letnią  whisky w towarzystwie śmietanki towarzyskiej z pierwszych stron światowych mediów.


Z tarasów mogłem podziwiać ocean i kiwać do innych celebrytów, ludzi finansjery, bussisnesu, polityków siedzących na luksusowych ławkach dostępnych tylko dla luksusowych gości. 
Swój luksusowy jacht kazałem zakotwiczyć w uroczej zatoczce:


obok równie uroczej i wykwintnej plaży

Chciałem być bliżej natury i oceanu, by ocean moich marzeń zaoceanił w pełni. Kupiłem stary zamek, bo jak wspominałem jestem bajecznie wręcz bogaty i to dla mnie żaden problem.


Tanio nie było, ale warto się tam poprzechadzać z najbogatszymi celebrytami i gwiazdami muzyki. To niezwykle otwarci,  przebudzeni i oświeceni ludzie z pełną świadomością.zażerając się kawiorem


i wypijając hektolitry francuskiego szampanaGorąco zachęcam do poznawanie świata, a ma on wiele do zaoferowania i warto oglądać jego specjały. Tak czy siak jest takie powiedzenie ,,podróże kształcą'' .

Jako ciekawostkę powiem, że w następnym artykule napiszę, gdzie nie byłem, czego nie widziałem i komu jeszcze nie podałem swej bajecznie bogatej i luksusowej dłoni.

Podobne artykuły


55
komentarze: 98 | wyświetlenia: 130035
37
komentarze: 25 | wyświetlenia: 5839
33
komentarze: 25 | wyświetlenia: 84764
27
komentarze: 8 | wyświetlenia: 13220
26
komentarze: 10 | wyświetlenia: 11691
24
komentarze: 5 | wyświetlenia: 16884
23
komentarze: 15 | wyświetlenia: 2415
19
komentarze: 2 | wyświetlenia: 3671
18
komentarze: 11 | wyświetlenia: 8205
17
komentarze: 0 | wyświetlenia: 4016
16
komentarze: 3 | wyświetlenia: 54893
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 738
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 720
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Brawo! Takiego cię kochany Dziadziu uwielbiam. Masz dystans do siebie i nawet czasem coś potrafisz dla śmiechu sklecić. Fajne. Ciesze się, że się zrelaksowałeś tym tekstem :):).

@Who cares: cieszę się, że ci się podoba, ale zaraz zrobię focha, usunę, zmienię nick, fryzurę i przemaluję paznokcie lakierem od Diora albo z fabryki farb i lakierów w Cieszynie. Jeszcze nie wiem.

@Hamilton: to co najwartościowsze i najpiękniejsze - zmienne jest, a zatem to zrozumiałe:):)))

  Hamilton,  27 dni temu

@diobo: hahaha - każdy spermojad wie jak sobie poradzić bez 'husteczki'. To dobrze, że jesteś samodzielny i taki odżywiony. Hahaha - napisz o tym 13 książkę w 6 językach z własnymi ilustracjami. Tytuł 'Z mojego pobożnego życia wzięte'. Na wszelki wypadek bierz środki antykoncepcyjne albo coś na migdałki.

Po dłuższych skrajnych przemyśleniach postanowiłem napisać szczerą prawdę...
Zacząłem czytać w trakcie obiadu (wiem że niemądre), rechocząc w głos, ocierając co chwila łzy. Do czasu przewinięcia na kolejne zdjęcie...I tego do śmierci Ci nie daruję! Ledwie zdążyłem do łazienki. Po krótszych męczarniach powracałem do lapka...tyłem, by na ślepo przewinąć kawałek dalej i z najwyższą ostrożności ...  wyświetl więcej

@jotko49: hahahaha - zawiść przez ciebie przemawia. My bogaci i pływający w luksusach w koloni, wrocławiu i honolulu jesteśmy ze wszystkich stron atakowani a prawda jest taka, że nam się należy jak renciście renta. Ale fakt, ostatnio byłem u fryzjera i siedziałem pod kloszem. Wiesz, to taka suszarka i nie wykluczone, że mi mózg nieco sfajczyło i przesadziłam, sorry przesadziłem. Zrobię jutro focha i się podam do dymisji.

@Adam Jezierski: pozwolę sobie zauważyć panie hrabio, że został pomylony link i przez pomyłkę nie wyświetla się żaden evergreen szanownego pana hrabiego. To ewidentna strata dla dorobku. Może dziś nie być oczekiwanych 7000 kolejnych punktów.

@Adam Jezierski: Oj tam, adaśko znowuż się chwalisz. Dawno miałem się spytać o ten potężny toy toy przed witryną. Poszerzasz swe usługi. Fakt, trza się rozwijać, zwłaszcza gdy masz na składzie tyle papirusów na użytek nowej działalności. Pecunia non olet ?

  Hamilton,  29/07/2019

@jotko49: dziwne, że największy antyk (i) wariat, o międzynarodowej sławie nie ma jeszcze własnej strony www.

@Hamilton: Skaza tajnej działalności w podziemiu...Powstanie Warszawskie, Solidarność, TW rezydent, nie dziwota iż brak info dla byle kmiota.;-)

@jotko49: zapomniałem. Antyk wariat jest tak utajniony, że aby się tam dostać trzeba się wpierw zastrzelić. Agenci wnoszą do Adasia jedynie zwłoki. Tak jest bezpieczniej dla jego arcy tajnych operacji.

Mój obrazek pokazuje ludzi na wakacjach.
Polacy na wakacjach mają coraz więcej pieniędzy. Nie zawsze wydają je rozsądnie. Niektórzy nawet kupują książki. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że ceny w Antykwariacie są znacznie niższe niż w księgarniach.

@Adam Jezierski: mój znajomy miał księgarnię i splajtował pod koniec ubiegłego roku. Ty ceny masz znacznie niższe niż w księgarniach i dlatego te swoje gigantyczne utargi musisz wynosić pod osłoną nocy w przebraniu. To jak z tym deszczem punktów na eioba. Napisz evergreena o ekonomii.

@Hamilton:
U mnie ceny spadają, ale obroty rosną.
Tego lata były znacznie wyższe niż rok temu.

@Adam Jezierski: a odsłon masz po kilkanaście tysięcy dziennie jak sadosie. Pochwal się. Dawno się nie chwaliłeś.

Od kilku lat ceny w Antykwariacie spadają, a marże i obroty rosną,
Coraz bardziej przebieramy dostarczany towar.
Płacimy ludziom coraz mniej, a oni coraz bardziej zadowoleni, że pozbyli się doskonałych książek.
Różni cwaniacy wmawiają w mediach ludziom, że książki są nic nie warte, a my wykorzystujemy doskonałe warunki do prowadzenia biznesu.
Przeczytaj: >>> http://eiba.pl/5

@Adam Jezierski: jak dobrze poczytać specjalistę z ekonomii. Ludzie im mają mniej tym są szczęśliwsi. A ty na tym zarabiasz i masz więcej, co czyni cię bardzo nieszczęśliwym. Napisz Adaś coś o giełdzie forex. Czekam z utęsknieniem i nadzieją, że zacznę wreszcie tracić. I nie chodź Adaśko po ulicach, tam leżą pieniądze, które szczęścia nie dają. Lepiej przeciskaj się kanałami kanalizacyjnymi.

@Adam Jezierski: Adaśko, a nie myślałeś by pobierać opłaty za oddanie wartościowych książek. Kolejki pod antyk wariatem jak przed mięsnym w PRL. I będziesz sławny jak ten artysta biznesu z Amber Gold.

@Hamilton:
Wyobraź sobie, że był już jeden taki przypadek.
Jeden Szwed (prawdziwy Szwed szwedzkiego pochodzenia), który odziedziczył mieszkanie w Gdańsku, prosił mnie o oczyszczenie z książek mieszkania, które chciał sprzedać.
Zadanie wykonałem. Za książki nic nie zapłaciłem. Taka była umowa.
Następnie Szwed kupił ode mnie bez targowania grafiki. Widziałem, że wcale nie są mu potrzebne i kupuje, żeby się odwdzięczyć.

@Adam Jezierski: wyobrażam sobie, że za rok ten Szwed przyjdzie i poprosi cię o posprzątanie tych grafik z mieszkania które chce sprzedać a ty wykonasz zadanie. A za rok .... prawdziwy Szwed szwedzkiego pochodzenia....

@Hamilton:
To było 3 lata temu.
>>> http://eiba.pl/5

@Hamilton: Pewnikiem z mocnym rodowodem w/g starych kościelnych zapisów ojciec był z Ułan Bator o mocno skośnych oczach i rasy czerwonej z akcentem Jidisz...

@Adam Jezierski: Aha - 3 lata temu 'Zakładała się świnia z osłem'. Adasiu mnie przy tym naprawdę nie było. Nie wiem z kim się zakładałeś. To już musisz sobie sam przypomnieć.

Twój art przykuł moja uwagę z opóźnieniem ale muszę przyznać, że dla mnie bomba! ))

@seta1212: hahaha - coś mi się wydaje, że Koriolanek wyleje na ciebie kilka wiader swojej 'miłości'.

@Hamilton: akurat teraz Ty mnie interesujesz ...
Widzę, iż przyjąłeś, że kpina to miłość i od rana kpisz.
Ale kpina to nienawiść i od rana wylewasz obficie nienawiść w postaci kpiny ...
Kim więc jesteś ?

@Koriolan: JAM JEZD. Niech ci to wystarczy na razie jako i nam wystarcza..I wyluzuj, przecież 'krulowa honolulu' powiedziała, że seta to 'dupek'. A jak tam powiedziała to z miłości zapewne, którą tak pieczołowicie w nią wlałeś na 'posiadach z porzygiem'..

@Hamilton: jestem luźny ...
Obrales za cel swej nienawiści mnie, Vivi, Jezierskiego i pokrzywionego dokładnie tak jak kiedyś świstaka.
Ponieważ seta1212 mówi o tobie z szacunkiem to nie kierujesz swojej nienawiści w jego stronę.
Kogo nienawidzisz widać wyraźnie ...
Pytanie jest ...
Za co ?
Co w Tobie jest nie tak, że potrzebujesz tą nienawiść wylewać ?

  Hamilton,  23/08/2019

@Koriolan: hi hi - to frustracja z powodu czerwonych punktów każe mi tak od rana do wieczora. Zgadłem ?

@Hamilton: raczej nie ...
Nie wygląda to na Twoją szczerą odpowiedź.
I nie musisz publicznie dawać odpowiedzi ...
Możesz napisać coś obojętnego ...

@Hamilton: Sam sobie klikasz plusy.

@Adam Jezierski: ham-iltonowi ja też klikam zielone, bo mu na tym zależy ...

@Koriolan:
a on potem się nadyma.

@Adam Jezierski: niech się nadyma ...
Skoro jest mu to potrzebne.
Tobie też stawiam plusy.
Czy Ty też uważasz, że ilość plusów określa Twoją wartość ?
Czy czujesz się mniej wartościowy gdy masz mniej plusów od hamiltona ?

@Koriolan:
Jestem odporny na krytykę, co nie oznacza, że nie analizuję krytycznych uwag pod moim adresem i nie wyciągam wniosków. Czasem przyznaję rację krytykom..
Ilość plusów na eioba.pl nie określa mojej wartości, ani nawet nie określa wartości plusowanego/minusowanego artykułu albo komentarza. - Jest to ocena bardzo małej grupki ludzi, będących zalogowanymi uczestnikami portalu.

  Hamilton,  23/08/2019

@Adam Jezierski: nie tylko sam sobie daję plusy Adasiu, ale siedzę na portalu, podaję linki do swoich evercuśtamów w każdym evercuśtamie, w co drugim komentarzu i skamlam o odsłonki, bo one są nic a nic nie warte. Zgłoście moje lewe konta do admina zamiast tyle się ślinić. Dla admina to 3 minuty roboty. Do dzieła chłoptasie.

@Koriolanku to dzięki tobie nie mam minusów, sobie od koryta odejmiesz a mnie dasz, boś wspaniałomyślna i wypełniona miłością własną kozia bozia.

@Hamilton:
Nie będę zgłaszał, ponieważ
są mi obojętne twoje i moje plusiki zarówno.
Szkoda tylko, że ludzie boją się hejterów i nie dają merytorycznych komentarzy pod moimi artykułami.
Wystraszyłeś prawie wszystkich komentatorów.

@Adam Jezierski: Adaśko coś ty, ludzie się nie boją, czekają z wypiekami na twarzy na ten obiecany przez ciebie dobrobyt jak w Polsce będzie pustynia i będą mogli kupić sobie pietruszkę po 50 dolarów za kilo, a ty sprzedaż na giełdzie swoje every mnie a ja swoje tobie i złotówka wywinduje pod niebiosa. I wszyscy będziemy zdrowi, młodzi, piękni, bogaci i mądrzy jak ty.

@Adam Jezierski: sięgnijmy Adaśko do historii eioba, gdy o punkty było znacznie łatwiej:
http://eiba.pl/p
http://eiba.pl/o
http://eiba.pl/n
Dupy wtedy też nie urywałeś. Najważniejsze znaleźć winnego.

@Hamilton: "sobie od koryta odejmiesz "
Akurat punkty są modelem PEŁNEJ OBFITOŚCI.
Dawanie Ci punktów nie umniejsza moich.
Czyli mam NIESKOŃCZONĄ liczbę zielonych punktów i mogę Ci dawać bez opamiętania ...
I tak właśnie Ci daję ...

@Adam Jezierski: Adasiu nie będziesz zgłaszał moich lewych kont. Wygodniej jest oskarżyć kogoś i się dowartościować czyimś kosztem. Niech udowadnia, że nie jest wielbłądem. Ty teraz umyj łapki i pisz wzniosłe evergreeny o moralności i wartościach.

@Koriolan: Kori nie pierd*** - wymyśl coś mądrzejszego, bo to coś wymyślił jest nieskończenie głupie.

@Hamilton:
1) Jestem zadowolony z dawnych i z dzisiejszych osiągnięć.
2) Nie jesteś wielbłądem i dupy nie mam zamiaru urywać nikomu.

@Adam Jezierski: Adaśko to ja już nie wiem czy ty się chwalisz czy ty się skarżysz. Hahaha - ustalmy raz na zawsze - ludzie by na ciebie głosowali i dyskutowali ale nie głosują i nie dyskutują, bo się mnie boją. No to wreszcie cała prawda wyszła na jaw.

@Hamilton: "nieskończenie głupie."
Twoja nienawiść działa tak, że opisujesz moje gadanie jako nieskończenie głupie, by uznać, że Twoje jest mądre.
By poczuć się lepszym, przynajmniej ode mnie ...
.
Owszem, jesteś lepszy, mądrzejszy, silniejszy, dłużej jesteś na eioba, masz więcej zielonych punktów ...
Co jeszcze chcesz bym napisał abyś poczuł się lepszy ?

@Koriolan: napisz "Jam jest", "życie jest piękne", "żyje się aż do śmierci", "jestem Synem koziej bozi i mogę pisać o sobie z wyższością", "mam już 10 858 komentarzy hi hi", "idę to uczcić na rynek". Myślę, że na początek wystarczy i poczujemy się lepiej. Ale od rana do wieczora na okrągło, bo inaczej eioba uschnie. Możesz też wpleść ciulu wątek 'miłosny jak ham-ilton robił laske baranowi'.

@Adam Jezierski: "krytycznych uwag pod moim adresem"
Cóż ...
Ja sam próbuje zobaczyć siebie prawdziwego. Inni widzą mnie gorzej, jakby za zasłoną, choć faktycznie mogą lepiej czasami zobaczyć moje błędy ...

@Hamilton: cóż ...
Napisałem już to NIE RAZ, nie dwa.
Ale jeśli pragniesz to proszę, jeśli masz się poczuć lepiej ...
Niedługo będę miał 11 tysięcy komentarzy a życie jest CUDOWNE i to jest jedyną prawda. Ja to widzę więc mogę pisać o sobie z wyższością, choć tego nie pragnę ...
Coś jeszcze mogę dla Ciebie zrobić ?

@Koriolan: 'Coś jeszcze mogę dla Ciebie zrobić ? '. Możesz. Rozpędź się i walnij w jadący autobus. Istnieje szansa, że ci te klepki wskoczą znów na swoje miejsce. Ale uczciwie - gwarancji nie ma !. No i jakby nie patrzeć - autobusu żal.

@Hamilton: sorry ...
Nie powinienem robić niczego coby potwierdzało i wzmacniało Twoja nienawiść ...
A także, niszczyło moja miłość ...
Więc sorry ...
Nie będę stosował wobec ciebie agresji ani wobec siebie ...

@Koriolan: twoja stabilność emocjonalna oceniana jest na 23 milisekundy w chwilach głębokiego relaksu. Pa. Zmień kartkę na czole i idź na rynek pokwiczeć przy piwie..Dziewczyny czekają.

@Hamilton: pa ...
Trzymaj się swoich kpin uznawanych przez Ciebie za miłość ...

@Koriolan: ty się trzymaj za kartkę byś nie zapomniał ile masz komentarzy. Ktoś cię zapyta i wyjdziesz na nieświadomego swojego własnego sukcesu.

  Serpico,  23/08/2019

@Koriolan:
http://www.frontlinegenomics.c(...)n-life/
5 bań na was czeka, co to dla was :).Adaś to w 5 minut zrobi, ty możesz coś tam pomóc i jedziemy na wakacje :P a co nie stać nas ? hhhaah ....:P
Generalnie ciekawe :)

Ja już powoli będę organizował jak wydać te 5

...  wyświetl więcej

@Serpico: e tam, też mi odkrycie. Adaśko już dawno sobie taki genom wszczepił osobiście tylko przez wrodzoną skromność o tym nie pisze.

@Koriolan: … kurcze zostaw go .. to chory na nacyzm debil … po co się nim ciągle zajmujesz? Liczysz, że któregoś dnia zapali się w jego głowie lampka i przyzna, że wszystko co zrobił w życiu to zjebał? Jemu już nic innego nie pozostaje, jak tylko szczekać i szczekać, jak burki którym kiedyś zabrano wolność i teraz każdego za to winią … tej patologii nie da się już wyleczyć … lepiej przedstaw coś z ...  wyświetl więcej

  Serpico,  23/08/2019

@podobny:
Co tak krzyczysz znów ? Lepiej przeczytaj to co dałem w linku, to na serio coś dla was, zamiast krzyczeć na ludzi, chętnie poczytam na ten temat, tylko spójnie i sensownie bym chciał :), ale chcieć to sobie mogę :), skoro jesteście tacy mądrzy, pójdzie wam jak z płatka.

Koriolan pisze że nie użyje agresji, a ty jej używasz i co dalej ? :P

@podobny: kurcze znów spadłeś z drabinki w tesco ? No, grawitacja swoje prawa ma, a ich poznanie bywa bolesne. Onanizm podobno uspokaja. Onan żył krótko, ale podobno był szczęśliwy.

@Hamilton: Skoro tak, to lepiej żebyś stosował onanizm, niż spuszczanie się kąśliwym słowem na eioba … ?

@podobny: pozwolisz, że będę się spuszczał tam gdzie uznam to za stosowne, a ty pozostań przy japońskich zdjęciach małolatów i na eioba. Poproś Koriego, on jak nie ględzi to pośredniczy w robieniu laski baranom. Każdy ma swoje dawki "uniesień". Skorzystaj z jego usług.

@podobny: ty się zachwycaj pożyczkami po 3 % od facia, który chce zapładniać, suszą i pietruszką po 100 złotych za kilogram a nawet firmą POL-CAT pana magystra która załatwi wszystkim wszystko na całym świecie, ale to nie znaczy, że wszyscy muszą podzielać twoje zdanie. Zachwycaj się tym z dzikim entuzjazmem, ale trochę bardziej indywidualnie.

@podobny: Mój RD mówi o braciach i jedności z nimi. Ego jest MUREM który nas oddziela od siebie, brata, Boga. Obalam ten mur i patrzę na efekty w relacji z "pokrzywdzonymi".
Idee ...
Masz rację ale dla mnie to TYLKO połowa.
Ja ciągnę Cię do "bycia" by poprzez niego dojść do życia. W normalnym życiu pocisz się ze strachu, przed śmiercią, śmiesznością, strata wartości dlatego he ...  wyświetl więcej

@podobny: dlatego w głębszym RD ideały w ogóle nie istnieją. To znaczy istnieją na początku by wyjść z bagna codzienności. Ale potem są wyrzucane. Jak liny przy wspinaczce ...
Używasz ich ale po powrocie do domu chowasz liny do piwnicy i pijesz szampana po zwycięstwie nad sobą i górą.

@podobny: i owszem, widzisz mnóstwo ludzi zawieszonych w linach ideałów ale oni jeszcze nie weszli na szczyt a niektórzy nawet nie wejdą.

@Koriolan:
Obyś tego nie musiał sprawdzać w jakiejś ekstremalnej sytuacji, tony słów, a jakby ktoś ci przystawił pistolet do głowy, albo kazał grać w rosyjską ruletkę, to nie ma opcji że byś nie miał kompletnie żadnej reakcji, jeśli byś jej nie miał to znaczy że coś jest nie tak z psychiką.
Jedno się zgadza, życie jest najwyższą wartością, ale dalej to tylko słowa, których nigdy nie ...  wyświetl więcej

@podobny: on stosuje onanizm ... Słowny.
Nie jest to rzeczywisty seks bo używa do tego monitora i klawiatury. Jedyną różnicą jest, że onanizuje się czytając i pisząc a nie patrząc. On nawet nie potrzebuje Twojego współdziałania, wystarczy, że Cię widzi, czyta i już się spuszcza ....

@Serpico: nie znasz mnie ...
Tutaj to tylko maleńka próbka. Życie niesie dalsze sprawdziany. Dlatego spotykam się z rodziną, Wróblem, zakonnikiem, Adamskim i wieloma innymi ludźmi. Właśnie po to by sprawdzić siebie, wielkość swojego ego itd.

@Koriolan:
Dowiadujesz się za pół godziny, że został ci tydzień życia i nie byłoby żadnej reakcji ? To jest niemożliwe.

@Koriolan: Kori i ta ' nieśmiertelność, nieustraszoność, nieugiętość' każe ci pierdolić w koło macieju o tym samym całymi godzinami. Noż kuźwa to każda katarynka jest nieśmiertelna, nieustraszona i nieugięta. Pijesz szampana a woda sodowa ci wali do łba jak wodospad Niagara. Osiągnąłeś już szczyt szczyli.

@Serpico: Ty jesteś niezłym sprawdzianem ale mój młodszy syn dużo lepszym. Jest mega wkurwiajacy. Tym niemniej obserwując siebie czasem daje mu radę :-)))

@Serpico: "niemożliwe"
Mylisz kilka rzeczy ...
Mylisz emocje a właściwie BRAK kontroli nad nimi z ...
Kontrolą emocji.
Ja jestem PANEM swoich emocji. Ja decyduję czy i jakie przeżywać. Bez tego nie mógł bym czerpać radości z picia piwa, bzykania i piękna świata i innych rzeczy.
.
Tobą emocje rządzą. Ja np manipuluje Tobą wywołując w Tobie emocje, których nie możesz powstrzymać
Naciskam guzik i się pienisz ....

@Serpico: teraz dokładniej.
Ja nie jestem oświecony, jestem przebudzony. Co oznacza, że jestem w POŁOWIE drogi, panuje nad połową emocji.
I np mógłbym chyba zapanować nad emocjami gdyby umarło moje dziecko. Ale by to stwierdzić na 100% musiałbym tego doświadczyć.
.
Ja dalej się rozwijam i rozszerzam ilość emocji nad którymi panuję. Teraz jestem w fazie panowania nad emo ...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Nie takich, to śmierć, przestajesz istnieć fizycznie, jeśli byłbyś w sytuacji że masz jakąś kontrolę nad nią, typu, możesz wytrącić napastnikowi pistolet, wtedy byś mógł powiedzieć że kontrolujesz emocje związane z tym że za chwilę możesz umrzeć, ale nie w sytuacji gdzie nie masz wyjścia, one muszą się pojawić niezależnie od ciebie i w każdym człowieku będzie lęk przed nieznanym. ...  wyświetl więcej

@Serpico: "niemożliwe"
Otóż możliwe ...
Poczytaj o śmierci Gandiego. Umarł błogosławiąc, wybaczając mordercy. Pominmy Jezusa ...
Poczytaj o śmierci ks. Kolbe (obóz koncentracyjny).
I jeszcze innych ludzi ...

@Koriolan:
Ale co z tego ? Piszesz o ludziach bez wyjścia i pogodzonych ze śmiercią ? To wcale nie znaczy że jej się nie bali.
Dodaj jeszcze jakieś osoby które nie mają nic do stracenia, no wtedy jeszcze będzie to w jakiś sposób sensowne.
Osoba mająca dużo do stracenia i prowadząca szczęśliwe piękne życie, zareaguje na informację o śmierci strachem.

@Serpico: zamiana strachu na walkę, zabicie innych jest proste. I nie jest to żaden rozwój. W każdym państwie każdy żołnierz jest w tym szkolony.

@Koriolan:
To był tylko przykład w jakiej sytuacji może nastąpić śmierć, przykład tylko.
Mogę ci znaleźć inny, podczas negocjacji biznesowych na Podhalu, dochodzi do konfliktu interesów, w wyniku którego jeden z biznesmenów, tłucze drugiego z rozmysłem i rozeznaniem po twarzy, bez agresji, jednak ten tłuczony nie wie czy jest to robione z takim rozmysłem, że tłukący nie złamie mu rdzenia kręgowego.

Chcesz to sobie sprawdź, podać namiary na niego ? HAHAHAAHAH.............

@Serpico: "zareaguje na informację o śmierci strachem."
Większość ludzi JUŻ się boi śmierci.
Np popatrz na hamiltona. Jak myślisz czym jest jego kpiną ?
Niestety ludzi oświeconych jest tylko 3%. Podałem Ci kilka przykładów. Resztę jak chcesz znajdź sobie sam.
Podpowiedź ... Spróbuj się dowiedzieć jak umierają mistrzowie.
Buddyjscy lamowie, mistrzowie zen itp.

@Serpico: wszystko są przykłady ...
Np gdy ja będę rozstawał się z ciałem mogę się zesrać i zsikać ze strachu. Gdyby mnie wieszali zesram się na pewno ...

@Koriolan: jasne Kori, poza tobą nikt nie potrafi czerpać radości z picia piwa, bzykania i piękna świata i innych rzeczy. To kozia bozia zarezerwowała tylko i wyłącznie dla swojego Syna wielkiego Koriego, który wi i umi. Ty się walnij w ten guziczek i wypuść powietrze, bo będzie drugi Czernobyl.

@Koriolan:
Znów piszesz o Hamiltonie .......czemu ? Po co ? W luksusach, jak to mistrzowie hahahah .......
Z jednym z tych oświeconych Lamów, już w podeszłym wieku, była afera, z tą panią redaktor jakąś i godzinnymi fellatio, znajdź inny przykład, nie pamiętam ile on miał, z 80, a ona około 30.

@Koriolan: Im więcej wiedzy tym większa świadomość naszych ograniczeń, stąd powiedzenie Sokratesa "Wiem, że nic nie wiem". Nie dlatego, że nic nie wiedział. Wiedział znacznie więcej niż jego ówcześni pobratymcy. Zdał sobie sprawę z tego, że wraz ze wzrostem wiedzy poszerza się obszar niewiedzy. Tylko idiota wie wszystko. A skrajny idiota się tym przechwala.

@Koriolan: Kori jak ty będziesz umierał to na Antarktydzie zakwitną bzy, lwy w Tanzanii przejdą na wegetarianizm, oceany wyschną z żalu, a Beduini i wielbłądy będą tak beczeć, że Sahara zamieni się jezioro.

@Koriolan: wyciągasz jakieś argumenty z dupy. Jaki jest związek Jezusa, Gandiego, Kolbego i obozów koncentracyjnych z twoim nudnym do bólu ględzeniem na eioba ? Na siłę próbujesz sobie coś udowodnić powołując się na postacie i wydarzenia historyczne. Logika blond Mariolki. Jesteś żałosny.

@Koriolan:
"Tricycle W "Traveller in space" opowiada Pani o swym seksualnym związku ze zmarłym Kalu Rinpocze (1904-1989) . Ta informacja była szokiem dla każdego na Wschodzie i Zachodzie, kto znał tego mistrza. Był on uważany za wielkiego tybetańskiego nauczyciela i prezentowany światu jako jogin żyjący w celibacie. Większość z jego bliskich uczniów nie miała pojęcia, że miał partnerki. Wyd ...  wyświetl więcej

@Koriolan:
A co ja czytam na eiobie ? Na eiobie czytam że buddyzm jest lepszy, tylko w czym ? W praniu mózgu ? To nie jest jakiś Lama, to ten Lama :
"alu Rinpocze (1905-1989 r. w Nepalu) – mnich buddyjski, jedna z najważniejszych postaci współczesnego buddyzmu tybetańskiego.

Kalu Rinpocze pierwsze nauki pobierał od swego ojca Karma Legsze Drajanga, lamy i lekarza, ucznia Dzia

...  wyświetl więcej

@Podobny :
Idee są ulepione ze słów. A więc podlegają Teorii Słowa.
Ale tak jak idee tak i Teoria Słowa powinna być w pewnym momencie odstawiona na półkę jak książka z której już wszystko wyczytałeś.
Wynika to z tego właśnie, że życie nie jest ideą, nie jest żadną teorią, nie jest niczym co by można było nazwać.
Głupio mówiąc ...
Życie jest życiem
Dlatego ...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Wersja ci się zmieniła coś :), powinieneś się rozpisywać o wnuczkach, tylko ... nie robisz tego :)
No właśnie proszę pana ... te "wersje" real :)

Za rękę, za nogę, zaraz za cycki, tylko co z tego ? Publicznie ? Mocne ....

@Koriolan: co komentarz to bardziej odkrywczy. Jak czytam, że 'życie jest życiem' to pieję z entuzjastycznej radości życia w życiu na płocie życia. Kori ty idź na rynek, dziewczyny czekają na młodego kopulanta gawędziarza przed sześćdziesiątką. Tu się marnujesz.

  Serpico,  23/08/2019

@Koriolan:
Za nos ją złap jedną ręką, drugą zatkaj buzię, odetniesz dopływ tlenu , zobaczymy czy boi się śmierci, testy, testy, jeszcze raz testy, empirycznie lecimy.
Jakby się wystraszyła, zabierz łapy, nie przesadź.

@Serpico: e tam,
partnerce koziej bozi,
nic nie grozi.

@Koriolan: ' Ale tak jak idee tak i Teoria Słowa powinna być w pewnym momencie odstawiona na półkę jak książka z której już wszystko wyczytałeś'. Kori ty odstaw słowa, bo co napiszesz to jakby się krowa zrąbała. Zacznij porozumiewać się jedynie kwikiem, beczeniem a emocje po opanowaniu wyrażaj warczeniem. Szybciej nawiążesz kontakt z tą 3 % społecznością wybranych.

  podobny,  23/08/2019

@Koriolan: OK. rozumiem twoje podejście - odbiór życia takim jakie jest, podobnie jak kwiat, który rośnie, rozkwita i nie zastanawia się dlaczego tak się dzieje. Mnie jednak intryguje od wielu, wielu lat, sprawa wpływu praw natury (takich, jakie znamy z fizyki), na sposób myślenia człowieka. Zatem radość - cieszenie się z życiem - nie powinno stać na przeszkodzie takich poszukiwań.

@podobny: jak pod wpływem grawitacji walniesz łbem o beton to jest się z czego cieszyć, ale w takim kosmosie musi smutek, bo jako to bez grawitacji. Nawet cieszyć się nie wypada, teoria zabrania. Dobrze by było to przedyskutować.

@podobny: Prawa natury
Ja to widzę tak, że nie ma żadnych praw natury. W sensie, że można je odkryć.
Czyli człowiek otworzył oczy jako tabula rasa i ... Zobaczył "coś".
Zaczął to nazywać. Np siebie nazwał człowiekiem. Człowieka bez fiutka nazwał kobietą. Małego człowieka dzieckiem itd. potem nauczył się liczyć na palcach. Potem liczył ile jest kroków od kamienia do kamienia a ...  wyświetl więcej

@podobny: ... Z kolei fantaści wymyślają, że gdyby np przyjąć inną matematykę to odkryli byśmy już dawno napęd podprzesttzenny.
I tak to leci ...
Na pewno jeszcze dużo możemy wymyślić praw

@podobny: ... Jest wiele w miarę nawet podstawowych tematów nierozwiązanych. Np przejście z mikrokosmosu do makrokosmosu. Dualna natura światła itd.
Teraz Europa się jednoczy. Może gdy się ustabilizuje to poświęci więcej pieniędzy na badanie fizyczne ?

@Koriolan: łał to ty Kori już jesteś na etapie, że wyliczasz podobnemu na palcach. No, żeby podobny ci nie zaskoczył i nie rzucił kamieniem, by doświadczyć twojej radości z tego guza na fiutku. Hahahaha - 'Einstein miał pokrzywionym umysł więc wiele praw obalil, bo mu nie pasowy do jego równań matematycznych.' Kuźwa miszczostwo świata teorii słowa pisanego. Ty Kori to masz łeb. Biedronka go wynajm ...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Mhm i rozwój duchowy miałby rozwinąć tak technologię która nie jest rozwijana dzięki nauce aż do podróży w dalsze części galaktyki, czy ty czasem choć, zastanawiasz się przez parę sekund co piszesz ?
Ziemia ma około 4,5 mld lat, sama Ziemia, znana historia ludzkości, przekłamywana aktualnie przez Zakrawarskiego na ile zdoła, parę tysięcy lat. W linku który ci dałem, jest c ...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Nie tylko chcesz .... ty uważasz że istnieją ludzie z odpowiedziami na wszystkie pytania. Osho, Budda, pominę Jezusa, mieli odpowiedź na to jak powstała Ziemia ? Co to ma być panie Koriolan żart ? Któryś Lama ma ? Ole czy Wróbel ?
Jeśli dołożysz do tego teorie o wszechświatach równoległych, tez gdzieś to wplotłeś, to jeszcze bardziej komplikuje wszystko.

Dualna ble

...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Fantaści .. fantaści .. część realistów uważa że jest nieśmiertelna, może zmieniać ciała itd, także no ... różnie proszę pana Koriolana bywa
Przepraszam, nie realistów, realnie świadomych :)

@Koriolan: 'Na pewno jeszcze dużo możemy wymyślić praw '. No ty z Mariolkiem ględząc od rana do wieczora na eiobce wymyślicie. Mariolek musi tylko przeczyścić ten swój oscyloskop na karbid pakułami i logarytmami.

@Koriolan:
"Czyli człowiek otworzył oczy jako tabula rasa i ... Zobaczył "coś".
Zaczął to nazywać. Np siebie nazwał człowiekiem. Człowieka bez fiutka nazwał kobietą. Małego człowieka dzieckiem itd. potem nauczył się liczyć na palcach. Potem liczył ile jest kroków od kamienia do kamienia a potem jak daleko potrafi rzucić kamieniem. Potem policzył ile kamień jest w powietrzu i tak "odk ...  wyświetl więcej

@Hamilton: Ty zapijaczona tchórzliwa mendo, jak chcesz się awanturować to rób to pod swoimi artami !

@pokrzywiony: nie wiem czy idioto zauważyłeś, że klapiesz mordą pod moim artem, na napisanie swojego jesteś za malutki

@Hamilton: Zapomniałeś dodać parszywy wieprzu, że pod twoim zupełnie bezwartościowym artykułem.
Teraz za każdym razem jak będziesz zaczepiał ludzi pod cudzymi artami i wszczynał burdy, to ja za zacznę je przenosić pod twoje artykuły. Kochasz konflikty i awantury to będziesz je miał do zrzygania, pierdolony tchórzliwy gamoniu.

@Hamilton:
http://eiba.pl/38dcs
"@Koriolanki i Mańki gdziekolwiek się pojawicie I czerwono jak w ubojni kogutów z porażeniem mózgowym. Ludzie żywo reagują na patologie . "
...
Widzę że nic ty pierdolony zapijaczony głąbie nie rozumiesz i dalej prowokujesz awantury pod cudzymi artykułami, wszystko co o tobie ...  wyświetl więcej

  Serpico,  20/09/2019

@pokrzywiony:
Skoro prosisz o link :
Koriolan :
": cóż ...
Też jestem heiterem, w końcu dokopałem heitem Skalnej, gnojstykowi, seta1212 a i pod barkarza artykułami heitowalem ...
Więc nie jesteś jedyny ...
Ale dość wredny heiter ... "

To jest odnośnie wszczynania awantur, dla ułatwienia.
http://eiba.pl/38de4

http://eiba.pl/38dci
"@pokrzywiony: po prostu ...
Mi chodzi o barkarza ...
Nie chodzi by kłócić się z heiterami ale by SPOŁECZNOŚĆ eioby reagowała. Tak jak w Twoim teatrze. Barkarza nic nie obchodzili heiterzy póki nie zaczęli pisać pod JEGO artykułem. TO GO ruszyło ...
To samo z seta1212, to samo Marcin. "

http://eiba.pl/38dcj
@Koriolan: Społeczność eioby to też starzy ludzie chcący się dzielić swoimi doświadczeniami i przekazywać je nadchodzącym pokoleniom to taka naturalna potrzeba ludzi, po co to niszczyć ? Jak lubisz przepychanki z tymi gamoniami to rób to pod artykułami hamiltona w sposób transparentny. Inaczej pomagamy hamil ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony: no dobra poprę Twój pomysł ...
Zobaczymy co będzie ...

@Koriolan: Dzięki ;)
Postaraj się pamiętać o podawaniu linku w którym hamilton czy serpico zaczepiają w celu wywołania awantury.
Przykładowo:
Hamilton napisał:
http://eiba.pl/zccu9
"Kajsturek zakamuflowałeś się inteligentnie jak struś łbem w piasek, ale ci dupa wyłazi. Masz klasę. I znów zaczynas ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony: pomyliłem się i przepraszam, swój łeb wsadziles nie w piasek tylko w słoik z ogórkami. Reszta się zgadza wasza chamska upierdliwość.

@Hamilton: Ty parszywa gnido, nie mnie przepraszaj swym sarkazmem z duby wziętym, tylko po ludzku szczerze zacznij przepraszać Autorów za rozprzestrzenianie swojego gnoju pod ich artykułami. A jak nie wiesz jak się zachować wśród ludzi to wypierdalaj do chlewa wieprzu !

@Koriolan: gdybyś z mariolkiem założył portal "debil.pl". Na pewno byście mieli więcej satysfakcji niż na eioba. Przemyślcie to.

@Hamilton: ... ha, ... ha, to co wypisujesz nawet śmieszne nie jest, tylko to takie żałosne umizgi starego pierdoły życiowego. Wróć ty lepiej do swojego chlewika wieprzku.

@Hamilton: ja. Założyłem nowy portal ...
Upadł ...

@pokrzywiony: wasza chamska upierdliwość pomyliła adres, bo to nie ja uciekam oborowym i kwicze na portalach. To twój guru.
Nawet tego twoj wulkan inteligencji nie jest w stanie rozpoznać.

@Koriolan: kwiknij koledze menelowi jakimś jadem miłości.

@Hamilton: "@pokrzywiony: wasza chamska upierdliwość pomyliła adres, bo to nie ja uciekam oborowym i kwicze na portalach. To twój guru. "
...
Kwiczysz, łazisz za mną tu już od kilku lat i zaczepiasz kwicząc jak głodny wieprz "zwróć na mnie uwagę, daj się sprowokować, zróbmy razem szambo !" , no cóż prawda jest taka że jesteś żałosnym starym pierdołą który nie ma nic od siebie do prze ...  wyświetl więcej

@Koriolan: założyłeś portal i upadł. Jest coś co ci w życiu wyszło poza tym, że wystekałeś w zusie rente ?

@pokrzywiony:
Jaka sztuka w tym teatrze była ? Z tego wszystkiego zapomniałeś napisać :), ty nie byłeś w żadnym teatrze, teatr to możesz na tubie oglądnąć.
Cały dzień wyzwisk.
Historia o publiczności, ściągającej panią ze sceny, błagam..... może na koncercie tych twoich kolegów, których niby masz kogoś ściągnęli jak nie wytrzymał i prosił żeby przestali aaahaha .......... tacy ...  wyświetl więcej

  Serpico,  21/09/2019

@pokrzywiony:
Maniek od jutra się zamknij, albo wróć do ptaszków, bo to przegięcie jest, nudzi ci się to sobie poczytaj co Wróbel z Koriolanem wypisywali na forum Benedyktynów, wiesz ... mimo że nie przepadam za twoją ortografią, to poniekąd Wróbel ma znacznie gorszą hahhah ....... jego wypowiedzi to słowotoki zwykłe, pusta argumentacja typu, "Biblia była zmieniana na soborach", owszem była ...  wyświetl więcej

@Serpico: Strasznie nasmrodziłeś, a nie przychodzi ci do głowy że to co wypisujesz wypisujesz pod niewłaściwym adresem ? Ja nie zajmuje się wojenkami międzyludzkimi, bo ta tematyka mnie nie interesuje, jak chcesz zemną gadać to sobie możemy gadać o programowaniu mikro-kontrolerów czy sposobie wprowadzania algorytmów do maszyn obliczeniowych w tym komputerów. Ja akurat włamywaniem do systemów się n ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony: i ta elementarna uczciwość każe ci oskarżać podły mały dupku innych o największe zbrodnie

@Hamilton: Zaaplikuj se czopek doodbytniczo, może akurat pomoże ?

@pokrzywiony: tobie czubku już nawet szufelka czopków podawana 3 razy dziennie doustnie nie pomoże. W konfrontacji z twoją jednostką chorobową współczesna medycyna jest bezsilna. Pozostają ci jedynie czerwone krwotoki intelektu na eioba.

@Hamilton:
http://eiba.pl/38des
"@pokrzywiony: narazie możesz trenować oddychanie nad wodą że skarpetką na nosie."
No i co ciulu niemyty, nie umiesz uszanować pewnych norm społecznych, musisz łazić i zaczepiać tam gdzie twoje zaczepki są niemile widziane ?
Widać w jakim środowisku się wychowywałeś menelu !
...  wyświetl więcej

@pokrzywiony: ty sobie ciula wreszcie umyłeś to leć do prokuratury oskarżać mnie o morderstwa niewinnych dzieci
A plagiaty tobie ukradłem i niczego spłodzić już poza kretyńskimi komentami nie umiesz.

@pokrzywiony: i nie zapomnij zabrać to co sobie umyłeś. To będzie zwisający dowód moich zbrodni.

@pokrzywiony:
Możesz napisać na ten temat artykuł, albo zgłosić się na jakiś konkurs, ludzie się zgłaszają, wygrywają takie konkursy, dostają lepszą pracę później przez wzbogacone c.v.., poza tym tak jak istnieje biały wywiad, tak istnieją ludzie którzy znajdują dziury w oprogramowaniu, po to by je zgłaszać, a nie wykorzystywać.

Ja się na tym aż tak nie znam, ty też nie i po co te g

...  wyświetl więcej

Mariolku, nie to co ty. Czym nie walniesz to jakby się chora papuga zesrała i spadła z patyka, ja też cię podziwiam jak wszyscy na tym portalu.

@Hamilton: "Mariolku, nie to co ty. Czym nie walniesz to jakby się chora papuga zesrała i spadła z patyka, ja też cię podziwiam jak wszyscy na tym portalu. "
...
Takie same farmazony wciskasz tu już od kilku ładnych lat, a nie przyjdzie ci zapijaczona mendo do głowy fakt że, głosy zapijaczonego pospólstwa nie mogą być traktowane jak miernik wartości przedstawianych tekstów. No pewnie że nie przyjdzie, bo masz umysł wpierdalającego sieczkę wieprza.

@pokrzywiony: masz niedaleko szpital dla nerwowych. Idź tupać nóżkami, że masz rację
Dostaniesz prysznic, lewatywę i czopek gratis zamiast się tu pocić i ślinić.

@Hamilton: "@pokrzywiony: masz niedaleko szpital dla nerwowych. Idź tupać nóżkami, że masz rację
Dostaniesz prysznic, lewatywę i czopek gratis zamiast się tu pocić. "
...
Skoro już udało ci się wpaść na jakiś pomysł, to sobie z niego skorzystaj. Być może tam twój dowcip zostanie doceniony tu już nikogo nie śmieszy to twoje dno, a czopek z pewnością ci się przyda, może w końcu to jakiś sposób na to dręczące cię zatwardzenie.

@Hamilton:
http://eiba.pl/38dda
"@zakrawarski: take ludzie honoru jak ty zaprowadzo innego ludzia na eutanazję, do gazu albo kazać zabić uprzednio przygorowny przedmiot i są czyste jak ta łez "
...
I co stara mendo nie potrafisz żyć bez tych swoich zaczepek nudzi ci się, darmozjadzie ?

@pokrzywiony: sorry, zapomniałem waszą chamską menelowatą upierdliwość zapytać o pozwolenie . W odróżnieniu od ciebie zdechlaku mam emeryturę i dalej pracuję byś nie zdechł z głodu.

@Hamilton: he he he ...
A ja płacę podatki ... Byś miał ta emeryturę ...

http://eiba.pl/38ddi
:@pokrzywiony:
Ja przecież robię i czuję się niedoceniony.
Dla ciebie, Koriolana i Zakrawarskiego;
https://www.youtube.com/watch?(...)Bo9b3WI

Koriolan sobie leczy tu nawroty depresji, Zakrawarski swoje obsesje o KRK, a ty 3 tysiące kom

...  wyświetl więcej

@pokrzywiony: to teraz ty jełopie będziesz decydował kto i gdzie może się ślinić.

@pokrzywiony: najwyższy czas byś sobie założył prywatny portal *ebnietymariolek.pl

@pokrzywiony:
"wianeczek: "@podobny: Czy Ty wiesz co to jest fikcja literacka? :) Czasami mam wrażenie, że nie. :) " do artykułu Częstotliwość. "
http://www.eioba.pl/u78983/wianeczek

"Dziwię się Panowie, że wartościowy art. odrzucacie w imię jakiś zatargów. Żałuję, że mam tylko jedno konto na tym portalu, żeby udostępnić ten

...  wyświetl więcej

@pokrzywiony: brakarz to ... Barkarz ...
Od barki a nie od braku ...

@Koriolan: Ups, masz racje pomyliłem się, oczywiście że Barkarz od barki ... :)

@Serpico: Raczej nie do mnie z tym tekstem. :)

@Hamilton: "@pokrzywiony: to teraz ty jełopie będziesz decydował kto i gdzie może się ślinić. "
...
I tu się mylisz, o tym decydują pewne normy przyzwoitości nie ja.

  Serpico,  20/09/2019

@pokrzywiony:
Do ciebie z czym ? Robisz koszmarne błędy językowe , jak nawet się poprawi, to albo skrzeczysz, albo się okazuje że Bóg ci je wybaczy.
Po polsku nie umiesz pisać na polskim portalu.
http://eiba.pl/5

Koriolan poprawia teksy i to nie cały, robiąc jednocześnie błędy.
cytuję Koriolan:
"nie na

...  wyświetl więcej

@Serpico: Nie jęcz, tylko się ciesz że ty ich nie robisz. :)

@pokrzywiony:
"Kiedyś byłam dumna, że mam tu konto, ale uwierzcie mi jeśli komuś mówię, że tu bywam to mam ogromną nadzieję, że nie dogrzebie się do komentarzy. Nie obrażając nikogo, ale mało mnie obchodzi ile kto pije, ile ma nienawiści i złości w sobie. Ludzie nie lubią słuchać narzekań bo każdy ma ich tyle, że Sienkiewicz, nie nadążył by z pisaniem. Dla jednych problemem jest śmierć kota ...  wyświetl więcej

  Serpico,  20/09/2019

@pokrzywiony:
Got the message ? Z angielskiego.To nie jest portal od tego.Odpowiada ci bycie burakiem ? Droga wolna, tylko jakie ty masz prawo się rzucać ? Żadne.
Potem piszesz że ktoś zaśmieca przestrzeń publiczną, owszem jesteś to ty.

Owszem cieszę się, mniej mnie cieszy że ludzie piszący papierz, pacząc, chcą mi strzelać w kolana, dobrze że choć strzelać przez rz, także ni

...  wyświetl więcej

@pokrzywiony: no, ty mały chamski żuliku akurat możesz coś powiedzieć o przyzwoitości.

@Hamilton: no tak ...
Przyzwoitość jest zarezerwowana tylko dla hejterów.

@Koriolan: to ty z mariolkiem przyznaliście sobie prawa kto jest a kto nie jest hejterem, kto może, co może, jak może i z kim może. Debilek już ustalił, że hejt tylko pod moimi artami. Hahaha jednogłośnie i jednomyślnie.

@Hamilton: cóż ...
Też jestem heiterem, w końcu dokopałem heitem Skalnej, gnojstykowi, seta1212 a i pod barkarza artykułami heitowalem ...
Więc nie jesteś jedyny ...
Ale dość wredny heiter ...

@Koriolan: hi hi, wiemy, jesteś hejter, nadęty bufon i skarżypyta.

@Koriolan:
"21. Zakazane jest udostępnianie innym osobom danych niezbędnych do korzystania z serwisu z wykorzystaniem loginu i hasła Użytkownika."

Tojfel

"6. Użytkownik może posiadać tylko jedno konto w serwisie. Jeżeli założy ich kilka, mogą one zostać zablokowane."

"1. Niedopuszczalne są działania mogące utrudniać lub destabilizować działanie Serwisu. W przypadku s

...  wyświetl więcej

@Koriolan:
cytuję Koriolan :
": cóż ...
Po prostu gnoje ...
Nie znają siebie i nie znają miłości. Cóż innego mogą robić niż niszczyć ?
Vivi mówi, że serpo tak żyję od wypadku. Hamilton się trzymał atakował tylko świstaka ale od czasów Dyla czuję śmierć na karku ... Więc się nie hamuje ...
Trochę dziwi mnie seta ale Vivi powiedziała, że to dupek. "
" ...  wyświetl więcej

  Serpico,  20/09/2019

@Koriolan:
Naprawdę i na serio uważasz że jesteś w tak mocnej pozycji, by się w ogóle odzywać ? Na serio i naprawdę ? Bo masz nadciśnienie, czy dlatego że jesteś "niewidomy" ? Co sam pisałeś o sobie.
Naprawdę to kim jesteś w świetle regulaminu i prawa, upoważnia cię do tego co robisz ? Serio ? Upoważnia do wyciągania od ludzi danych osobowych itd ? Poza tym skoro grzebałeś w zabezpie ...  wyświetl więcej

@Hamilton: grunt, że nie jestem kapownikiem ...

@Serpico: "skoro grzebałeś w zabezpieczeniach portalu"
Kiepsko się na tym znasz a tyle pyszczysz ...

@Koriolan: ha ha ha bo ty jesteś czołowy "populista" tego portala

@Koriolan: kapownikiem nie jesteś, za wiele z tego co widzisz i czytasz nie kapujesz

http://eiba.pl/38der
"@Hamilton:
Jak by nie patrzeć znów będą przekręty
zrozumcie mości panowie,
nie mieści się to w głowie,
skoro w skarpetce brak będzie pięty... "

@pokrzywiony: nie denerwuj się, skąd mogłem wiedzieć, że nie masz w czym wyprać skarpet.

http://eiba.pl/38dfd
"@podobny: aha, nasz zdroworozsądkowy może mnie oskarżać o morderstwa dzieci, oszustwa, kradzieże, faszyzm, bandytyzm itp, no to q..wa ja też chcę być zdroworozsądkowo traktowany."
...
Dla przypomnienia:
Hamilton napisał:
" ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony:
Podobno nie jesteś od wszczynania waśni ? Co powiesz na te wpisy Mirunia ? :

"A ja lubię grać ... w gry ... porno ... komputerowe. I wtedy każda Pani, przypomina mi Aneszkę, w pozie niedwuznacznej ... o!"
http://eiba.pl/990frh
"Czy Ty wiesz, co Ty chcesz? Seks z Tobą byłby raczej ż

...  wyświetl więcej

@Serpico: Znów mylisz adresy, sorry ale to chyba u ciebie jest choroba ?
Niezbyt dobrze nawigujesz w rzeczywistości.

@pokrzywiony:
Nie razi to tak ? Dalej dać ? Z tego książka jest, a ty powtarzasz jakieś pojedyncze, kiedyś wstawią coś w stylu :
"Ty wziać kredyt za niska oprocentowana składka odchyłka i placic " dodam do tego japonkę i jak Mirek zacznie się onanizować i jeszcze o tym pisać, będzie jakby już w pełni jasne.

Co mylę panie pacząc ? Wstawiasz coś z podobnym a to akurat jego wpis

...  wyświetl więcej

@pokrzywiony:
"Niezbyt dobrze nawigujesz w rzeczywistości" hahhahaah ......................

Słuchaj marna pijaczyno, to co sobie zrobiłeś, to niczyj problem, rozumiesz tyle ? No więc najwyższy czas zrozumieć i się ciesz że się skończyło w połowie dobrze.

Co tobie się wydaje że jak rzucisz C++ i asembler to już zostałeś programistą ?
Co więcej możesz się włamać do każdego systemu, oh ...
Atari XT było bardziej rozwinięte niż twój mózg.

@Serpico: ... :))))))))))

@pokrzywiony:
Nie ma za bardzo się z czego cieszyć, on się onanizuje nawet jak zobaczy że coś jest pisane przez kobietę.
Wszystko wywołuje odruch onanizmu, no jednak to problem.Akurat nie razi to twojej "przyzwoitości społecznej".

Mógłby to robić nie pisząc nic, to jeszcze pisze hahhaha ....o to zabawne, jak twoje durne gadanie o alk, gdzie ty wyglądasz jakbyś wodę widział 100 lat temu.

@Serpico: Przekupki na placu targowym, inteligentniej plotkują od ciebie. :)))))))))))))))))))

@pokrzywiony:
To cały ty, nie chcesz przyjąć nic do wiadomości bo tak wygodnie jest, łącznie z tym że za stan twojego organizmu odpowiada i alk i jaranie fajek na potęgę, to jak sobie pościeliłeś tak masz, ale rzucasz się bez sensu do ludzi którzy tak nie postępowali jak ty.
Wciskając w nich na siłę że są pijakami albo coś w tym stylu, we mnie wciskałeś pojebie, narkotyki nawet, gdzi ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony:
Ci powiem generalnie miałem już wszystko skasować i się zawinąć stąd, te moje "arty" a z resztą iść na policję, część wysłałem, ja was panowie nie straszę, poza tym ty albo średnio rozumiesz że część z wątków jest przynajmniej niejasna i przynajmniej groźna dla ludzi. Pyskówki w necie ? To jest wszędzie, tylko potem pojawia się problem kto tak naprawdę pyskuje i czy na przykła ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony:
O ciebie Maniek aka dwa trzmiele nie chodzi, dalej jest źle, mogę tak siedzieć i wieszać "bombki" na choince. Wiesz jakie jest następne pytanie dotyczące "pewnym tematów" ? Otóż następne pytanie jest, jaka działalność gospodarcza, w jaki typ działalności gospodarczej, sobie ktoś wpisał misy tybetańskie i aniołki, odprowadza pewnie podatek od dochodu z tego, pytanie jest pod ja ...  wyświetl więcej

http://eiba.pl/38dg1
"Jest Mirek plan, musisz zakupić drona którym się steruje myślami, ewentualnie go zmontować z Krzywym, następnie w Japonii sieć stacji dokujących, do tego gogle i będziesz latał i zaglądał Japonkom pod spódnice.
Wiesz co uważam ? Uważam że to znacznie lepszy pomysł niż teoria słowa.
HAHAHAHA " ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony:
Źle skopiowałeś, od rana piszą na mój temat, obaj, poza tym sam temat drona sterowanego myślami przekopuje wasze światopoglądy :), mózg to ważna rzecz, a mózg to ciało.
Już skasowałem artykuły o ile tak można nazwać to co pisałem :)

6 koła, może sobie kupię, ciekawy temat drony :)

Dobry 6 kafli, chyba , trza poczytać.

@pokrzywiony:
Idąc twoim tokiem rozumowania powinieneś był wstawić pod jakiś mój jak jeszcze były, ciekawe te drony, tyle rzeczy ciekawych jest, a ktoś siedzi i rok czasu wyzywa ludzi, no cóż, różne jest życie nie ? Ano różne :)

A żart ? No żart jak żart , przecież nie ja piszę o tych falach :), no śmieszne to i tyle.
Zresztą wszyscy którzy o tym mówią są zabawni siedząc po ileś czasu w obrębie monitorów nagrywając filmy na tubę.

@pokrzywiony: fajnie Ci to idzie przenoszenia tu dyskusji z heiterami :-)))

@Koriolan:
"- Niech cię nie uwiedzie magiczne słowo „certyfikat”. Liczy się, jakie wymagania trzeba spełnić, by go uzyskać. Obecnie wiele organizacji niepsychoterapeutycznych, związanych z opieką zdrowotną, wydaje certyfikaty psychoterapeuty. Pralka też ma certyfikat.
- Dowiedz się więcej o organizacji wydającej certyfikaty. Jaka jest jej reputacja wśród pacjentów i profesjonalistów. ...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Masz ? Nawet nie masz certyfikatu, żadnego, jesteś z tego co pisałeś po leczeniu głębokiej depresji, siedzisz i robisz analizy psychiki ludziom przez internet, jednocześnie robiąc także inne rzeczy, jak wyciąganie od nich danych osobowych, namawianie na spotkania z tobą, w tle były steki kłamstw non stop i cała reszta o której pisałem, mi też jakoś idzie szukanie z tego wyjścia, ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony:
A pamiętasz jak wstawiłeś stronę Festiwalu Jazzowego ? To pierwsza strona którą google wyrzuci hahahhahha ............
I to jest akurat zabawne jak i ty sam, to jak przypomnisz to idź na swoje konto stare i tam znajdź co pisałeś czubie o językach programowania, dla ułatwienia stoi to w kolizji z tym co napisałeś wyżej, co akurat nowe nie jest i jest nudne.
Włamać ...  wyświetl więcej

  Serpico,  22/09/2019

@pokrzywiony:
To pamiętasz ?
https://archiwum.allegro.pl/of(...)15.html
To były twoje błędy dietetyczne hahah ......
Jest nawet Regal o którym Koriolanek pisze :)

@pokrzywiony: stare piękne piosenki :-)))
Nie mogę wiele gadać bo jestem u Wróbla i omawiamy spotkanie w Tyńcu z zakonnikiem i innymi przebudzony mi ...
Piszę to, żeby pokazać innym, że można żyć wśród ludzi i jest z nimi SUPER :-)))

@Koriolan: Pozdrów towarzystwo, a ja na rowerek z ludźmi na żywo pogadać gdzieś na łonie przyrody ... ;)

@Koriolan: dokładnie!!! Nie ma nic gorszego niż samotność. Można mieć wszystko.. a właściwie nie mieć nic jeśli brak w koło życia. Kończę pomagać oscarowi /z małej / i z przyjaciółkami na imprezę sezonu na wyścigach konnych. Hazard. Alkohol. Zabawa. Czyli wszystko to co kocham

@Serpico: a ja siedzę i gadam z Wróblami. Teraz zrobiłem spacer po górach z panią Anią :-)))
Świat jest taki piękny :-)))

@Who cares: A mnie się wydaje, że samotność to jest takie życie pozbawione maski ciągłego udowadniania, że coś znaczymy na tym świecie. Możemy pójść w wir omotania przyjemnymi doznaniami, żeby zagłuszyć pustkę w środku, którą ma każdy człowiek (pisał o tym Stachura). Możemy otoczyć się plakatami wierzeń, które działają jak lek uśmierzający ból istnienia. Ale w końcu będzie taki moment kiedy stanie ...  wyświetl więcej

  Serpico,  22/09/2019

@Who cares:
Dobrze jak w koło jest miłość i dużo ludzi :
https://www.youtube.com/watch?(...)Q6kFuQ0
cytuję Koriolan:
"Miałem wtedy kilka partnerek a jedna z nich też miała kilku partnerów poza mną. Rozmawiałem o tym z nią i obserwowałem swoje emocje. Po jakimś czasie myśli, że ona uprawia seks z kimś innym nie ro ...  wyświetl więcej

  Serpico,  22/09/2019

@podobny:
Dla ciebie też coś jest :
https://www.youtube.com/watch?(...)3lqzKqQ

Panie, polucjonista, wymyśliłem słowo na ciebie, dołącz do teorii słowa, polucjonista, to ktoś kto ma ciągle polucje, a ty onanizujesz się dlatego, by stosując prewencje, nie strzelić w pory, na przykład na zakupach.

HAAHAAHAAHAHAHAA....................Polucjonista .... dobre, I like it.

  Serpico,  22/09/2019

@Who cares:
Nie narób w strringi, udowadniając jaka jesteś pusta po raz 200 etny i że tak naprawdę masz w dupie wszystko o czym pisałaś, liczy się gach, alk , impry i luz, kolejny gach, kolejna impra , ludzie którzy nie chcą żyć jak ty, są samotni i sfrustrowani, ludzie którzy nie oglądają japońskiego porno także, ci co nie piją i nie ćpają, to już w ogóle jakiś koszmar, okropni, oni nie ży ...  wyświetl więcej

  Serpico,  22/09/2019

@Koriolan:
A jam z was ubaw, do pewnego momentu oczywiście, zaraz będziecie mieć pełne pory, co lałem z tego teledysku "Power of love" a w tle kobieta która się zajmowała tylko ssaniem penisów, "You are my man" pamiętasz ?
Swoją drogą bycie twoim partnerką obecnie to musi być upokarzające do kwadratu hahaahha ........

Pozdrów, 4 klasy podstawówki o Jezu ....

@Koriolan:
"Piotr Wróbel jest idiotą. To nie obelga, to diagnoza. Oczywiście mogę się mylić, jako że nie jestem specjalistą. Tak czy tak, godzien jest politowania. Już tylko modlitwa pozostaje i to do Matki Najświętszej:

Maryjo, nie z takimi dawałaś sobie radę. Spraw, by Brat nasz, Piotr dostał się do nieba. Miałby tam wiele czasu, ba całą wieczność, na pisanie drugiego wydania swoi

...  wyświetl więcej

@podobny: "A mnie się wydaje, że samotność to jest takie życie pozbawione maski ciągłego udowadniania, że coś znaczymy na tym świecie."
A ja odkrywam prawdę o samotności taką że ona jest w naszych myślach o przyszłości, którą chcielibyśmy wykreować możliwie jak najlepiej zamartwiając się ciągle jakimiś tam ewentualnościami i ciągle szukając jakiegoś lekarstwa na te ewentualności. Ostatnio m ...  wyświetl więcej

  Serpico,  22/09/2019

@pokrzywiony:
Też nie mam , bo ty pisałeś że masz jakąś "pannę" to zapaliła ci laka haahha ? Ooo.... serio ? Nie musisz, a z kim ty czujesz tak dokładnie tą więź haahha ?
Pewnie że tak najlepiej mieć wszystko w dupie i zostać bezdomnym, albo jak niektóre panie pierdolić bzdety, zmieniać facetów, pić, ćpać, a następnie jęczeć że je państwo okradło i mają problemy ze zdrowiem.

...  wyświetl więcej

@Serpico:
"Aaa tak, jeszcze w międzyczasie ingerować w czyjeś NORMALNE życie wymyślając steki bzdur. "
...
I to jest to co uwielbiasz robić, tylko potem się dziwisz jak ktoś ci tym samym odpłaca. :)
Wymyślaj sobie dalej te swoje steki bzdur i żyj w przekonaniu że taki właśnie jest rzeczywisty świat, o którym tak naprawdę nie masz pojęcia.

  Serpico,  22/09/2019

@pokrzywiony:
Lubię też inne rzeczy, na bazie jednego artu, złożyłem pewien temat poboczny ze światełkami w tle, w ciągu pół godziny, jak ci napiszę że Lipski wykorzystywał czyjś wizerunek, to i tak nie będziesz wiedział kogo.
Z drugiej strony, wolałbym nie funkcjonować na portalu ze "Stanem" i tak nie wiesz o kogo idzie i się nie domyślisz.
Większość rzeczy ma więcej wątków n ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony: mam Tak samo ...
Zapomniałem co to samotność i muszę sobie przypominać to odczucie z dawnych lat.

@podobny: masz rację :-))))

  Serpico,  22/09/2019

@Koriolan:
cytuję Koriolan;
": cóż ...
To starodawny sposób, gdy heiterzy heituja i wołają ... Łapaj heitera ...
Tak właśnie robi ham-ilton, serpico i inni ...
Wspiera ich seta1212 nazywając ham-iltona populistą ...
A Marcin najdowcipniejszym człowiekiem ...
I tak to biegnie ... "

Ta, to od szerokich kontaktów, no ja tak nie mam że mi się my

...  wyświetl więcej

  Serpico,  22/09/2019

@Koriolan:
Może w końcu Marcin tez zajarzy, że jesteś chłamem, mi to wisi.Grubasek kombinatorek, koniec kropka, nara, tylko ciężko z tym nara.

  Hamilton,  22/09/2019

@Koriolan: kiedyś byłeś samotny i znalazłeś eiobe. Tu masz codziennie krwotok. Tak jesteś tu oblegany przez przyjaciół.

@Serpico: cóż ...
Nie znasz mnie ani mojego życia ...
Ale nie przejmuj się ... To bez znaczenia ...

@Hamilton: cóż ...
Naprawdę nie rozumiesz, że samotność to stan umysłu ?
Dziwne ...
Hmm ...
To musisz być samotny ...

  Serpico,  22/09/2019

@Koriolan:
NIE CHCĘ go znać, rozumiesz ? Tyle co widziałem wystarczy by nie chcieć mieć z tobą do czynienia, nie mam z takimi ludźmi nic , ale to nic wspólnego i nic nie pomoże gadanie, lepszy , gorszy, mulenie o braciach itd, kłamstwa i cała reszta.

@Serpico: hmm ...
Jesteś zdziwiony, że Marcin wie kim jestem ?
To dość proste ...
On wie kim sam jest ...

  Serpico,  22/09/2019

@Koriolan:
No proste owszem, nie czyta tego co piszesz , nie widział co pisaliście z Wróblem u Benedyktynów itd, całkiem proste i co z tego pajacu ? Nic.
"Wie kim jesteś" haha .... proszę ....

  Hamilton,  22/09/2019

@Koriolan: nie to co ty. Ciebie noszą na rękach i podrzucają do góry. Kiedyś podrzucą i zapomną cię złapać. Teraz są czerwone lajki a potem będzie wielka czerwona plama po kormoranie plamistym.

@Hamilton: niestety ...
Nikt mnie nie podrzuca bo jestem za ciężki ...
No tylko życie może mnie ukochać i utulić ...

  Serpico,  22/09/2019

@Koriolan:
Jesteś kretynem, sam napisałeś że Marcin pisał na temat Hamiltona pozytywy, co nie tylko cię dziwi, ale także cię drażni i powtarzasz to w kółko to wyrzygania, na twój temat nie napisał dokładnie nic pozytywnego, bynajmniej nie widziałem, raz się coś czepiłeś jego "świadomości" to cię pogonił, coś pisałeś ostatnio że nie wygląda na szczęśliwego, to nie reagował, bo pewnie tego na ...  wyświetl więcej

  Serpico,  22/09/2019

@Koriolan:
Przynajmniej nie widziałem chyba lepiej brzmi w tym kontekście, nie chce nic k.. wiedzieć o twoim życiu, co już 3 rok zajebany nie dociera, sami piszecie bzdety a potem macie problem. 60 letni koleś pisze że hula gruchę 15 minut, a potem klepie o mnichach, przebudzonych świadomościach i nieśmiertelności, to robisz cymbale na bieżąco.

Ten artykuł z wyżej, przy twoim życiu to high life.

@Serpico: wiem ...
Świat jest dla Ciebie cholerna niespodzianka ....

  Hamilton,  22/09/2019

@Serpico: bo Egon kormoranka wypełniony jest jadem miłości od samego ranka i cierpi, bo nie on hahaha 'publicysta populista'.?

@pokrzywiony:
Takie sobie, znów doprowadził ze sobie zajrzałem.

"Pani Mimi – wycieła pani odpowiedź pana Piotra Wróbla do mnie.
Czyzby pani, pani Mimi do mnie pisała?
Jesli tak – to proszę sobie prześledzić rozmowy pana Piotra Wróbla pod tym wątkiem na Blogu Ojca Leona. Od początku do końca.
Ponadto, czy Pani uważa wulgaryzmy, antykatolickie wycieczki Piotra Wró

...  wyświetl więcej

  Serpico,  22/09/2019

@pokrzywiony:
Z jakichś "niejasnych" powodów twoi "koledzy " uchodzą wszędzie za kłamców ? Dziwne takie ? Tu Koriolan pisał że został usunięty ze stowarzyszenia Pieczyńskiego, przez moje kłamstwa na jego temat, na forum Laickiej, że przez różnice światopoglądowe, tu dziś pisze o spotkaniach z zakonnikami i Wróblem, przed oczami masz co pisze Wróbel na forum Benedyktynów.
Siostra Pawl ...  wyświetl więcej

  Serpico,  22/09/2019

@Koriolan:
Specjalnie dla was ci zakonnicy zrezygnowali z bycia katolikami ? Tak ? A ty jesteś laicki tak ? W tle reklamowanie, tak tego pana, zna cię w ogóle ?
Ci powiem się zastanawiam kiedy ta piramidka ci spadnie na łeb.
Wam spadnie.

  Serpico,  22/09/2019

@pokrzywiony:
Hejt ? Jaki hejt , Wróbel zwyzywał tylko 90 letniego opata, byłego chyba, o seksie ze zwierzętami pisze do 80 letnich zakonnic, jednocześnie kłamiąc na ich temat, jeszcze sprowadzili jakichś ludzi z Koriolanem, żeby robili to samo, ewentualnie taka "Mimi szmimii " to jeden albo drugi, co było tu, ortografia ten sam koszmar co Wróbla.

W końcu twoi koledzy na wszystkim r

...  wyświetl więcej

@pokrzywiony: ech ...
Świat jest pełny pięknych piosenek ...

@Serpico: nie mogę Ci wszystkiego powiedzieć ...
Z jednej strony jesteś kapownikiem a z drugiej głupcem ...
Mogę do Ciebie pisać ... Ale i tak niczego nie zrozumiesz ...

  Serpico,  22/09/2019

@Koriolan:
Co mi masz mówić ? Zrobiliście to samo co tu, nicki i wyzywanie, jakichś ludzi sprowadziliście, ileś osób was zgłosi na policję i będziesz miał dużo do gadania.
W tle groźby itd, powodzenia grubciu.
Jakby nie, jest odwrotnie i żal marnowanego czasu na durne gadki, z drugiej strony nie widziałem i nie wiedziałem tego co widzę i wiem teraz.
Good Luck.

N

...  wyświetl więcej

  Serpico,  22/09/2019

@Koriolan:
Wyjaśnianie od ciebie ? Tylko na wariografie i to do momentu, jak nie wybuchnie, tyle jeśli chodzi o twoje wyjaśnianie czegoś i jeszcze raz powodzenia.

@Serpico: "Hejt ? Jaki hejt , ..."
...
hmm, w twoim przypadku to raczej choroba psychiczna. No niestety w Polsce obecnie psychiatrii praktycznie nie ma, więc z pomocą dla ciebie będzie cholernie ciężko.
Pozostaje jedynie mieć nadzieję że ktoś nie wpadnie na pomysł, na jaki kiedyś wpadli naziści by poradzić sobie z psychiatrycznymi pacjentami.
...  wyświetl więcej

@pokrzywiony: no jemu się nasila ... Niestety ....
Do tej pory tylko tu heitowal. Teraz z choroba puka do Policji i sądu ...
Dobrze to się dla niego nie skończy ...
Coraz bardziej wystawia się na strzał.
Przepychanki słowne z nami to bajka. Ale Policja, sądy, adwokaci to już poważniejsza sprawa ....

@Koriolan: Niestety my na to nic nie możemy poradzić, a on w końcu się dorobi odpowiedniej etykietki jaką mu przypną do charakterystyki osobowościowej i wtedy to mu się dopiero "schody" zaczną.
"Ale Policja, sądy, adwokaci to już poważniejsza sprawa .... "
Tam mu się ta bajka skończy, nikt z nim bawić się nie będzie.

@pokrzywiony: my nie musimy nic mu robić ...
Od narodzin aż do śmierci sam jest odpowiedzialny za swoje życie :-)))

@Koriolan: Dokładnie, prędzej czy później przychodzie moment w którym sam będzie musiał płacić "mandaty" za swoje uczynki. Nikt za niego tego przez całe życie robił nie będzie, wtedy mu się "oczy" otworzą i się przebudzi.
https://www.youtube.com/watch?(...)vVRsvSM
"Odpowiedzialność, a co to jest właściwie ?" ... ;)

@pokrzywiony: odpowiedzialność to Ty odbijający się od świata zewnętrznego ...
Albo ...
Wybranie z pamięci Świadomości (Kronika Kaszy) tego co samemu się tam wcześniej umieściło ...
(Doświadczenie tego)

@pokrzywiony: on cały czas doświadcza tego co sieje ...
Jest sam, nie miał żony ani dziecko. Samotny ...
Kiedyś ....
Po prostu zrozumie, że sam zasiał to co zbiera.
Henear mu to próbował powiedzieć ....
Obrażasz Vvivi sam a piszesz, że to ona Cię obraża.
Odpowiedzialność ....
To zrozumienie tego, że co się komu robi to robi się sobie samemu ...

@Koriolan: nie to co ty i "pokrzywionym". To murzyńskie państwo 'polska' za które się z vivi tak wstydzicie was utrzymuje i możecie bełkotem naprawiać co się da pierdoląc całymi dniami na portalach i dłubać w nosie

@Hamilton: jesteś geniuszem ....

@Koriolan: dziesiątek tysięcy lajków mi brakuje. Jesteście obaj poza jakimkolwiek zasięgiem.

@Hamilton: wiem ...
Twoje życie i Ty to ... Punkty i lajki ...

@Koriolan: wiem
Wasze życie jest piękne. Pierdziec w fotel na cudzy koszt , bełkotać i pouczać tych zaciemnionych którym się chce i dzięki którym macie co wsadzić do gara zdechlaczki.

@Hamilton: Wykłady tutejszego "guru" dotarły już do chińskiego muru. Przypominają przepisy paszy z "Kroniki Kaszy" dla oświeconego motłochu, dorzucając porcję grochu. By była bardziej strawna, przez żołądek nie odrzucana, proponuję - gryczana. Dodawszy kapusty kiszonej, koryto w sam raz dla elyty oświeconej...:-))
https://pl.wikisource.org/wiki(...)_Akasha

@jotko49: to nie jest nawet elyta, to są eioby jelita

@Hamilton: Jeśli dobrze zrozumiałem: to co wypełzło z koryta jest Herbu Yelita ?...;-)
https://pbs.twimg.com/media/EF(...)g:large

@jotko49: miłego dnia chłopcy:-)))

@Koriolan: leć na rynek, może tam znajdziesz 'lelenia' na te swoje uduchowione pierdolety.

@Koriolan:
""Pani Mimi – wycieła pani odpowiedź pana Piotra Wróbla do mnie.
Czyzby pani, pani Mimi do mnie pisała?
Jesli tak – to proszę sobie prześledzić rozmowy pana Piotra Wróbla pod tym wątkiem na Blogu Ojca Leona. Od początku do końca.
Ponadto, czy Pani uważa wulgaryzmy, antykatolickie wycieczki Piotra Wróbla, pisanie nieprawdy prawie w każdym komentarzu o Dwa ziar ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony:
cytuję Koriolan:
"Miewam depresję. Kilku specjalistów z którymi się kontaktowalem nie potrafiło mi pomóc. Trafiłem wreszcie na rozwój duchowy. To był strzał w dziesiątkę.
Nie tylko zrozumiałem co się ze mną dzieje Ale również dowiedziałem się jak z tego wyjść prosto i łatwo. I tak zrobiłem. Uzdrowienie nie jest jeszcze 100% Ale już żadnych leków, porad i wizyt .. ...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Vivi, no skoro poruszyłeś już temat. Pisała peany na temat Niemiec. Tu kiedyś miała artykuł "Smutne dziwki" o prostytutkach.Tytuł chyba mówi wszystko tak ? W Niemczech prostytucja jest legalna, a ona sama znalazła negatyw na siłowni gdzie musiała wrzucić moniaki, żeby użyć prysznica, to był ostatni raz, kiedy zaglądnąłem na jej FB, więcej nie zaglądnę haahhaa ..... a zaglądnąłem ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony:
Etykietki ? Ty wy próbujecie doklejać etykietki, ty jesteś dysfunkcyjny, ja nie.Na dodatek jesteś dysfunkcyjny z paru powodów, w sumie pewnie nigdy nie nadawałeś się do niczego innego niż praca fizyczna, no ale to nie mój problem, takie masz predyspozycje, a raczej miałeś, bo już nawet takich nie masz, koniec kropka.
A ty jeszcze wstawiasz filmy o nazizmie, który jest c ...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Nie miał żony, nie bił rodziców, żony też nie bił bo nie miał, nie miał chorób psychicznych, nie był leczony psychiatrycznie, nie miał prób samobójczych, wielu rzeczy nie miał i mieć nie będzie.
Nie ćpał heroiny po tym jak miał dziecko. Z powyższych "nie miał" nie podoba mi się parę rzeczy.
Tylko ja to i tak około 2 %, czyli jak świadomi.Długo tak będę wracała z PRA ...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Wy nie, takie panie też nie muszę nic mi robić :
Koriolan:
"Miałem wtedy kilka partnerek a jedna z nich też miała kilku partnerów poza mną. Rozmawiałem o tym z nią i obserwowałem swoje emocje. Po jakimś czasie myśli, że ona uprawia seks z kimś innym nie robiła na mnie żadnego wrażenia. Okazało się że prawdziwa Miłość to nie seks. Można mieć w sobie Miłość i Miłość d ...  wyświetl więcej

@Koriolan: Vivi srivi. Oscar. Vivi srivi. Oscar.Vivi ... Ależ musimy wkurzać tym, że jesteśmy szczęśliwi. Ale jest dobry progres kitów. Co rok są nowe ,, fakty”. Eioba to dobra szkoła kim nigdy się nie stać. Dobrze, ze wczoraj sporo wygrałam i mamy super możliwość szaleństw do końca roku. Jednak hazard niemiecki to jest to!

  Serpico,  23/09/2019

@Who cares:
Za parę lat dotrze do ciebie kim jest Koriolan, a ja nie mam ochoty na pisanie i telefonowanie na mój temat, ani na temat ludzi z eioby z tego całego szczęścia dalej publikuj na tubach rosyjskich, w sytuacji gdzie w Rosji przemoc wobec kobiety to wykroczenie, a nie przestępstwo.
W międzyczasie zanim załapiesz kim jest, ileś osób go zgłosi na policję, ileś, nie jedna. ...  wyświetl więcej

@Who cares: jasne, za hazard w polsce, wrocławiu i pacanowie wszyscy wstydzimy się w oślo, honolulowie i przed niemieckimi niemcami. Tam nawet dede wygrywa a tobie wystarczy zdrapać piega z nosa i wygrywa się maybacha.

  Serpico,  23/09/2019

@Who cares:
Sadowscy mieli raz blokadę za multikonta, ty miałaś 3 blokady za multi, to tylko za multi, za wyzywanie miałaś ileś, blokada pod kontami dwóch użytkowników, multikonto którego używasz obecnie było także do glosowania na siebie samą. Twój prive ? Kogo to obchodzi ? Tu się ocenia teksty, zachowanie, poziom komentarzy, czy życie prywatne ?

obicie misu błąd, nikt nie musi ud

...  wyświetl więcej

@Who cares:
Tytus: Myślałem i wymyśliłem bezmyślnik ~. Stawiać się go będzie przed zdaniem nie mającym sensu.
https://pl.wikiquote.org/wiki/(...)99Tomek
Ty , Koriolan, Krzywy, Podobny.

Uprasza się umieszczać przed każdą wypowiedzią.Ty możesz dodać do swoich artykułów typu, 500+ to absurd, biją przez to gejów.

  Hamilton,  23/09/2019

@Who cares: eioba to dobra szkoła, by nie stać się głupiutką gęsią udającą odrzutowca.

@Who cares: hi hi hi ...
Masz szczęście, że widzisz tych smutasów. Wielu nie wie nawet o co chodzi :-)))
My pijemy Chivas Regal 18 letni ...
W górskim świeżym powietrzu smakuje SUPER :-)))

@Koriolan: też mi szczęście patrzeć na dwóch zapijaczonych smutasow goniących za owcami. Absztyfikanci z buddyniu.

@Koriolan: kiedyś mi było takie ciapki żal. Teraz wiem, ze każdy decyduje za siebie a ja mam o kogo dbać. Wesz dała nam popalić ostatniej nocy wiec idziemy na ostatni spacer i spać. Aaa i nikt mi nie musi tłumaczyć kim jesteś. Jakim trzeba być słabym żeby pisać to co tu niektórzy. Fajnie to oglądać z boku. Dobranoc

  Serpico,  23/09/2019

@Who cares:
Kiedyś .. no kiedyś mi było żal jak pan z którym pani była, wklejał ją strzałem w papę w bramę, ale to było kiedyś, wszystko przemija, też mi było szkoda jak pokazywała blizny po próbie samobójczej.
Dużo rzeczy było kiedyś, a teraz jest teraz.
Aaa ... tylko nie bierz tego do siebie, ty to inna, silna, twarda, harda, polegająca na sobie i z intuicją do ludzi taką że ...  wyświetl więcej

  Serpico,  23/09/2019

@Koriolan:
No widzisz, a są ludzie którzy muszą wygrzebać bułkę z kosza na śmieci i się cieszą.
200 zł + w detalu , wy to pewnie hurt, w każdym razie, dużo bułek i nie z kosza na śmieci, za jedną butelkę.
Jednak zrozumienie mu może zając całe życie, cwaniaczku.W sensie temu człowiekowi, no ale pewnie cię nie zna, bo gdyby znał , to raczej by nie chciał mieć z tobą do czynienia ...  wyświetl więcej

@Who cares: hi hi hi ...
Nikt nikomu nie potrzebuje mówić, kim ktoś jest. Ale niektóre ciapki muszą rozgłaszać swoje nieprawdziwe poglądy by samego siebie zahipnotyzować ... Wmówić sobie tą bzdurę ...
Ale nawet im się to nie udaje ...
I to jest śmieszne i radosne i da mi dzisiaj wesoły sen ...
Dobrej nocy :-)))

  Serpico,  24/09/2019

@Koriolan:
No tak, z tego względu pierdolisz w kółko do ludzi jacy są, jakie mają ego itd, na kilku portalach.
W międzyczasie robiąc dokładnie nic, oprócz wpierdalania, chlania, ciupciania i onanizowania się po 15 minut, o czym jeszcze sam piszesz.
Ciesze się że będziesz miał wesoły sen, ale jak końcu ktoś się na poważnie wkurwi i będzie to ileś osób, ileś instytucji, ileś osó ...  wyświetl więcej

@Serpico: niebawem ukaże się praca zbiorowa pt 'Duchowość dla żuli i meneli' tekst koriolanek wywijanie katechizmem i wulgaryzmy moralne z błędami ortograficznymi 'krzywym' Maniek

@Serpico: "pieprznięty pajacu, "
No ale niektórzy nie wiedzą kim są ...
I można spróbować im to powiedzieć ...

  Hamilton,  24/09/2019

@Koriolan: tobie to mówią od 3 lat i nie łapiesz, boś osficuny jak latarka bez baterii.

  Serpico,  25/09/2019

@Koriolan:
Ludzie od RD mają swoje strony, kanały na tubie, piszą książki itd. Wyobrażasz sobie tego Tolle na przykład jak ślęczy po portalach zawracając tyłek ? On tego nie robi, to ludzie się do niego zgłaszają, a nie on do ludzi.
Rozumiesz różnicę ? To najwyższy czas zrozumieć po 4 latach zawracania tyłka tymi twoimi kretyńskimi wojnami z hejtem i innym syfem którego jesteś części ...  wyświetl więcej

  Serpico,  25/09/2019

@Koriolan:
Nawet Krzywy po tobie jeździ, razem z jego powykrzywianą ortografią, tylko on nawet nie analizuje co i kiedy pisze.
Chłopki roztropki.Jesteście po prostu do niczego i chyba powoli trzeba sobie zdać z tego sprawę, skoro nic kompletnie z tym nie zrobiliście, nawet nie staraliście się zrobić, ciężko nazwać rozwojem czegokolwiek te twoje pisanie, tak jak Wróbla eseje o dokładn ...  wyświetl więcej

@Serpico: " po tobie jeździ"
Mnie to bardzo cieszy, gdyż ...
Poniżeni będą wywyższeni .,.

@Koriolan: "Poniżeni będą wywyższeni .,. "
Dokładnie ;)

  Hamilton,  25/09/2019

@pokrzywiony: czyli liwa może stanąć na krzesełko i ci przypier*** łopatą między te chamskie i podłe ślepia.

@Koriolan: to ty kormoran będziesz musiał pisać o sobie z niższością, tyles się już nawywyższał. Padniesz martwy jak glapa między orłami.

@Koriolan:
Całkiem możliwe że ktoś kto poniżał ileś osób w necie i być może poza nim, ktoś kto pisze o innych ludziach non stop zwierzęta, w międzyczasie odbywający stosunki płciowe z kim popadnie, nadużywający alkoholu, niepracujący latami, w imię Ora te Labora, zostanie nagrodzony za "poniżanie" go, możliwe.
A gdzie to konkretnie jest napisane ? Koran ? Też chyba nie ma takich rzec ...  wyświetl więcej

@Serpico: he he he ...
Zacytować Ciebie ?
Pewnie czytelnicy eioba już trochę zapomnieli jak nas wyzywaleś ....

@Koriolan:
O widzisz dobry pomysł , po stronie "powiem ci kim jesteś org", zrób sobie stronę "poniż mnie org" i tam wklep te wszystkie twoje historie życiowe które się kurwa nie nadają nawet na czarną komedię, rozreklamuj, zrób czas i pewnie będzie to miało oglądalność jakąś. Ludzie będą wchodzić na stronę i komentować,nie sądzę by duży procent był z komentarzami pozytywnymi, raczej to będz ...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Pewnie tak, nie wyzywałem tylko szydziłem z was, nawet nie poniżałem, ale skoro lubisz co napisałeś wyżej to mogę chwilę spędzić, nie wykręcisz się kitami i przerzucaniem odpowiedzialności.
Krzywy ? Krzywy co chwilę buzuje i wyzywa zdecydowanie bardziej inteligentnych niż on kiedykolwiek był, teraz to już koszmar.

Wyzywać ? Ja nie muszę cię wyzywać, opis twojego "ż

...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Dwa tygodnie wyzywania pół portalu, łamanie zabezpieczeń, chcesz cytuj mi to wieje, reszta nie wieje, ale to nie mój problem , po prostu będzie przekazany dalej i tyle.
P...p.... pa pa o to mi szlo.

@Serpico: no tak ...
Nie trzeba Cię cytować ...
Napierdalasz to samo LATAMI ...

@Koriolan:
Koniecznie chcesz mnie rozdrażnić, bo już nie masz kogo, nikt cię nie słucha, nikt nie czyta tego co piszesz, część ma w dupie, a część na paru portalach, tobie i Wróblowi powiedziała że łamiecie prawo co do was nie dociera za bardzo.
Co ci z tego przyjdzie ? Nic.
Nikogo nie interesujesz i nikogo nie obchodzisz, a część ludzi, ma cię po prostu dość.
Ludzi ilu ...  wyświetl więcej

@Koriolan: powiedz mu, że życie jest piękne i nie zapomnij dodać, że w życiu najważniejsze jest życie. Dawno tego już nie oswiadczałeś publicznie i pewnie zapomniał. To go oświeci.

@Koriolan:
Wydaje mi się że sam chciałeś hahahahahahahahahaaahaha ..........
cytuję Koriolan:
"Ja akurat jestem ... odwrotny.
Stosuję żywienie optymalne dr Jana Kwaśniewskiego.
Stwierdził, że jesteśmy na końcu ścieżki pokarmowej.
Jego rady to np.
1) jeść jak najbardziej przetworzony pokarm.
2) jeść do syta i być szczupły.
3) jeść by by ...  wyświetl więcej

@Koriolan:
O twojego "idola" znalazłem hahahha ... w sensie Miruś taki super, od lat powiadasz .... od lat on pisze takie rzeczy :
cytuję podobny/manga :
"Aneszka kocie ... ja czytam od czasu do czasu jak jestem pijany, żeby powiedzieć, że to co masz w głowie nie jest ważne, jak to próbują udowodnić, pozytywiści, którzy ze słowa (jak z kupy) żyją. Im więcej jej zrobią tym więc ...  wyświetl więcej

@Koriolan:
AHAHAHAHAHAHAHAAHAAH .... nie widziałem tego ! HAHAAHAHAH.... przenosimy się do "Ciebie" hahaahhaah .........
O Jezu co ryczę to moje :), zaraz będzie pod twoim artem jakimś :)

Wszystko dla czytelników !

@Hamilton: on nigdy tego nie zrozumi ...
Normalny facet ...

@Koriolan:
No no, właśnie przeczytałem twój komentarz sprzed "lat", gdzie piszesz że pracowałeś w kościele hahahaha ..............
Co płaczę ze śmiechu to moje, tyle z ciebie jest grubciu kombinatorku, można się pośmiać.

Z każdej pracy by cię wywalili w jeden dzień, z pracy w kościele w pół dnia hahahaha .........

@Koriolan: buddynie do normalnych nie należą. Hahaha to 3 procentowa yelita. Najwyższa półka - palec w nosie, łeb w chmurach.

@Koriolan:
Proszę proszę :)
cytuje Aneszka :
"Skąd w was taki niczym niepohamowany hejt i żółć? Nie należę do żadnej koalicji tutaj, wiec trzeba mnie mieszać z błotem. Taka okrutna, ale szczera prawidłowość. Jeśli ktoś sądził, że przestraszę się kilkoma nieprzychylnymi komentarzami to się przeliczył. Nie ja pierwsza, nie ostatnia jestem atakowana. Niektórzy w takiej sytuacji z ...  wyświetl więcej

@Koriolan:
I co teraz panie obrońco uciśnionych ? Aneszka zaczęła się obawiać pani Viv91/Who Cares , obecnie występującej na koncie którego używała do między innymi glosowania na siebie, następnie do waszych zabaw.
Czemu jej się obawiała, a nie mnie ? Jej słowa, zastanawiała się czy pisanie do niej "jak się ciebie pozbyć" to nie jest groźba karalna. Co więcej :

cytuję Aneszka

...  wyświetl więcej

@Serpico: niestety ...
Nic nie wspominasz o swoim mentorze Dylu ...
Ale nie szkodzi. Ja świetnie się bawiłem u Wróbla ...
Ciebie nie wspominaliśmy ... Nie ma czego ...

@Koriolan:
Dalej chcesz mnie sprowokować, nie przypominam sobie by Dyl komuś groził, a skoro ci nie odpowiadało jego zachowanie, trzeba było zgłosić administracji, ja sprowadziłem admina i zablokował akurat Dyla też.

Samosądy to może działają w patologicznym świecie Podgala i wybitych zębów przednich.
Cóż mogę powiedzieć ... no mam nadzieję że Wróbel się resocjalizuje w miarę

...  wyświetl więcej

@Koriolan:
cytuję Piotr Wróbel:
"Reprobusie, o katolikach piszę krytycznie ale w dobrej intencji.
W intencji by odnaleźli zagubiona drogę Jezusową.
Robie trudną i dobrą robotę. Trudną bo nawet nie o epitety i wyzwiska tu chodzi, bo to mi lata, ale rozmowa z ludzmi bez polotu to katorga. No trudno. Moi juchasi alkoholicy po 4 klasach trybią nieraz łatwiej. Trudno jeszcze ...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Juhasi alkoholicy po 4 klasach podstawówki, a on sam to zwykły kmiot , do czego się przyznaje, no cóż .....przepraszam, nawet nie kmiot .... kmiotek z powybijanymi zębami, także pijący.
Buddysta ? AHAAHAHAHAAHAHAAAH

Niech do ciebie dotrze, .że ja jestem z innego świata, nie waszego i najlepiej by było gdybyście zostali w waszym, RAZEM Z TYMI JUHASAMI.

Ludzi

...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Dyl ? W zasadzie o Dyla powinieneś pytać Vivi czyli Who Cares, ona tu pisała z Dylem więcej niż ja, flirtowała po nocach, jednocześnie z Who Cares, będąc strasznie oburzona, ja widziałem w sumie tylko część.
A reszta zniknęła jak pojawił się admin, nie bez powodu mi się wydawało że on to ten cały M44, ale to chwilę, jak robiliście kopie nicków itd i przez to co masz wyżej. ...  wyświetl więcej

@Koriolan:
To Wróbel ? :
https://www.youtube.com/watch?(...)w2i-TZE

aczej nie .... szybciej to :
https://www.youtube.com/watch?(...)IL72vFg

"Próbka nauczania Wróbla, kolegi Koriolana.
Piotr Wróbel
6 listopada 2018 o 22:33
Gorc

...  wyświetl więcej

http://eiba.pl/38dj9
" @pokrzywiony: a ja 3 miesiące temu po zmarszczkach na czole dociekałem co kto ma w stodole."
... nie ma sensu odpowiadać na bzdurne zaczepki.

  Hamilton,  23/09/2019

@pokrzywiony: ja też tak uważam. Hahaha i cieszę się że nie odpowiadasz. I znów moje zmarszczki są gorsze, bo na czole, a twoje lepsze bo na wodzie. Lecę zgłosić to do prokuratury, ta dyskriminacja musi się skończyć.

  Serpico,  23/09/2019

@pokrzywiony:
No nie ma, skoro ty piszesz że psychiatria w Polsce nie istnieje, a istnieje ileś szpitali klinicznych, nie wspominając o oddziałach psychiatrycznych w innych szpitalach, większość twoich zaczepek, jest albo totalnie bez sensu, albo zawiera kompletny brak wiedzy na jakiś temat.

cytuję Pokrzywiony:
"No niestety w Polsce obecnie psychiatrii praktycznie nie ma"

Teoria, praktyka jak wyżej.

  Serpico,  23/09/2019

@pokrzywiony:
Wiesz co to klinika ? Nie, to nie jest to samo, o co cię koledzy pytali po libacjach hahahhaha ................. i wiesz co trzeba było zrobić ? Odmówić, to teraz masz batonie efekty.
Vivinstein nie trzeba nawet pytać, ona startuje z "klinika" hahahha ...

Obecnie jest w trakcie po weekendowej adaptacji, dlatego musiała wpaść na spinę.

Wiesz co to adaptac

...  wyświetl więcej

@Hamilton: Tylko przedtem się ogol, bo mogą się niezorientować z kim/czym gadają człowiekiem czy pizdą ?

  Hamilton,  23/09/2019

@pokrzywiony: mieli cię zgłosić do konkursu na patrona szpitala dla nerwowych ale przez to chamstwo zostaniesz patronem tej obszczanej ławki pod monopolowym. Gdzie ty ten swój ozór trzymasz ? W rynsztoku ? A zęby myjesz ? Nie masz za co. No i potem ci wszystko śmierdzi

@pokrzywiony: masz zupełną rację :-)))
Bo realny świat jest piękny ...
Mimo, że dzisiaj w górach trochę pochmurno i chłodno :-)))

  Hamilton,  23/09/2019

@koriolan: wy obaj zawsze macie zupełną rację, bo życie jest piękne. W życiu najważniejsze jest życie. Jak pokrzywionym o tym jeszcze nie wie to mu zadzwoń na grzebieniu.

  Serpico,  23/09/2019

@pokrzywiony:
Nawet w paru słowach z wyzywaniem zrobiłeś błąd, nie zorientować osobno.
https://vasco-electronics.pl
Masz, zrób sobie swój, będzie ci tłumaczył mowę na polski.

Fajnie to pokrzywiony wymyśliłeś ...
:-)))

  Hamilton,  26/09/2019

@Koriolan: jak Mariolek coś wymyśli to wszyscy są zachwyceni i miałby nawet owacje na stojąco. Tyle, że mu chyba nie staje.

@Hamilton: nie ...
Niewielu nas rozumi ...
Ale Twój kpin ... Dobry ... Udało Ci się ...

@Koriolan: niewielu was 'rozumi', a to dowód, że jesteście wybrańcami koziej bozi z Pacanowa. Hahaha - czopki z głów.

@Hamilton: tu akurat jesteś głupi ...
Nie ...
Nie oznacza to żadnej wyższości ....
Ale se możesz pisać co chcesz ...

@Koriolan: sam przyznasz, że brylujecie tu z Mariolkiem jak mało kto.

@Hamilton: oczywiście, że ... Nie brylujemy tu ...
Po prostu eioba jest na dnie. Gada tu kilka osób tylko ...

@Koriolan: gdyby nie ty i 'pokrzywionym' eioba już dawno by padła, ale waszym talentem ciągnięcie ją do przodu.

@Hamilton: e, nie ....
Ty i serpico ciągnięcie je w stronę gówna a my się sprzeciwiamy ...

@Koriolan: no, to widać. Wlej sobie litr kwasu solnego w oczodoły, wsadź dwa widelce, mocno zakreć i wyostrz wzrok. . Też zobaczysz, bo cię ego z łuśficyniym oślepiło.

@Hamilton: no właśnie ...
Jak porównasz swój poprzedni komentarz z moim to zobaczysz prawdę o tym, kto w którą stronę ciągnie ...

@Koriolan: weź ty sobie te swoje prawdy i leć na rynek. Tam szukaj 'leleni' ględzimirze.

@Koriolan:
Dyskusje kto za co jest odpowiedzialny, się już nie powtórzą, docelowo sobie to wyjaśnisz zainteresowanym, nie sądzę by admin blokował rejestrację, przeze mnie, nie tylko nie sądzę, wiem że tak nie było.
Tyle, p.....p.... pa pa , o widzisz, przypomniałem co miałem napisać.

p.s.
Aneszka dołączyła do ludzie którym Vivi groziła, uznała że pisanie do niej "jak s

...  wyświetl więcej

  Serpico,  26/09/2019

@Koriolan:
W ogóle wiesz co ? Biedna Vivi teraz przez was nie ma się do kogo przyczepić, wszyscy których się czepiała, a było takich ludzi od cholery, uciekli i dostanie wrzodów, albo wylewu, biedna nie ma się na kim wyżyć.
I coś narobił ? hihihih

Może odeszli przez zazdrość o Oscara i De De ? Nigdy się tego nie dowiemy ....

A upuszczę trochę emocji hahaha , ty tłusty

...  wyświetl więcej

@Serpico: hmm ...
Uciekli ...
Ciekawe dlaczego ?

@Koriolan: bo zaciemnione som i nie widzo jakiś ośficun buddyń to i ucikajom. Głupki, no głupki. Zadzwoń zębami do pokrzywionym i zakrawy. Potwierdzą obaj. Take inne to tylko na eutanazjem albo do gazu siem nadawajo.

@Hamilton: noo ...
I masz rację ...

@Koriolan: no widzisz, to blask twojego ośficynia zwala ludzi z nóg.

@Koriolan:
cytuję Koriolan:
"P.S.
Ja czytam tu teksty i patrzę na formę i treść. Jeśli widzę literówki piszę komentarz techniczny. Zakładam, że autor dąży do doskonałości tekstu a mój komentarz mu w tym pomaga. ABSOLUTNIE nie pisze komentarza technicznego by 'wytknąć' komuś błędy lub by go ośmieszyć. ABSOLUTNUE nie.
Jeśli nie życzysz sobie moich komentarzy technicznych, ...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Do pewnego stopnia jesteś dobrym klaunem, wczoraj trafiłem na komentarz gdzie piszesz że "pracowałeś w kościele", dziś czytam, że wystarczy napisać żebyś się przymknął haahha......a ty klepiesz dalej głupie pytania :))

Proszę :
http://eiba.pl/wxymu

Występ trójki, zero komentarzy o tekście.

...  wyświetl więcej

@Koriolan:
"cytuję Vivi91 :
"a kobiety mogą się onanizować? a ile razy seks dziennie jest dozwolony, aby zachować równowagę między namiętnością a jakością? Co poprawi jakość jajeczek u dam? raz w tygodniu??? potem zyski maleją... oj aneszka aneszka... nie przestają mnie zadziwiać dziwactwa tej ziemi... Czy ty kiedyś miałaś do czynienia z erotyką, pornografią i o zgrozo!! z penisem/ p ...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Wasz ulubiony temat to dużo emocji hahahaha ... oczywiście jakbym napisał że nie każda kobieta ma tak bogatą ornitologię i obycie z porno, to okaże się że to hejt.
Prawda ? Pewnie że tak, siądzie ktoś nowy was poczyta, to jeśli ma intelekt, to załamie ręce.
Co może pomyśleć ? Gimby , tyle może pomyśleć, gimby i jakaś przewartościowana pani od tego typu wpisów, żeby ...  wyświetl więcej

@Serpico: żyjesz czyimś życiem ...
To Cię zabija ...

@Hamilton: słaby dowcip ...

@Koriolan: specami od opowiadania dowcipów o baranach, którym robisz łaskę i psach które nie 'chą' dup*** kobiet jesteście wy dwie sieroty po PRL-u. Wszyscy tu boki zrywają z waszego 'poczócia chumoru'.

http://eiba.pl/y6x1y
"@zakrawarski: ciebie te zakony bratnie straszą już w szafie, w łóżku, w zlewie i sedesie. Ziółka sobie zaparz na uspokojenie bo się wykończysz. "
...
I gdzie się ryjesz nieproszony wieprzu między ludzi ?

@pokrzywiony:
Hmm... zakony, zakonnicy, okłamani i wykorzystywani do gierek, tyle się dowiedziałem wczoraj, no czas żeby oni się też dowiedzieli prawda ? Prawda ... lubię prawdę ... prawda jest miła , ogrzewa moje ciepłe serduszko :).
Okłamali nawet zakonnika, jeden wstawiając, uparcie fragmenty z Diamentowej Drogi, do której nawet nie należy, ech co za pech, nie być buddystą hahaha ...  wyświetl więcej

  Serpico,  27/09/2019

@pokrzywiony:
Co tam jeszcze miałem ci napisać ... pewnie powinienem poczekać na Szubrawca, z podeptaniem po waszych zakłamanych wszawych pyskach kmiotów, ale może mi wybaczy.
Otóż chciałem cię kretynie wioskowy oświecić. ( przy okazji informuje cię, że kupę ludzi ze wsi ma poziom intelektualny, którego nigdy nie dostąpisz).
Od czego by zacząć .... może epitety na początek ? N ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony: on nie zrozumi Twoich słów ...
Skoro to wieprz ...

@pokrzywiony: to są szczyty elokwencji waszej chamskiej upierdliwości czy twój jęzor wylizał jeszcze coś ciekawszego w rynsztokach Rybnika.

@Koriolan:
"on nie zrozumi Twoich słów ...
Skoro to wieprz ... "
Czyli jak zacznie włazić w szkodę, będzie trzeba prądem go traktować. :)

  Hamilton,  27/09/2019

@pokrzywiony: Mariolek ty wsadź dwa gwoździe w gniazdko i sprawdź językiem czy jest napięcie, będziesz elokwentny jak dwie samice muła u fryzjera na plotkach i dowcipny jak podpaska w majtkach z przekrwionymi ze złości galami.

@pokrzywiony: e nie ...
Prądem to w czasie uboju ...
Teraz wystarczy ściągnąć go tutaj ...

  Serpico,  27/09/2019

@pokrzywiony:
Że tak dopytam co się stało ? Bułki nie znalazłeś czy jakaś 80 latka ci dala kosza mówiąc że po pierwsze wyglądasz przy niej starzej, a po drugie nie nadajesz się nawet do noszenia siatek.
Tak ? Coś w tym stylu ? Jakoś to będzie Maniek, przeminie.Znajdź jakąś 90 kę, łatwiej pójdzie.
...  wyświetl więcej

@Koriolan: tyle lat starań i do poziomu chamskiego idioty udało się wam ściągnąć jedynie tojfla. Reszta eioby odporna.

@Hamilton: odporna ...
Tylko dlaczego tu taki tłum odpornych ?
Wróbel okazał się jasnowidzem ..

@Koriolan:
Dlatego;
"Koriolan:
„Od innych ludzi różnie się tylko tym, że z nimi … Walczę. Podobnie robi P.Wrobel, ddn, Agnieszka 2, brat Zatorski i inni”.

Mogę się z tobą zgodzić,ze różnisz się od normalnych ludzi,bo często tak sam o sobie piszesz.Ale po co mieszasz do o. Włodzimierza Zatorskiego?"
http://ps-po.pl/2018/09/24/ojc(...)-chleb/

@Koriolan:
Akurat nie, a to jest tylko tyle co do tej pory widziałem.

http://wlodzimierz-zatorski.pl(...)dytacji

Zatorski prawnie nic do ciebie nie pisze, do Wróbla także mało, łazicie za nim dosłownie wszędzie, co piszesz o katolikach chyba wiesz, resztę tego co piszesz chyba znasz tak ? New Age i cały inny syf

...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Ile pan panie X chce sobie jeszcze narobić problemów ? Przez swoje kombinowanie ?
Wróbel dwa nicki zrobił, wstawia fragmenty z Diamentowej Drogi, w której nawet nie jest, on nie jest żadnym buddystą, żadnym bodhisatwą, a te wyjaśnienia koszmarnej ortografii niech sobie włoży w kierpce, albo niech mu pomogą Juhasi alkoholicy po 4 klasach, o których pisze na ps po.

Z

...  wyświetl więcej

@Serpico: he he he ...
Po co mnie straszysz biedaku ?
Bo jesteś pełen lęku ?
Nie musisz się bać ...

  Serpico,  27/09/2019

@Koriolan:
Ja cię nie straszę, przecież nic nie masz sobie do zarzucenia ? Ale lepiej będzie jak nie ty będzie to oceniał, twoje oceny są mało warte.
Po tym ile widziałem sądzisz że przejdzie ta gadka ? No niestety nie.

Przypomnę ci, jeśli nie pamiętasz, pani z laickiej już wtedy chciała oddać do prokuratury, zobaczymy razem co inni będą chcieli, co ty na to ?

Zatorsk

...  wyświetl więcej

  Hamilton,  27/09/2019

@Koriolan: wróbel był największym idiotą wśród jasnowidzów i największym jasnowidzem wśród idiotów. I ma tu jedynego fana na eioba.

@Hamilton: cóż ...
Ciężko jest morzu głupców dostrzec diament ...
Powinienem napisać "morzu zaciemnionych ludzi".
Ale mi się nie chce ...

@Serpico: nie zrozumiałeś ...
Próbujesz mnie straszyć ale ja się nie boję ...
Nie widzisz co piszesz ?

@Koriolan:
Nie, ja ci mówię co będzie.Po prostu będę wysyłał maile i zgłaszał, Wróbel ...Wróbel tu próbował zrobić sobie poletko buddyjskie, jednocześnie zaczął od agresywnej krytyki KRK, okłamujecie katolików, no nie tylko, wy okłamujecie wszystkich i najwyższy czas żeby ludzie się dowiedzieli. Czemu nie ? Przecież jesteś taki transparentny panie .....X.

To jak mamy na imię ? A co

...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Jesteś powiedzmy w dość słabej pozycji do pyskowania, tudzież negocjacji. Możesz owszem szukać drogi do Admina, zaraz po tym on się dowie wszystkiego razem, czyli wasze akcje z Wróblem , a potem sobie oglądnie twoje pisanie że eioba to gówno itd itd itd, w końcu między innymi przez ciebie zablokował rejestrację, pewnie się ucieszy, każdy by się ucieszył.

Widzę co piszę, a

...  wyświetl więcej

@Serpico: ech ...
Ty ciągle mataczysz i tylko o mataczeniu i straszeniu myślisz ...
Jesteś strasznie lękliwy ...
Można bardzo łatwo pozbyć się lęku ...

@Koriolan:
Maciek, a ty ? Po co okłamujesz ludzi ? Hmm ? Po to żeby się z nimi spotkać ? W jakim celu ? W jakim celu zatajasz prawdę o sobie, mataczysz właśnie itd ? O jakim spirytusie "lubelskim z Czech" tu pisałeś, czemu proponowałeś wysyłanie go.
Z jakich powodów starałeś siebie wiązać z Laicką, z jakich powodów starałeś siebie wiązać z Zatorskim, z jakich powodów starałeś siebie ...  wyświetl więcej

@Koriolan:
"Można bardzo łatwo pozbyć się lęku .."
Zabijając stalkera ? Stalin mawiał, jest człowiek ( pinczer ;) ) jest problem, nie ma pinczera nie ma problemu. ;)
Zauważyłeś że ten imbecyl ciągle straszy i próbuje jak może, sam już sobie napędził tyle strachu że w gacie robi, ale dalej straszy z uporem maniaka, nie pozostaje nic innego jak tylko się pośmiać. :)))))))))))))) ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony:
Nawet jak wyedytujesz, już zostało zapisane , razem z pisaniem o strzelaniu w kolana, a twoi koledzy stalkują ileś osób w necie.
Ostatni raz groziliście mi śmiercią, dlatego że to się powtarza.

Za chwilę to wyślę i to będzie pierwszy krok, to już jest grożenie śmiercią i to po raz kolejny.

@pokrzywiony: no ... Można się jeszcze uczyć, rozwijać i badać. Serpico jest świetnym przykładem projekcji. Wyraźnie widać co ma w środku, obserwując co projektuje na zewnątrz. Projekcja jest PODSTAWOWYM mechanizmem ego. Obserwując serpico można szukać projekcji u siebie.

@Koriolan:
No to teraz sobie poobserwujecie coś innego niż ja, oj nie, błędu nie popełnię znów, wszystko idzie na policje.
Żegnam.

@Serpico: Ty to pewnie ten swój najbliższy komisariat policji masz na biegunie ? Tyle czasu się tam wybierasz, igloo wiesz jak zbudować ? ... e tam bystrzacha jesteś poszukasz se w necie instrukcji jak to zrobić, a my sobie poczekamy te marne 100 lat.

@pokrzywiony:
Już wysłałem część, teraz już na bank pójdę, w międzyczasie powysyłam to co napisałem.
Trzeba było żyć normalnie, sami chcecie mieć problem i pa pa, nie pozwolę na to któryś raz.
Szczerze wątpię, tego jest za dużo, jak chcieliście tak będzie.
Pa

@Serpico: jakby to powiedział Wróbel ...
Czeka Cię mnóstwo reinkarnacji zanim cokolwiek zrozumiesz ...
Ty naprawdę nie widzisz jak nas straszysz ?
"Bo wyślę ... Groziliscie mi śmiercią ..." Itd. to czysty lęk i straszenie i próba wpłynięcia na nasze postępowanie. Tak robi ofiara losu ...
W szkole Cię nie bili ? Nie wkładali Ci głowy do kibla ?

@Koriolan: " Obserwując serpico można ..." ... się nieźle ubawić ;)

@pokrzywiony: to też ... :-)))

@Serpico:
"Już wysłałem część, teraz już na bank pójdę, ..." ... nie zapomnij wziąć pasty do zębów, szczoteczki do zębów i bielizny na zmianę, sznurówek ci nie pozwolą zatrzymać, a kto wie może ci się jeszcze wazelina przydać. :))))))))))))))))))

@pokrzywiony: ja już wróciłem od Wróbla. Dzisiaj przyjeżdża moja dziewczyna. Ja zaraz idę na spacer. U mnie piękne słońce ...
A Ty idziesz na rowerek ?

@Koriolan: Dziś nie, sobie w domu popracuje. ;)

@pokrzywiony: nie mogłeś spać w nocy ?
Mnie coś morzy sen w dzień ale walczę z tym by spokojnie spać w nocy do 8 rano :-)))

@pokrzywiony: w Krakowie kupiłem sobie krakowskie obwarzanki ... Pyszne z masełkiem ...

@pokrzywiony: u Wróbla nażarłem się jak mops. Teraz wracam do normy swojego zwykłego jedzenia - mało i smacznie ...
No i Książęce Przeniczne złote z sokiem malinowym :-)))
U Wróbla był tylko Chivas Regal 18. Drogi i słaby, nie smakował mi. Już go więcej nie kupię ...

@Koriolan:
Wiesz ile Wróbel i ty będziecie mieli zgłoszeń z ps po ? Lekko licząc okołu 100, brawa.Wszystko co piszecie jest nielegalne, dokładnie wszystko, a ty i krzywy napisaliście po raz ostatni o mojej śmierci, po raz ostatni.
To się przewija non stop, ty non stop piszesz o czyjeś śmierci.

Trzeba było to robić jak sobie z nim zabawy urządzaliście, trzeba było, tylko wtedy

...  wyświetl więcej

@Serpico: to znaczy, że Ty nie umrzesz ?
Dziwne ...
Czyżbyś był tak jak ja nieśmiertelny ?
Nie ...
Ty o tym nic nie wiesz, nic nie czujesz ...
Jesteś w czarnej dupie ...

  Serpico,  27/09/2019

@Koriolan:
"Jak podało MC, w 2018 r. do zespołu Dyzurnet.pl trafiło 13 239 zgłoszeń. Najwięcej – 10 784 - dotyczyło treści potencjalnie przedstawiających seksualne wykorzystywanie dzieci. 209 zgłoszeń – rasizmu i ksenofobii. 1647 – uwodzenia dzieci, propagowania pedofilskiej aktywności, zgłoszenia szantażu na tle seksualnym, patostreamów, wulgarnych i obraźliwych treści, itp."

Powod

...  wyświetl więcej

@Serpico: cytuję serpico ...
"@Who Cares: [•••] Wydłub z zębów plemniki ..."
Myślisz, że nie bekniesz za to ?
Postraszę Cię ...
Bekniesz i to porządnie ...
Trzeba było nie obrażać innych ...

@pokrzywiony: ty już dwa lata latasz do prokuratury z tym donosem na mnie i po raz 879 się przewrociłes o własne sznurówki. Napisz instrukcje - jak donosić by się przy tym nie zabić. Doświadczenie masz.

@Koriolan:
Wyślij, pa.
Nawet nie mam ochoty jeszcze raz wstawiać co pisała z tego multikonta pa pa pa pa pa pa pa pa pa

@Serpico: mój cytat wyżej zgadza się z tym co Ty cytujesz w wątku niżej ...
Cytat Serpico :
" To materiały, które wywołują u odbiorcy negatywne emocje"

@Serpico: ech ...
Czas zacząć korzystać z podanego przez Ciebie adresu do kablowanie na Ciebie ...
Szkoda, że go wcześniej nie podałeś ...