Login lub e-mail Hasło   

LBC Invest z wyróżnieniem za współpracę międzynarodową

Renomowana trójmiejska firma zajmująca się nieruchomościami luksusowymi i inwestycyjnymi LBC Invest otrzymała wyróżnienie Polish African Business Achievement Awards.
Wyświetlenia: 130 Zamieszczono 02/08/2019

Nagroda Polish African Business Achievement Awards honoruje liderów biznesu z Polski, a także z afrykańskich krajów utrzymujących z Polską stosunki dyplomatyczne. Jest to - jak podkreślają organizatorzy - sposób na zbudowanie jeszcze ściślejszej współpracy i wzajemnego partnerstwa na wszelkich możliwych polach.

Firma LBC Invest na rynku polskim działa od ponad 12 lat i chociaż dopiero w ubiegłym roku weszła ze swoją ofertą na rynki międzynarodowe, już otrzymała ważne dla jej rozwoju wyróżnienie.

- Otrzymane wyróżnienie bardzo nas cieszy, jednak dużo bardziej wspólne projekty, których efekty będą już niebawem widoczne zarówno w Trójmieście, jak i w Warszawie. Już teraz mogę uchylić rąbka tajemnicy, że na początku 2020 roku planujemy realizację luksusowego projektu w Warszawie.
- komentuje Dyrektor Zarządzająca i założycielka marki LBC Invest Agata Karolina Lasota. Dodaje: Rynek nieruchomości premium bardzo się rozwija. Od kilku lat obserwujemy, duże zainteresowanie inwestycjami, które powstają na potrzeby wymagających klientów zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Fakt, iż nawiązaliśmy kontakty z afrykańskimi partnerami, otrzymaliśmy od nich wyróżnienie wzmacniające nasze relacje, daje nam podstawy by sądzić, iż to początek bardzo owocnej współpracy.

Uroczysta gala, zorganizowana przez Polsko-Afrykańską Izbę Przemysłowo-Handlową, odbyła się
w prestiżowym miejscu, na Złotej 44 w Warszawie, w wieżowcu zaprojektowanym przez Daniela Libeskinda. Gościli na niej polscy i afrykańscy przedstawiciele biznesu, jak również przedstawiciele mediów.

Firma LBC Invest obsługuje polskie oraz międzynarodowe przedsiębiorstwa w zakresie rynku nieruchomości oraz deweloperskim. Powstała w odpowiedzi na potrzeby najbardziej wymagających klientów prowadzących działalność na terenie Trójmiasta, jak również prestiżowych klientów z całego kraju. Firma specjalizuje się w sprzedaży nieruchomości luksusowych, inwestycyjnych, prestiżowych inwestycji deweloperskich, a także w wynajmie korporacyjnym (dla firm) i instytucji polskich
i zagranicznych. Siedziba firmy mieści przy Alei Zwycięstwa w Gdyni Orłowie – Tritum Business Park, od kwietnia 2019 roku ma także swój oddział w Warszawie przy ulicy Złotej 59. Firma ma swoich przedstawicieli w Anglii, Monako, Niemczech, Szwecji i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Podobne artykuły


83
komentarze: 25 | wyświetlenia: 75186
51
komentarze: 40 | wyświetlenia: 648804
44
komentarze: 37 | wyświetlenia: 15431
33
komentarze: 30 | wyświetlenia: 21851
30
komentarze: 22 | wyświetlenia: 40775
29
komentarze: 16 | wyświetlenia: 17656
29
komentarze: 8 | wyświetlenia: 13321
29
komentarze: 16 | wyświetlenia: 53597
29
komentarze: 15 | wyświetlenia: 22999
28
komentarze: 29 | wyświetlenia: 18412
26
komentarze: 34 | wyświetlenia: 23622
25
komentarze: 6 | wyświetlenia: 18916
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

African Business...trójmiejska firma zajmująca się nieruchomościami...Oj czarno to widzę.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska