Login lub e-mail Hasło   

W rocznicę ataku na World Trade Center

Gdzie tu jest najbliższy oddział Urzędu Ochrony Państwa?
Wyświetlenia: 384 Zamieszczono 10/09/2019

Pułtusk to bardzo ładna miejscowość. Cicho, spokojnie, piękny zabytkowy rynek, kamieniczki w rynku, Dom Polonii w Pałacu co po biskupach pozostał.

Na dodatek mam tam rodzinę. Rodzina ma duży dom. Czyli jest tanio, ale długo nie należy pomieszkiwać. Jak to u rodziny.

Atrakcje były te co normalnie, a dodatkowo córka mojej ciotecznej siostry zakładała lokal z dyskoteką. Dla miejscowych studentów. Bardzo dobra rozrywka pomaganie w takiej robocie.

Właśnie siedzieliśmy przed telewizorem z mężem mojej ciotecznej siostry. W tamtym domu w każdym pokoju był telewizor i w zasadzie wszystkie były włączone non stop. Dochodziła godzina 15-ta.

- Tolek przełącz na wiadomości - powiedziałem.

Tolek jest budowlańcem – super wykształcenia nie posiada, ale to bardzo inteligentny chłop i posiada dużą wiedzę typu krzyżówkowo -  teleturniejowego.

Niejaka Pieńkowska przerwała wiadomości i zapodała:

Mały jednosilnikowy samolot typu cesna uderzył przed chwilą w jedną z wież World Trade Center w Nowym Yorku. Wybuchł pożar - Wiadomość niezbyt interesująca.

Ale za chwilę przełączyli na CNN International i widzimy pożar jak cholera. Jeszcze moment i przyleciał drugi samolot.

- To nie jest przypadek – powiedziałem. Trochę głupio. –  W domu moich kuzynów było nie tylko kilka telewizorów, ale również kablówka i talerz. Zaczęliśmy przełączać łapiąc różne kanały polskie i zagraniczne. Wieże się paliły, aż w końcu się zawaliły, a my słuchaliśmy różnych komentarzy. – Zastanawialiśmy się – podobnie jak komentatorzy z różnych telewizji – co się stało? To znaczy, widać było co się dzieje – ale pytanie było: jak oni to zrobili?

Wyjaśnienia komentatorów i ekspertów nas nie zadowalały. - Różni się wypowiadali. Amerykańscy generałowie. "Fachowcy" z CIA. Zwykli dziennikarze i publicyści. Wersja ze sterroryzowaniem załóg trzech samolotów (po chwili podano wiadomość, że samolot bomba uderzył także w Pentagon) przy pomocy plastikowych kart, albo noży do przecinania papieru wydawała nam się absurdalna.

- Oni nie ściemniają. Oni naprawdę nie mają pojęcia jak ci terroryści mogli to zrobić – powiedziałem do Tolka. – To była naprawdę dramatyczna sytuacja. Gdy ktoś nie rozumie tego co się wokół niego dzieje, może bardzo łatwo wpaść w panikę – Czy masz jakiś pomysł? – zapytałem. – Nie miał żadnego pomysłu. Ja też nie miałem. Podali, że następny samolot spadł na ziemię w Pensylwanii i zawieszono całą komunikację lotniczą w USA.

- Ten samolot, to już inna sytuacja – myślałem głośno. – Na pokładzie wiedzieli z radia i telewizji co się dzieje w Nowym Yorku i Waszyngtonie. Musieli zorientować się, że u siebie też mają porywaczy.

Później potwierdziło się, że miałem rację. Załoga i pasażerowie podjęli walkę z terrorystami, którym nie udało się przejąć kontroli nad samolotem mającym, zgodnie z ich planami, uderzyć w Biały Dom. To jednak nie wyjaśniało sprawy w jaki sposób tamtym się udało. Załoga pasażerskiego samolotu to nie jest grupa przedszkolaków, których można byle czym nastraszyć.

Nadal przełączaliśmy z kanału na kanał, słuchając różnych komentarzy. O północy poszedłem spać. Tolek oglądał wiadomości przez całą noc.

Obudziłem się o 5-tej rano. Rozwiązanie mi się przyśniło.

- Tolek – powiedziałem – Do tego potrzebny jest tylko jeden facet, który umie prowadzić samolot. Pozostali byli na pokładzie tylko dla odwrócenia uwagi. Żeby było trudniej zgadnąć. Człowiek ma przy sobie pojemnik z trującym gazem i maskę przeciwgazową. Idzie do toalety. Zakłada maskę przeciwgazową. Otwiera pojemnik z gazem. Wszyscy trup. Idzie do kabiny pilotów. Wyłącza automatycznego pilota i leci gdzie chce.

- To weź i im to powiedz.

- Trzeba się zastanowić jak to zrobić.

- Gdzie tu jest komenda Policji?

Wiedziałem, że policja rozpoczyna pracę o godzinie 7.30. Miałem dwie godziny czasu na zastanowienie. Oglądaliśmy dalej polskie i anglojęzyczne telewizje.

- Dalej nic nie wiedzą.

O 7.30 byłem na komendzie powiatowej.

- Czy mógłbym rozmawiać z komendantem, albo jakimś policjantem z wyższym wykształceniem? – takie pytanie wymyśliłem i zadałem na portierni.

- Powinien być za chwilę. -  I rzeczywiście.

Poszedłem z komendantem do jego gabinetu. Pokazałem swój paszport. Dobrze, że miałam go przy sobie. Paszport wygląda poważniej.

- Gdzie tu jest najbliższy oddział Urzędu Ochrony Państwa?

- W Warszawie.

- Chciałbym się skontaktować w bardzo ważnej sprawie.

- Jakiej sprawie?

- Związanej z tym, co się stało wczoraj w Nowym Yorku. Lepiej, żeby pan nie znał szczegółów.

- Z kim chciałby się pan skontaktować?

- Z kimś ważnym.

Komendant podniósł słuchawkę jednego z telefonów.

- Radom. Czy to Radom? – podał mi słuchawkę. – Podałem swoje dane. Adres, pod którym mieszkałem w Pułtusku, numer telefonu. Odpowiedział, że się skontaktują. Komendant potwierdził moje dane, które spisał z paszportu.

Wróciłem do kuzyna. To było blisko. Dalej oglądaliśmy telewizję. Mój znajomy prof. Wolniewicz ogłaszał początek wojny cywilizacji – horror. Później wielokrotnie podkreślał, że to on pierwszy postawił właściwą diagnozę.

- Dalej nic nie wiedzą. – W UOPie musieli mnie zlekceważyć, albo mieli tyle roboty, że odłożyli sprawę na później. Telefon milczał. Nikt nie przyjeżdżał. Zadzwoniłem do komendanta policji w Gdańsku. Znałem go osobiście w związku za sprawami o kradzieże dzieł sztuki, w których byłem świadkiem. Złodzieje przynosili skradzione obiekty muzealne do mojego Antykwariatu i tak się poznaliśmy. Przedstawiłem mu sprawę i powiedziałem, że w UOPie chyba mnie zlekceważyli.

- Tak mogło być – powiedział nadkomisarz L. – Zobaczę co będę mógł zrobić.

Po kwadransie zadzwonił ktoś z UOPu. Przedstawił się jako D. Ja przedstawiłem sprawę. Zapytał czy mam kontakty z obcokrajowcami. Odpowiedziałem, że w zasadzie codziennie. W pracy. Potem zapytał czy sam to wymyśliłem? Odpowiedziałem, że tak, ale znam się trochę na samolotach, bo mam w rodzinie pilota samolotów pasażerskich. Podałem jego dane.

- Jedziemy do pana.

Co było dalej?

Z telewizji powiało uczuciem ulgi. Pojawiły się informacje o wprowadzanych zarządzeniach. Eksperci z CIA przestali się wypowiadać. Dziennikarze dalej snuli swoje rozważania o kartach kredytowych i telefonicznych. Wkrótce awansowałem na agenta. Przedtem byłem OZI (OZI = osobowe źródło informacji = facet lekko inwigilowany i podpytywany w związku możliwością posiadania przez niego ważnych informacji. Podpytywanie w taki sposób, żeby nie zauważył o co chodzi). Po kilku latach dowiedziałem się, że nadali mnie kryptonim Fahrenheit.

W mediach pojawiła się informacja, że w śledztwie dotyczącym zamachu na WTC był jakiś polski wątek. Pałubicki, który był wtedy Ministrem Koordynatorem ds. Służb Specjalnych, chciał koniecznie ujawnić o co chodzi. Najprawdopodobniej motywem jego postępowania była obawa powtórki ze sprawy Enigmy tzn. że Amerykanie sobie przypiszą wszelkie zasługi pomijając udział Polaków. Kwaśniewski ogłosił, że nie można nic ujawniać. Na razie. Ze względu na dobro śledztwa. Osobiście uważałem, że Kwaśniewski ma rację, a Pałubicki się wygłupia. Amerykanie podali, że Polska ma jedne z najlepszych służb specjalnych na świecie i za udział w śledztwie dotyczącym WTC otrzyma gratis urządzenia do kontroli na lotniskach. Po pewnym czasie media ściemniły: "prawdopodobnie chodziło o to, że jeden z porywaczy mieszkał kiedyś jakiś czas w Polsce".

Po kilku latach widziałem na telegazecie CNN opis zamachu na WTC według podanego przeze mnie scenariusza. Podobno ktoś z BND (niemieckiego wywiadu) się wygadał. W Polsce tych informacji nigdy nie podano.

Chciałbym Was zapytać: - Czy wierzycie w tę historię?

Adam Jezierski

PS. Burmistrz Nowego Jorku Guliani wysłał strażaków do gaszenia płonącego paliwa lotniczego wodą z hydrantów. Kilkuset z nich zginęło.  Zrobiono z Gulianiego bohatera.

Podobne artykuły


111
komentarze: 32 | wyświetlenia: 61635
54
komentarze: 58 | wyświetlenia: 32987
54
komentarze: 68 | wyświetlenia: 31617
50
komentarze: 27 | wyświetlenia: 64096
49
komentarze: 18 | wyświetlenia: 65476
39
komentarze: 50 | wyświetlenia: 23668
39
komentarze: 30 | wyświetlenia: 29408
37
komentarze: 9 | wyświetlenia: 28938
36
komentarze: 37 | wyświetlenia: 24077
34
komentarze: 21 | wyświetlenia: 26591
33
komentarze: 78 | wyświetlenia: 12816
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  Hamilton,  10/09/2019

ło matko Adaś to ty możesz zastąpić nawet tego agenta Tomka. Polski Bond. Dżem Bond. W dodatku z Pół Tuska. Taki Don Pedro z krainy Deszczowców to przy tobie pędrak. Jedno mnie tylko zastanawia. Myślałem, że w takich sytuacjach wszystkie służby specjalne świata zabiegają o kontakt z tobą, a nie ty z komendantem posterunku. Ale rozumiem Adaśko, to kamuflaż, to zrozumiałe. A jak w rodzinie masz pilota to staraj się u Macierewicza o posadę eksperta.

@Adam Jezierski: dobrze Adasiu, że masz zapewnioną stałą łączność. Tak 3maj. W grupie będzie ci raźniej.

@Adam Jezierski: Adasiu zakamarki twojego mózgu są już tak tajne, że chyba trzeba będzie niedługo popełnić wpierw samobójstwo 3 razy pod rząd, by się z tobą skontaktować przez eiobę. Tu zrozumiałe i uzasadnione. Pewnie jesteś jedynym tajniakiem na świecie którego dopuszczono do tak ściśle tajnych tajności. Hahahaha - nawet Jotko się ciebie wystraszył. A to znaczy, że przed tobą klękają wszyscy prezydenci i premierzy ze strachu.

@Adam Jezierski: Adaśko 623 linki za jednym razem i odsłon będziesz miał nie 305 a 306 dziennie. Na ścianach i płotach w Gdańsku też maluj sprayem.

@Adam Jezierski: no właśnie zdemaskowałem twoje pyszałkowate kłamstwa. Adaśko ty przyhamuj, bo jutro osiągniesz rekord świata 309 i pół odsłony, sadosie napadną na Gdańsk i cię zagryzą. A to może być początkiem III wojny światowej, bo Gdańsk będzie cię bronił do ostatniej kropli krwi. Już twoi idole się zebrali na Westerplatte, wszyscy dwaj.

@Hamilton: "nawet Jotko się ciebie wystraszył."
Skoro ego i pycha Adasia do dekonspiracji popycha, to czemuż nie ja mam ulec owej modzie. Dla picu i ja pusty haczyk zarzucam w tej mętnej wodzie. A gdy nadpłyną rekiny intelektu logice adasia nie czyniąc despektu, hołdy swe złożą
obdzieliwszy swym zbuczym jajem, czmychnę przez opłotki angielskim zwyczajem...;-))

@Adam Jezierski: Nie słuchaj Adaśku, tego debila, sado-macho. Wszystko co mówi ma tylko Ciebie poniżyć, bo on jest zmartwiony tym, jak malutki jest huj, który mu staje ... głównie w czasie polucji nocnej … kobiety i normalnego kontaktu nie miał już wieki! Ja onanizuje się to prawda, ale to co zauważyłem … mój onanizm przyciąga kobiety … dużo mam ofert poznania …

@podobny: Patrz jak ten huj zamilkł … pewnie sprawdza w gaciach jaki jest huj po uderzeniu młota kowalskiego. Nie przejmuj się, jesteś wielki tym, że antykwariat książek prowadzisz w Gdańsku skąd pochodzę.

@podobny: hahaha - "ja mieć 5000 euro i ja dac pozyczka 3 % bo ja chciec zapladniac" i podobnemu tak staje, że dostaje w nos, pada ze złamanym nosem i siusiaczkiem, potem głosuje i rekomenduje, bo z Gdańska jest.
To trzeba być debilem. A te kobiety to chyba piszą prace dyplomowe na temat dewiacji seksualnych spowodowanych poważnym odchyleń od normy psychicznej na wskutek wieloletniego delirium tremens

@Hamilton: Ty pierdolony żydzie, wszystko na pieniądze przeliczasz.

@podobny: a to mu w ogóle staje ?
W/g mnie jest taki wredny bo już ... Nie ...
I zazdrość go ściska ...

@podobny: "Ty pierdolony żydzie"
No skoro żyd ... To przelicza.
Co innego mógłby robić .... Rozdawać ?

@Koriolan: Nie miałem już tu zaglądać, ale przyznaję - słaby jestem - lubię czasami na chujach się powyżywać!

  Hamilton,  10/09/2019

@podobny: im większy debilizm tym większa twoja egzaltacja. Głupotą zachwycasz się jak garbaty Wania znalezionym niedopałkiem. To nie ja głosuję na pożyczkowy spam. Wystarczy, że widzisz napis "50 000 euro i robisz w gacie, nie ja.

@podobny: no … czekam na bełkot jakiś … ?

@Hamilton: No tak, żyd nigdy nie robi w gacie tylko węszy interes, ja maluczki Polaczek, tak nie potrafię.

@podobny: zapomniałeś dodać, że żyd, faszysta, hitlerowiec, morderca niewinnych dzieci, złodziej, oszust i bandyta. Leć aniołku do Mariolka. On mnie lepiej zna, to ci podpowie jeszcze więcej. Niczym szczególnym nie błysnąłeś poza prymitywnym i debilnym chamstwem. Nie pierwszy raz..

@Hamilton: ... i niczym szczególnym nie muszę. Słuchając twojej wypowiedzi można dostać rozwolnienia. Jeśli Ci o to chodzi … to sobie wyobraź, że właśnie teraz sram na Ciebie.

@podobny: Jaki pan taki cham (-ilton)

  Hamilton,  10/09/2019

@podobny: a ja bym sobie na to nigdy nie pozwolił by srać na ciebie. Nie chciałbym by do mojego gówna przylepiło się coś takiego jak ty.

@Adam Jezierski: Adaśko nic mi nie wiadomo o moim żydowskim pochodzeniu ale nawet gdyby tak było w niczym by mi to nie przeszkadzało.

@Hamilton: Masz szansę nie trafić bo masz dupe zasiedziałego, od północnego bieguna do południowego. Ty chuju jebany ile jeszcze chcesz ludziom zwykłym życia zasmrodzić, swoimi wymysłami połamanej mowy? Nie potrafiłeś swojego życia spełnić i dlatego na innych się wyżywasz? kurwa takie smrody trzeba tępić - one są przyczyną naszych wahań, wątpliwości i horrorów jakie przeżył rudy w Twoim artykule, pojebańcu jeden.

@podobny: "lubię czasami na chujach się powyżywać!"
Jak Ci to sprawia przyjemność ...
To zapraszam :-)))

  Serpico,  10/09/2019

@podobny:
Przepraszam że przerywam, co się stało ? Dostałeś bana na japońskich stronach porno ? HAHAAHAAHAHAHAHAHAHAHA................
Co mi się zdaje że ta pani z NK już ci zapaliła buta hahahhaha .....w sumie wygląda na mądrą panią, pewnie stać ją na coś więcej niż zwykłego luja jak ty ;).
2015 ... cóż ładny rok, ale 4 lata temu hahahaa ...........

@Koriolan: No tak, czasami muszę wysrać to co we mnie siedzi, a takie prostaki i nieuki jak Hamilton doskonale służą mi za nocnik.

@Serpico: No, następny debil … o czym ty mówisz? Czy widziałeś kiedyś ban na porno stronach? Idź do szkoły, najlepiej podstawowej i ucz się abecadła od nowa.

  Serpico,  10/09/2019

@podobny:
Co ty kończyłeś w ogóle ? Nie sądzę byś kończył fizykę, fizolu biedaku, takie ciuchy jak ty masz, to menele nawet nie noszą.Ciekawe jaki będziesz cwany na ulicy hahahaha ..........tak Miruś to cię czeka, po prostu bezdomny luj.

Po pierwsze nie zaglądam, po drugie to była ironia, jak na typa którego żona wywaliła z domu, dużo masz do powiedzenia o czyimś życiu.

Miot

...  wyświetl więcej

  jotko49,  10/09/2019

@Hamilton: Skoro w Tesco brak oleju no to nachlał się szaleju, mógł spróbować choćby tranu recytując wers z Koranu. Lecz nie sięgła Boża łaska, strzepał fiuta do obrazka, zapił łykiem okowity i obrazek zbyt rozmyty. Wściekł się na brak konwersacji, plując wokół z braku racji. Ten jest .ujem ten faszystą, nie chcą gadać z onanistą. Został w garści sam z swym koniem, pogadałby choć z Biedroniem. Żal ...  wyświetl więcej

@Serpico: Nie obchodzi mnie Twoje życie i tego powinieneś w stosunku do innych przestrzegać, ale ty ciągle prowokujesz, zaglądając jak vojerysta w cudze gacie. Być może to lubisz, więc wybaczam tobie … pewnie inaczej nie potrafisz.

@Koriolan: Kori uważaj by jad twojej miłości ci oczu do końca nie wypalił.

@podobny: nie widziałem jeszcze debila, który by publicznie się nie załatwiał. Taka chyba ich uroda, że nie trafiają do swojego nocniczka nawet w wieku 60 lat. To nie twoja wina. To mogą być powikłania i obciążenia genetyczne. Musisz z tym żyć.

@jotko49: Debilu jeden, życie nie polega na tworzeniu częstochowskich rymów. Wiesz o tym, czy raczej mi się zdaje, że "częstochowa" całkowicie ciebie pochłonęła?

@Hamilton: ha, ha, ha … tak jak wypalił Hamiltonowi!

@Hamilton: … muszę i będę żyć … potrafię przetrwać najtrudniejsze wymagania. Zastanawiam się tylko co z tobą się stanie jak zdejmiesz kapelusz. Może łysina twoja oniemieje całą prawdą życia?

  Serpico,  10/09/2019

@podobny:
https://zapodaj.net/9a3b502b67(...)pg.html
Przesadzasz Miruś, poza tym reaguje na twoje docinki odnośnie prive, wyimaginowane poniekąd.
https://zapodaj.net/c46c9f0447(...)pg.html
Hy hy hy

Polubiłem memy hahahahaah .........

W arabskim Mirek jest 12 milionów słów, twoja teoria słowa, nie ma nawet malusich podstaw.

  Hamilton,  10/09/2019

@podobny: spokojnie, białe myszki nie wybuchają, niczego ci nie wypalą. Nawet gdyby chciały to nie mają już czego wypalić. Alkohol już dokonał swego. Zaraz myszki sobie pójdą i przyjdą glisty i inne robactwo. Tym się też nie przejmuj moje ty biedactwo. Pójdą i będziesz mógł w spokoju dokończyć kupkę. Bądź dzielny.

@jotko49: "nawet Jotko się ciebie wystraszył." Chciałem Adasia dowartościować.

@podobny: świetnie się do tego nadają ...
Heiterzy ham-ilton i serpico ... Jotko jest trochę słaby ...
Ale na zagryzkę ? Czemu nie ?
:-)))
Fajnie Ci to idzie ....
Brawo :-)))

  Serpico,  10/09/2019

@Koriolan:
Fajnie to ci idzie podkręcanie go, bo nie masz nic do roboty, a on nie rozumie co robisz, tłusta łajzo, albo nie chce.
Nie umiem inaczej ? Owszem umiem, to wy nie umiecie inaczej, on nie umie dostrzec że jego teorie są pseudo naukowe, mimo że mu to mówi ileś osób podając argumenty, a ty nie umiesz przyjąć że jesteś psychicznie chorym bezdomnym.

awo ? Bravo girl chy

...  wyświetl więcej

  Hamilton,  10/09/2019

@Koriolan: no daliście głupki czadu. Zakładaj te prześwitujące sex rajtuzki, podkoszulek i leć się pochwalić kolegą na rynek. Jutro wszyscy w Sandałomierzu będą ci się kłaniać do pasa. Brawo wy. A lajków macie jak półgłówek czapek w upał.

@Hamilton: biedaku ...

  Hamilton,  10/09/2019

@Koriolan: coś mówiłeś bogaczu, bo słyszałem jakieś gęganie i jakby zlewu bulgotanie. Kori, ty i twoi koledzy górujecie nad wszystkimi. Codziennie. Wycałuj się po rękach z uwielbieniem, partnerkę w siusiu i idź już spać safanduło.

@Hamilton: tego też nie chcesz zrozumieć ...
Jesteś moim bratem ... Ani lepszym ani gorszym niż ja ...
To takie proste ...
Jesteśmy równi sobię, jesteśmy tym samym ...
Jesteś drugim mną ...

@Koriolan: nie po to twój tatuś - oficer w stopniu starszego kaprala ryzykował życie w magazynie z kalesonami i przeszedł po 15 latach katorżniczej służby na zasłużoną wojskową emeryturę by jego syn pracował i był moim bratem. O nie, za wysokie progi na moje nogi, mam własnego brata i mi to wystarczy. I za żadne skarby nie chcę być drugim Kormoranem. Mańka namów albo podobnego.

@Hamilton:
Wczoraj miałem nieco ponad 1.000 wejść, a przez ostatnie 7 dni 4.100 wejść czyli średnio prawie 600 wejść dziennie.

@Adam Jezierski: o kurde to znaczy, że za 26 lat mnie dogonisz. A przecież w ogóle ci na tym nie zależy. Aż strach się bać co by było jak by ci zależało i dawałbyś codziennie dziesiątki linków gdzie się tylko da.

@jotko49: Gdański yntelygent z batem w dłoni, słomą w gumofilcach i flachą bimbru pod kufajką. Czerwony nos i blade niskie czoło.

@Hamilton:
Aby zarobić w Antykwariacie więcej niż 5.000 euro miesięcznie trzeba 1) Znać się na towarze. 2) Znać się na biznesie. a) posiadać wiedzę na temat rynku antykwarycznego. b) umieć zatrudnić właściwe osoby. (nie zatrudniać grafomanów i megalomanów w typie Hamiltona).

@Adam Jezierski: Od czasu pierwowzoru tego auto plagiatu twa choroba uległa pogłębieniu. W 2017 potraktowano go jako eiobową fantastykę, lecz ty niestety uwierzyłeś w swą baśń. Stałeś się oprócz grafomana, Balcerowiczem, Kopernikiem, Goebbelsem, a w rezultacie Adasiem Burczymuchą. Czas już na kaftanik i lekarstwa. Następny etap może być niebezpieczny dla otoczenia. Kto wie czy nie zechcesz rozpieprzyć Warszawski WTC. Wyrazy współczucia.

@jotko49: e tam ...
Twoje ego przyjęło formę niedobitego komucha.
Po prostu upadek komunizmu w Polsce był bezkrwawy i dlatego przeżyłeś.
A teraz siejesz swoją nienawiść jak stary, bezzębny staruszek ....
Daj to lepiej rymem, jest wtedy trochę zabawy ...

@Adam Jezierski: 3) trzeba też być wybitnym fizykiem, matematykiem, filozofem, ekonomistą, poliglotą, pisarzem, rolnikiem, politologiem, inżynierem kilkunastu specjalności, agentem służb specjalnych, kierowcą rajdowym, kolejarzem, hutnikiem, historykiem, rusznikarzem, górnikiem, prawnikiem, ratownikiem, generałem, murarzem, zdunem, piłkarzem i ...... nadętym mitomanem.

@Hamilton: e tam ...
Nie trzeba być nikim ...
Już jesteś nieskończonością.
Nie widzisz tego ? Bo nie widzisz swojego ego, które Ci prawie wszystko zasłania i musisz walczyć i kpić ... By być kimś ...

@Koriolan: jako synalek prl - owskiego podoficera też jesteś dzieckiem prl-u. Dzieki temu przeżyłeś i dwoma lewymi łapami darmozjadzie wyciągasz zasiłki i socjal od państwa. A to, że możesz dłubać w czerwonym nochalu i gówno robić dzięki tym co pracują nie upoważnia cię do idiotycznych komentarzy.

@Koriolan: ty facet nie widzisz końca swojego nochala. Nie odróżniasz czerwonego od zielonego, prawa ręka myli ci się z lewą, bo obie lewe, a twoje całe marne życie polega na tym, że łazisz i smędzisz męczydupo całymi godzinami bzdety jak cię łóśficili łopatą między oczy. Kilka razy z rządu z ciemnej ulicy.

  Hamilton,  11/09/2019

@Adam Jezierski: Adaśko, jeśli tacy grafomani jak ja potrafią zdobyć 4 - krotnie więcej czytelników i punktów na art niż ty, to kim ty jesteś? Jak się dowiesz daj znać. Też jestem ciekawy.

@Hamilton: ooo ...
Znowu Ci się 'scęnka' obluzowała ...
Jak to mówi podobny ... Najpierw naucz się polskiego a potem pisz ...
Lub użyj corega-tabs ...
No i siej dalej nienawiść - na pewno poczujesz się bardziej wartościowy ...

  Hamilton,  11/09/2019

@Adam Jezierski: Adaśko ty napisz evergreena ile trzeba mieć fakultetów i stażu w największych korporacjach świata by sprzedawać na straganie tą twoją pietruszkę. Konewkologię i łopatologię na pewno, a dalej ? Czekamy z zapartym tchem.

@Koriolan: to dlatego, że siedzę przy kawie i Paczkach w Aógóstowie i zaraz mam wylot do oślo i wrocławia przez honolulu Zachodnie. Śpieszę się bo oskar Czeka. Twoimi błędami można by obdzielić kilkanaście szkół i zostałoby dla zakrawarskiego do końca życia. Tego też nie zauważyłeś łóśficunym okiem, ale do klekotania - pierwszy.

@Hamilton: nie ...
To dlatego, że późno tu dzisiaj przyszedłeś i pragniesz nadrobić straty w kpinach i nienawiści. Nienawiść przepełniła Twój zbiornik ...
Ale spokojnie ... Opróżnisz go do wieczora i będziesz mógł spokojnie położyć się spać ...

@Koriolan: pilnuj siebie guru i swojego nosa, bo ci zaraz wyskoczą dwa gile miłości wypchnięte przez jad.

  Hamilton,  11/09/2019

@Adam Jezierski: hahahahaha - Adasiu mówiłem, że tobie do tego stopnia nie zależy na odsłonach, że musisz umieścić link do swoich wypotów gdzie się tylko da. Adaś wystarczy przeczytać twój jeden ever i jakby się przeczytało cały ten twój antyk łącznie z wariatem. Będziesz moim ulubionym autorem jak będę cierpiał na bezsenność.

@Hamilton: he he he ...
Ty ciągle wtrącasz się w moje rozmowy i nie mówisz sobie ... Hamilton - pilnuj swojego nosa ...
Gdy wspominasz o nosie oznacza to, że Twoja cierpliwość się kończy, że przeszkadzam Ci w kpieniu i blokuję Twoje wyrzuty nienawiści ...
Chcesz wyrzucać swoje kpiny i nienawiść , więc wspominasz o nosie ...
Jesteś jak zabawka ...
Tu się naciska i wyskakuje pajacyk ...

@Adam Jezierski: powinieneś napisać artykuł ...
Jak zdemaskować heitera ...

  Hamilton,  11/09/2019

@Adam Jezierski: hahahaha - bardzo łatwo zdemaskować kłamcę :
Adam Jezierski
2019-09-10 godz 13:59
Wyświetlenia artykułów: 813.543
2019-09-11 godz 12:28
Wyświetlenia artykułów: 813.855
813.855 minus 813.543 równa się 312
a u kłamczuszka Adaśka zaraz będzie tysiąc dziennie. Adaśko nie kompromituj się.

@Koriolan: powstanie dzieło o pajacu z EGO jak Pałac Kultury ziejącym miłością na czerwono przez 3 lata od rana do wieczora, siedem dni w tygodniu.

@Hamilton: he he he ...
To tylko Twoja skrzywiona projekcja o Tobie samym ...
Gratulacje ...

@Koriolan: ty już jesteś bardziej krzywy niż ten pokrzywiony krzywy i tego nie widzisz.
I już żaden projektor ci nie pomoże. Pozostaje ci już jedynie podlizywanie się. Wyślę ci taką zużytą wazelinę, ale do wchodzenia w tylne części ciała się jeszcze chyba nadaje. Jest śliska, akurat coś dla ciebie. Polubisz ją. Jak chcesz zabarwię ci ją na czerwono za niewielką dopłatą, będzie ci do twarzy.

@Hamilton: nie potrzebuje Twojej wazeliny ...
I nawet nie chce wiedzieć do czego jej używasz. Niech to pozostanie Twoja słodką tajemnicą.
Ja Cię kocham, więc wchodzę Ci do dupy bez mydła.
Bez niebieskiego i bez czerwonego ...
Rozumiesz coś z tego ?

@Koriolan: rozumiem Kori. Pobecz się i napisz chomonto w moro po tatusiu jak ty, krzywy Mariolek, podobny i zakrawarski dajecie mi zielone plusy a sobie czerwone minusy z tego jadu miłości, który z was bije na kilometr. Pa, hipokrytku, ględź o swojej wyższości, wielkości i ładuj dalej ten swój licznik bezdennej głupoty.

@Hamilton: co to jest "chomonto w moro" ?
Rozumiem poszczególne słowa ale ich złożenie w całość jest dla mnie niejasne.
Zrozum kotuś, że Ty jesteś drugim ja. Jesteśmy sobie równi. Mówię tu o Twoim prawdziwym "ja" a nie o ego. Obaj jesteśmy takimi samymi synami Boga. Nie ma między nami żadnej różnicy a więc ja nie jestem lepszy niż Ty. I nie uważam się za lepszego. To, że pokrzywionym ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  11/09/2019

@Koriolan: Kori poproś admina by wam zrobił okienko "Najbardziej debilny komentarz dnia". Nie będziecie we czwórkę schodzić z afisza. Jeśli 'pokrzywionym' to dlaczego nie 'podobnym'. Aha, bo jeden siedział przy kawie i Paczkach a drugi nie. I 'm' mu nie przysługujemmmmm. Rozumiemmmm.

@Hamilton: mógłbym dużo szybciej nabijac licznik komentarzy, gdyby mi na tym zależało. W tej chwili mnie to nie bawi :-)))
Ale rozmowa z Tobą TAK - bawi mnie :-)))

@Hamilton: "poproś admina by wam zrobił okienko"
Ależ JUŻ JEST takie okienko !
Tylko, że podpisane enigmatycznie "Komentarz dnia".
Tam właśnie admin umieszcza najbardziej debilne komentarze ...
Ha ha ha ....
A Ty myślałeś, że to okienko na najmądrzejszy komentarz ?
Dałeś się oszukać jak większość ludzi na eioba :-)))

  Hamilton,  11/09/2019

@Koriolan: no tak, Kori ty wszystkich tu robisz w jajo i gasisz jak mały Kazio w psedskolu gasi lulockiem nocnicek. Stać cię na to bo masz rentę, inni muszą sobie zapracować.

  Hamilton,  11/09/2019

@Koriolan: hahaha - zapomniałem, że teraz skrajni idioci (3 %) chcą ustalać nowe reguły gry, bo ich zakrwawione jadem enigmatycznej miłości gały widzą wszystko inaczej. Kori ty ciśnij z buta na 'podchale'. Tam podobno organizują zawody zderzania się głowami z rozpędzonymi baranami. Masz łeb nie od parady - zwyciężysz i wrócisz z nowym intelektualnym doświadczeniem.

@Hamilton: he he ...
Mam rentę bo chciałem mieć.
Myślisz, że praca czyni Cię lepszym ?
"Arbait macht Frei ?"

@Koriolan:
Po pierwsze upadek komunizmu nie był bezkrwawy bo ginęli ludzie, z drugiej strony barykady, po drugie czemu chcesz zabijać komuchów, zginąłby twój ojciec, a ty byś był nikim szybciej, po trzecie, coś znów sobie zaprzeczasz, miało nie być zabijania.
Jednak uważasz że takich jak twój ojciec należałoby zabijać ? Ja bym ich odesłał Rosjanom, przed, zabierając obywatelstwo, nie ...  wyświetl więcej

@Koriolan: coś ty, zawsze uważałem, że praca nad sobą niszczy. Najbardziej rozwija bleblanie na forach internetowych i randkowych. Polecam ci jeszcze pudelek i dupelek. Zrobisz tam oszałamiającą karierę Ględzimira Łosficunego Kafarem.

@Koriolan:
Rentę masz bo chcesz ? Rentę masz przez stare orzecznictwo, debilne poniekąd, bo produkowało takich jak ty, zamiast ustalać co ktoś jeszcze może robić, to renta była ustalana na bazie zdolności do wykonywania danego zawodu, zamiast ustalać co dana jednostka może robić i ją do tego pchać.
Byłeś leczony psychiatrycznie, czy tam u psychologa, to już w ogóle, nikt by cię nigdz ...  wyświetl więcej

@Hamilton: heh ...
Znów zapomniałeś o swojej 'scęce' ...
To Twoja ukochana 'scęka', nie zapominaj o niej chyba, że masz zapasową ...
Hmm ...
No chyba, że zapominasz polskiego ... To zawsze mi uświadamia, że Twoja śmierć jest już blisko Ciebie ...
Ale nie przejmuj się, podobnie jak ja jest w nieśmiertelny, bez względu czy w to wierzysz czy nie ...

@Serpico: cóż ...
Ty nie chciałeś to nie masz ....
Ale się nie przejmuj, żadna praca nie hańbi ...

  Hamilton,  11/09/2019

@Koriolan: he he ...
a jesteś głupi bo chciałeś być ?
Myślisz, że renta czyni Cię lepszym ?
Głęboka niepełnosprawność intelektualna nie czyni cię gorszym, ale też przez to nie jesteś lepszy. A na pewno nie daje ci postaw by pisać o sobie z wyższością.

  Hamilton,  11/09/2019

@Koriolan: ''żadna praca nie hańbi' ...hahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahaha !
Kori nie wypowiadaj słowa 'praca', bo stracisz przytomność i skończysz na kroplówkach w szpitalu.

  Serpico,  11/09/2019

@Koriolan:
Pewnie że nie, to nie tylko kwestia nie chciałem, kiedyś pisałem i jest to zgodne z prawdą , jak szedłem na ostatnią komisję, to koleś mi zaczął mówić że mam przestać ćwiczyć itd hahha ......... i się ubrać w jakieś biedne ciuchy, czyli mniej więcej w takie w jakich chodzisz ty i podobny hahaha ........
Od orzecznika jechało jeszcze alk i miał podobny zapity pyszczek jak M ...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Cóż ... bycie tłustym bezdomnym meneluchem pewnie też nie hańbi, z drugiej strony pewnie miłe nie jest hahhaha ...........
Ja bym nie był że tak z angielska się wyrażę "pleased" hahaha .......

Czekaj sprawdzimy artykuł Adasia o kłamstwach.

Wytrzepałeś się już dziś te 10 minut ? hahhahhaha ............

To też pewnie nie hańbi, zapocony grubas trzepiący się 10 minut, a potem w net i pisanie o sobie prawdziwy chrześcijanin i "naprawianie ludzi".

@Hamilton: "nie daje ci postaw by pisać o sobie z wyższością."
Fajnie ...
Coś do Ciebie dotarło ...
To może jeszcze jeden punkt ?
Nic Ci nie daje podstaw by pisać o sobie z wyższością ...
Fajne ... Nie ...

@Serpico: "bycie tłustym bezdomnym meneluchem pewnie też nie hańbi,"
Nie hańbi ...
I jest Super przyjemna ... Daje radość z życia :-)))

  Hamilton,  11/09/2019

@Koriolan: Paczaj a są debile do których to nie dociera, że pisanie o sobie z wyższością jest idiotyczne. Jak się rozejrzysz to ich znajdziesz Kori tylko musisz się postarać.
http://www.eioba.pl/koriolan
Wiem, że inteligencją nie grzeszysz więc ci zacytuję jeszcze raz :
"Uwaga ! Jestem uduchowiony i mogę pisać o sobie z wyższością :-) ...  wyświetl więcej

@Hamilton: cóż ...
Już Ci pisałem, że to jest cytat słów Heneara ...
A szukać tych co uważają się za lepszych nie muszę wcale szukać. Jest ich większość - 97%.
I rozmawiam od południa z takim, który myśli, że kpiarz jest mądrzejszy od okpiwanych ...
Ten, który uważa iż praca czyni go lepszym na razie milczy ...
Poszedł do pracy nabrać wyższości ?

@Koriolan:
Po prostu nie chce mi się do ciebie nic pisać, ani szydzić z ciebie, czy też ci wyjaśniać że nie ma czegoś takiego jak jesteś innym mną, nigdy nie pisałem że mnie coś czyni lepszym, 3 lata pierdolisz o tych przebudzonych świadomościach i % tach, wyzywasz ludzi od zaciemnionych na iluś portalach, w tym grupy ludzi jak katolicy.
Wciskaj te bzdety w Vivi, telefonicznie, może ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  11/09/2019

@Koriolan: Kori ty sam się ośmieszasz. Moje kpiny niczego nie zmieniają. Robisz z siebie idiotę i co ja mam z tym wspólnego ? Ja ci dyktuję te bzdety ? No, nie, sam siejesz i zbierasz owoce tego coś zasiał. Tylko idiota sądzi, że zawsze ma rację, wszystko wie, umie a inni są zaciemnieni i należy ich oświecić. Czym Kori, czym ty chcesz błysnąć. Wiedza na poziomie szkółki niedzielnej, kręgosłup mora ...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Gówno mnie obchodzi to twoje zryte życie, łącznie z twoją zrytą łysą obleśną banią, te twoje kochanki które sypiają z kim popadnie itd. Gówno mnie to wszystko obchodzi, chłam dla mnie, koniec kropka i nie chce czytać bzdetów że nie mogę tego ocenić, owszem mogę i nic, ale to nic pajacu na to nie poradzisz.
Nie zadaje się z takim syfem, nigdy się nie zadawałem i nie zamierzam się zadawać, ani czytać jaki ja jestem od tegoż CHŁAMU.

@Serpico: cóż ...
Wystarczy, że każdy sobie przypomni co pisałeś o mnie czy o Vivii przez dziesięciolecia ... I już widać czym uczyniłeś swoje ego ...
Jesteś drugim mną ...
Wystarczy pytanie ...
Czym różnią się Twoje atomy ciała od moich ?
I już wszystko jasne dla niektórych ...

  Serpico,  11/09/2019

@Koriolan:
Jakie dziesięciolecia ? Co o niej pisałem ? Skasowała art gdzie ponownie wyszły jej kłamstwa.
HAHAHAHA .... czekaj, Vivi jednak się szanuje, bez jaj że ona by była taka jak ta twoja flama od robienia pał gdziekolwiek ją widzi, powiedz Vivi że jest taka sama jak ona i że niczym się nie różni, no jednak się różni.

Może tak zrozumiesz RÓŻNICĘ.Twoja matka też się pewni

...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Jak mnie wkurwiła kitami, poleciały epitety, fakt że miała iluś partnerów, ale bez jaj że robiła to co ty opisujesz i nigdy bym nawet tak nie pomyślał, poniekąd mnie trochę dziwi że się z tobą zadaje, jej sprawa, nie moja.

@Serpico: "nigdy nie pisałem że mnie coś czyni lepszym, "
Cóż ...
"Gówno mnie obchodzi to twoje zryte życie, łącznie z twoją zrytą łysą obleśną banią, "
Uważasz, że masz tak samo zrytą banie ?
Tak samo zryte życie ?
Czy widzisz co piszesz ?
Potrafisz porównać swoje słowa w obu cytatach ?
Wiem ...
Że to tylko ego ukrywa przed Tobą twoje własne ...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Widzę, to ty niby jesteś ślepy, skończ z tym ego, to nie ego.Na co ty masz w ogóle tą rentę co ? Mi wychodzi że na chorobę psychiczną, to jak jest ? Co to w ogóle kurwa znaczy, chciałem rentę i ją mam ?Po wale jakimiś ? Pewnie tak, co też mam w dupie, choć powinni ci twoją przetrzepać, to byś skończył kretyńskie zabawy w necie i całą resztę.

@Serpico: "fakt że miała iluś partnerów, "
Uważasz, że to czyni ją gorsza ?
Jak np Marię Magdalenę ?
Chciałbyś rzucić kamieniem ?
Przecież rzucasz ... Epitetami ...
Bo kamieniami nie możesz, nie widziałeś ją z dziesięć lat lub więcej ...
W którym roku widziałeś ją ostatnio ?

@Koriolan:
No tobie wypierdoliłbym kamieniem bardzo chętnie, coś jeszcze ? W czasie stanu wojennego ludzie rzucali w takich jak twój tatuś.
Remake by był.

Jakie to ma znaczenie ? Dawno, ileś razy to pisała, z tym że ona wie dokładnie wszystko o moim życiu mimo tego ahahhhha ........

@Serpico: "choć powinni ci twoją przetrzepać" [rentę]
Możesz złożyć donos do ZUS ... Zrobią mi weryfikację ...

  Hamilton,  11/09/2019

@Koriolan: "Czym różnią się Twoje atomy ciała od moich ?".
Hahahaha - każdy ma taką samą wątrobę, tyle, że alkoholik powiększoną. Każdy ma taki sam żołądek, ale nie każdemu się chce pracować na chleb i woli coś zwędzić ze wspólnego stołu i się nażreć za darmo. I nie każda głowa myśli. Niektóre nadają się bardziej do gry w piłkę. Twoja też, bo eioba istnieje od 12 lat a Serpo pisze o tobie i vivi tu przez dziesięciolecia. Kuźwa a atomy te same ale chyba inaczej poukładane..

@Serpico: wiem ...
W Jezusa też rzucali ... Aż go w końcu ukrzyżowali i spokój ...
Znasz Vivi albo mnie albo mojego ojca ?
Widziałeś mnie lub mojego ojca kiedykolwiek ?
A z karabinu byś nie postrzelał ?
Wiesz ...
Kamieniami mógłbyś nie trafić ...
Kałach ma 32 pociski, któryś by może trafił ...

@Koriolan:
Masz art na temat kłamstwa Adasia, zadaje ci pytania, odpowiedzi nie ma, owszem prywatne, ale ty kłamiesz i to z dużą ilością rzeczy, wystarczy że napiszę raz Vivi, to już na tym wisisz :), widać pajacu, poza tym z przetrzepaniem tyłka nie chodzi o ZUS, chodzi o te wiśniówki, sekciarstwo, świadomości sranie w banie, groźby , łamanie zabezpieczeń eioby, występowanie w imieniu ludz ...  wyświetl więcej

@Hamilton: wiesz ...
Niedługo zacznie się drugie dziesięciolecie ... Jak siejesz tu nienawiść ...
Tak mi pasowało trochę to przyspieszyć :-)))

@Serpico: akurat kłamiesz we wszystkim ...
Na temat Vivi ...
mnie, mojego ojca i innych ... Po prostu nas nie znasz ...
Jesteś zazdrosny, że mój ojciec był lotnikiem a Twój jakimś robociarzem w fabryce. Więc dorobiłeś sobie chuj wie co ...
Ale na szczęście ludzie rozumni to rozumieją, reszta nie ma znaczenia ...

@Koriolan:
AHAHAAH lotnikiem hahaaha ..............
HAHAHA dobre, dobre, kolejny lotnik, pełno tych lotników, nie nie był robociarzem w fabryce, natomiast ratował takich ludzi przez zwolnieniami, za darmo.

Weź mnie nie rozbawiaj z tymi lotnikami hahahaha ........

Tato był lotnikiem hahahha .... a syn lata w necie jak pierdolnięty i jest rencistą od 40 roku życia, star

...  wyświetl więcej

@Serpico: "faktycznie już nie jest osobą jaką kiedyś trochę znałem."
To dlaczego wisisz na Vivi jak wisielec na stryczku ?

@Koriolan:
Kto na niej wisi ? Ty na niej wisisz a nie ja, po prostu nasunęła mi się jako przykład różnicy między kobietą a kobietą, no różni się od twoich "kochanek" które sypiały z kim popadnie i to w jednym czasie, chłamie,
Nasunęła mi się jako przykład dlatego że ze sobą rozmawiacie, na nieszczęście obrabiając dupy ludziom, mówienie o mnie akurat mi wisi, cały portal oplotkowaliście.

@Serpico: cóż ...
Napisałem kim był mój ojciec. Odpowiedziałem Ci nawet na kilka pytań ...
Ale i tak jesteś zaciemniony i nie rozumiesz co do Ciebie piszę ...
Nawet Henear był zdziwiony, że nie wiesz co piszesz :-)))

@Serpico: nie przejmuj się ...
To tylko Twoje ego ...

@Koriolan: łał - to tatuś latał z magazynu z kalesonami do latryny jak go brzuch bolał. Sama generalicja rodem z oślo. To widać, słychać i czuć po was.

@Koriolan:
Tak tak, łyknąć twoje kity mogą jakieś flamy z netu, albo Vivi, to jest zabawne dość haaha ............
Takim był lotnikiem jak ty miałeś związek z laicką, płacąc aż 10 zł miesięcznie hahhaha ............

Zazdroszczę ci taty lotnika i pieprzniętej matki od pomysłów że holocaust była karą za cudzołóstwo i kochanek które oprócz robienia lasek, nie robią nic.

...  wyświetl więcej

@Koriolan: nie tylko Henear. Podobny, wrobel, tojfel, Mariolek i vivi też wyrazili swą dezaprobatę jak na dyplomatołów ze słomą w gumiakach przystało.

@Serpico: "cały portal oplotkowaliście."
Znowu kłamiesz ...
Po prostu nie wiesz o kim i o czym rozmawiamy ...

@Koriolan: przyśpieszaj, przyśpieszaj, może znikniesz.

@Koriolan:
Ta ta ta ta ta ta sratatata., było, sam pisałeś, lotnik hahaha ................. mocne mocne, nie miałbyś tak skurwiałych genów, poza tym byś był sensowny.
No chyba żeby mama uderzyła w bok hahah ... sprawdź teraz w necie nawet możesz haah ....

Z Mirka bierz przykład, on mówi prawdę o korzeniach rodzinnych :

"Ciekawe ... i pomyśleć, że ja, onanista z dziada

...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Lotnik ... to jak historie Wróbla o Ferrari i Porshe i to w licznie mnogiej, a w liczbie mnogiej, to się tłukł na jakiś wiejskich zjebanych weselach, aż mu zęby wybili także w liczbie mnogiej.

@Koriolan:
No tak odpowiedziałeś, na pytanie czy masz pozwolenie na kwestowanie, odpowiedź była że coś pomyliłem, po czym cię wyjebali z Laickiej, a na forum laickiej, napisałeś że zostałeś usunięty przez różnice światopoglądowe, gdzie tu widniało, że przez moje kłamstwa. Co tam jeszcze odpowiedziałeś .... że miałeś firmę komputerową, pewnie polegało to na tym że był tam komputer hhahah ... ...  wyświetl więcej

@Koriolan: Kori to już nastają na twoje życie i chcą do ciebie strzelać bidulu. A jak zakrawa prowadzić chciał na eutanazję i do gazu toś hi hi hi hi hi chichotał. Z miłości oczywiście. No i , porównuj się do Jeziusia jak na kozią bozie przystało. Tak cierpisz chlejąc piwsko na rynku za te miliony co muszą zapierdalać byś mógł to piwo chlać i brać zło tego świata na swą boską klatę.

@Hamilton: na razie tylko serpico chciałby mi przywalić kamieniem ...
Ale wiesz ...
On się bał ze mną spotkać ...
Ale przed monitorem ... Bohater ...

@Serpico: jejku ...
Nie chce mi się gadać o tym samym po raz czterdziesty ...

@Koriolan: a kto by się nie bał. Miłości w tobie tyle, że jak pierd*** jadem to pół miasta zabijesz za piwo. Takie Krystusy jak ty tak mają. Hi hi.

@Hamilton: no cóż ...
Jestem trochę niebezpieczny ...

@Koriolan: krócej będziej jak napiszesz czym ty nie jesteś. No i będzie ci lżej. Bo nie będziesz musiał pisać o tym z wyższością. Nie będziesz się musiał tak nadymać.

@Koriolan:
Może ktoś chce marnować czas na spotkania z wami, ja nie, poza tym te spotkania z Vivi były, a ja jej nie chcę oglądać nigdy w życiu, chyba że będę musiał, co się tyczy także ciebie cwaniaczku.
To jest jedyna opcja spotkania, nie za miła, ale nie dla mnie, także możesz już się przymknąć.

@Hamilton:
Pitolisz tutaj dzień w dzień od wiosny do jesieni, a mógłbyś wydzierżawić hektar ziemi, zasiać i podlewać pietruszkę przy pomocy kumpli od pitolenia. Tonę pietruszki sprzedalibyście za 20.000 złotych, gruby odchudziłby się biegając z konewką na świeżym powietrzu, chudemu wywietrzałyby z głowy religijne urojenia, wspólna narzeczona opaliłaby się na ciemny brąz.

@Adam Jezierski: uprawę pietruszki we wrześniu pozostawię takim eugeniuszom rolnictwa jak ty Adamie. Klepiesz już to samo 3 raz z rzędu. Alzheimer cię pozdrawia. Napisz coś o tych twoich tysiącach odsłon dziennie. Sadosie czekają na wyniki do rankingów. Podobno masz dostać trzecie miejsce i ciemne brązowe buty Zdzisia do wypucowania.

@Hamilton: obudziłeś się misiu ?
Fajnie ...
Dzieńdoberek ...
Kpinki od rana ?

@Koriolan: wchodzę na eioba tylko i wyłącznie po to by ładować akumulatory mądrością dzbana Koriolana. Co dziś jest najważniejsze guru z cieńkiego żuru?

@Hamilton: dzisiaj najważniejsze jest ego i umysł ...
To ego każe Ci drwić i kpić bo ego karmi się nienawiścią.
Umysł jest Miłością...

@Hamilton:
Wczoraj miałem 1044 odsłonie.

@Koriolan:
"To ego każe Ci drwić i kpić bo ego karmi się nienawiścią.
Umysł jest Miłością... "
Czyżbyś zaczął jeździć na rowerze ? , bo wyraźni Ci mądrości przybywa. :)
Sparafrazuje jedynie Twoją myśl, myśląc ego niszczymy, a myśląc Umysłem Tworzymy ... ;)

  Hamilton,  12/09/2019

@Adam Jezierski:
12:28 2019-09-11 Wyświetlenia artykułów: 813.855
10:02 2019-09-12 Wyświetlenia artykułów: 814.069
-------------------- http://www.eioba.pl/adam-jezierski
hahahahahahahah.................................................214
jasne Adasiu kocą cię te osłóny jak ta pietruszka po 50 dolców za kilo.

@pokrzywiony: tak ...
Masz rację, to jest to samo ...
Mamy w sobie ego i serce. Większość ludzi utożsamia się z ego, z niszczeniem. To dlatego przyroda jest tak zniszczona przez ludzi iż ludzie muszą tworzyć "rezerwaty przyrody".
Podobnie niszczyli Indian i tworzyli rezerwaty Indian. Nic to im nie pomogło. Choć Aborygeni w Australii może jakoś przeżyją ...

@pokrzywiony: rower nie ...
Ale robię codzienne spacery na rynek, lub nad Wisłę.
Tam medytuję z przyrodą.

  Hamilton,  12/09/2019

@pokrzywiony: Aha, wszyscy jeźdżący na rowerze są mądrzy. A najmądrzejsze twoje pedały. Mają nad tobą przewagę, bo jest ich dwa. Dobrze, że nie piszą na eioba, bo by miałyby więcej lajków niż ty i Koriolanek.

@Hamilton: i tak Cię kocham kpiarzu ...
Ruch jest naprawdę fajny. Mam nadzieję, że i Ty codziennie wychodzisz, choćby do sklepu ...
Ja np robię jeden spacer po sklepach a drugi dla przyjemności. To znaczy oba są dla przyjemności ale jeden jest też praktyczny. Kupuję coraz mniej rzeczy by mieć zachętę do wyjścia do sklepu.
A Ty kpiarzu po co wychodzisz z domu ?

  Hamilton,  12/09/2019

@Koriolan: po takiej twojej medytacji z przyrodą nawet już pestycydów nie trzeba. Rośliny czerwone.

@Hamilton: nie bracie, jeszcze nie czerwone, jeszcze są ciemno zielone. Jesień jeszcze nie nadeszła.
Nie jaraj się słońce tymi punktami ...
Byłeś dzisiaj na dworze ?

  Hamilton,  12/09/2019

@Koriolan: jak się przefiltruje twoją 'miłość' i oddzieli jad hipokryzji i twoją miłość własną to pozostanie jej tyle co soku w starym ziarenku pieprzu. Ja biegam codziennie 10 km od kilkunastu lat..

@Hamilton: świetnie ...
Biegasz rano czy wieczorem ?
Po lesie, czy w mieście ?

  Hamilton,  12/09/2019

@Koriolan: nie dowiesz się więcej. RODO mnie nie puszcza. Zwróć się do super agenta Adasia J.

  Hamilton,  12/09/2019

@Koriolan: "nie bracie, jeszcze nie czerwone, jeszcze są ciemno zielone".
Po pierwsze nie jesteśmy braćmi i nigdy nie będziemy.
Po drugie przez 3 lata nie odróżniasz czerwonego i zielonego, więc twoje gały cię oszukują jak zwykle. Nie wierz w te wizualne plotki kreowane przez twe oczęta.

@Hamilton: po pierwsze, możesz być zamknięty i zaciśnięty jak tylko chcesz. Moje pytania są jedynie rozluźniające, gdyż radość i szczęście jest otwartością. Nienawiść i złość jest zaciśnięciem się ...
Po drugie, Zawsze byliśmy braćmi. Jesteśmy jednością. Tym co nas oddzieliło jest ego, Twoje i moje ...

@Hamilton: po trzecie, nazwy kolorów są ... Umowne ...
Ludzie się umówili, że ten kolor nazwiemy czerwony a ten zielony. Słowa nie oznaczają tu prawdziwej właściwości światła.
Sporo piszę o tym podobny w swej Teorii Słowa :-)))

  Hamilton,  12/09/2019

@Koriolan: Kori jedności szukaj sobie między kozami, owcami i baranami. Mnie do tego nie mieszaj. Ja się tam do elyty nie pcham.

@Hamilton: e tam ...
Sam się uważasz za elitę, inaczej byś z nikogo nie szydził. Szydzi się tylko z tych ludzi, których uważasz za gorszych od siebie.

  Hamilton,  12/09/2019

@Koriolan: ty Kori przywiązałeś się do swojego nieprzywiązania i jesteś taka szmaticku na paticku, tam wiejesz jak ci ten umowny wicher głupoty zawieje między uszami. A Mirozbaw podobny jest tu takim samym 'ałorytetem' jak krzywy Mariolek i guru Koriolanek.

  Hamilton,  12/09/2019

@Koriolan: Kori nie pierdol. Każdy ma tu równe prawa. Każdy sobie wyrobił swoje miejsce. Ja wam piszę teksty, komentarze, zmuszam was do czegoś ? Nie. Więc odp**** się i zrób sobie analizę czy czasem gdzieś nie popełniasz błędów zamiast w kóło trajkotać swoje. To nie ja piszę o sobie z wyższością, to nie ja pouczam zaciemnionych, to nie ja należę do jakiejś kretyńskiej 3 % elity JAŚNIEOŚWIECONYCH, to nie ja widzę ciągle inaczej i lepiej. Ja nie mam takich ambicji.

@Hamilton: "Każdy sobie wyrobił swoje miejsce"
Słoneczko ... Nie o tym mówię. Rola, miejsce jest nieistotne chyba, że Ci na tym akurat zależy. Ja mówię o tym jak widzisz, oceniasz, szanujesz innych.
To jest ZUPEŁNIE coś innego od roku jaką tu pełnisz.
Piszę tylko, że pogardzasz tymi z których kpisz a więc czujesz się od nich lepszy ...

@Hamilton: "Ja nie mam takich ambicji"
Wiem ...
O tym właśnie mówię. Twoje ambicje sięgają wykpienia i wyśmiania mnie i innych.
To po prostu widać. Nie trzeba tego mówić.
Ja natomiast chcę Ci przekazać, że jesteś moim bratem. Szanuję Cię jak samego siebie i uważam za równego sobie.
To właśnie oznaczają słowa "jesteś drugim mną".

@Hamilton: no i oczywiście do niczego Cię nie zmuszam.
Kiedyś chciałem byś zrozumiał że jesteśmy sobie równi ale teraz już mi na tym nie zależy. Kpij i naśmiewaj się ile masz ochotę i kiedy masz ochotę i nawet od rana do wieczora ...
Możesz robić co chcesz bo jesteś synem Boga ....
Ja też :-)))

  Hamilton,  12/09/2019

@Koriolan: Kori daruj sobie hipokrytku. Ja jestem odporny na dupowłazów. Nie wleziesz mi w dupę i nie będę drugim tobą ani ty drugim mną. To ci pa.

@Hamilton: eeee ...
Nie powtarzajmy tego w kółko ... Stać Cię na nowe kpiny i wyśmiewanie mnie.
Już to pisałeś, że Ci nie wlezę do dupy a ja Ci odpisałem, że jesteś zabetonowany i faktycznie jest to trudne ...
Nie pamiętasz ?

@Hamilton: czy też jesteś zdenerwowany i uległeś przez to zaciemnieniu ?
Niestety tak działa złość i nienawiść ....

@Hamilton: nie, nie, nie ...
Ty JESTEŚ drugim mną ...
I nic nie możesz na to poradzić. To nie zależy od Ciebie.
Możesz się uważać za lepszego ale nic Ci to nie pomoże ...

@Hamilton: śmieszne ...
Gdy Ty mówisz do mnie dupowłazie to Cię nie razi.
Ale jak ja powiem do Ciebie bracie ... To cipa ...
Jesteś słaby przez mieszanie w swoim umyśle nienawiści.
Jesteś za mocno utożsamiony z ego ...
Spróbuj poluzować , otworzyć się i rozluźnić ...
Spróbuj się uśmiechnąć :-)))

  Hamilton,  12/09/2019

@Koriolan: posmędź Kori, posmędź sobie, poużalaj się nad sobą, wieczorem leć na rynek i cierp jak w tym murzyńskim krailu miliony muszą zapierdalać abyś ty mógł ględzić, użalać się nad sobą, chlać piwsko, poględzić o kopulacyjce po kolacyjce, spać i cierpieć, by rano wstać i w stołek pierdzieć. Boś ty taki Kirie eleison kozia bozia Bęc A kuku Jezdeś.

@Hamilton: fajny jesteś ...
Trochę się powtarzasz ale część rzeczy jest nowych.
Ogólnie pietdze w fotel. Na stołku siadam gdy sam jem śniadanie.
Na rynku jestem teraz. Dokładniej nad Wisłą.
Jest cudna pogoda. Słoneczko, 23 stopnie i lekki chłodny wiaterek. Turystów już bardzo mało więc mi nikt piwa nie wypija ...
Dawaj dalej te swoje kpinki bracie :-)))

  Hamilton,  12/09/2019

@Koriolan: a kartkę z ilością komentów na czole masz ? Szkoda, że nie ma turystów. Byłbyś najbardziej znaną kozią bozią bęc a kuku na całym świecie. Nadawaj do oślo, wrocławia, honolulu, koloni i rybnika. Tam znajdziesz zrozumienie i pocieszenie. Tu się marnujesz. Jak widzisz nikt tu klękać przed kozią bozią bęc a kuku nie chce, a tak się od samego rana starasz twierdząc, że 'ogólnie pietdze w fot ...  wyświetl więcej

@Hamilton: spoko luzik ...
Przekroczę 11700 komentarzy to jakoś to uczczę ...

@Koriolan: 'pietdze'
Zauważyłem tą literówkę ale zostawiłem ja byś miał się z czego wyśmiewać ...
Twoje ego mnie nie zawiodło ...

  Hamilton,  12/09/2019

@Koriolan: y Kori wszystko zauważasz jak nikt inny. I twoje EGO cię nie zawodzi. Idziesz na jego smyczy od 3 lat i wykonujesz grzecznie jego komendy, bo jesteś wolny. Od myślenia.

@Hamilton: jak Ty nic nie rozumiesz ...
Ego zawsze zawodzi ...
A chodzę na jego smyczy ~ 60 lat ...

@Koriolan: no to sprawa smyczy wyjaśniona. Teraz sobie popraw obrożę, kaganiec i napisz coś o sobie z wyższością zanim pójdziesz cierpieć na rynek za te miliony co pracują na tych co im się nie 'che'..

No wreszcie mogę się rozumnie wysłowić
skorom zdołał szczęki swe w akwarium złowić.
Po tym Ewer z okrzykiem Eureka,
wypadła mi jedna no a potem druga szczęka.

Jakże więc przyszło by mi się z adasiem nie zgodzić,
wrednym zaprzeczeniem genialności onej zaszkodzić.
Doświadczenie życiowe zdobyte w wywiadzie,
przebłysk intuicji wszelkie teorie na łopatk

...  wyświetl więcej

No i zobacz jak te smrody Hamilton, czy Jotko teraz milczą. Won padlino jebana, co nie dajesz żyć normalnym ludziom! Won do chlewu w którym jest wasze miejsce miedzy innymi świniami. Hrum, hrum … dopóki nie zamienią was w bakon … lub szynkę śmierdzącą, z przyrodzenia.

Widzisz, to zwykłe tchórzliwe huje, które muszą długo myśleć, zanim coś wybełkocą … jebać ich i całą ich wiarę w co? No zgadnij ? … w siebie i tylko w siebie, nie ważne jak to jest szmatławe.

No a teraz mów normalnie, nie zważając na sado-macho i jego poplecznika … mów tak jakby demokracja była prawdą, choc nie jest. Mów tak jakbyś chciał powiedzieć całą prawdę swojego życia. I nie zwracaj uwagi na tych hujów, którzy zawsze będą kąsać, by zbić Ciebie z pantałyku.

Na pohybel chujom, na pohybel chamstwu - idę odpoczywać, już dość na ich głowy nasrałem. Ale wrócę … by pojebańcom, o tym kim są - rzucać w oczy prawdę!

  Hamilton,  10/09/2019

@podobny: będziemy tęsknić za tobą i twoimi ślachetnymi i pełnymi artystycznych wzruszeń uczuciami i emocjami. "Ja miec 50 tys euro i ci pozycyc bo ja tez chciec onanizowac'. Hahahaha. Wracaj i głosujemy na wyścigi.

@Hamilton: Najpierw debilu naucz się polskiego słownictwa. Jeśli nie stać ciebie na to, to nic nie pomogę, jedynie mogę zadzwonić w twojej sprawie do pomocy psychiatrycznej.

Widzisz to są "mędrcy" XXI wieku - nic, tylko jałowość ciągłego niezadowolenia i ciągłe utyskiwanie - a to nie dobre, a to tamto jeszcze gorsze. Żyją w tym swoim zarażonym nieufnością życiem i tym swoim dekadentyzmem innych zarażają.

Marzenie.
Chciałbym, żeby kiedyś był taki środek chemiczny, który używam w ogrodzie na odchwaszczanie. Spryskałbym to ścierwo, żeby się już nigdy nie o

...  wyświetl więcej

  Hamilton,  10/09/2019

@podobny: zacznij od siebie Mirozbawie ludzkości.. Posługuję się językiem twojego idola od pożyczek. To już ci się taka jenzyk nie podoba? To się ugryź w swój.

@Hamilton: zapomniałeś sado-macho że moje imię się wymawia Mirosław, a nie jak w twoim zboczonym umyśle: Mirozbaw? Przekręcaj słowa dalej, tak jak przykręcasz śruby łańcucha który ciebie dusi, ćwicz młotkiem i sieczkarnią, żeby uzyskać spokój duszy. Pozdrawiam

  Hamilton,  10/09/2019

@podobny: pa Mirozbawie, trzeźwiej w spokoju. Tesco liczy na ciebie jutro z rana. Jakbyś miał sobie przytrzasnąć siusiaka przeze mnie to bym sobie tego nie darował przez całą godzinę.

@Hamilton: A tu się mylisz - jak zwykle - bo jutro mam wolne. Tępy, zapijaczony umyśle, do kogo ty skaczesz? Takich jak ty widzę w pracy często. Sieją smród i nic więcej nie potrafią. Ile już siedzisz na bezrobotnym - ofiaro życia - co o nim wiesz skoro o tym czym naprawdę jest - ciągle majaczysz?

  Hamilton,  10/09/2019

@podobny: łał - nie wiedziałem, że masz wolne. Jednak pojutrze nie zapomnij wsadzić siusiaczka w spodnie. Wolny dzień to będzie wyglądał na zmęczonego towarzysko i nieapetycznie. Ja nigdy nie byłem bezrobotnym. Nadmiar w wydychanym powietrzu sprawił, że mylisz mnie z Koriolankiem. A jak czujesz smród to się umyj.

@podobny: " ile tego gówna jest jeszcze na świecie."
Ich nie trzeba zabijać ...
Ich trzeba leczyć ...
Kosmiczny szpital ...

  Serpico,  10/09/2019

@Koriolan:
Że tak dopytam ...a co z tym ? :
"Tępy, zapijaczony umyśle, do kogo ty skaczesz? Takich jak ty widzę w pracy często. Sieją smród i nic więcej nie potrafią. Ile już siedzisz na bezrobotnym - ofiaro życia - co o nim wiesz skoro o tym czym naprawdę jest - ciągle majaczysz?"
HAHAHAHAAHAHHA.............

Uwaga ! Turli Turli Turli Turli ahahahah ...........

...  wyświetl więcej

@podobny: masz fajną cechę nie pierdolenia się z gównem ...
Przyglądam się jej z zazdrością :-)))

  Serpico,  10/09/2019

@Koriolan:
Aha, a te zatłuszczone ślepia nie zauważyły że on pisze o TOBIE ? Hamilton jest na emeryturze, co emerytów do pracy będzie słał ? Bez jaj, z tą jest jednak inaczej :)
Takiego bezczelnego grubasa nie widziałem, jeszcze psyche zryte doszczętnie.

Cymbale to co on napisał dotyczy dokładnie ciebie w każdym punkcie.

A co do Mirka, to ja się mu dziwię, Anglia, kur

...  wyświetl więcej

@Koriolan: nasz guru powiedział co wiedział. Kori kosmonauta. Gagarin eioby i portali randkowych. Uważaj by cię kolega nie przeleciał, nerwowy jest, silny w gębie i ma wolne jutro, a ty całe życie, ale w gębie też jesteś mocny. Szkoda, że obaj na czerwono. Z tej zazdrości też zamiast do nocniczka będziesz robił sąsiadom na wycieraczkę jak kolega frustrat.

@Koriolan:
Z tobą wyżej, ta twoja bezczelność jeszcze cię nie dławi ? Przecież to ty jesteś gównem ... i on pisze o tobie.
On pracuje fizycznie, ty fizycznie w życiu tylko chulałeś gruchę i chodziłeś na spacerki.
Do ciebie powinien mieć pretensje jeśli już do kogoś oprócz siebie.

  Hamilton,  10/09/2019

@Koriolan: Kori jad twojej miłości cieknie ci z ryja. Powycieraj go sobie jakimiś wartościami zamiast przyglądać się z zazdrością, a potem nie pierd*** się tylko kwiknij, beknij 3 razy i znów będziesz sobą. I zacznij nauczać te 97 % zaciemnionych o tych ślachetnych swoich wartościach prymitywny dupku.

  Hamilton,  10/09/2019

@podobny: ty się ożeń z jakąś emerytką z chorobą Parkinsona albo z chorobą wibracyjną. Ręce ci odpoczną i nie będziesz taki nerwowy. Tylko uważaj, bo jak będzie za silna to możesz dostać przewlekłego wstrząsu mózgu. I ci się będzie ten twój mały orzeszek obijał o czaszkę. Będziesz klekotał jak bocian w tym Tesco.

@Hamilton: & @serpo
Ależ jesteście żałośni ...
Dam wam trochę zielonych na pocieszenie.
Miałem o was lepsze zdanie ...
No nic ...
Miłej nocy ...
Do jutra.
Jutro od nowa polsko ludowa ...

@Koriolan: a ja o tobie zdania nie zmieniłem synu polski ludowej i Kozy z Nosa. Na pocieszenie możesz dostać łopatą w łóśficune czoło z aureolą

@Koriolan: vivi srivi i vivi srivi :):) ale mamy ubaw z tych kłamstw :):). Osz kurde, szkoda, że nie nagrałam tych płaczy na tel, ale mam historię skypa lalallallalallalallalalla i inne :):). Jutro wyślę Ci foty tego antyka Peugeota prawie gotowego. Uciekam tymczasem na kolację /oczywiście z niejednym winem/ i nie przeszkadzam w dalszym komentowaniu :):) uuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!

  Serpico,  11/09/2019

@Who cares:
Sratata, ja miałem ubaw z tego tyłka pokazywanego na kam czy coś tam hahaah ... tylko co z tego że potrafię się domyślić że to prawda ? Nie za dużo. a gdzie i z czym ja kłamię tym razem ? Dalej napierdalasz z multikonta i co chcesz tym udowodnić ?
Miłej kolacji, najlepiej się zachlej już teraz, nie będziesz później narzekać, na wszystko dookoła.

Nie znam cię na ty

...  wyświetl więcej

  Serpico,  11/09/2019

@Who cares:
Opowiadaj dalej na skype o ćpaniu swoich facetów, tylko nie mi już :* i o tym jak ich znajomi umierali, mnie to gówno obchodzi i tyle niuniek.
Nie pamiętamy ? To sobie pogrzeb i w historii i w głowie i nie skacz.

I pamiętaj że sama zaczynasz.

  Hamilton,  11/09/2019

@Who cares: takie kolacje w Zacofanej polsce nazywają mamrot z zagrychą. Ale tylko w najwyższych sferach artystyczno-literacko-biznesowych. Niższych sfer nie stać albo na mamrota albo na zagrychę. Chyba, że w warszawie. Gdyby kori miał Telefon to byś mu te foty po prostu wysłała, a tak trzeba furmankę wysyłać i informować go na eiobce, że ma siedzieć na progu chaty i czekać.

@Who cares: no trzeba jakoś hejterów pidjarać bo inaczej nudno ich czytać latami dzień za dniem :-)))
Peugeocik śliczny. Lubię jasne tapicerki ...
Też Ci wcześniej wysłałem zdjęcia starego kabrio ...

@Koriolan: ja wole szaro - czarne. Zawsze do aut zamawiałam Recaro. Zresztą do teraz Lubię pomagać mojemu ex mężowi w jego projektowych inwestycjach. Samochody to fajne zabawki, a potrafię szybko prowadzić

  Serpico,  11/09/2019

@Who cares:
A ja wolę nie czytać o ćpaniu i piciu, dlatego nie mam cię na liście skype od x czasu, poza tym nie używam skype, odkąd ma to Microsoft jest to kicha, oczywiście pewnie tego nie wiesz hahaha ...........

Serio chcesz oglądnąć historię hahahaha ? Jest jakieś story o tym Oscarze i jego foty, o które kurwa raczej nie prosiłem się bo co mnie jego foty, to samo było z Tumakim

...  wyświetl więcej

  Serpico,  11/09/2019

@Who cares:
A ja lubię twoje historie o ex mężach, ale kurwa tu haahahah ................szczególnie lubię, jak ci się zaczynają mylić, nie chce więcej kurwa tego czytać, ani słuchać.
Ma jakiś związek z WTC ? hahahahhahha ..................

Co wy jesteście tępi to wasze, to nie skype hahhaa .........

  Hamilton,  11/09/2019

@Who cares: szybko prowadzić potrafi każdy. Nawet taki bez prawa jazdy.
W zeszłym roku w moich okolicach z Niemiec przyjechała pewna ciocia wypasioną bryczką z dwoma córkami. Córki wyciągnęły mamie kluczyki i dały kuzynowi by się przejechać. Kuzynek jechał b. szybko ok 200.
Ciocia wracała do Niemiec pociągiem z dwoma trumnami, kuzynek spoczywa na miejscu i nigdzie się już nie wybiera.

@Koriolan: dobre ciapki lol.200 komentów dziennie na niby etacie. Lol x 5. Ale przepraszam. uciekam . W tym debilowie ja max 5 min. Pomysl czy i Tobie to dobrze nie zrobi. A fotki ciapki w rozciągniętych slipach mam. Lol x8

@Who cares:
Ty .. a nie nudzą cię już choć troszkę te pokazóweczki ? Może lepiej zająć się swoimi "projektami" ? No to mykaj do kuchni haha ..........
To było niezłe, gotując tworzy się inne światy haahah ... ja już nie chce czytać tych bzdetów, słuchać czego ty nie robisz itd, a te historie życiowe czyjeś mnie gówno obchodzą.

@Who cares:
Jakie foty w slipach hahaa ? Tego Conrada ? No nie moje, po co miałbym ci słać foty w slipach ? Nie wiem o jakich ty fotach mówisz :)
Po co miałbym ci słać foty, spaliśmy ze sobą z 3 razy , raz odmówiłem. Czy ile tam było ? A po wypadku to już byłem traktowany jak byłem, poza tym nie miało to znaczenia.

W życiu sypiania z tobą bym nie powtórzył, pewnie ty też nie

...  wyświetl więcej

  Serpico,  11/09/2019

@Who cares:
Słuchaj, doprosisz się, nie wysyłałem ci żadnych zdjęć w slipach jeśli piszesz o mnie, skype nie używam od x czasu, ale właśnie patrzę na twoje gadki o Oscarze detoksach od heroiny i śmierci jego znajomych, a tu pisałaś że czekasz na dostawę heroiny.
Wiesz jeszcze co piszesz, co mówisz i przede wszystkim co robisz ?

Nie ma nawet najmniejszej opcji że będziesz mnie

...  wyświetl więcej

  Serpico,  11/09/2019

@Who cares:
Trzymaj swoje łapy ode mnie z daleka.Jakie niby foty ja ci słałem ? Przy założeniu że ty o mnie piszesz.
Odpierdol się od mojego prywatnego życia inaczej kończysz w sądzie i tam już nie będzie turli turli, zrozumiałaś ?
Dobrze ci zrobi odjebać się w końcu od mojego prywatnego życia, razem z bandą pierdolonych ćpunów, przestępców i szemranych rencistów, dobrze ci kurwa zrobi, nie odpierdolisz się, to załatwię prawnie że się odpierdolisz na całe życie.

@Who cares: na razie sobie pożartuję z hejterów ...
Kobieta w Radomiu to mam czas tu od czasu do czasu zajrzeć.
Ale przyjdzie zima to zajmę się ciepłą pupą ...
Pierzynką malinka i bara bara ...
Eioby będzie mniej :-)))

  Serpico,  11/09/2019

@Who cares:
Ostatni raz cię ostrzegam, ja zapracowałem na siebie, bujałaś się w tym czasie z narkomanami, przestępcami, tak zwykłymi przestępcami, piłaś i ćpałaś, bo to takie fajne, pijesz dalej, odpierdol się od mojego życia.
Bo w końcu nie wytrzymam i zrobię z tego aferę mimo że mi się nie chce. Wiesz czemu mi się nie chce ? Bo mi wisicie jak kilo kitu, małe miałkie pajace. ale w k ...  wyświetl więcej

  Serpico,  11/09/2019

@Koriolan:
Lepiej przemów jej do rozsądku, bo to o czym pisze wisi na włosku i będzie tak jak ja mówię.
3 razy kurwa przeczytam o moim życiu, pracy itd, a was tak upierdolę razem że się skończą wakacje i kombinatorstwo z hukiem i możesz zachować screen że niby wam grożę, jeszcze kurwa 3 razy.

@Who cares: mi się nudziły czarno białe wnętrza samochodów ...
Może za rzadko zmieniałem ?
Brałem je w lizing. To trzy lata trzeba było jeździć jedną furą ...

@Serpico: nie wyjdzie Ci drzazga Vivi z dupy ?
Chyba nigdy ...

@Serpico: to jest właśnie ego ...
Chciałem Ci trochę o tym powiedzieć ale nie chcesz słuchać ...
Nie musisz ...
Jak to powiedział pokrzywiony ...
"My menele musimy się trzymać razem "
:-)))

  Serpico,  11/09/2019

@Koriolan:
3 razy, ja to zniosę do pewnego momentu, potem już nie.Nie interesują mnie dyskusje z tobą i co powiedział pokrzywiony, jego czasem mi szkoda, ale tylko czasem.
Dość.

W dupie ... to ja mam ją, łącznie z jej rozjebanym układem nerwowym, sama sobie to zrobiła. Czym ? Nie krówkami i nie będę tego znosił wiecznie.

  Hamilton,  11/09/2019

@Koriolan: przecież macie po kilkanaście bryczek i wszędzie takie same wnętrza. To tam Kori też nie widziały gały co brały. ? Chyba uwzięli się na was nawet producenci samochodów. Tak może być. Zazdroszczą ci komentarzy na eioba.

  Hamilton,  11/09/2019

@Koriolan: hahahaha - bara bara z baranami z 'podchala'.

  Serpico,  11/09/2019

@Koriolan:
A ja chciałem ci powiedzieć że nie będzie mnie upokarzać ani grzebać w moim życiu prywatnym laseczka która wciągała krechy jak odkurzacz, razem z postaciami z którymi ja się nie zadaje i nie będę znosił tego gówna wiecznie.
A to tylko część. Dużo pisze o konsekwencjach, to niech je teraz grzecznie ponosi.
Ciapka bo nie robił takich rzeczy ? Woli być ciapką.

...  wyświetl więcej

  Serpico,  11/09/2019

@Koriolan:
Co chwilę próbujecie wyciągnąć gdzie pracuje, czemu ? Nie chcę mieć z wami nic wspólnego, mało zrozumiałe ? Nie chcę i na moje szczęście nie mam.
Zniosę to jeszcze 3 razy, dostanę szału i wszystko leci na policję.

Wiesz jak to będzie wyglądać ? Napiszę ci, dostanę kosmicznej adrenaliny, poskładam wszystko, a tego trochę jest i niech się wami zajmie policja, ja nie jestem od zajmowania się wami.

  Serpico,  11/09/2019

@Who cares:
To zamów sobie jeszcze mózg, zanim wstawisz na FB zdjęcia z dzieckiem, gdzie widać ile masz lat i odczep się wreszcie od mojego życia prywatnego, nie dowiesz się gdzie pracuje żebyś nawet się zesrała na różowo, a ja zniosę jeszcze parę razy, ale potem już nie, tym wszystkim, łącznie z tobą nie powinienem się ja zajmować, ale policja.

Nie będziesz mnie, ani nikogo już nig

...  wyświetl więcej

  Serpico,  11/09/2019

@Who cares:
Pisałem ci parę razy że się domyślam skąd były rekordy na mój temat i to jeszcze przekłamane, to ci napiszę jeszcze raz, tak domyślam się od jakich policjantów to było, nie są jedyni i nie są wszechmocni.
Zabierz swoje łapy ode mnie, to jest ostatnie ostrzeżenie.

Nie będzie już wtedy ani turli turli, ani spamowania waszego, nic nie będzie, tylko wasze problemy, wa

...  wyświetl więcej

@Serpico: coś ludzie nie lubią Twojego ego ...
Nie masz zielonych punkcików
A ham-ilton tylko po jednym.
Dodałem wam ile mogłem ....
Miłej nocy ...
A od jutra znowu ... Kpiny Hamiltona i waszą nienawiść rozlewana obficie ...
Ladujcie akumulatorki ...

  Serpico,  11/09/2019

@Koriolan:
http://galeria.xlx.pl/warsztat(...)skiego/
A ja nie lubię czegoś takiego
Mnie punkty nigdy nie interesowały, za pana Contrariana dostawałem minusy i było to dla mnie bez znaczenia. Nie podoba mi się to co robisz, czy z Adamskim czy bez niego.

ardzo, ale to bardzo mi się to wszystko razem

...  wyświetl więcej

  Serpico,  11/09/2019

@Koriolan:
Nie zamierzam się tobą zajmować, moim zdaniem powinna się tym zajmować policja, centrum przeciwdziałania sektom, jeszcze parę instytucji, w tym MEN powoli, bardzo ale to bardzo mi się to proszę jaśnie pana nie podoba.
To jak z tym Adamskim panie krytyk KRK ? Wiesz co to jest etyka ? Doczytaj.

  Serpico,  12/09/2019

@Koriolan:
Masz wyżej, ja was łącznie ostrzegam po raz ostatni, tyle mam wam do powiedzenia i to wszystko, koniec tych bzdur.
Nawet nie rozwijam wypowiedzi bo mi się nie chcę, tym się powinni zajmować inni ludzie,a nie ja, do mnie należy tylko zgłoszenie wszystkiego razem po kolei.

  Serpico,  12/09/2019

@Koriolan:
Ty... co to kurwa jest ? Rozbijanie komórek rakowych dźwiękami z mis tybetańskich ? Co to do kurwy nędzy jest ? To nawet nie znachorstwo, gorzej, a ty jako zajebany naganiacz ? Wyszukiwane w necie ludzi i naganianie ich do tego ? Ja ci kurwa dam że ja się bałem spotkać i całą zajebaną resztę manipulowania.
Nie zamkniesz tego ryja choć z tymi swoimi urojeniami , pieprzony c ...  wyświetl więcej

@Serpico: "Bardzo mi się to słoneczko nie podoba, "
Nie musi Ci się podobać ...
W/g mnie większość świata Ci się nie podoba. Nie podoba Ci się Vivi, ja, mój ojciec, pokrzywionym, podobny itd.
Nie widzisz tylko jednego.
Nie jesteś wolny w tej decyzji podoba-nie podoba. O tym nie Ty decydujesz tylko Twoje ego. Myślisz, że Ty decydujesz ale tylko dlatego, że utożsamiłeś się ze swoim ego.
Takie są moje teorie ... Moje widzenie Ciebie ...

@Serpico: "Nie zamierzam się tobą zajmować, "
Nie masz wyboru ...
W/g mnie Twoje ego przykleiło się do mnie i nie puści. Zresztą z kim byś tu gadał ? Z hamiltonem ?
Wystarczy, że coś o Tobie napiszę i Twoje ego już Cię gotuje ...
Spróbuj zobaczyć, że masz taką strukturę jak ego w sobie. Mówią o tym podstawy psychologii. Zobacz co ta struktura w Tobie robi :-)))

@Serpico: "pieprzony chory psychicznie chłamie,"
Widzę, że się rozkręciłeś. Ale nie przejmuj się. To tylko taka właściwość ego. Potrzebuje więcej i więcej i więcej nienawiści. Taki nałóg atakowania i obrażania innych ...
Wybaczam Ci bracie bo nie wiesz co czynisz ...

  Serpico,  12/09/2019

@Koriolan:
Przepraszam że nie podoba mi się profesor wyższej uczelni, używający w internecie bezrobotnych naganiaczy jak ty, do propagowania pseudo leczniczych metod, o ile masz z nim związek, tak jak pisałeś TY.Oczywiście nowy pan z New Age się pojawił.
https://alternative-doctor.com(...)-cells/

Co

...  wyświetl więcej

  Serpico,  12/09/2019

@Koriolan:
HAHHAA .... od kiedy to wy jesteście jakaś większość hahhaa ? Większość Polaków pisze nie jeden osobno hahahaha .......... większość pisarek też haahah .......
Większość .... dwóch 60 latków pisujących w necie ile się onanizują i jak długo haha.......dla jednego to prawie działalność zawodowa, a dla drugiego to hobby, no oprócz zapijania się.

Nie koleżko 'sympatycz

...  wyświetl więcej

@Serpico: może Ci się nie podobać co wybierzesz ...
Fajnie gdybyś od czasu do czasu zaznaczał, że to Twoje fałszywe spojrzenie ...
Albo jak to ładnie nazwał Henear ... Zatrute widzenie świata ...
Żeby nie wywoływać sprzeczek ... Każde spojrzenie jest zatrute ...

  Serpico,  12/09/2019

@Koriolan:
Daj żyć z tym wykorzystywaniem ludzi, pójdzie do rektora i do MEN-u niech on się zajmą plus tobą policja, oczywiście jak zwykle na koniec wychodzi ze chodzi o pieniądze.
Napisz książkę znów. Być może propagujesz go na własną rękę, ale nim i tak powinien się zająć MEN, bez jaj... poważnie bez jaj, Plejadianie, New Age i metody lecznicze ze średniowiecza.

Pikanterii

...  wyświetl więcej

  Serpico,  12/09/2019

@Koriolan:
Fajnie to by było jakby nie miał wypadku, wtedy już bym to wszystko pozamiatał szybko i SPRAWNIE, a tak dłużej i trzeba będzie używać ludzi którzy POWINNI to przeglądnąć.

Potem masz w necie do poczytania historie, jak to ktoś chory na raka uwierzył takiemu znachorstwu, umarł, a ktoś z rodziny nie wytrzymał i obił typowi ryj i oczywiście jest wina tego który obił, nie chce

...  wyświetl więcej

@Serpico: za dużą wagę przywiązujesz do wypadku ...
To tylko sygnał do rozwoju ...
Skorzystasz .... Fajnie ...
Nie skorzystasz ... Bez znaczenia ...
Niestety widzisz rzeczywistość jako swoją ... Niestety tak nie jest. Dlatego wygląda inaczej nizbys chciał ...
I niestety ... Twoje ego nic na to nie poradzi.
Możesz się miotać i walczyć ale nic Ci to nie da ...
Rzeczywistość jest inna niż byś chciał ...

  Serpico,  12/09/2019

@Koriolan:
Jesteś genetyczny hahah .. chodziło o same zdjęcie, to ty zrobiłeś z tych swoich problemów ze wzrokiem cyrk na cały świat, w tym eioba, depresje i inne bzdety, bo oko wysiadło, ciesz się że coś kurwa widzisz, tylko mógłbyś tego wzroku użyć do czegoś sensownego, nie do skurwysyństwa, to jest człowieku skurwysyństwo, chcecie się leczyć takimi metodami, luz, róbcie to we własnym zak ...  wyświetl więcej

@Serpico: no o to mi chodziło ...
To NIE jest skurwysyństwo ...
To tylko TY uważasz, że to skurwysyństwo ...
To trochę inaczej brzmi ...
Ja uważam, że jest Super :-)))

  Serpico,  12/09/2019

@Koriolan:
No tak super, super że ci misy wyleczyły nadciśnienie i schudłeś do normalnej wagi, wzrok też masz sokoli.
Też się cieszę, poza tym na jądra działają, cieszę się, ale to jest tylko jedna osoba, jeszcze włosy ci tak wyrosły że wyglądasz jak Niemen, ale nadal nie jesteś wyznacznikiem.
Niemen, albo Osho, jedź je na blond, będzie Osho.

  Hamilton,  12/09/2019

@Koriolan: Kori ty jesteś taki domorosły miotacz niedorozwoju umysłowego. Weź udział w jakiś zawodach. Może się tam SUPER dowartościujesz, bo tu coś cieńko piszczysz.

@Serpico: jeszcze raz powtórzę ...
Możesz mieć dowolne zdanie na dowolny temat.
Warto tylko wiedzieć, że każde zdanie jest tylko tego co go wypowiada ...
Nikt nie widzi PRAWDY.

@Serpico: ale tego nawet nie musisz widzieć, że Twoje zdanie jest fałszywe ...
Piszę tylko, że byłoby miło gdybyś to widział ale nie musisz ...

@Hamilton: tutaj mam zawody ...
Tu mi się podoba, tu będę se pisał ...

@Koriolan:
Prawda jest taka że jesteś łysy, gruby,co na to twoje ego ? Ty i Brad Pitt jesteście tacy sami, ponieważ są te same atomy.
Jednak jedno oko ci wyleczyli niby, drugie nie, czy jakoś tak, no ale jedno kurwa tak cepie, to się mylili w czasie leczenia ? Złe oceny mieli ?

  Serpico,  12/09/2019

@Koriolan:
Fajnie ? Fajnie to by było jakby te twoje ego zrozumiało że twoje leczenie było po dokładnie NIC, bo już nie wróciłeś do normalnej aktywności nigdy i to już jest w sumie zamknięty temat, fajnie to by było jakbyś zrozumiał choć tyle że to co robisz, robicie, jest nieetyczne, nie tylko nieetyczne, to gwałci etykę.
Tylko fajnie niestety nie jest i nie będzie.

Powinien

...  wyświetl więcej

@Serpico: to tylko TWOJA prawda ...
Godzinę temu turystka z Zamościa stwierdziła ...
"Nic Ci nie brakuje ..."
A więc jaka jest prawda ?
Żadna ...
Ona mnie tak widziała a Ty inaczej ... I tyle ...
A moje ego ?
Czuję się jakbym miał 19 lat ...

  Hamilton,  12/09/2019

@Koriolan:

Pisać każdy może,
Trochę lepiej, lub trochę gorzej,
Ale nie oto chodzi,
Jak co komu wychodzi.
Czasami człowiek musi,
Inaczej się udusi,
Lubisz rynek, piwsko i tanie panienki ,
Szczególnie jak cie co wzruszy
Rzuca cie się na uszy.
Teraz będę już szczery
Wybrałeś drogę kariery,
Kariery na eioba,
I

...  wyświetl więcej

@Serpico: cóż ...
Nic z tego nie rozumiesz ...
Wróciłem do pracy ale mi nie odpowiadało ...
To poszedłem na rentiera ...
Itd.
Ciebie naprawili i tyle ...
Mnie nie naprawili ... I też tyle ...

  Serpico,  12/09/2019

@Koriolan:
Zawyżyłeś, zachowujesz się jak 16 latek na etapie formowania światopoglądu, 16 latek za zaburzeniami psychicznymi, sfiksowanym libido, urojeniami także.
Mirek ? A co ja mam mu wyjaśniać jak wygląda uzależnienie od porno i czemu jest negatywne ? Proste, mózg tworzy połączenie związane z układem przyjemności, on wie że to iluzja, mózg tego "nie wie", przyjmuje że to "prawda" ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  12/09/2019

@Koriolan: "Nic Ci nie brakuje ...", bo w spodenki nie zajrzała. Zajrzy i tyle ją będą widzieć w Sandałomierzu. Niestety. Przyjedzie za 19 lat, jak zapomni. Taka jest prawda.

@Serpico: cóż ...
Możesz oceniać co chcesz, choć to nie prawda ...
Ja oceniam to inaczej ...
Mirek jest mocno rozwinięty ... To co robi w życiu jest tylko robieniem ale by móc ocenić rozwój trzeba być samemu rozwiniętym. Mówiliśmy o tym ...
By oceniać katolicyzm warto być katolikiem ...

@Hamilton: hmm ...
A Ty mi zajrzałeś w spodenki ?
Oj nieładnie, nieładnie ... Tak bez pytania, z zaskoczenia, z zza krzaka ...

  Hamilton,  12/09/2019

@Koriolan: hahaha - Mirozbaw jest bardzo rozwinięty. Najbardziej w pysku. Prawie ja twój idol tojfelek.

  Serpico,  12/09/2019

@Koriolan:
Dalej to samo ... to nie jest moja ocena, tak po prostu jest, spytaj obojętnie jakiego psychologa.To samo masz z perwersjami seksualnymi, to świadczy o niedojrzałości emocjonalnej, a nie o rozwinięciu.
Twoje renta, to jakby pomijalny element, choć nadal osobiście uważam że skoro zabierają renty, chorym naprawdę, jednak coś jest nie tak, skoro możesz podróżować, pić alk i t ...  wyświetl więcej

@Hamilton: każdy może mieć swoje zdanie ...
Ty, ja i Mirek i wszyscy inni ...

@Serpico: "tak po prostu jest,"
Ocena nigdy nie jest tak po prostu.
Ty masz tak, że co przeczytasz to uważasz że to prawda "że tak jest".
Nie zauważasz, że to tylko CZYJAŚ opinia ...
Nawet Einstein się mylił w pewnych kwestiach ...

@Serpico: Ci co się mało mylili to Budda, Jezus, Osho itd.
Reszta teorii w większości upadła.
Ale jak ciągle powtarzam, możesz mieć zdanie jakie chcesz ...
Ja piszę tylko swoje zdania i oceny ...
I na szczęście zdaję sobie z tego sprawę, że są fałszywe ...

  Serpico,  12/09/2019

@Koriolan:
Masz kopię artu na mój temat ? Jak nie masz sobie przypomnij co mi zarzucałeś, zarzucałeś mi że moja psychika, czy też ego, cały czas powtarzasz myląc pojęcia, utkwiła w wieku w którym miałem wypadek, co nie było prawdą, tak jak nie było prawdą to że mój rozwój intelektualny zahamował, pewnie byłbym inny, ale ja dbałem o to żeby nie stal w miejscu, czytając książki, netu wtedy je ...  wyświetl więcej

@Koriolan: ech ...
Przekroczyłem 11700 komentarzy ...
Wypiłem piwo ...
Czas do domu ...
Miłego dnia chłopcy :-)))

  Hamilton,  12/09/2019

@Koriolan: taki Einstein tak, mylił się ciągle, ale Koriolan, Mirozbaw i krzywy Mariolek chyba nie. Wydaje się, że Mirozbaw był tu ostatnio nieomylny jak dwóch papieży. Tak radośnie przebierałeś nóżkami jak go czytałeś, że ci jad miłości wyciekał uszami.

  Serpico,  12/09/2019

@Koriolan:
Trzepnąłeś browara, napisałeś chłopcy, poczułeś wyższość i jesteś super zadowolony, a twoje ego ma 19 lat.Jak ty chciałeś być ojcem, mężem, jeszcze pracować do tego ? Takie rzeczy się nie zdarzają.
Co do porno działa na wyobraźnię, działa negatywnie, nie jest jedyną rzeczą jaka działa, grałem kilka razy w RPG , gry fabularne, gdzie tworzysz postać, postać ma cechy itd, nie ...  wyświetl więcej

  Serpico,  12/09/2019

@Koriolan:
Jesteś infantylny. Część z moich ocen, nie jest tylko moją oceną, reszta .... życie cię oceniło, życie oceniło jakim byłeś mężem, pracownikiem, ojcem, twoje życie i ocena jest proszę pana jedynka, gadanie tego nie zmieni.

  Hamilton,  12/09/2019

@Koriolan: Kori nie zaglądałem ci w portaski, fujarki starych zboczeńców mnie nie interesują. Wyślij to gdzieś na targi staroci. Może będziesz miał na małego mamrota.

  Serpico,  12/09/2019

@Koriolan:
Jasne, jakbym wierzył we wszystko co czytam, to siedziałbym w kręgu aniołków zaproszonych z któregoś tam wymiaru, no nie jest tak, ty natomiast od tak stwierdzasz że jesteś nieśmiertelny, na dodatek w to wierzysz.
Adamski występuje w NTV, kto wierzy od tak w bzdury który ta telewizja puszcza ? Jednak niewiele osób, w bzdety typu prezydenci na uchodźstwie i analizy kurwa sł ...  wyświetl więcej

@Koriolan: byłam kilka razy zaproszona do NTV. Dużo znajomych współpracuje z założycielami.. ale ja nie o tym. Pomagam jak potrafię chorym ludziom. Wiem co to choroba, bezsilność i ból. Czasem się zastanawiam ile jesteśmy warci tak sami dla siebie. Ile robimy dobra, a ile zła. Na ile jesteśmy potrzebni. Kochani. Ważni... Kiedy czytam o tym, że ktoś drwi z drugiego człowieka bo ten jest gruby, chud ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  12/09/2019

@Who cares: krulowo wstydliwa się jakaś robisz w wiekiem. Najłatwiej jest wstydzić się za innych ludzi. I bić się w piersi. Cudze.

  Serpico,  12/09/2019

@Who cares:
Kobieto daj żyć, powiedziałaś mi prosto w twarz że się wyrzygasz jak zobaczysz moją nogę, prosto w twarz, skończy już robić z siebie dobroć, dobra jesteś owszem dla siebie.Zaraz potem byłem z Patrycją która cie nie nie cierpiała, mało kobiet obdarzy cię sympatią.Wylatujesz potem kurwa i komuś wypominasz że coś tam mu wysłałaś albo pierdolisz że mogłaś wysłać pieniądze, sugerując ...  wyświetl więcej

  Serpico,  12/09/2019

@Who cares:
Zrobiłaś z tego mojego przeszczepu niby mój kompleks, potem podbijasz z durnymi gadkami, a to jest gówno prawda, tym bardziej że kobiety z którymi miałem do czynienia, nie dość że wyglądały 2 razy lepiej niż ty kiedykolwiek, to żadna na to nie zwracała uwagi, tylko ja nie muszę jak pierdolnięty się na tym wozić, jak ty na 10 lat młodszym partnerze, co już powtórzyłaś tylko tu 30 ...  wyświetl więcej

@Who cares: cóż ...
Ja jestem już w innym świecie. Świecie umysłu, myśli.
Mój system widzęnia jest inny. Jesteśmy umysłami a nie ciałami. Ciała są tymczasowym przyrządem do nauki.
Owszem, gdy potrafię to zmniejszam komuś cierpienie ale generalnie naprawiając umysł.
Na razie jeszcze jestem w tym bardzo słaby, więc heiterzy mają się z czego nabijać ...
I na zdrowie ...  wyświetl więcej

@Who cares: podsumowując ...
Śmiech hejterów że mnie jest bez znaczenia ...
Nie zmienia to absolutnie mojej wartości, gdyż moja wartość została ustanowiona przez kogoś innego.
Teraz nawet niewiele mnie rusza emocjonalnie ...
Chyba przekroczyłem ataki hejterów ...
Jeszcze to sprawdzę dokładniej ...

  Hamilton,  12/09/2019

@Koriolan: 'Ja jestem już w innym świecie. Świecie umysłu, myśli.'
A umysł o tym wie ? Wyślij mu selfie, bo cię nie rozpozna po tak długiej przerwie i pocałujesz klamkę.

  Serpico,  12/09/2019

@Koriolan:
Ta, hahahahha ... sprawdźmy, Vivi by się nadawała do pomocy chorym straszliwie, tego nie dotknie, tamtego nie dotknie, to ją obrzydza, a tamto razi, ale jak walnęła parę pawi, to wtedy ktoś ma się rozczulić, tak to u niej działa.
Ci powiem nawet bym zareagował empatią, no, serio, ale jak potem czytam ile ona nie pije alk, to jakoś mi się niespecjalnie chce, taka blokada ja ...  wyświetl więcej

@Who cares: Mój rozwój idzie w kierunku potwierdzenia, iż każdy buduje swój emocjonalny świat sam ...
A więc widzę serpico i Ham-iltona i innych tak, że to oni wybudowali świat w jakim żyją, niekoniecznie wybudowali go świadomie. A więc ham-ilton nie widzi piękna tego świata naśmiewa się z nas i naszego zachwytu. Ale NIKT mu nie każe tego robić. Nikt mu nie każe drwić i kpić.
SAM zde ...  wyświetl więcej

@Hamilton: & @serpuco:
Miłej nocy chłopaki ...
Jutro od nowa polsko ludowa ...

  Serpico,  12/09/2019

@Koriolan:
Przeczytaj cymbale ze zrozumieniem to co masz wyżej, ani razu byś nie przeczytał kretynie grubasie, ani nie rzucił bym się do ciebie o twoje oczęta, gdyby nie to co widziałem w twoim wykonaniu, łącznie z ewidentnym i powtarzającym się znęcaniem psychicznym, Wróbel to full sadysta.

Tak sp.. spać, pajacu.Wyrzygać się można patrząc na te twoje kłamstwa.

Ja ? Pfff ..

...  wyświetl więcej

  Hamilton,  12/09/2019

@Koriolan: pa Ględzimirze, ośficunych snów i rano przyjdź znów, polska ludowa ciem poczebujem jak siarkowodorów.

  Serpico,  12/09/2019

@Koriolan:
cytuję Koriolan:

"Przypadkiem.
Moim ojcem był oficer i wojskowy dryl wniósł do domu. Kompletny brak prawdziwej Miłości, wzbudził we mnie tęsknotę za nią. Całe życie jej szukałem, aż znalazłem. Okazało się, że to co brałem do tej pory za miłość było 'odwróceniem' prawdziwej Miłości.
Czym jest Miłość ?
To proste. Miłość jest wszystkim. Jest całkowitą ak

...  wyświetl więcej

  Hamilton,  12/09/2019

@Koriolan: Chyba przekroczyłem ataki hejterów ...
Jeszcze to sprawdzę dokładniej ...
podsumowując Kori - zrób szpagat i wstań. Jak jajka całe toś oświcuny, jak zbite to się musisz zwijać.

  Hamilton,  12/09/2019

@Serpico: to było po 18 roku życia. No tak, ale może był jeszcze w IV klasie podstawowej i to przeżył emocjonalnie. Kto wie.

  Serpico,  13/09/2019

@Who cares:
https://www.youtube.com/watch?(...)YsZhIL0
Jego też zaprosili, następny do zestawu.

https://pl.wikipedia.org/wiki/(...)C4%99ba

Wszędzie jest rekomendowany hahahahaa .... a na diecie Kwaśniewskiego, Koriolan jeszcze przytył AHAHAAAHAAAAHAAH

...  wyświetl więcej

@Who cares:
Nie no teraz to wyje ze śmiechu :), to następnym razem daj się zaprosić, będziesz między bzdetami na temat finansów światowych, kosmitami w około, a pseudo lekarzami i całą resztą oszołomstwa z tyłka, pasujesz powoli idealnie hahaah............

O Jezus hahahaahaa ............

"Niezależna telewizja internetowa NTV, kanał MIND WARS PL oraz stowarzyszenie polskich o

...  wyświetl więcej

@Koriolan:
No proszę ty jesteś gangstalkerem hahahah .........

"Stowarzyszenie
Tworzymy stowarzyszenie na rzecz osób, przeciwko którym świadomie stosuje się najnowocześniejsze technologie podprogowego „sterowania” człowiekiem oraz tłumem wokół niego. W użyciu jest wiele technik i technologii aby zmusić do zmiany sposobu myślenia np. emitery kierowanej energii, generatory psyc

...  wyświetl więcej

  Serpico,  13/09/2019

@Who cares:
O Jezus co ryczę to moje hahahah ...........
"Zaprosiliśmy zarówno przedstawicieli organizacji zrzeszających ofiary tajnych eksperymentów z bronią psychotroniczną czy neuronową, jak i weteranów amerykańskich służb specjalnych (NSA, CIA), którzy widząc w jakim kierunku zmierza świat po 11 września 2001, zrezygnowali ze swoich eksponowanych stanowisk i apanaży. Pomimo nacis ...  wyświetl więcej

  Serpico,  13/09/2019

@Koriolan:
Ide lulu gru .. Koriolan hahaha, uśmiałem się, jednak od jutra słoneczko, zamiast kapuś, proszę mnie tytułować:
https://pl.wikipedia.org/wiki/(...)alista_(demaskator)

Faktycznie nim jestem, oczywiście nie takim jak z tego NTV pani Ewela, prawdziwym i rzeczywistym, jak w Pluton tekst "To ja jestem rzeczywistość" :).

Także jak już wstaniesz, zapamiętaj DEMASKATOR.

@Serpico: nie musisz robić niczego na siłę, a nawet nie powinieneś, gdyż prawda jest zrozumieniem a nie wyborem. Co w skrócie oznacza, że nie można jej wybrać ale można ją zrozumieć. I obojętne jak się będziesz nazywał i co będziesz wybierał. Obojętne dla mnie ale nie dla Ciebie, gdyż owoce wyborów będą do Ciebie powracały ...
Będziesz tymi owocami ...
No i warto pamiętać, że wybieramy tylko dwie rzeczy Miłość albo nienawiść ..

@Serpico: "destrukcyjny stosunek do ofiary"
Nacytowałeś się biedaku a pytanie jest proste ...
Od kiedy wszyscy wiedzą, że w telewizji są w większości pokazywane nieszczęścia, wojny itd ?
No i prosta odpowiedź na pytanie dlaczego ?
Bo tylko przestraszeni zachowują się egotycznie i wtedy można nimi sterować.
Co co to wiedzą, pozbywają się telewizorów jako środka do masowego straszenia.

@Koriolan: banał za banałem, truizm za truizmem i 60 lat ci zleciało. Ty nieśmiertelnik też wyrzuciłeś telewizor? Wyrzuć też laptopa i młotkiem rozwal net i przestań już innych ośficać i zachwycać. Idź straszyć turystów na rynek albo spowiadać ryby nad Wisłą.

@Hamilton: tak naprawdę to nigdy nie kupiłem telewizora i go nie mam. Laptopa nie mogę wyrzucić bo za jego pomocą rozliczam się z US.
A na spacer pójdę później ...
Na razie jeszcze piję kawę, sram, kąpię się, czytam ham-iltona na eioba itp.
Acha ...
I piętrzę w fotel ...
Coś mi jeszcze każesz robić ?

@Hamilton: Przeczytałem fajne zdanie ...
Mój umysł dokonując wyboru w chwili teraz, tworzy moją przyszłość.
Tak patrzę na Ciebie i widzę, że codziennie wybierasz kpiny i nienawiść, dlatego Twoją przyszłością będzie kpiarstwo i nienawistny świat. Na pewno spotykasz się z nienawiścią wśród bliskich Ci osób i dlatego reagujesz nienawiścią tutaj na ejoba.
Wiedz, że możesz to zmienić, jeśli tylko zechcesz ...
Masz wolny wybór ...

@Koriolan: niczego ci nie każe robić, ale jak tak bardzo się nudzisz to jutro o 5:00 rano zrób siusiu, o 6:00 zrób kupkę a o 7:00 wstań i poinformuj o tym eiobę. Będziemy ci klaskać a owacjom nie będzie końca. Kori rozejrzyj się. Wszyscy tu widzą moją 'nienawiść' i twoją 'miłość'. Jesteś tego pewny ?

@Hamilton: oczywiście, że nie widzą.
Przecież cały czas mówię - 97% ludzi jest zaciemnionych - niewidzących.
Czego nie widzą ?
Ano tego, że kpina jest wynikiem lęku i nienawiści.
Lęku - dlatego, że boisz się ataku. Wyraźnie to widać po tym, że ukrywasz swoje życie bo wiesz, że można Cię w tym miejscu zaatakować, gdyż sam tak robisz. Stąd Twoje kpiny z rynku i kartka na ...  wyświetl więcej

@Hamilton: ponieważ nie widzą, że kpina jest nienawiścią seta1212 nazwał Cię kontrowersyjnym publicystą a Marcin najdowcipniejszym człowiekiem jakiego zna.
Ale w/g mnie Ciebie samego męczy rola bycia kpiarzem. Jest to rola ego i jako taka jest niewolą. Dlatego w/g mnie masz już dość bycia kpiarzem. Ale nie potrafisz już żyć inaczej.
Masz wolną wolę i w każdej chwili możesz się zmienić na co chcesz.
Nie wiesz na co ?
Spróbuj odnaleźć prawdziwego siebie ....

  Hamilton,  13/09/2019

@Koriolan: zaraz ci wyślę nazwisko, imię, nip, pesel, konta, hasła, loginy, imiona rodziców, dziadków, posiadane świadectwa szczepień. To troszkę potrwa. Musisz być cierpliwy. Idź na rynek i czekaj. Kuźwa - 97 % nic nie widzi a JAŚNIE OŚWIECONY Kori wszystko widzi i kaszle o tym jak anemik na odpuście. Jesteś już nudny jak jelita wyperfumowanej krowy w słodkim buddyniu.

@Koriolan: kuźwa - od rana do wieczora "PATRZCIE TO JA KORIOLAN", "JAM JEST".
Achtung - WCHODZĘ - czapki z głów zaciemniaki. BEDEM WOS TERA OSFICOŁ i kwicoł.

@Hamilton: spokojnie ...
Nie musisz mi nic wysyłać. Mnie to niepotrzebne. Ja jestem otwarty ...
Zareagowałeś bo coś Cię trafiło ...
Zadałeś sobie kiedyś pytanie ...
Po co atakujesz innych ?
Co z tego masz ?
Satysfakcję, że kogoś ośmieszyłeś ?
Większe poczucie własnej wartości ?

@Koriolan: a ty zadałeś sobie pytanie tym osficunym rozumkiem, czy te 97 % zaciemnionych chce być łóśficunych przez takiego anemika jak ty guru spod buddki z tanim piwem. To sobie je wreszcie zadaj i sobie na nie odpowiedz zamiast łazić, smędzić i ględzić. Trzeba mieć IQ > 160 (w drugą stronę) by tego przez 3 lata nie zauważyć.

  Hamilton,  13/09/2019

@Koriolan: Kori ośmieszasz się od rana do wieczora. Masz z tego satysfakcję Narcyza - masochisty ?

@Hamilton: dlaczego myślisz, że chcę by te 97% się oświeciło ?
Ja tylko używam swego rozumku do zabawy z Tobą.
Myślisz, że świat byłby od tego piękniejszy, lepszy i bez kpin ?

@Hamilton: zauważ, że to Ty postanowiłeś ze mnie kpić. Nikt Cię do tego nie zmusza, poza Twoim ego. W każdej chwili możesz przestać to robić, jeśli zechcesz ...
Masz władzę nad swoim ego ale najpierw musisz to zobaczyć ...

@Koriolan: nie widzę tego, bo nie odróżniam czerwonego od zielonego, prawego od lewego, a wszystko co mi niewygodne to iluzja, bo oświecony też już jestem. Mogę ? Mogę.

@Hamilton: hi hi hi ...
Możesz widzieć co chcesz.
Jesteś już oświecony ...
Najlepiej widzieć prawdę, ale nie jest to konieczne :-)))

@Koriolan: prawda w twoim życiu nie jest konieczna to widać. Jak będziesz się tak dynamicznie rozwijał to przestaniesz odróżniać umywalkę od sedesu, buty zaczniesz zakładać na głowę, beretami będziesz rzucał w zaciemnionych i na owsiki mówił papu.

@Hamilton: widać, że się lękasz a kpinami chcesz zmniejszyć lęk.
Ale to się Ci nigdy dotąd nie udało i nigdy nie uda.
Możesz pozbyć się lęku ale musisz zacząć myśleć inaczej ...
Masz syna ?
Masz z nim problemy ?

  Serpico,  13/09/2019

@Koriolan:
cytuję Koriolan:
"destrukcyjny stosunek do ofiary"
Nacytowałeś się biedaku a pytanie jest proste ...
Od kiedy wszyscy wiedzą, że w telewizji są w większości pokazywane nieszczęścia, wojny itd ?
No i prosta odpowiedź na pytanie dlaczego ?
Bo tylko przestraszeni zachowują się egotycznie i wtedy można nimi sterować.
Co co to wiedzą, pozbywaj ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  13/09/2019

@Koriolan: nie Kori, napłodziłem królików zamiast synów. Z lęku przed buddyniami z obrzeża Sandałomierza. Kolejny psycholog jak ten psychol od onanizmu. Diagnoza w 10 minut na odległość. Tak wygląda myślenie jak wy się za nie weźmiecie. Drybling pijanego idioty z teoriami.

  Serpico,  13/09/2019

@Koriolan:
Cytujesz już jak regułki fragmenty tych "szkoleń", telewizor to telewizor, możesz go używać, albo nie używać, jeśli ci nie odpowiada jeden kanał, przełączasz na inny, ty cybergangstalkerze :( hahaaha ........

O dobre hehe :) :
"tak naprawdę to nigdy nie kupiłem telewizora i go nie mam. Laptopa nie mogę wyrzucić bo za jego pomocą rozliczam się z US.
A na spac

...  wyświetl więcej

  Hamilton,  13/09/2019

@Serpico: siedzi przy kawie i Paczkach. Ło matko - to te Paczki moczy w tym co wypiętrzy w sedes. No to łóśficuny jak mało kto ci on jest. I potem jad miłości mu z brody kapie na kanapie.

@Hamilton: po prostu się zastanawiam ... Kto tak Cię nienawidzi, że masz tyle nienawiści w sobie ...

@Hamilton: cóż ..
Podobnego zapamiętasz na dłużej ...
Jak moje owce w krzakach :-)))

@Serpico: cóż ...
Nie zrozumiałeś ...
Telewizor jest tylko symboliką tego co się na świecie dzieje ...

@Koriolan: a kto mnie nienawidzi ? Nikt. Nawet ty, krzywy Mariolek, ulizany Mirozbaw podobny i zakrawarski prześcigacie się by dawać mi plusy a sobie stawiacie minusy. To widać. Hahahaha a wasza miłość aż syczy. Napisz o tym arta z cyklu teoria słowa bez słowa. Podobny ci pomoże. On jest świetnym dyplomatą, bo ukończył studia dla diplomatołów vulgaris w San Tesco bar.

@Hamilton: he he he ...
Mirek ostatnio był świetny. Podobało mi się jak się na was wyżywał. Musiał być w wielkiej potrzebie :-)))

  Serpico,  13/09/2019

@Koriolan:
Rozumiem tyle że cytujesz regułki.

"Wierzymy w naukę, medycynę, amulety, uzdrowicieli, rytuały, rządy i iluzję, którą sami stworzyliśmy. W tym wszystkim ukryta jest tajemnica, pragnienie: Nie mamy tego co uczyniłoby nas szczęśliwymi. Magia to projekcja naszej wewnętrznej mocy na neutralny obiekt. Cierpimy, ponieważ przenieśliśmy boskość na ….. Nauczmy się decydować z Bogi

...  wyświetl więcej

  Serpico,  13/09/2019

@Koriolan:
Niech się zwolni i wtedy będzie coś realnego, ja bym go kurwa zwolnił już teraz.Na dodatek jeszcze zaprzecza sobie, pisze o wierze w uzdrowicieli a w tle zajebani kosmici, aniołki i misy tybetańskie leczące raka.

UAHAHAAHA ... Mirek się może wyżywać już TYLKO hahaa .........

Taki z niego specjalista jak Mirek fizyk, może .. może ma wiedzę z rolnictwa, ale to kurwa

...  wyświetl więcej

@Koriolan: wiadomo Kori, takie podobne, wróble i tojfle to twoi idole, bo jad twojej 'miłości' kapie ci z pyska i pryska od 3 lat i widoczny jest w każdym komentarzu. I dlatego guru masz najwięcej lajków. Hi hi Hipokryciu. I dlatego tu jesteś tak szanowany, uwielbiany i ceniony jak mało kto. Tu wleźć w dupsko, tam poszczuć a gdzie indziej podjudzić. Mariolek i Mirozbaw bakteryjno-grawitacyjny ci mogą jedynie zagrozić "wiedzom, yntelygencjom, yntelektem i kurtulom osobistom".

  Serpico,  13/09/2019

@Koriolan:
https://www.rp.pl/Cywilizacja/(...)go.html
Masz następnego "profesora" do zestawu pojebów, tym razem made in China, a ludzie słyszą profesor i mają kogoś za autorytet i tak się wykorzystuje ludzi.

Zajmij się lepiej tym czego ty nie rozumiesz, albo r

...  wyświetl więcej

  Serpico,  13/09/2019

@Koriolan:
Widzisz ? Chiński uczony was zmasakrował, nie było żadnego powstania KRK, to wszystko jest sfingowane, przez zazdrość Europejczyków o wpierdol, jakich Chiny dostały od Mongołów i Czyngis-Chana.
Możecie się spotkać, przedyskutować i spierdalać w kaftany hahahaha ...........

Kiedyś dla jaj, sobie czytałem te bzdury, łącznie z takimi spiskówkami, jak to z NTV, ze smog

...  wyświetl więcej

@Serpico: he he he ...
To jak u Ciebie ... Przeczytasz coś w necie i jest to dla Ciebie prawda ....

  Serpico,  13/09/2019

@Koriolan:
Co nie jest prawdą ? Mam ci dać z chińskiej strony ? To jest w mediach anglojęzycznych .Co jeszcze nie jest prawdą ? Wypociny tego twojego profesorka ? Przecież to napisał, spotkania kosztują tyle i tyle, a on pieprzy bzdety za tyle i tyle na tubie.

Gdzie jest te nazistowskie państwo, skoro pierdolicie trzy po trzy, kłamiecie i gwałcicie etykę ? Jeśli masz z nim związek,

...  wyświetl więcej

  Hamilton,  13/09/2019

@Koriolan: jasne, przeczytałeś tanią broszurkę o buddyniach i masz monopol na prowde, całą prowdę a nawet na gówno prowde. Pocytoł, postękoł, pomedytowoł z palcem w nosie i chodzi se ciula dookoła ula. Naócyciel narodów świata. Jaśnie łóśficuny Kristuz portali.

  Serpico,  13/09/2019

@Koriolan:
U mnie normalnie , nie siedzę pisząc że jestem nieśmiertelny i się nie chichram jak pował, na koniec się okaże że ty masz zdiagnozowaną schizofrenie i wtedy będą jaja.

@Serpico: spokojnie ...
Ja byłem u psychiatry i psychologa. Zero problemów ...
A Ty ?

@Hamilton: kiedy kupisz sobie corega klej do protez ?

@Hamilton: ad buddystów ...
Zrobiłem trochę więcej niż piszesz. Tak w katolicyzmie jak i w buddyzmie ...
Ale jak nie wyrzuciłeś z siebie jeszcze nienawiści to kpij dalej, dla mnie spoko ...

  Serpico,  13/09/2019

@Koriolan:
Jasne, powiedz mu to co piszesz, na tym polega problem z częścią psychicznie chorych, po prostu nie mówią psychiatrze prawdy, powiedz że jesteś nieśmiertelny i że może zmienisz ciało, a może nie zmienisz i całą resztę bzdetów.
Ja nie mam po co iść.

Jakie w porządku jak sam pisałeś :
"u mnie jeszcze Lato ...
Tylko zimno.
W Częstochowie i Sandomi

...  wyświetl więcej

  Serpico,  13/09/2019

@Koriolan:
Trochę mało stabilna psychika to była w 2016, teraz jest rozpierdol pełen i to się pogłębia.
Wtedy jeszcze nie wpadłeś na pomysł bycia nieśmiertelnym, wtedy jeszcze biblijny Bóg nie aprobował krzyżowych stosunków płciowych, wtedy jeszcze moralność nie była poza tobą i cała reszta tego co tylko piszesz, a co z tym co masz tak naprawdę w "głowie" ?

W porządku haahaha

...  wyświetl więcej

@Serpico: po prostu jesteś nie zdiagnozowany ...
Projektujesz jak Czarnobyl ...
Ale nie martw się. To tylko ego ...

  Hamilton,  13/09/2019

@Koriolan: zrobimy Kori tak. Ty mi przyślij swoją zapomogę, ja ci kupię ten klej, wiaderko wazeliny, krople do oczu, odrdzewiacz do przemywania zaropiałych oczodołów i nowe okulary albo lornetki. Wysyłka furmanką pod wskazany adres. Siedź na progu jaskini i czekaj. Jak ci będzie się nudzić podłub sobie w nosie. Będziesz miał zagrychę do piwa.

  Serpico,  13/09/2019

@Koriolan:
Niezdiagnozowany pisze się razem, ty masz kilka osobowości, szczątkowych, z małą ilością cech, ale jest ich kilka, blisko osobowości wielorakiej.
https://pl.wikipedia.org/wiki/(...)C5%9Bci

To już chyba wszyscy widzą.Na nic te twoje pisanie, to widać.Nie jest oczywiście to ideal

...  wyświetl więcej

  Serpico,  13/09/2019

@Koriolan:
Dewiantem jesteś na pewno, a psyche masz w drzazgach.Nic nie pomoże twoje gderanie o projekcjach.
Aaa i nie kłam bez sensu że byłeś u lekarza, nie byłeś, to by była ocena zewnętrzna ciebie, a tego nienawidzisz, także kituj sobie Vivi.

  Hamilton,  13/09/2019

@Koriolan: Kori jak psychologia ma coś wspólnego z Czarnobylem to ty jesteś już na tym etapie co ten ministrant 'caryca' w naszym w rządzie. Daleko zajdziesz. Może zostaniesz ministrantem od dłubania w nosie i ględzenia o żuciu asfaltu przez bezzębnych kangurów na schodach Urzędu Rady Ministrów.

@Hamilton: a na laski mogę patrzeć ?
Pełno ich teraz chodzi ... Wekend ...

  Serpico,  13/09/2019

@Koriolan:
Jak odzyskasz wzrok to tak, wcześniej nie.No właśnie mysiu pysiu kombinatoresku, ty nawet okularów nie nosisz :)
Polski związek niewidomych oglądających laski w weekend ? Nie słyszałem, nie widziałem też.

  Hamilton,  13/09/2019

@Koriolan: wątpię byś odróżnił gimnazjalistkę od emerytki. Ty sobie chłopie kup laskę i wpatruj się w nią chlając piwsko. Odwdzięczy ci się i pomoże ci dojść do domu, a tam partnerce może służyć do intensywnych okładów jak będzie cię rano ten malutki rozumek bolał.

@Hamilton: Ech ...
W Sandomierzu na rynku już Cudowny weekendowy nastrój ...
Ciemno ale ciepło. Ludzie swobodnie rozmawiają, śmieją się, jedzą i piją ...
Jest Cudownie ...

  Serpico,  13/09/2019

@Koriolan:
Jedną z ofiar jest 40-letnia Sylwia, biznesmenka z Wrocławia. Opowiada, jak została zmanipulowana i wciągnięta w struktury sekty. Wpadła w problemy finansowe. Znajoma podpowiedziała jej, że pewna organizacja pomoże je rozwiązać. Poszła na spotkanie.

"Usłyszałam na nim, że mają metody, dzięki którym odnajdę się w życiu, znajdę Boga i rozkręcę biznes. Uwierzyłam im" - mówi

...  wyświetl więcej

  Serpico,  13/09/2019

@Koriolan:
Musiał najpierw zainwestować, kupując ziołowe produkty lecznicze. Do przystąpienia do sekty miał zachęcać kolejne osoby, dzięki temu dostawał procent od zakupionego przez nie towaru. Potem chodził na kursy medytacji i samodoskonalenia. Miało mu to pomóc osiągnąć sukces i powodzenie. Za każdy płacił po 200 zł. "Wpojono mi, że pracą dla organizacji przynoszę szczęście nie tylko sob ...  wyświetl więcej

  Serpico,  13/09/2019

@Koriolan:
Tia ... produkty lecznicze i pan od pamięci wody też z Płaskiej :), ja część będę powoli słał, a potem wybiorę się jednak do tych Dominikanów także.
Ty nie przestaniesz, a musisz przestać, tyle mam ci do powiedzenia na teraz.

Oj się kiciusz pozamiatasz, Szubrawiec pisał że dopytywałeś go gdzie pracuje, ode mnie non stop to chcesz wyciągnąć, ja cię tak nauczę, że za

...  wyświetl więcej

  Hamilton,  13/09/2019

@Koriolan: ' Ludzie swobodnie rozmawiają, śmieją się, jedzą i piją ... ' - zdejmij te kartkę z ilością komentarzy z czoła i przestaną się z ciebie śmiać. To takie proste.

@Koriolan:
To też nieprawda ?
"Prokuratura Rejonowa Poznań - Grunwald wszczęła postępowanie w sprawie Jerzego Zięby, a dokładnie jego wpisu, który zamieścił w internecie po tym, jak w jednym z poznańskich szpitali z powodu sepsy zmarło 14-miesięczne dziecko. Jerzy Zięba o tragedię oskarżał lekarzy, czemu dał wyraz w niewybrednych słowach."

"O poznańskich lekarzach próbujących

...  wyświetl więcej

@Koriolan:
"W końcu kwietnia tego roku do magazynu firmy Visanto Jerzego Zięby weszła policja. Na wniosek prokuratury w Warszawie zabezpieczono parafarmaceutyki, które sprzedaje popularny znachor. Zaraz po akcji policji Zięba wyjechał do Stanów Zjednoczonych, ponieważ miał „obawiać się o swoje życie”. W internetowym wpisie znachor informował również, że wszystkie sprzedawane przez niego spe ...  wyświetl więcej

@Koriolan:
https://www.youtube.com/watch?(...)WygvG8c

O czym mówił pan Jerzy Zięba przed chwileczką, przed chwileczką, to jeszcze był w Polsce, to też nieprawda ?
Wiesz kto jest na filmie ?

  Serpico,  13/09/2019

@Koriolan:
7 dni, Jasiek się jakich cichutki zrobił hyhyhy, w sumie jakby ktoś z kim występowałem, miał zarzuty takie jak Zięba, to chyba też bym się zrobił cichutki :).
Poza tym co to za zarzuty... 4 osoby zmarły, luz.

Po raz kolejny się cieszę że nie jestem wami :)

Że tak odkaszlnę, a jak Wróbel któremuś z tych co ich bił pod domem, mogę pokazać stosowny wpis,który

...  wyświetl więcej

  Serpico,  13/09/2019

@Who cares:
Poczytaj moje wstawki, uwierz warto, pani empatyczna i mało myśląca, koleżkę Jasia od bzdetów, wytrzepała policja, mamy już element powiedzmy realistyczny, bo to się zdarzyła naprawdę, a sam Zięba się zwinął do USA.
Co z poszkodowanymi ? Chuj z nimi nie ? Miss empatii.

eszta tej bandy, to raczej nie ma gdzie spierdalać.Co ja tam miałem, aaaa ... po raz 10000000000

...  wyświetl więcej

@Hamilton: nie potrzebuję jej zdejmować ...
Ona nie sieje nienawiści jak Twoje kpiny ...
A więc jest dobra ...

  Serpico,  13/09/2019

@Koriolan:
Ty haha ty umiesz czytać, czy tylko pisać ? Tego Ziębę od wykładów z Dąbrowskim z Płaskiej, zwinęła policja, uciekł do USA, po tym jak mu wytrzepali firmę do cna, ma ileś zarzutów.
Tak to ten sam Zięba, nic nie pomyliłem, tak Dąbrowski go przedstawiał jako "autorytet" medyczny, film masz tłusty kretynie wyżej.

Co teraz powie ? Że nie mam odkrywczych myśli ? Co powie na temat Zięby z którym występował, że on nie wie co Zięba sprzedawał i czym się zajmował ?

@Serpico: wiem ...
Ty jesteś szczupły, przystojny facet.
Po prostu cud malina .... Tylko ...

@Koriolan:
Tylko co ? Tylko czekajcie debile jak wasz też zawiną hahaha ............
Tylko to zostaje, ty się ciesz że mnie to jakoś bezpośredni pierdolony prosiaku nie dotyczy, że nie jest tam nikt z mojej rodziny czy coś w tym stylu w to wjebany jako ofiara. ale i tak ci się dobiorę do tłustego dupska i wtedy będziesz miał tylko.
PRAWNIE PAJACU

Parę osób nie żyje tłu

...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Ty ślepa pieprzona mendo, nawet nie marz o tym że będziecie tak dorabiać kurwa na ludziach.
Policja już tylko gnido. Pieprzone pijawki.

@Koriolan: u ciebie wszystko jest cacy.? To ci przypomnę obszczymurku jakie gówna nie mające nic wspólnego z rzeczywistością wypociłeś tu z tej swojej pełnej jadu 'miłości' :
http://eiba.pl/1e
http://eiba.pl/1g

@Serpico: uuuuu ...
Bezpieczniki Ci siadły ...
Spoko luzik ... To tylko ego ...
Za bardzo jesteś z nim utożsamiony ....

@Koriolan:
Will see, teraz to już za dużo wiem, pa.

@Hamilton: a możesz mi napisać skrót ?
Nie chce mi się patrzeć w te linki ...
Ciebie też coś ugryzło ?
Komar ?

@Serpico: za bardzo się przejmujesz ...
Przecież jesteś szczupły ....

@Koriolan:
Pa, za dużo wiem, pa pa pa pa, żegnam.

@Serpico: przeleciałem trochę wstecz i dałem Ci plusiki ...
Cieszysz się ?

  Serpico,  13/09/2019

@Koriolan:
Pa.

@Serpico: e tam ...
Ta wiedza to nie wiedzą. To tylko informacja ...
No i na razie nie możesz się ode mnie uwolnić.
Za bardzo nadawałeś na Vivi ...
Nie możesz mieć spokoju ...

@Koriolan: Kori ty się ciesz, że niedowidzisz. Jak zobaczysz swoje EGO narżniesz w pory ze strachu a bezpieczniki się jeno zasficą i zgasną.

@Serpico: dzisiaj wysiadły Ci korki ... To już odpocznij.
Ale jutro od 14-tej tylko jak wstaniesz to zgłoś się tutaj po poprawkę kopniaka ...

@Koriolan:
Pa ... pa .... pa... pa ... żegnaj Koriolan, ja cię już żegnam, resztę będę załatwiał drogą prawną.Tak zgadza się informacje które będą czytać ludzie od tego typu informacji, znacznie lepsza opcja niż marnowanie czasu na pisanie do ciebie czegokolwiek, do wszystkich z waszej płaskiej paczki, oprócz Marcina.Powiem ci ... cieszę się że nie dałem się namówić na spotkanie, funkcjonow ...  wyświetl więcej

@Hamilton: przysłać Ci klej do protez ?
Żebyś nie seplenił gdy piszesz ?
Taki duży chłopiec ... Wstyd tak seplenić w tym wieku ...
Skończyłeś siedemdziesiątkę ?
Aaaaaa ...
To już możesz zaczynać seplenić ... Teraz już tak ...

@Serpico: głupi, hlip, hlip ...
Nie zostawiaj mnie tu samego ...
Z kim będę gadał ?
Tylko z tym głupim hamiltonem ?
Nie chce tak ...
Już nie będę Cię tak mocno kopał ...

  Serpico,  13/09/2019

@Koriolan:
Nie udawaj, nie ma sensu, poza tym nie sądzę byś po wszystkim tu pisał, nie będziesz miał czasu na to.
Tego jest za dużo i już jest gwarantowane, co, wiesz sam.
Nie mam ochoty z tobą dyskutować, pa.Nie wiem czy w ogóle gdzieś będziesz pisał.

@Serpico: nic nie udaję ...
Po prostu cieszę się życiem ...
Czyż nie jest CUDOWNE ?

  Hamilton,  13/09/2019

@Koriolan: hahahaha - Kori, no ty to potrafisz dokopać. Po twoich ripostach wszyscy na deskach. Tyś tu taki szerif i Artur Szpilka eioby.
https://www.youtube.com/watch?(...)aPbU-jg
Hahahahahahaha

@Hamilton: e tam ...
To nawet nie był kopniak ...
Ot odprysk wypowiedzi ...
Gdy ma się duże ciało bolesne to trudno go osłonić przed bólem ...
Ty ratujesz się kpinami ...
A serpo co ...

@Koriolan: każdy ratuje się czym umie, ty głupotą a ja kpiną z głupoty.

@Hamilton: no nie nazwał bym twoich kpin ... Umi ...
Ale co ja głupi się na tym znam ...

@Hamilton: na szczęście znam się na liczniku komentarzy ...
Już mam po 50-ce ...
Fajnie ...

Uuuuu ...
Serpo faktycznie odpoczywa ...
Dobrze mu to zrobi ...
Biedak pracuje od rana ...
Od 6-tej ...
Boże .... Już nie pamiętam jak pracowałem od tak wczesnej nocy ...

@Koriolan: wstawanie rano i praca mogłaby cię zabić. Ty się urodziłeś do pierdzenia w fotel i pierdolenia o swojej wyższości przez całą dobę i tak 3maj. Tylko to ci w życiu wychodzi i włosy.

@Koriolan:
Nie chce mi się, ale ci wyjaśnię w skrócie, będziesz musiał wyjaśnić czemu rozmawiasz telefonicznie na mój temat, a jesteś osobą która mi groziła śmiercią, czemu rozmawiasz telefonicznie z osobą, która mi także groziła śmiercią, oboje jako osoby groziliście nie tylko mi, a to wątek samych gróźb i tylko eioba.

Jak to wszystko załatwię to odpocznę, ty także, na pewno ode mnie i raczej od wielu rzeczy.

@Koriolan: i co z tego, że znasz się na licznikach jak nie rozróżniasz licznika zielonego od czerwonego. Nawet posady inkasenta nie dostaniesz. A 50 urodziny obchodzisz już chyba 9 raz.

@Koriolan: "Ale co ja głupi się na tym znam ..." Ależ Kori znasz się, znasz. Na swojej niebywałej wyższości nad resztą znasz się jak mało to. I śficisz jasnym blaskiem jak czerwona latarka w wojskowej latrynie. I nie jesteś głupi. Jesteś jeszcze głupszy.

@Hamilton: witaj kpiarzu w nowym, pięknym dniu ...

@Hamilton: u mnie jest piękny słoneczny dzień. Trochę zimno bo na dworze 13 stopni. Ale będzie cieplej ...
Życzę Ci fajnego wesołego pełnego kpin dnia ...

@Serpico: nic mi nie wyjaśniłeś ...
Jedynie opisałeś swoje kapo-plany.
A jak będzie ... Zobaczymy :-)))

@Serpico: niestety, nie odpoczniesz ...
Latami wyzywasz ludzi i jakoś nie widać w Tobie odpoczynku.
Jeśli chcesz odpocząć zrób porządek ze swoim ego. Zobacz jak ono Cię nakręca i zmusza do ataków i nienawiści ...
Możesz zobaczyć prawdę w słowach ...
Zmień siebie a zmienisz świat ...
Jeśli nie zobaczysz tej prawdy to odpoczniesz dopiero po śmierci ego i ciała ....

@Koriolan: wyślij furmankami focię tej temperatury vivi do oślo i Mariolkowi do rybnika, bo czekają by zobaczyć jaka jest super ta temperatura. Jak pooglądają będzie jeszcze bardziej super i świetnie. No i życie będą mieli jeszcze piękniejsze, bo nie wiem czy wiesz, ale najważniejsze w życiu jest życie. Przekaż to dalej. Będziesz miał na dziś zajęcie, bo się jak zwykle nudzisz tym swym nudnym życiem..

@Koriolan: masz wiele racji w tym co piszesz o tym jaki mamy wpływ na siebie, swoje samopoczucie, odbiór świata, nastawienie. Jak wiesz ja się nie utożsamiam ani z religią, ani żądnym guru, ani filozofią RD. Szukam swojej drogi. Staram się uważnie przypatrywać światu, ludziom. Nie mówić za wiele, a obserwować dokładnie. Staram się zrozumieć odmienne poglądy, kultury, wybory - szczególnie teraz kie ...  wyświetl więcej

@Who cares: jasne, że Cię rozumiem ...
Od lat gadam o tym samym.
Każdy ma SWOJĄ drogę. Nie ma żadnego RD. To tylko skrót który oznacza ...
Świat się co sekundę zmienia a ja chcę zachwycać się każda sekundą !!!

@Who cares: od lat o tym mówię ...
Każdy buduje świat jaki widzi. Nie możesz tego zatrzymać ale MOŻESZ budować ten swój świat świadomie ...
Popatrz obiektywnie na świat jaki zbudowałeś i jeśli Ci się nie podoba ... Zmień go na inny - zmieniając SIEBIE ...

@Who cares: mówię w skrócie ... Jesteśmy dziećmi Boga.
Co to oznacza ?
Że możemy zbudować świat jaki chcemy.
Żołnierze budują świat wojen - Afganistan, Bliski Wschód itd.
Hamilton buduje świat pełen kpiny i nienawiści ...
Ty i ja budujemy świat piękna i Miłości, radości, szescia, seksu, związków itd.
Każdy ma to co chce ...

  Hamilton,  14/09/2019

@Who cares: przecież oskar może do pracy chodzić w pidżamie, zwłaszcza, że potem musi lecieć z tymi pstrągami, panem Koperkiem i dede do Muzeum Sztuki Nowoczesnej swoje odstać.

  Hamilton,  14/09/2019

@Koriolan: hahahaha - to raczej ty chcesz by każda sekunda zachwycała się Korim.

@Koriolan: tak. Warto. Tym bardziej, że nie mamy takie wiedzy, jaką w doskonały sposób pokazali w tym filmie https://www.filmweb.pl/film/Wy(...)587175.

@Who cares: hi hi hi ...
Serpo nie może zrozumieć dlaczego ze sobą gadamy.
A to takie proste ...
Budujemy podobne światy w sobie :-))))
Światy piękna, kwiatów, radości z życia i miłości :-))))
Większość buduje światy złości, zazdrości, naśmiewania się z innych, ataku i nienawiści ...

@Hamilton: mylisz się kpiarzu ...
Ja jestem niczym ... Świat jest wszystkim ...

@Who cares: świetny film. Oglądałem go ostatnio ...

@Koriolan: oh, ah, ah, oh, są też tacy wypełnieni jadem 'miłości' co lubią poszczuć jednych na drugich :
http://eiba.pl/1e
http://eiba.pl/1g