Login lub e-mail Hasło   

Mężczyzna (mąż), na każdy etap życia kobiety (rodziny)

”Człowiek, jest tylko człowiekiem, cóż więc dziwnego, że „klejnoty” go pociągają”, jak zeznawał znany pedofil, na swojej rozprawie sądowej
Wyświetlenia: 588 Zamieszczono 15 dni temu

Tak samo, nie jest brednią tytułowa teza, bo taka jest właściwie sztuka pociągania (przyciągania) i wynikła z niej praktyka rodzinna.

Kobieta już od dziewczęcych lat kieruje się instynktem w wyborze partnera, ojca swoich przyszłych dzieci, szukając kogoś, kto zapewni jej i jej dzieciom bezpieczeństwo i dobre geny. Zgodnie ze swoją kobiecą logiką szuka, więc tak zwanego „przywódcy stada”, tzn. prawdziwego maczo, który przewodzi grupie najpopularniejszych chłopaków (mężczyzn), który wiedzie prym w sporcie, ma gadane, jest seksowny, ubiera się zgodnie z wymogami mody, lubi balangować, ignorując tzw. kujonów, czyli tych, którzy są najlepsi w nauce, ale za to niezbyt sprawni w sporcie i w sztuce zagadywania i podrywania.

I rzeczywiście, jest to dobry wybór na pierwszy etap życia kobiety, tzn. założenia rodziny i spłodzenia dzieci (z „dobrymi” genami). Lecz właściwie na spłodzeniu dzieci, ten etap się kończy, bo zdobyczny maczo, jest uwielbiany nie tylko przez ciebie, a pod stałą uwodzicielską presją „życzliwych” przyjaciółek i koleżanek prędzej, czy później wielokrotnie cię zdradzi, nie wspominając o roszczeniowym nastawieniu do życia i kompletnym nie nadawaniu się do wychowywania dzieci, (bo sam wymaga ciągłego starania, sprzątania po nim i opieki jak najbardziej „niesforny”, bo dorosły syn), ze względu na swoją nieodpowiedzialność.

I właściwie przedłużanie na siłę tego związku (dla dobra dzieci, lub dobrego seksu), nie ma właściwie sensu, bo właśnie nadszedł drugi etap w życiu kobiety (rodziny), w którym kobiecie (rodzinie) potrzebny jest mężczyzna kochający dzieci, który jest odpowiedzialny i ma predyspozycje do wychowywania dzieci. To, że jest nim jeden z ignorowanych wcześniej kujonów, niezbyt sprawnych w sporcie i sztuce podrywania, nie ma teraz żadnego znaczenia. Ważne, żeby zabezpieczył kobiecie i dzieciom (rodzinie) bezpieczeństwo finansowe, a dzieci czuły się potrzebne i kochane. 

Wszystko się kiedyś kończy, ale nie młodość dla kobiety. Dzieci się usamodzielniły, często i drugi mąż (ten od wychowania dzieci) zmarł, więc dla kobiety nadchodzi trzeci etap, tzw. „drugiej młodości”, na który jest potrzebny znowu inny typ mężczyzny, w miarę przystojny uwodziciel, kobieciarz, szafujący komplementami, niczym oszust kartami z rękawa. I chociaż kobieta zdaje sobie sprawę z tego, że te komplementy i nadskakiwanie, są tylko dobrze wyuczoną pozą, chce się jeszcze raz poczuć piękną, młodą i pożądaną, chce słyszeć, te nieprawdziwe zapewnienia, chce być kochaną (nawet, jak jest wykorzystywana finansowo).

Ps. Który etap w życiu kobiety jest najlepszy?, a może coś pomieszałem, opuściłem, napiszcie.

Podobne artykuły


13
komentarze: 49 | wyświetlenia: 1461
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1569
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1191
11
komentarze: 4 | wyświetlenia: 2036
11
komentarze: 40 | wyświetlenia: 2711
11
komentarze: 17 | wyświetlenia: 2343
10
komentarze: 123 | wyświetlenia: 963
10
komentarze: 81 | wyświetlenia: 2305
10
komentarze: 69 | wyświetlenia: 666
10
komentarze: 20 | wyświetlenia: 1132
10
komentarze: 156 | wyświetlenia: 789
10
komentarze: 3 | wyświetlenia: 523
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 1358
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

To prawda. Małe dziewczynki nic innego nie robią tylko studiują genetykę na uniwersytetach i obserwują plemniki na youtubie. I który większy na tego bęc. Panie fon Zdzis ciekawe czy rodzina zagłosuje na artykuł. To takie podniecające jak spotkanie jajnika i plemnika z palnikiem pożądania. Jak rodzina zagłosuje to będzie niespodzianka stulecia.

Najlepiej panie fon Zdziś zabezpieczyć żonie i dzieciom byt wykorzystując ją finansowo i deptać emerytki podczas tańca w Ciechocinku wyrywając im przy okazji złote zęby stalowym łomem lw atmosferze czułej adoracji i komplementów..

Ma pan racje. Te kobiety to dziwne stworzonka. Kilka tygodni temu uciekłam od mojego 15 lat młodszego kochanka. Całe szczęście , że odziedziczyłam fortunę i jestem niezależna. Odkryłam tindera. Zna pan? Cudowna aplikacja. Można w godzinę znaleźć nowego maczo. Polecam

  Serpico,  14 dni temu

@Ostry cień Mgły:
Ostro, pewnie dlatego że został cieniem mgły, ciężko się żyje jedząc raz dziennie.
Ch.. w to jak jest nowy z tind, kozacko ... to chyb a złota ręka, złotego elfa.

  Hamilton,  14 dni temu

@Serpico: jeden posiłek dziennie pod warunkiem, że zdąży do michy przed dede. Multimilionerzy tak mają, że jedzą co drugi dzień. Muszą oszczędzać na metro by dojechać do następnej rezydencji do posprzątania.

Wystarczy spojrzeć na ślachetnie urodzonych fon Zdzisia i zde Zbysia i wiadomo, że każda rzuci rodzinę i dzieci by mieć takiego absztifikanta. Ja gdybym był dziewczyną rzuciłbym się pod pociąg od pierwszego wejrzenia. Na razie idę się rzucić pod rower na moście w Zawichoście.

Hahaha - ja to bym najbardziej w życiu chciał by nasz MACHO pan Andrzej Marysia napisał jak siusiał z emerytkami w toi toi na pielgrzymkach w gustownej sukience i bereciku. To też była literatura przez duże "G".

Czy kobieta może prawdziwie kochać dwóch mężczyzn równocześnie?
Dziwne jest to, dlaczego tak mało o tym w komiksach i serialach telewizyjnych.
Więcej: >>> http://eiba.pl/e3

  Hamilton,  14 dni temu

@Adam Jezierski: nikt o tym nie pisze bo w twoim everkutasie jest to opisane z niesłychanym znawstwem. Ty to umieść w dziale dla rogaczy.

@Hamilton:
Wygląda na to, że Andrzej Marysia podejrzewa, że jest jeleniem, ale nie ma co do tego pewności.
Pytał partnerkę swoją:
- Czy mnie zdradzasz?
- a ona mu na to: - Ależ skądże.

  Hamilton,  14 dni temu

@Adam Jezierski: Marysia kiedyś pisał jako kobieta pod nickem Juliusz II, a teraz jest mężczyzną Marysią. On chyba siusiaka i jajka codziennie znajduje gdzie indziej.

  Hamilton,  14 dni temu

@Adam Jezierski: hahaha - puka do żony i pyta :
- azaliż przyjmiesz mnie dziś w nocy?
A ona :
- ależ wchodź a zaliż.

@Hamilton:
To jest wersja soft.

  Hamilton,  14 dni temu

Łał trza do pana de Kostki by ogłosił sukces. Dzięki rodzinie Marysia w popularnych. Taka niespodzianka. Mój sąsiad jak się dowiedział z wrażenia z okna wypadł.

Wiedzcie chłopy, że:
Jedynie kobieta, która dla was
rozchyliła nogi,
może przyprawić wam poroże.

  Hamilton,  14 dni temu

@Adam Jezierski: ty Adaśko jesteś wybitnym ekspertem i to z doświadczeniem. Gdzie poroże wieszasz jak idziesz spać ? Hahaha - to dlatego masz taki ogromny dom.

@Hamilton:
Prawiczki na poroże
szansy nie mają..
Nawet prawiczki
w wieku emerytalnym.

  Hamilton,  14 dni temu

@Adam Jezierski: ależ Adamie to ty pisałe,ś, że cię 99% kobiet nie interesuje. U mnie proporcje są odwrotne. Adaśko wcale bym się nie zdziwił gdyś pogłębił już wszystkie dziurki na polach golfowych a dziurka właścicielki nadal zarośnięta.

  Hamilton,  14 dni temu

@Adam Jezierski: Adaśko nie wiedziałem, że zdziecinniałeś już do tego stopnia, że chciałbyś mieć takie koleżanki. Adasiu ty nam młodniejesz w oczach. Oby następne twoje wejście nie było na nocniczku ze smoczkiem w dziąsłach.

  Serpico,  14 dni temu

@Adam Jezierski:
https://www.youtube.com/watch?(...)cTOxQM0

Maks.. maks maksów.Co Korwin poszedł po bandzie, to mało :)
Zastanawiałem się czy to nie fake jakiś, nie hahha ....
Zamiast debat, powinny być, bitwy rap ;)

  Hamilton,  14 dni temu

@Serpico: jestem za. Prezydentem, premierem i prezesem prezesów jest Pannn :
https://youtu.be/ENvAmLuj5ko

  Hamilton,  14 dni temu

@Serpico: hahaha - dobrze, że Korwin z Mike nie zasnęli jak śpiewali, bo by się zastrzelił i polska polityka nie podniosłaby się z krzesła.

"Szuka prawdziwego maczo, który przewodzi grupie najpopularniejszych chłopaków (mężczyzn), który wiedzie prym w sporcie, ma gadane, jest seksownym nieukiem, ubiera się zgodnie z wymogami mody, lubi balangować", po ukończeniu podstawówki jest „przywódcą stada” maneli.
Po zapłodnieniu, kobieta od dziewczęcych lat kierująca się instynktem, zostaje matką dziedzicznej patologii.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska