Login lub e-mail Hasło   

W jaki sposób naskuteczniej wykonać oświetlenie schodów?

Niemal każdy dom posiada wewnątrz schody, które praktycznie było by po prostu oświetlić aby ułatwić sobie przejście przez nie. W tym artykule postaramy się znaleźć najlepsze.
Wyświetlenia: 144 Zamieszczono 05/11/2019

Oświetlenie schodów to już nic nowego. W sklepach elektrycznych, hurtowniach i internecie możemy znaleźć oświetlenie dla praktycznie każdego zakątka naszego domu. Tak samo jest ze schodami. Jednak jaki rodzaj światła jest najlepszy? Paski LED? Żarówka nad schodami? Czy może inne rozwiązanie? Przekonamy się o tym w tym właśnie filmie. Porównaliśmy kilka rozwiązań wprost ze sklepu internetowego ETAK

Taśma LED

Taśma LED jest niesamowicie popularna z racji na swoje bardzo szerokie zastosowanie i możliwość wykorzystanie praktycznie w każdym miejscu. Do tego możemy wyposażyć ją w specjalne ramki, które sprawią że będzie wyglądać ona naprawdę efektywnie. Jednak czy to dobre rozwiązanie dla oświetlenia schodów? Jak się okazuje, nie do końca. Światło, które jest skierowane prosto w nasze oczy podczas wchodzenia po stopniach, może sprawić że będziemy po prostu oślepieni. Czyli taśmy LED całkowicie odpadają? Jak uważasz, dla nas to nie najlepsze rozwiązanie.

Oświetlenie nad schodami

Czy oświetlenie nad schodami jest lepszym rozwiązaniem niż taśma LED? Naszym zdaniem tak. Taki rodzaj światła już nie oślepia nas bezpośrednio no i możemy dodatkowo oświetlić obszar wokół schodów. Z resztą, co tu dużo mówić. Jest to chyba jeden z najpopularniejszych sposobów na oświetlenie schodów. Przecież jest wykorzystywany naprawdę już od lat. Czasami to, co stare znaczy też nadal i dobre. Do wyboru mamy naprawdę tutaj szeroki asortyment.

Dedykowane oświetlenie schodów. Czy to dobry wybór?

W porównaniu do oświetlenia nad schodami, oświetlenie schodowe, które jest specjalnie dedykowane do oświetlania naszych schodów jest całkiem nowe. Tego typu oprawy są specjalnie dostosowane do schodów więc i nie oślepiają i wyglądają również bardzo dobrze. Do wybór mamy różne kształty i kolory. Czego więcej chcieć? :)

Oprawa schodowa skoff tango

Mamy nadzieję, że jeśli szukasz oświetlenia schodów to w tym artykule znalazłeś odpowiedź na swoje pytanie które są najlepsze. Pamiętaj że jest to całkowicie nasza opinia i możesz wybrać tak naprawdę każde z wyżej wymienionych rozwiązań. Twój dom, Twoje zasady :) Myślę jednak że warto było poznać wszystkie rozwiązania.

Podobne artykuły


14
komentarze: 4 | wyświetlenia: 24381
9
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1371
8
komentarze: 3 | wyświetlenia: 3680
149
komentarze: 36 | wyświetlenia: 81689
46
komentarze: 24 | wyświetlenia: 15442
42
komentarze: 24 | wyświetlenia: 6335
32
komentarze: 74 | wyświetlenia: 2172
31
komentarze: 17 | wyświetlenia: 2798
29
komentarze: 13 | wyświetlenia: 3874
26
komentarze: 18 | wyświetlenia: 4476
31
komentarze: 47 | wyświetlenia: 3268
24
komentarze: 13 | wyświetlenia: 5123
23
komentarze: 42 | wyświetlenia: 3579
 
Autor
Artykuł
Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska