Login lub e-mail Hasło   

W odpowiedzi na komentarz Hamiltona ...

http://www.eioba.pl/a/5x3o/duch-nad-materia#post449290
Wyświetlenia: 198 Zamieszczono 02/05/2020

Hamilton napisał:

http://www.eioba.pl/a/5imm/czy-bruksela-zabierze-matkom-czas-z-dziecmi-i-zmusi-ojcow-do-4-mies-urlopu#post367053
Hamilton napisał:
"gamoniu ty dostaniesz po raz setny pod rząd wpierdol, będziesz miał złamany nos, połamane ręce, nogi, żebra, wybite oko, śledzionę na czole i będziesz seplenił przez łzy, że jesteś mistrz świata na którego nie ma mocnych. W przyrodzie są analogie. Weź taką wesz, ona też."

"@pokrzywiony: Mariolku ty dziś w bojowym nastroju jesteś. Hahaha - całe 37 kilo żywej wagi naszego damskiego bokserka rzucone do boju. Ty Mariol leć donieś na siebie do prokuratury, bo to są groźby karalne. Dostaniesz medalem "Wzorowy donosiciel" między oczy i odcisk buta pana prokuratora na golą rzyć."

Tak wyglądają zabawy grupy hejterskiej Hamiltona na eiobie z perspektywy PRAWA, nie wiedzą co robią ale twierdzą że maja do tego prawo i mogą sobie pisać co chcą.

Podobne artykuły


13
komentarze: 49 | wyświetlenia: 1539
11
komentarze: 17 | wyświetlenia: 2664
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1288
11
komentarze: 40 | wyświetlenia: 3187
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 2103
10
komentarze: 38 | wyświetlenia: 2106
10
komentarze: 123 | wyświetlenia: 1062
10
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1009
10
komentarze: 93 | wyświetlenia: 494
10
komentarze: 81 | wyświetlenia: 2531
10
komentarze: 156 | wyświetlenia: 854
10
komentarze: 65 | wyświetlenia: 3515
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Mariol godzinę temu chciałes mi podbić oczy. Gnaj z donosem do prokuratury niech też to umorzą. A ty żądaj odznaki "Wzorowy donosiciel". Należy ci się jak psu micha.

@Hamilton: Masz szczęście że mam litość do takich szczawików jak ty.

  Hamilton,  02/05/2020

@pokrzywiony: Mariolek o orzekaniu o winie i karze są sądy a nie obrażone i robiące kupę w gacie z byle powodu chłystki. I dlatego twoją litość mam tam gdzie wydałam to co nie trawi mój organizm zapewniając twojej litości doborowe towarzystwo.

@pokrzywiony:
cytuję pokrzywiony:
"Podbić ci te ślepawe oczka ?"
http://eiba.pl/vtlqf
Faktycznie groziłeś, twoje groźby poniekąd się powtarzają, Hamiltona nie.Szczawik, to po co zgłaszałeś ? Wśród twoich występów jest pisanie że Oscar mnie znajdzie i mnie pobije, na dodatek że ma do tego "prawo", a to ...  wyświetl więcej

@Serpico: Ja bym chciał byś poszedł na Policie i zainicjował oficjalne postępowanie, a ja pomogę zebrać fakty do kupy na potrzeby tego postępowania. Wtedy przy okazji też się wyjaśni kwestia słów jakimi prowokujesz tu do agresji i bierności admina wobec tych słów.

@pokrzywiony:
Generalnie nie, screenshot tego zrobiłem w tym twoje dzisiejsze groźby w stosunku do Hamiltona, w jeden dzień wstawiasz dokument sądowy i przedstawiasz go w przekłamanej formie, daj cały, to tez zgłoszę, a to sama końcówka.
Fakt powinienem, bo się powtarza, a pisanie że ludzie na mnie powinni sikać i mnie bić, to podżeganie, cała reszta to też łamanie prawa, z nie wszystkim jesteś związany, z częścią tak.

@Serpico: No to śmiało ruszaj na Policje. :)
Z całością zapoznasz się przed sądem, o ile masz jaja i zainicjujesz oficjalne postępowanie. :)

@pokrzywiony:
Jeśli nie wiesz co się dzieje, to cię poinformuje, jest epidemia, jak się wyhuśta, po wyborach, które pewnie wygra obrażany przez was Duda, wtedy tak, łącznie, po kolei.
Po prostu sądziłem że zlekceważą, ale skoro jednego wpisu nie zlekceważyli, to tego co ja mam, tym bardziej nie zlekceważą, a to dużo i jeszcze zahacza o inne portale, gdzie te same osoby robią to samo. ...  wyświetl więcej

@Serpico: Tą policja już tu straszyłeś wielokrotnie i to w czasie kiedy jeszcze o epidemii nie było mowy.
Masz problemy z analizą faktów, fajnie to wyjdzie w czasie rozprawy sądowej. :)
Życzę ci powodzenia. :)
Przy okazji się dowiesz dlaczego jesteś grupowo tak traktowany, niby jesteś człowiek wykształcony ( przynajmniej takim się tu kreowałeś ) a takich prostych rzeczy nie potrafisz do kupy poskładać. Jeśli chodzi o mnie to chętnie się z tobą spotkam przed sądem.

@pokrzywiony:
Dziękuję, sobie życz, przedstawiłeś dokument sądowy w przekłamanej formie, sugerując coś czym on nie jest, w międzyczasie grożąc osobie powiązanej.
To nie jest zabawne i uwierz będę potrafił wyjaśnić.

Jesus Christ, możesz się z mną w ogóle nie spotkać, owszem wiem co widzę.

Fakty są takie że siedzisz i zadajesz pytania czy komuś podbić oczy.

Ja s

...  wyświetl więcej

@pokrzywiony:
Fakty ? Jesteśmy tu parę lat, zgłaszając zdawałeś sobie sprawę kogo zgłaszasz, znałeś wiek itd, w przybliżeniu i dokładnie zdawałeś sobie sprawę, że ta "groźba" nie ma ryzyka spełnienia, dziś, 2 maja 2020, grozisz tej samej osobie, wstawiając ten dokument z wyżej.
Uwierz to nie działa na twoją korzyść i to także będę w stanie wyjaśnić.

Owszem zgłaszałem przez in

...  wyświetl więcej

@pokrzywiony:
Wiesz co to jest ? A to jest między innymi, to jest podżeganie do likwidowania ludzi, księża są ludźmi, na dodatek sugerowanie że to powinno się odbywać tak jak widzisz, czyli zorganizowane ugrupowania.

Moje reakcje na między innymi tego typu rzeczy, predysponują do agresji skierowanej na mnie tak ?

Co mam siedzieć i wyjaśniać że decyzję o chrzcie, podejmuje ro

...  wyświetl więcej

@Serpico: "Tak stanowi prawo, a nie moje pozy, których nie ma. "

Zamiast tyle teoretyzować idź na Policję i się przekonaj co prawo stanowi. :)

@Serpico:
"Wśród twoich występów jest pisanie że Oscar mnie znajdzie i mnie pobije, na dodatek że ma do tego "prawo", a to nie szczawik, to 2 metry wzrostu, cięższe ode mnie o 40 kg i młodsze o 10 lat. "

Tak na marginesie zapytam, o czym świadczy twoje wyzywanie i obrzucanie błotem tutaj "vivi" Kobiety od Oskara w świetle wiedzy jaką posiadasz na temat Oskara ?

@pokrzywiony:
Tematyki vivi nie będę powtarzał, szkaluje Polskę, szkaluje osoby publiczne, ja jestem na samym końcu.
Co do reszty osób z samej eioby to książka już, w sumie taka ciekawa, jak jej artykuły, mało ciekawa intryga, a do oceny jej twórczości, zawsze miałem prawo, jak każdy.

Poniekąd skoro już poruszyła dziś temat przemocy, ale w rodzinie tylko, to ci powiem tak wła

...  wyświetl więcej

Dzięki maniek, skoro coś takiego rozpatrywali, pewnie rozpatrzą pisanie że ktoś mi przestrzeli kolana, żebym nie mógł chodzić, oraz to że ta osoba działa tu w grupie, wraz z osobami które mi groziły, w tym jedną którą nawoływała publicznie do zrobienia mi krzywdy, po raz któryś dwa dni temu.
Faktycznie racja, nie ma co się użerać, trzeba iść na prokuraturę, jak się epidemia trochę wyhuśta. ...  wyświetl więcej

@Serpico: Mariolek zapomina o swoich wyznaniach miłości. "Kabotyn, gnój, debil, morderca niewinnych dzieci, debil, faszysta, hitlerowiec, śmierdziel, świnia, oszust, złodziej, skurwiel i z kurwy syn" Mariol jak załapie to ruszy do prokuratury z donosem na siebie, bo Mariol wzorowy donosiciel Jezd.

Mariol w twoich wypowiedziach mozna się doszukać tyle czułej milosci, że kuźwa z pierdla nie wyjdziesz. Tylko komu się chce kopać z idiotą ?

Miałeś ham-iltonie szczęście, że Cię pokrzywiony oszczędził...
Inaczej byś w pierdlu siedział heiterze...
Jeszcze Vivi powinna usadzic serpa i byłby spokój na eioba.pl
Zostal by tylko Skunks...

@Koriolan:
cytuję Who Cares:
" niewiele wiem, ale staram się wykorzystać dane mi życie jak potrafię. Chciałabym też coś po sobie pozostawić, pewnie się spytasz dlaczego? Trudno mi to wyjaśnić, może dlatego, żeby komuś na moją myśl zrobiło się po prostu miło:). Mam sporo czasu i lubię się przyglądać ludziom w różnych miejscach. Często mam wrażenie, że są nieobecni, nieżyjący. Zachowuj ...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Może znajdzie czas, zaraz po tym jak przestanie obserwować ludzi, co teoretycznie robię ja, po to żeby mi wyszło że jestem lepszy.
Te twoje występy typu "hejterzy" już nawet nie wyglądają jak wciskany w ludzi antysemityzm, w sytuacji kiedy się neguje coś negatywnego związanego z daną osobą pochodzenia żydowskiego, oczywiście nie dotyczy to wszystkich.

Siedzisz sobi

...  wyświetl więcej

@Koriolan: od ponad 10 lat setki komentarzy. Pod każdym tekstem. Każdym artem. Nie zna mnie ani Oscara. A napisał tony. I ja i wy macie screany. Non stop wyzywanie od kurew. Komentowanie z czego żyje. Na czyj koszt. Czy on mi coś dał? Czy ja mu coś zabrałam? To co się ru działo to kompletne dno z poparciem bardzo złych osób które żyją tylko wymyślona sensacja. Non stop vivi srivi. I vivi srivi. Dz ...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Jak trochę się epidemia wyhuśta, zgłoszę to wszystko na policję, tym razem osobiście, nie przez internet. Co do tego co Krzywy wstawił także, to jest zgłoszenie, w sytuacji gdzie zna się szczegóły, chodzi o wiek Hamiltona.
Poza tym było wiadomo że nie są to groźby.

@Who cares:
Nie będę z tobą dyskutował tylko zgłoszę, łącznie z tym że groziłaś tu ludziom w mailach, łącznie z tym że szkalowałaś także administratora, czyli właściciela portalu, o detoksach Osara pisałaś sama.
Natomiast ja cię nie prosiłem żebyś pisała na temat tego za co kupiłem mieszkanie, w przekłamany sposób, na temat niebieskich kart, przy których nie było spotkań, nie będę zn ...  wyświetl więcej

@Who cares:
Docinki na temat życia prywatnego stosowałaś tu do dosłownie każdej osoby która ci nie odpowiadała, łącznie nawet z Aneszką, następnie jest esej o tym kto się wyżywa, owszem błąd to wdawanie się w dyskusje które się nie kończą.
Zdążyłaś już napisać paszkwile na temat dokładnie wszystkich, łącznie z właścicielem który cię usunął za krzyżowe głosowania, mam dni kiedy mam ci ...  wyświetl więcej

@Who cares: cóż...
Powinnaś gnoja serpa oskarżyć jak pokrzywiony...
Tak Ci radzę. Henear też to samo pisał...
Na Policję dziada serpa...
I nie odpuszczać mu jak pokrzywiony ham-iltonowi...

@Koriolan: oczywiście. Wiem że mogę na Was i na innych którzy mnie znają od lat liczyć. Pokazałam mu ten portal. W dupie miałam ranking. Cokolwiek. Bawię się pisaniem. Mam dwoją stronę. Publikuje na wielu portalach. Nie mam nic do ukrycia. I każdy tyle pojmuje że gdybym spodziewała się z kim mam do czynienia to bym go tu nie zaprosiła. Policja też z przyjemnością przykryci takie procedery jak i zachowanie admina

@Who cares:
Z brakiem przyjemności przypomnę.
" rozumiem, ale jaki to ma związek teraz z sytuacją? blokujemy IP, aby pozbyć się niewygodnych osób? czy to nie jest kompletne zaprzeczenie tego portalu - gdzie każdy ma prawo publikacji i wypowiedzi? Kilka lat temu skalny kwiat kazała wyrzucić mnie, moją córkę i kilka zaprzyjaznionych osób... do teraz mam pod jej tekstami,,zakaz komentow ...  wyświetl więcej

@Who cares:
cytuję Skalna :
" Kłamać też trzeba umieć, Izabello. Są na tym portalu jeszcze i ci, którzy pamietają, o co poszło i te wspaniałe multikonta, grożenie w prywatnych mailach i nasyłanie na mnie nieciekawych ludzi w internecie. Na wszelki wypadek mam zachowany ten mail od ciebie i paru innych. Mam nadzieję, że nie trzeba będzie odświeżać nikomu pamięci. Wszyscy zablokowani w ...  wyświetl więcej

@Who cares:
cytuję Skalna :
"Multikonta to było małe piwo, dziewczyno. Cała reszta, która odbywała się poza eiobą była wstrętna. Na tego typu komentarze zawsze odpowiem, bo mierzi mnie takie jątrzenie. Szkoda, że admin kasował te wasze nienawistne komentarze w ramach czystki. Tylko dlatego jesteś tu teraz i ponownie. Prawie śladu nie zostało po wulgarności, szkalowaniu i obrzucaniu m ...  wyświetl więcej

@Who cares:
Wszystko się zgadza, łącznie z tym że z tego konta próbowałaś do tej osoby pisać pod artykułami, równolegle używając konta Vivi91.
Jedno jest prawdą, pokazałaś mi ten portal ty, na samym początku do czego się później przyznałem, wchodziłem i głosowałem tylko na ciebie, potem przeczytałem co ty piszesz, a następnie co inni piszą, następnie były "walki rankigowe" i usuwanie ...  wyświetl więcej

@Who cares:
Nie wiem o czym ty piszesz heh ... po waszych cyrkach, czyli zestawie, twoja córka, ty, Tumaki, tu był spokój, nawet jak były jakieś ostrzejsze dyskusje tematyczne, nie było multikont, zrobiłaś następne., znów wyleciałaś.
Mogę ci powiedzieć co ja bym zrobił jako właściciel, zablokowałbym ISP, a jakby to nie zdało egzaminu, policja.

Nie jeden raz działałaś tu w gru

...  wyświetl więcej

@Who cares: cóż...
Często tak bywa, że ktoś komu pomagasz oblewa Cię potem gównem i nienawiścią. Serpo właśnie taki jest...
Gorzej, że zaraża tym innych.. Skunksa i px2195.
Ale cóż...
Dobrze, że masz Świetnego partnera. Trafić na takiego skurwiela jak serpo to dopiero gehenna...

@Koriolan:
No nie, właśnie że nie, wtedy co masz jak na dłoni pomogłem Skalnej, na którą nasyłała ludzi w necie, poza portalem, a tu bawiła się w multikonta i nasyłanie na Skalną takich użytkowników jak Sylwia, której już tu nie ma.
To samo zrobiłem jak atakowaliście z Wróblem, nią, waszymi multikontami Skalną personalnie, kradnąc jej zdjęcia z netu, był artykuł zbiorczy.

Poz

...  wyświetl więcej

@Koriolan: mam. To fakt. Nawet jeśli się to potoczy inaczej to 5 lat będzie super wspomnieniem. Ogromny szacunek i uczucie. No i mamy babcie. To nasza radość. Co inni. To ich sprawa.

@Koriolan:
Też się cieszę, córka wykształcona, pewnie ma męża, dzieci, pracę, mąż ma dzieci , z nią najlepiej by było, pewnie tak jest, kariera i te poduszki.
Tylko ja nie mam nic z tym wspólnego.

@Who cares:
Nie potoczy się źle bez przesady, gra na perkusji, to za 5 lat nie będzie nawet słyszał co mówisz.Taki mały żarcik, figiel, psota.
Reszta mnie już naprawdę mało bawi, nie mam najmniejszej ochoty czytać ponownie steku bzdur na mój temat i wpierania we mnie czegoś co jest kłamstwem,
Reszty też nie chcę oglądać, owszem zgadza się mogę po prostu wyłączyć, tyle mogę, al ...  wyświetl więcej

@Who cares:
Cieszę się że macie babcie, wnuczki Hamiltona mają dziadka, on nim jest, wracając nieśmiało do tematyki artykułu, sądzisz że taka osoba jest zdolna do 100 pobić ? Sprawa precedensowa.
Poza tym przecież piszesz że jest starym dziadem, parę razy w tygodniu, no nie tysiące wyzwisk, czasu brak pewnie.

Babcia nie stosuje gdzieś przemocy ? Tak pytam, może teraz tak jest.

  Hamilton,  02/05/2020

@Koriolan: ty masz szczęście, że cie nie wywalili z portalu na zbity pysk jak twoich kumpli. To dziwne, że ja hejter a twoich kolesi wywalają.

  Hamilton,  02/05/2020

@Who cares: łał masz babcie, łał. Stać cię na babcie. Łał. Paczaj a inni mają króliki.

@Who cares: i z tego trzeba się cieszyć. Z życia i miłych ludzi w realu obok nas. Prawdziwych, ciepłych ludzi.
A heiterów ham-iltona i serpo ze Skunks em niech myszy zjedzą...

  Hamilton,  02/05/2020

@Koriolan: ty Korciu zbierz w sobie tę miłość, obszczaj jadem i wyślij każdemu indywidualne życzenia śmierci. Najlepiej w męczarniach. Kjujowa i Mańcio ci pomogą. Stać ich.

@Koriolan:
Zgadza się, ja się na przykład cieszę że ojciec Vivi odżył i ma dobry kontakt z jej mamą, ostatnio było że nie żyje i dostała miliony euro itd, no cóż, co tydzień jest jakby inna wersja.

cytuję Who Cares :
"Mój ojciec zawsze był abstynentem. Nie zostawił rodziny. Rodzice mają dobry kontakt do dziś."

...  wyświetl więcej

  Serpico,  02/05/2020

@Who cares:
Ja można pisać w tym samym tygodniu że ma się spadek po ojcu który miał tam jakieś firmy, czy co ty pisałaś, a następnie pisać że ma nadal dobry kontakt z matką ?
To już jest lekkie przegięcie, zawsze sobie zaprzeczałaś, ale to już jest maks, potem stwierdzisz że ktoś się interesuje tym.

Chociaż wiesz czy żyje czy nie ? Koszmar.

  Hamilton,  02/05/2020

@Serpico: Kori był polski Bill Gates bo sprzedał dwa Atari to kjujowa może być polska Coco Schlanel z milionami boliwarów w staniku. Grund jak mawia zakrawa, że mamy zdolna mlodziesz.

@Koriolan: Prof. Krzysztof Simon / notabene z Wrocławia z zakaźnego, bardzo kompetentny lekarz/ zauważa, że w Polsce spłaszczona została linia przebiegu pandemii, ale uważa, że przeprowadzanych jest za mało testów. - Ja nie wiem dokładnie, ile osób jest zakażonych w tym kraju, bo wykonaliśmy tylko tyle testów, że jesteśmy na dnie tabelki krajów europejskich i nie tylko europejskich, jesteśmy troch ...  wyświetl więcej

@Who cares: no tak...
W/g mnie pandemia to ściema a wirus to normalna grypa mutująca jak co roku. PiS "musi" zrobić wybory bo za rok przegra z kretesem. Zrobi wszystko nie licząc się z ludźmi.
Cóż...
Tacy politycy jaki naród. A jaki jest naród - na eioba widać wyraźnie...

@Who cares: Polacy są na szczęście kreatywni. Rozmawiałem z Wróblem. Mówił, że w Zakopanem było mnóstwo ludzi. Umówili się, że każdy powie "mam tu mieszkanie".
Taka kreatywność daje nadzieję, że jakość przeżyjemy pod rządami kaczki.

@Koriolan: łał każdy powie, że ma w Zakopanym mieszkanie i po Kaczyńskim. Ło matko łuśficuna. Jakie wy som mundre z tym wróblem. Jak Flip i Flap.

@Who cares: O tak kjujowo. Zgonów w Niemczech - 4110, w Polsce . 680. Niemcy sobie radzą a 'polska' jak zwykle nie 'nadanża'.

@Who cares: kjujowo a gdzie nam do takiej "hiszpanii". Tam ofiar śmiertelnych dwa razy więcej niż w zapyziałej 'polsce' zachorowań. Ty wal z oscarem do tych swoich Nieruchomości Hiszpanskich Oddychać pełną piersią.

@Koriolan: a jacy idioci trafiają na eioba też widać wyraźnie. Chyba, że się niedowidzi, bo ma się na to papiery z ZUS.

@Koriolan: ham na każdy komentarz musi wysrać z 4-5, ale on ma roboty:):), Zauważ, że nikt do niego nie pisze, ale wcina się w każde miejsce, pod każdą wypowiedz. Co nim kieruje? to co naszymi politysrami?

@Who cares: zapomniałem zapytać jej kujewskom mość i czerwonego łosia o zgodę. To przedostatni raz. Błagam o wybaczenie.

@Who cares: nie to co ty kjujowo. Króciutki występ, dwa, trzy razy wierzgniesz nóżką i 9 czerwonych róż zgarniasz. Wyprzedza cię jedynie nasz czerwony cierpiący na sraczkę z miłości absztifikant Rudolfo Alfonzo Valentino z Sandałomierza.

@Who cares: TAK...
To ważna uwaga dla myślących. To normalne u heiterów. Jedynym celem heiterów serpa, hamiltona jest gnoić innych. Napisanie komentarza przez hamiltona załatwia ten cel. Nikt nie musi mu odpowiadać. On już osiąga swój cel.
Między nami jest coś innego. My dążymy do porozumienia a więc mnie interesuje Twoje zdanie a Ciebie moje. My chcemy się komunikować. Więc piszemy ...  wyświetl więcej

@Who cares: ... Trolle serpo i ham-ilton są jak KACI.
Wystarczy im, że mogą obryzgać ofiarę swoim gównem. Ofiara gnojenie nie musi z nimi współpracować.

@Koriolan: nie zagłaskajcie się na śmierć Korciu. Wy take cacy, a ham jest be. A to tobie ubywa kolesi wywalonych na zbity ryj za chamstwo i czerwonych róż masz też coraz więcej. Gdzie chlapniesz ozorem tam cię doceniają.

@Who cares: ilość komentarzy ham-iltona i serpa częściowo wynika częściowo z ilości nienawiści w ich głowach. Stąd są oni jak czajnik, gdy mają za duże ciśnienie w bani to gwiżdżą... To jest piszą komentarze...

@Koriolan: nie to co wypełniony miłością kormoranek. Zwrócisz się czule 'z kurwy synu' lub 'skurwielu' z wyższością tępego łosia i masz pozamiatane w czajniku.

@Koriolan: ja wracam do pisania opowiadania, a potem park z Dede i jade na babskie spotkanie ;)

@Who cares: wpadnij znów pokazać na co cię stac.. Będziemy tęsknić.

@Who cares: Takie babuszek pogaduchy?;-) https://youtu.be/0pfFiGSlRbw

@Who cares: cała 'polska' czeka z wypiekami na twarzy z rozdziawionymi buziami co tam ustalicie na tym babskim gadaniu. Słyszałem jak jedna baba mówiła tak drugiej babie. Korcio to przebiera nogami bo nie może się doczekać. najnowszych plotek z wielkiego świata.

@Wybrakowany skunks: preferuję taką muzykę https://www.youtube.com/watch?(...)pYTAZgg - mistrzyni pianina,https://www.youtube.com/watch?(...)kGc5iBo - lub bassssu, lub króla - https://www.youtube.com/watch?(...)G6A6g-k

@Who cares: Ślicznie, morowo i dostojnie!;-) Ale, żeby była równowaga, to ja zaproponuję tak znienacka: https://youtu.be/X51l3IpLmyA ...Chyba się nie pogniewasz ponownie za taki brak taktu?;-) Musimy się różnić, a tym samym uzupełniać!;-) Pozdrawiam cieplutko!;-) Idę spoglądać w moje kotki: Szelmę, Wagabundę (zmieniłem imię) i trzecią na dwóch łapach; moj ...  wyświetl więcej

@Wybrakowany skunks: Masz tutaj Fiziu;-) coś ładnego i na czasie;-) https://youtu.be/ZmNNvIDL05s PS Dlaczego do cholery jasnej nie masz pończoszek?!;-)

@Koriolan: a z czego wynika Korciu ta twoja ilość komentarzy.? To ponad 14 tys. w ciągu niecałych 4 lat. Z potrzeby bleblania o swoim ośficyniu i wyższości świra nad wirem czy wyższości wira nad swirem.? Gdaczesz już jak kura za stodołą bez opamiętania.

@Who cares: my zrobiliśmy sobie długi spacer nad Wisłą. Jest teraz piękna, pełna odcieni zieleń. Pogoda świetna, nie pada i jeszcze nie ma upałów :-)))

@Koriolan: to dobrze Korciu, że robisz sobie długie spacery. To jedyne miejsce gdzie możesz widzieć koło siebie odrobinę zieleni. Zieleń jest dobra na wzrok. W życiu nie widziałem królika, barana ani osła w okularach.

@Koriolan: ja wracam na rowerze od W. Byłyśmy na babskich zakupach. Otworzyli galerie. Fajnie było snów iść na shopping i wydać trochę euraków. Potem gotowanie i miłe chwile na tarasie. Oscar czeka z Dede. Pogada rzeczywiście optymalna. Trochę padało. Potem słońce i zapach roślin które rosną na wyścigi. Otworzyli też muzea. Zaplanowałam cały czwartek na sztukę

@Who cares: łał to kjujowa teraz pójdzie na imprezę. To będzie taki elegancki raut zakończony mordobiciem dla VIP ów i diplomatołów z pierwszych stron gazet czy spotkanie autorskie przy świecach dla wygłodniałej biedoty, którą kjujowa wspomoże dobrym słowem i pokazem slajdów na co ją stać.

@Who cares: Korciu zajmuje się codziennie sztuką. Mięsa. Ale pogada optymalnie. Jak w Niemcach, też rośnie jak na drożdżach i pacza z coraz wyższą wyższościom.

@Who cares: my też byliśmy w galerii...
Partnerka chciała sobie kupić portki z Reserved ale nie mieli odpowiedniego modelu. 25% rabatu na wszystko :-)))

@Koriolan: ja kupiłam kilka szmatek na upały bo mają już być W tym tygodniu. Ale trochę śmiesznie w douglasie. Nie można testować perfum :). Zresztą ciężko w maseczkach. Właśnie oglądam wiadomości z polandiiii. Cuda panie. Cuuuda.

@Who cares: u nas ma być ciemno i zimno... To jest deszcz i poniżej 20°.
Ma być ciepłej dopiero w weekend.

  Hamilton,  04/05/2020

@Koriolan: kupcie sobie z kjujową zestaw "Mały chwalipięta". Na promocji w Lidlu widziałem.

@Koriolan: te zestawy Korciu są tylko w twarzowym czerwonym kolorze, ale automatycznie reasumują i wchodzą w tyłek rozmówcy po naciśnięciu guziczka.

@Who cares: Słuchaj Fizia i radź co mam począć!;-) Moja Suzunia pozwala sobie ze mnie dworować. Wszystko było klawo i w deseczkę;-) ...aż tu ni z tego, ni z owego mówi do mnie: "Moglibyśmy tak po prostu porozmawiać?" Mówię: Jak najbardziej. A ona na to: "Czy Ty masz zamiar kiedyś w końcu pójść do pracy?" Co Ty Fiziu powiesz na takie żarty z jej strony?;-) https://youtu.be/GB2Sf4g_PIg

  Hamilton,  04/05/2020

@Wybrakowany skunks: Maniuś miał dziewczynę emerytkę co jej wnuczka też już była rencistką. Idź w jego ślady i nie będą ci zadawać niezręcznych pytań. Prawdziwa miłość jest ślepa.

@Hamilton: Siemka stryjek;-) Maniusia zdaje się była Eśtelka i wymieniła se grata na lepszy model;-)https://youtu.be/ZVoRHxbys_A

@Who cares: Fizia! Czemu nie odpowiadasz i robisz z tata wariata!?;-) A ja tu czas cały o was rozmyślam; znaczy o Tobie i Twoim As-ie, który swe imię zawdzięcza; - Boga włóczni!;-) Tak was sobie wyobrażam: https://youtu.be/ODF7toGBPM8

@Wybrakowany skunks: ty mówisz o żonie, a ja o licznych dziewczynach naszego ócunego i heroicznego absztifikanta co to żadnej groźby się nie wystraszy.

Jedną rzecz chciałem napisać do tematyki OGÓLNEJ, kiedyś był projekt Trzaskowskiego, jednolite ID do internetu, najpierw ID, a następnie można się gdzieś logować i ja byłem za, nadal jestem.
Wiecie czemu ? Dlatego że nie miałbym z kim się użerać, kupę rzeczy byłoby załatwiane i szybciej i sprawniej, a wy bylibyście pierwsi do krzyku że wam się zabiera wolność słowa.

NADAL uważam że

...  wyświetl więcej

Chyba warto napisać kilka słów wyjaśnienia...
A to było tak...
Heiter ham-ilton obraził pokrzywionego słowami na początku artykułu.
Policjanci dorwali ham-iltona ale zanim mu skopali dupę zapytali się ostatecznie czy pokrzywiony tego chce.
Pokrzywiony POŻAŁOWAŁ głupiego ham-iltona i poprosił by dali biedakowi spokój.
Wtedy Policjanci umozyli sprawę i przesłali p ...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Umorzyli techniczny, pokrzywdzonego, nie pokrzywionego, techniczny dwa.
Nie policjanci, prokuratura, co ty nie wiesz jak to działa ? Na policji nie byłeś ? Wróbel był na pewno, to niech ci wyjaśni.
Poza tym coś musisz pamiętać ze sprawy rozwodowej.

  Serpico,  02/05/2020

@Koriolan:
Akurat nie, to podpada pod to :
"Kto zawiadamia o przestępstwie, lub o przestępstwie skarbowym organ powołany do ścigania wiedząc, że przestępstwa nie popełniono,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2."
https://www.arslege.pl/ ...  wyświetl więcej

  Serpico,  02/05/2020

@Koriolan:
Wytłumaczę ci na przykładzie, ryzyko spełnienia jest wtedy, kiedy ktoś zna czyjeś dane osobowe, adres itd, bądź może mieć do tego dostęp łamiąc zabezpieczenia danego portalu.
Ty .. zobacz, to nie ja, wiesz kto ? Daty itd. ja to wszystko mam proszę jaśnie pana.

Pokrzywdzoopokrzywiony teraz jest w takiej sytuacji, że nie dość że może paść oskarżenie o składanie fałsz

...  wyświetl więcej

  Hamilton,  02/05/2020

@Koriolan: jasne, a całą akcją dowodził chlapitan kormoranek ze swojego szeslonga nocą jak mu się nogi pocą. I po raz ostatni ci zwracam uwagę, abyś SKURWIELA oglądał w lusterku w zaciszu swojej meliny.

  Hamilton,  02/05/2020

@Koriolan: aha, Maniuś idzie na policję i policjanci idą skopać Hamiltona. Wszyscy łuśficyni są takimi kretynami czy tylko ty ?.

  Hamilton,  02/05/2020

@Koriolancio: a tobie policja za określenia 'z kurwy syn' i 'skurwiel' powinna *ebnąć złotym medalem "Zafajdanego Chama, Menela i Żula' między łuśficune kulki w galotach byś nam ślicznie kwiczał z jodlowaniem w operze na Mańka rowerze.

Czas na żar, bo ciężka atmosfera, zauważyłem że ostatnio jest tendencja do wstawiania zdjęć dyplomów.
HAHAAHAHAAHAHAHAAHAAH
Chyba wolałem psy haahahahaha

O Jezus hahaahaa ........

Wiesz co, kiedyś w Man do Materny, Materna do Mana, Materna miał taką swoją "wstawkę" z akt policyjnych i czytał prawdziwe fragmenty akt, to się zdecydowanie nadaje hahahhahaha

Jest

...  wyświetl więcej

Żart , ech te literówki, w sumie, mogłem jak wtedy skoczyłem po admina, zahaczyć po policję i dać to co Wróbel z Koriolanem pisali, przecież tam się roiło od grożenia i to z paru nicków.
Wtedy by ustalili logowania, na dodatek by ustalili kto ingerował w zabezpieczenia portalu, ci powiem bardzo słabo, jak tu mawiają się to skończy.

No tak, trzeba było i dołączyć to co pisał na forum

...  wyświetl więcej

  Hamilton,  02/05/2020

Mariol paczaj na swoją "tfurczosc" - "debil, kabotyn, morderca niewinnych dzieci, złodziej, oszust, bandyta, okradający pracowników, hitlerek, faszysta, śmierdziel, gnój, pierdolona szmata której pies dupc** nie che". Co na to prokuratura ? Nie wiem i się nie dowiem. Dlaczego ? Bo nie zamierzam się kopać z taką kreaturą i moralną pokraką.

  Serpico,  03/05/2020

@Hamilton:
https://www.youtube.com/watch?(...)-ot7Oc8
HAHA
Ja ich lubię, Mana szczególnie :)
Materna czytał, fragmenty akt policyjnych, jakieś absurdalne zgłoszenia itd, to Manka się nadaje :)
https://www.youtube.com/watch?(...)vXHkcs8
HAHAAA ..

Kurczę nie ma tubie niestety tego "z akt policyjnych"

  Hamilton,  03/05/2020

@Mariol: ty jesteś taki donosiciel z doświadczeniem to co byś poradził ? Potraktujemy te twoje szczekające wypoty jako zniesławienie czy fałszywe oskarżenia.? Za co wolisz beknąć ?

@Hamilton: "Potraktujemy te twoje szczekające wypoty jako zniesławienie czy fałszywe oskarżenia.? Za co wolisz beknąć ? "
Tak samo twierdzi 98% zwyrodnialców odsiadujących prawomocne wyroki. A bekać to cały czas tu bekasz, pewnie za dużo wody sodowej piłeś i teraz ci odbija w dekiel, szczawiku.

@pokrzywiony: te 98 % wyliczyłeś swoim suwakiem logarytmicznym przy rozporku jak byłeś odwiedzić swoich zwyrodniałych kumpli czy tak z pamięci Mariolek pierdzi jak się rozsierdzi..

@pokrzywiony: tak...
Czarno na białym mu nie wystarcza. Musi w końcu jakoś uzasadnić swoją głupotę...

  Hamilton,  03/05/2020

@Koriolan: tak... Wam nawet czerwono na rzyci nie przeszkadza.. Hahaha - takie dwa pajacyki z czerwonymi rzyciami na klopsztandze..

  Hamilton,  03/05/2020

@pokrzywiony: żadne procenty Mariol nie zaprzeczą, że twórcą tego prymitywnego i ordynarnego chamstwa jest pokrzywiony z głupoty Mariol pospolity.

@Hamilton: :-)))

@Koriolan: chlapitanie gadaczek rozgadaliście siem jak plotkarek ozory pod wiejskim jaworem. Ty podaj jakie dziś ważne tematy poruchasz z zaciemnionymi. I o czym będziesz pouczał. Z czerwoną rzycią na wierzchu o zmierzchu.

@pokrzywiony: Mariol wszyscy ci współczują tej traumy jaką musiałeś przejść będąc 100 razy skatowany przez Hamiltona. I wszyscy podziwiamy ten twój heroizm jak walisz w gacie po raz kolejny.

cytuję Piotr Wróbel, wiesz jaki.
""dwa ziarnka gorczycy 7 listopada 2018 o 20:26
Próbka nauczania Wróbla, kolegi Koriolana.
Piotr Wróbel
6 listopada 2018 o 22:33
Gorczyca, Arturku, czy jak ci jest.
Mnie mozesz odwiedzić. Ja jestem dwurura, to zasze się dogadamy. Jak ci sie znudzi to zawsze kozy i owce dam ci do dyspozycji.
Podać ci adres?
Ps ...  wyświetl więcej

"Piotr Wrobel20 lutego 2017 14:27
Agresja tak, ale.
Ale można nakłaść komuś po kufie nie majac w sobie cienia agrsji.
Przykład.
Wiem co to agesja. Uczestniczyłem w dziesiątkach a może i setkach bitek. Biłem sie w szkole i śród kolegów o przywódstwo. Potem biłem się na weselach, zabawach itp. Lałem po pysku i mnie wybito przednie zęby. Biłem się przeciwko norzownikom i s ...  wyświetl więcej

Ten sam Piotr Wróbel, nie kasuj, zresztą nawet jeśli skasujesz artykuł, mam to już zarchiwizowane zbiorczo.
Dla przypomnienia osoba z którą spotykasz w real, a od której padały wielokrotne powtarzające się groźby w stosunku do mnie i nie tylko do mnie.
Grożenie Skalnej i wstawianie jej zdjęć znalezionych w internecie.

Dla przypomnienia Koriolan został usunięty z Laickiej, za

...  wyświetl więcej

Już od dzieciaka byłeś powykrzywiany pokurczu taką ciotą? Co? Jak Ci dzieciaki pokrzyw w majty nawsadzali to leciałaś kukło do pani na skargę i pokazywałeś gołą dupę pęłną bąbli?

  Hamilton,  13 dni temu

@Wybrakowany skunks: wystarczy, że Mariolkowi dzieci język pokażą i on już ciśnie 'bochatersko' z donosem do prokuratury. Tam setki szaf. Jedna dziewczynka mu nogę podłożyła, inny chłopcyk jest podejrzany, że mu ukjad kupę z nocnicka. Jeszcze inny ze smoczkiem w buzi pokazał mu kuku na muniu i Mariol ze strachu zrobił dużego brązowego klocka w Biedronce. Prosił by mu darowali, bo ma zaledwie 50 lat. W końcu poszli na kompromis i Mariol klocka zjadł i dostał brawa na stojąco.

Przeproś najpierw pokrzywiony manekinie Liwę, którą wyzwałeś tu od szmat, a kobita jest w podeszłym wieku. Jak ci nie wstyd? I ty jeszcze masz czelność pyskować?

@Wybrakowany skunks: to słynny damski bokser. Stał nawet na podium w zawodach emerytowanych pracownic zakładów mięsnych w Rybniku. Stał to może zbyt dużo powiedziane. Ale siedział, beczał i wypluwał bochatersko zęby. Ma świadków i zakrwawiony dyplom za zajęcie 3 miejca.

Te, ulta inteligencja.
Co to jest ?
cytuje pokrzywiony:
Pewnego dnia będziesz zdychał pod płotem i nikt się nad tobą nie pochyli, taką właśnie rzeczywistość kreujecie swoimi gierkami. Czkacie aż ktoś się troszkę otworzy by mu wstrzykiwać swój jad."

"eśli nie znajdziesz kontaktu z Bogiem w sobie to będziesz żył w cierpieniach. Napisałem że jak będziesz pogrywał to ci po

...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska