Login lub e-mail Hasło   

Czym jest życie

Nie tym co buddysta ci powiedział albo próbował. Bez szymborskiej.
Wyświetlenia: 82 Zamieszczono 17/04/2020

To dopust Boży wynikający z obecności szatana i jego skutków. Księga apokryficzna raju też o tym mówi wyraźnie jak się wczytać. W historii religii żydowskiej Adam i Ewa (zakładam że byli Żydami, może paleo-heb-raj-scy? Nie wiem co to znaczy "heb") byli prekursorem odszatańskim nawarstwiających się historycznie partii grzechu. I do potopu i później znowu. To co się tylko zmieniło to niedbała intelektualizacja grecka i jej system racjonalizmu kościelnego. Jasne że jezuici  n i e  byli dobrzy, no problem by do tego dojść. I spółka. Jezus nie zdołał uwolnić świata lecz tylko jego części. Świat (i życie) są dwudzielne (potem o tym). Mówienie że odkupił ludzkość by było dziecinne, mało świadome. Odkupił tylko tego kto tego chciał. Reszta nas mentalnie nie interesuje za wielkiego ucisku. Rewolucja protestancka prostacka, francuska, soborowa, JPII też  n i e  odnowa. X. Natanek jak rdzawy garnek. Konglomerat zła ale wiara jest dobraa. Ma on swoje elementy ale człek ma być wniebowzięty, złym  n i e  zajęty, a historyzm n i e pamiętny. Zaprzeczenie to logika, klarowanie z tego wynika.

Dwa rodzaje życia w biosferze

a. to co "oswojeni" (to jest tak głupie że nie da się tego opisać) ludzie robią (praca, pozorne zachowywanie Dekalogu, tzw. życie i przeżycia, tzw. koledzy i romansiery [bonżur mesje zamiast Alleluja Mesjasz] - jedli bon ton żurek a nie spostrzegli aż Zbawienie okazało się dla nich wielkim zmartwieniem [uciskiem]). Życie rodzinne krotochwilne krótkochwilne. Każda świnia kwili przy bandzie dwóch i więcej debili.
b. to co Bóg daje Ducha i przyrody, hobby NC

Część wspólna strukturalnie faktycznie

Sen.

Różnicowane przez

Wiarę.

Ujednolicenie?

No way! I żadnej drogi.

Kompromis?

Antypapież franciszek ale się  n i e  interesuj takimi curvaturami. Kompromis to zło. Podobno ma objawy odstawienne czegoś przy oku (źródło Jarek Kefir tekst i foto).

Lepsza wersja?

Pochwycenie wiernych na duszy -- a ciała to zależy. Christian rapture by Holy Spirit & St. Mary contemplation.

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1322
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1174
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 608
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 731
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 770
8
komentarze: 73 | wyświetlenia: 798
8
komentarze: 6 | wyświetlenia: 733
8
komentarze: 110 | wyświetlenia: 832
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 438
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska