Login lub e-mail Hasło   

Dealer samochodowy zapowiada: Będziemy walczyć o podium!

Najwyższa jakość obsługi klienta, auta sportowe oraz elektryczne to trzy kierunki rozwoju Grupy Krotoski, które pomogą jej zawalczyć o podium 
w branży dealerów samochodowych.
Wyświetlenia: 38 Zamieszczono 9 dni temu

6 sierpnia, podczas konferencji prasowej, która odbyła się
w salonie Audi w Warszawie, członkowie zarządu: Maciej Foczpański – Prezes Zarządu oraz Piotr Wnękowski – Wiceprezes Zarządu, podzielili się planami na przyszły rozwój Grupy. Zapowiedzieli także, iż starają się, aby jeszcze w tym roku do Grupy dołączyła nowa marka samochodowa.

Grupa Krotoski to marka, która powstała po rozstaniu współwłaścicieli największego dealera samochodowego Roberta Krotoskiego i Mirosława Cichego. Korzystając z ponad 30 lat tradycji 

i doświadczenia, zespół Roberta Krotoskiego, na czele z nowym zarządem, wkracza na nowe tory. 

Wychodzimy z założenia, że tak w życiu, jak i w biznesie, najważniejsi są ludzie. Od zaangażowania
 i jakości pracy naszego zespołu, który liczy blisko 800 osób, zależy zadowolenie naszych klientów.
W pierwszej kolejności stawiamy sobie za cel podniesienie jakości obsługi klienta, ponieważ to nasza droga do sukcesu i jeden z głównych filarów rozwoju marki.
– mówił Maciej Foczpański, prezes Grupy. Dodaje: Chcemy ułatwić naszym klientom dostęp do 4000 samochodów, które posiadamy w ofercie,  zapewniamy komfortową i rzetelną obsługę oraz serwis. Wszystko to jest możliwe dzięki wysokim standardom pracy naszych niezastąpionych fachowców. 

Drugim filarem i wyróżnikiem Grupy Krotoski będą auta sportowe. Zwiększy się zarówno ich oferta, jak i jakość obsługi. W ostatnim czasie został otwarty salon Porsche Centrum Łódź, a w dwóch lokalizacjach w Polsce powstaną autoryzowane salony Audi Sport: mowa o Audi Centrum Łódź oraz Audi Radzymińska w Warszawie. Warto również zaznaczyć, że samochody Audi RS będą sprzedawane jedynie w 10 lokalizacjach w Polsce – w tym 2 z tych lokalizacji należeć będą do Grupy Krotoski.

Grupa Krotoski zamierza również rozwijać się w zakresie sprzedaży i serwisu aut elektrycznych. Obejmuje to nie tylko zwiększenie oferty samochodów elektrycznych, ale również rozwój infrastruktury oraz szkolenie pracowników w zakresie obsługi tych aut. Do końca roku 2020 wszystkie salony będą w pełni gotowe do kompleksowej obsługi samochodów elektrycznych. Plany obejmują również zwiększenie wolumenu sprzedaży aut elektrycznych do 35% do 2025 roku. – dodał Piotr Wnękowski – Wiceprezes Grupy.

NOWY, AMBITNY ETAP W HISTORII GRUPY KROTOSKI

Grupa Krotoski-Cichy od lat utrzymywała się na pierwszym miejscu w rankingu Top 50 dealerów samochodów. 30 lipca br. doszło do podziału Grupy Krotoski-Cichy. Po ponad 30 latach właściciele Grupy zdecydowali, że chcą rozwijać się osobno. Powodem podjętej decyzji były rozbieżne plany dotyczące rozwoju Grupy. Obecnie w skład Grupy Krotoski wchodzi 12 salonów aut marek Volkswagen, Skoda, Audi oraz Porsche. Po podziale Grupa Krotoski będzie plasować się w Top 5 rankingu, jednak zarząd nie zamierza na tym poprzestawać. Wraz z dalszym rozwojem Grupa planuje celować w coraz wyższe miejsca rankingu.

O Robercie Krotoskim, właścicielu Grupy Krotoski, mówi się, że benzynę ma we krwi. Miłość do samochodów jest bowiem przekazywana w rodzinie Krotoskich z pokolenia na pokolenie. Jako Grupa Krotoski chcemy kontynuować tę pasję i dzielić się nią z naszymi klientami i pracownikami. Nasze plany na przyszłość są ambitne, jednak jesteśmy pewni, że dzięki tej pasji, zaangażowaniu i bogatemu doświadczeniu uda nam się je zrealizować – podsumował Maciej Foczpański.

Podobne artykuły


8
komentarze: 79 | wyświetlenia: 1142
111
komentarze: 32 | wyświetlenia: 60697
54
komentarze: 56 | wyświetlenia: 32577
54
komentarze: 68 | wyświetlenia: 31282
50
komentarze: 27 | wyświetlenia: 63506
49
komentarze: 18 | wyświetlenia: 64963
39
komentarze: 50 | wyświetlenia: 23264
39
komentarze: 30 | wyświetlenia: 28822
37
komentarze: 9 | wyświetlenia: 28504
36
komentarze: 37 | wyświetlenia: 23460
34
komentarze: 21 | wyświetlenia: 26313
32
komentarze: 12 | wyświetlenia: 26662
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska