Login lub e-mail Hasło   

Lek na raka !!

Czy dzięki temu odkryciu powstawanie uniwersalny lek na nowotwory?
Wyświetlenia: 78 Zamieszczono 24/01/2020
Odkryte przez uczonych z Walii limfocyty T mają niezwykłą moc. Potrafią wykryć komórki nowotworowe, a potem je zabić, nie uszkadzając zdrowych komórek organizmu. Podobnie działają wszystkie limfocyty T, ale te nowo odkryte są w stanie wykryć różne rodzaje komórek nowotworowych – raka płuca, piersi, jajników, czerniaka, jelita grubego i kości oraz białaczki, a nie tylko niektóre, a ponadto mają jeszcze jedną niezwykle istotną cechę, która może uczynić z nich uniwersalny lek na nowotwory. Nowo odkryte limfocyty T rozpoznają komórki raka na podstawie cząsteczki MR1, która pojawia się na powierzchni każdej komórki w ludzkim ciele z zaburzonym metabolizmem. Obecność tej molekuły to zatem sygnał dla układu odpornościowego, że we wnętrzu komórki dzieje się coś złego i że należy ją zniszczyć. ..... Dziwi, że Vatykan nie poprosil boga o tą informację ?!

Podobne artykuły


11
komentarze: 172 | wyświetlenia: 805
8
komentarze: 0 | wyświetlenia: 742
7
komentarze: 81 | wyświetlenia: 956
7
komentarze: 2 | wyświetlenia: 605
6
komentarze: 48 | wyświetlenia: 996
124
komentarze: 52 | wyświetlenia: 142250
119
komentarze: 23 | wyświetlenia: 242618
91
komentarze: 20 | wyświetlenia: 112345
90
komentarze: 29 | wyświetlenia: 122574
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Vatican siem bala zapytowywac bo vatican wiedziec ze ta limfocyta T zabija tysz komorka mozg i taka mozg potem pierdoli w kolo to samo jak *ebnięty netoperek. Nima boha, nima boha, nima boha, bo wim i umim. Bo ja sylabilizowac u fryzjer co pisac w ta gazet dla blond.

My wszyscy jesteśmy tacy sami. Chcemy tylko dla siebie, udając że kogoś kochamy.

@podobny: aż strach pomyśleć co będzie jak wszyscy będą podobni do podobnego a ten upodobni się do ukochanej japońskiej bakterii. Rozmnażanie przez trzepanie czy przez podział.?

@podobny: Udając znaczy: działać zgodnie z tradycją i obyczajem, wyglądać dobrze wobec innych, nadrabiać miną i wyszukanym oszustwem konwenansów, bić się w piersi gdy tego nikt od nas nie wymaga, udawać troskliwość, gdy nikt jej nie potrzebuje, ale przede wszystkim i ponad: kochać tak zawzięcie, aż się umył ukochanego opanuje. By był podległy i wykonywał nasze wszystkie zachcianki.

@Hamilton: Faktycznie: strach pomyśleć.

@zakrawarski: ja w swoim życiu czytałem już tysiące artykułów o cudownym leku na raka. Największy wysyp takich odkryć w sezonie ogórkowym. Ty się doksztalcaj czytając Bravo, Panią Domu, Przyjaciółkę i Kropkę nad i. Rozwiązuj krzyżówki dla dzieci , zawiązuj sznurówki i jedz dużo ryb. Rozwijają mózg. Trzy tony dziennie powinno wystarczyć w twoim przypadku przez 5 lat.

Zakrawuś!! Litości!! Napisz chuć jeden artykuł nie wspominając mimochodem - Kaczyńskiego i Vaticana!!

@Doktor Jekkyl i pan Hyde: zakrawuś ma już przerzuty limfocytuf Ą na jajniki typu Ę. Jak zacznie Ć pać to pójdzie Śpać.

@Doktor Jekkyl i pan Hyde: "Odkryte przez uczonych z Walii limfocyty T mają niezwykłą moc."
...
Szubraczynski......Ktore z tych, lub pozostalych slow traktuja o drobiu ?

@zakrawarski: zaprawdę, zaprawdę powiadam ci. Ty nie musisz udawać głupka.

@Doktor Jekkyl i pan Hyde:
Wiodącą partią w UE są nadal chrześcijańscy demokraci, plan Morawieckiego był oparty na dotacjach z UE, a na tej walijskiej uczelni, gdzie są badania, nadal jest przedmiot religia i całkiem możliwe że ten uczony walijski, jest wierzący, tylko nie jest katolikiem.
Słabo tu dociera do części cokolwiek, a tak o już wpadam sobie na chwilę, oglądnąć ten ciemnogr ...  wyświetl więcej

@Doktor Jekkyl i pan Hyde:
Zakrawarski jeszcze potrafi wkleić fragment artykułu z bezpłatnej wersji Newsweek i dodać Vatykan przez V, kwiat intelektualny Szwecji.
To jest zabawne, fragment jest do momentu, gdzie trzeba za dalszą część zapłacić hahahhaha .........buractwo wielowymiarowe.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska