Login lub e-mail Hasło   

Koronawirus - teoria spiskowa.

Vivi podrzuciła mi fajny link z wywiadu doktora Stefano Montanari.
Wyświetlenia: 316 Zamieszczono 28/03/2020

Vivi podrzuciła mi fajny link z wywiadu doktora
Stefano Montanari.

Link od Vivi 

Poniżej fragment jego wypowiedzi.

"Chodzi o aspekt ekonomiczny. Ten który nie jest częścią moich kompetencji. A więc my zatrzymujemy świat. Wydaje mi się to oczywiste. Włoska ekonomia już i bez tego była w słabym stanie. A to dzięki niekompetencji naszych władz. Dobrze, Z czym mamy do czynienia. Zatrzymują się wszystkie działalności i zostaje otwarta giełda papierów wartościowych. I zniża się ona do poziomu ziemi. Traci ciągle, spada. Co to oznacza? To oznacza, że kto jest multimiliarderem, ma miliardy, ich dziesiątki lub setki, może kupić firmy zarejestrowane na giełdzie papierów wartościowych za grosze. Kiedy się zdecyduje, że skończona już jest ta farsa, że już wszystko skończone. I nic nie będzie skończone bo ten wirus nadal będzie kontynuował robić to co teraz czyli nic. Te osoby okażą się być panami świata. Kto nie będzie multimiliarderem, ale ileś pieniędzy ma, kupi 3-4 restauracje, które musiały być zamknięte. 10 sklepów, które musieli zamknąć, a więc kto był bogaty, będzie nieskończenie bardziej bogaty. Ale będziemy mieli całe mnóstwo biednych, którzy będą coraz biedniejsi. To jest jeszcze jedna z konsekwencji tej epidemii wytworzonej specjalnie."

Ogólnie nie podniecam się teoriami spiskowymi ale ten fragment mnie zainteresował. Już przy awanturze z imigrantami zadałem sobie pytanie, po co ktoś wywołuje problemy?

Ja to widzę  tak...
Unia Europejska zaczęła być "mocarstwem" obok USA i Rosji. Najpierw byli imigranci a teraz stan wyjątkowy w całej Europie.
Co by nie bylo to Europa mocno oberwie.
Rosja trochę się osłabiła sama.
A imigranci napływali do Europy bo Amerykanie robili burdel na Bliskim Wschodzie i w Afryce. To oni napędzali imigrantow do Europy.
.
Stare przysłowie mówi ...
"Ten jest winny, kto na tym skorzysta."
USA skorzysta na pewno.

~

Podobne artykuły


11
komentarze: 17 | wyświetlenia: 3023
11
komentarze: 123 | wyświetlenia: 1132
11
komentarze: 41 | wyświetlenia: 3412
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 2176
10
komentarze: 38 | wyświetlenia: 2180
10
komentarze: 65 | wyświetlenia: 3798
10
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1706
10
komentarze: 156 | wyświetlenia: 907
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 2223
10
komentarze: 81 | wyświetlenia: 2729
10
komentarze: 93 | wyświetlenia: 643
9
komentarze: 9 | wyświetlenia: 2615
9
komentarze: 8 | wyświetlenia: 2306
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Dzięki Kasia za punkt...
Jest bardzo cenny w tej eiobie opanowanej przez heiterów :-))

@Koriolan:
Pewnie że tak, px2195, ciebie i krzywego zaatakował ewidentnie, któryś dzień atakuje was pod swoimi artykułami, na dodatek jak piszesz, wypowiada się w imieniu Boga podobno, podobny, czyli Mirek już onanizuje się pijany w spokoju ducha, przy japońskim porno, nie mając gdzie o tym napisać, wygonili go hejterzy, a nie czekaj, admin go zablokował.

Poza tym ty i Krzywy macie

...  wyświetl więcej

@Koriolancio : zaraz dołączą kolejni eksperci w dziedzinie wirusologii i ekonomii. Ócony 8 lat Maniek z przerwami na leczenie i Kliement. A kjujowa z urzędu postawi pieczątkiem, bo w niemcach 70 tys. zarażonych a w zapyziałej polsce tylko tysiąc i nie nadanżamy.

@Hamilton: "zaraz dołączą kolejni eksperci w dziedzinie wirusologii i ekonomii."
Eiobowi eksperci już dołączyli...
Brakuje jeszcze tylko knura i księgarza..

@Koriolan: nie bój się Kori, ja ci nie odrzucę tego 'dzieła'. Zostawię to pełnym miłości i mściwosci osobnikom jak ty. Pa, pa pajacyku.

@Koriolancio: hahahaha - jak ty nie wiesz co znaczy AD 1410 to ty jesteś niesamowicie oczytany. Doktorant. Hahahaha. Śtachura i książeczka czekowa tatusia podoficera jedyną lekturą.

"Link od Vivi" hahahahahaha ..........

Ci powiem troszkę szkoda że tu jest mało ludzi, w szczególności by się przydały osoby z Sandomierza hahhahahh
Ta twoja rodzina łącznie z tobą to musi być niezła patologia, pewnie ktoś to wie hahaha

Te debile, to jest jakiś koleś od anty szczepieniowców, bando cymbałów.

"Są to słowa, którymi PTS towarzyszy ogłoszeniu apelacji w postępowaniu karnym. Wspomniane filmy pochodzą z 14, 17 i 19 marca: monologi, w których Montanari stwierdza, słowa tekstowe, że „nie grozi nam żadna epidemia, wirus jest kolosalnym oszustwem, aby móc wstrzyknąć każdemu cokolwiek bez kontroli, ponieważ nie ma ża

...  wyświetl więcej

Naukowcy z Transversal Pact for Science (PTS), a następnie prawnik Corrado Canafoglia, po złożeniu skargi do Vittorio Sgarbi za jego kontrowersyjne wypowiedzi przeciwko kwarantannie, wracają do urzędu przeciwko „badaczowi”, który jest już dobrze znany w kręgach spiskowych . Stowarzyszenie naukowców ogłosiło to w komunikacie prasowym na swoim portalu internetowym.

Stowarzyszenie naukowców o

...  wyświetl więcej

Już go oskarżyli, z tego się raczej nie wywinie "naukowiec", chyba że spierdoli do USA jak Zięba od Jasia.
To się Vivi nie popisała po raz tysięczny.
Wasz "naukowiec" zaraz będzie miał policję na chacie.

Czekaj .. ta Vivi to nie Who Cares ? Chyba tak , parę razy pisała "niezły kretynio", a ona już stoi poniżej gimba z zaburzeniami.Jakiś strona jej wyskoczyła, albo kliknęła na

...  wyświetl więcej

Dziękuję heiterom Hamilton i serpico za komentarze...

@Koriolan:
Nie ma za co
"RZYM - Włoscy naukowcy mobilizują się przeciwko tym ekspertom, którzy wołają o spisek w sprawie epidemii koronawirusa. Stowarzyszenie pakt krzyż dla nauki przedstawione organom ścigania Modena i Ancona narażony przestępcę „przeciw farmakolog (PTS) Stefano Montanari, za poważne twierdzenia dotyczące rozprzestrzeniania się Sars-CoV-2 i choroby Covid-19 oraz za ...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Sprawa tego pana już jest na prokuraturze, nie polskiej dla ułatwienia, włoskiej, ja bym się tam jako hejter z typem nie certolił, dwa strzały w pysk i całą resztę swoich historii, które mogą kogoś zabić, by opowiadał do ściany w celi, niestety tak się nie da, niewątpliwie pewnie tam trafi.Związany jest z ruchem antyszczepieniowym, Viivi mogła bez szczepionek pojechać do Afryki, ...  wyświetl więcej

Zaraz po drugiej wojnie światowej, USA rozpoczęło plan NWO, niszczenie krajów europejskich, niszczyli ileś lat RFN, doprowadzając tym do znacznie wyższego poziomu życia niż w NRD, które było podnoszone z kolan przez ZSRR, jak także Polska, w podnoszeniu z kolan pomagał twój tatuś wojskowy, to nie dość że pomagał będąc komuchem, to ty teraz piszesz o ludziach komuch jako coś negatywnego.
Ter ...  wyświetl więcej

Jeszcze jeden głów w teorii spiskowej...
.
https://rafzen.wordpress.com/2(...)-swiat/
.

@Koriolan: ło matko - a teraz ten 'jeden głów' przyjdzie po Koriolancia założyć mu kółko do nosa by prowadzić go na spacery do teatru i opery. Widzisz coś narobił. Trza było tyle kwiczeć. Wezwij na pomoc zakrawe, vivi i óconego Mańka, bo skończysz na chińskim stole jako wątrobianka z Koriolanka.

@Koriolan:
Kto ma interes w rozpowszechnianiu informacji na temat teorii o rzekomym chińskim spisku na szkodę całej ludzkości ?
Jak myślisz ?

@Adam Jezierski: w moim przypadku jest to tylko zabawa.
Jaka jest rzeczywistość - nie wie nikt.
Epidemia pokazała, że politycy polscy są gowniani...
I to chyba jedyny rozsądny wniosek.

@Koriolan:
Podałeś definicję pożytecznego idioty ….-:)))

@Adam Jezierski: cieszę się, że to rozumiesz...

@Koriolan:
Włochy 32 tys
Hiszpania 11 tys
Niemcy 7 tys
Francja 7.5 tys
a Polska 2 tys.
Ofiary śmiertelne to ok. 4 %
Hahaha Korciu tak się cieszę, że już wyciągasz rozsądne wnioski i rozumiesz co to jest pożyteczny kretyn i idiota. A masz zaledwie 60 lat. I już taki ómysł. Widać wpływ zakrawarskiego, vivi i óconego.

@Koriolan: Korciu nie 'nadanżamy' z tą zachorowalnością z winy politykow. Ty wyciong wnioski, paluch wsadź do nosa, zbieraj elytem i radźcie co dalej. Ciśnij z buta do Mirka z San Tesco. Z gwinta wiśniówki chlapniecie, on bakteriami te wirusy poszczuje, Maniek psem co to dup*** nie che, zakrawa vaticanem postraszy a vivi bez makijażu się ukaże i załatwione. Że też nie ma wirusa na kretyna.

Podobno Niemcy wrpwadzili, akaz podłączania do respiratora osób starszych niż 60 lat.
Gdyby zrobili to w Polsce to tr... ochę heiterów byśmy się pozbyli...
Hamilton, jotko i inni...
Na respirator dla Marcina Sznajdera być się dołożył...

@Koriolan: Ja Ci zaraz dam respirator. Mów szybko kto stoi za usunięciem stąd użytkownika: Skalny Kwiat?! Czy zapłata była w gotówce czy w naturze?! Gadaj prędko łobuzie!

@Wybrakowany knur: Dyl za tym stoi i dobrze o tym wiesz, fałszywa glizdo.

@pokrzywiony: A Ci zaraz dam Dyla. Kolega Twój?! Spadaj, bo kopniaka w głąb kapuściany dać mogę, a nie chcę mieć prokuratora na głowie. Kapusiu!

@Koriolan: hahaha - a za rok ciebie nie podłączą nieśmiertelny kretynie. Z czego się tak cieszysz.

@Hamilton: za rok będzie szczepionka, lekarstwa, maseczki i respiratory...
Pracuj szybko, żebyś dużo zarobił na moją rentę przed śmiercią. Teraz giełda szaleje - można zarabiać :-)))

@Wybrakowany knur: Skalny kwiat lizała dupę Dylowi razem z serpukiem to i stąd wyleciała...
Tak się kończy miłość ze zwierzętami (trollami).
:-)))

@Koriolan: Nie kłam. Mów prawdę, a załatwimy polubownie.

@Koriolan:
Różnie ludzie "wylatują" ciebie żona z domu wyrzuciła, po czym nastąpił rozwód hahahaahha
Generalnie bezdomny chłamie, lepiej dać sobie spokój z użeraniem się z menelami jak ty i Wróbel, pseudo buddysta, niż zostać zajechanym zapitym bezdomnym, ewentualnie poddać siekacze jak Wróbel, resekcji bez znieczulenia hahahah

Poza tym, co ty gadasz w ogóle, zajechany chłami

...  wyświetl więcej

@Koriolan: o kurde, to ty też damski bokserek. Maniek cię trenuje ? Ty zostaniesz jajorem w elitarnym pułku damskich bokserków, kapusiów i łosi bojowych kopniętych w d... przez żony i dzieci. Maniusia awansuj na po ruchnika. Niech też ma trochę przyjemności.

@Koriolan: co z tego. Kori w przepoconym podkoszulku cię nie podłączą. Chyba do kontaktu, by cię z kurzu wytrzepać.

  Hamilton,  01/04/2020

@Koriolan: ło matko, tak się kończy miłość ze zwierzętami. Kori ty będziesz wisiał na haku u masorza jako kwiczący salceson. Atrakcja akustyczno-wizualno-fizoloficna. Z napisem 'skont psziszlem tam se idem'.

@Koriolan: gdybyś ty śliski pajacu Hipokryto wylatywał za lizanie dupy teraz mijałbyś Saturna.

:-)))

Ta sama "Vivi Srivi":
"moją koleżankę z wro podczas pobytu na oddziale paliatywnym wraz z innymi pacjentami zaraziła wirusem pielęgniarka. Potem zmuszona była na zmianę szpitala pod miastem. Koszmar. Ludzie borykający się z rakiem, pi licznych operacjach są zarażani przez personel i izolowani. Personel bez żadnych środków. Wczoraj oglądałam program jak cierpią ludzie pozostawieni sami sobie ...  wyświetl więcej

1.Ty wiadomo, nie chcę mi się pisać.
2.Vivi, opcje :
1.Idiotka, zwykła kretynka, zdarzają się, ktoś kto nie potrafi myśleć, a umysł to myśli, jak to pisałeś,czyli de facto ktoś nie posiadający już umysłu, stracił go.
2.Demencja starcza i to zaawansowana.

ycie hejterem ? Jeśli człowiek miałby żyć wśród tylko takich jak wy, jest dość krótkie, pozostaje tylko jedna opcja,

...  wyświetl więcej

Tam w tej Dojczlandii to niezłe ćpanko odchodzi, dużo za dużo na temat pisze, no, bardzo niedobrze, źle wręcz, nie lubię jak o tym piszą ludzie nie mający dokładnie nic do stracenia, bo nic nie mają, znasz temat prawda ? Historia z teściową do zestawu, wy się doigracie w końcu, patole.
Bardzo mi się to nie podoba i będę dawał temu WYRAZ.Zrozumiałeś ? To jej wyjaśnij, byle szybko, bo nerwowy ...  wyświetl więcej

"Konopie indyjskie zawierają THC, który bardzo długo pozostaje w tkankach matki i dziecka. Noworodki matek intensywnie palących „trawkę” są ospałe. W późniejszym życiu wykazują trudności w skupieniu uwagi, zaburzenia rozwoju poznawczego, zaburzenia pamięci i kojarzenia werbalnego. THC przenika także do mleka matek karmiących piersią. Kobieta zażywająca marihuanę, choćby tylko raz w miesiącu, jest ...  wyświetl więcej

Chcesz cały w formie artykułu tu ? Hm ? Może więcej dać ? To jest nic .. luz..dzieci ludzi na heroinie, wyją z bólu, jak ranne zwierzę, no, po prostu wyją, panie empata, z panią empatia od ratowania dzieci w Afryce, tylko od czego, jedyne od czego można je ratować, to tacy jak wy, każde z innych powodów.
Co z takim dzieckiem później ? Później się okaże że to od szczepionek ? To wy jesteście ...  wyświetl więcej

Uaktywni, budowałem napięcie, być może tak będzie, no cóż, nie ja to zrobiłem komuś, ale co tam grubciu ci będę prawił o dzieciach, narkotykach, aktywatorach, oraz odpowiedzialności, za tobą przerwana ciąża itd, co tu dużo gadać, nie te, to następne , nie ta, to też następna, no nie mój klimat zdecydowanie, a jak grubciu już kogoś w ten sposób krzywdzić to siebie, a nie innych, ciężko się z tym ni ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska