Login lub e-mail Hasło   

,,Polska powinna przyjąć uchodźców"

Holandia, info z ostatnich dni - kobieta jechała sobie skuterem inwalidzkim, kiedy podszedł do niej jegomość widoczny na zdjęciu i wbił jej nóż w szyję. Nie zna li się, n...
Wyświetlenia: 5.966 Zamieszczono 24/05/2020
Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie stoją, broda i na zewnątrz
 

Holandia, info z ostatnich dni - kobieta jechała sobie skuterem inwalidzkim, kiedy podszedł do niej jegomość widoczny na zdjęciu i wbił jej nóż w szyję. Nie znali się, nigdy wcześniej się nie spotkali, po prostu zobaczył inwalidkę i uznał że dobrym pomysłem będzie zaatakować ją nożem. Duże holenderskie media nie podają danych ani narodowości sprawcy, a żeby znaleźć jego zdjęcie, trzeba było poszukać na małym portalu regionalnym. Zdjęcie pochodzi z dnia, w którym doszło do tego obrzydliwego przestępstwa.

Kilka tygodni wcześniej, również w Holandii, młody, 18-letni mężczyzna Rik van de Rakt, jechał rowerem do pracy w domu spokojnej starości. Sam jednak starości nie doczeka, bo na jego drodze pojawił się 25-letni Abdallah A. z Sudanu, który zaatakował go i zamordował... bez powodu. Tego samego dnia zaatakował również młodą kobietę, która jednak zdołała uciec. Zdaniem policji, ten niedoszły biotechnolog chodził po okolicy i szukał przypadkowych ofiar, żeby się na nich wyżyć.

Niedawno holenderskie ministerstwo sprawiedliwości poinformowało, że liczba przestępstw popełnianych w Holandii przez uchodźców w 2019 roku wzrosła prawie o 30% w porównaniu z rokiem poprzednim.

Wielka Brytania z kolei żyje sprawą 28-letniej Phoenix Netts, której ciało znaleziono w dwóch walizkach, więzionych przez kierowcę, który nie nazywał się John Smith ani James Wallace, lecz - Mahesh Sorathiya. A kobieta podejrzana o współudział w zabójstwie to pochodząca z Jamajki Gareeca Gordon.

Tak, to prawda, w Polsce też zdarzają się różne chore pojeby. Pójdźmy więc śladem postępowej Europy i wpuśćmy więc sobie masę kolejnych. To na pewno świetny pomysł.

Tak, to prawda, nie potrafimy latać. Dlatego upierdolmy sobie nogi, żebyśmy nie mogli też chodzić. To ma sens.

---

Rafał Trzaskowski: Czy PiS będzie miał możliwość renegocjacji umowy, którą rząd PO zawarł z Unią? ,,Nie no, ta decyzja dotycząca 6.5 tysiąca uchodźców już zapadła. Ta decyzja jest nieodwracalna." Trzaskowski kilka lat później: ,,Od samego początku byłem zwolennikiem tezy, że Polska może przyjąć wyjątkowo kilkaset (!!!) kobiet i dzieci, bo to były zobowiązania, które myśmy składali".

Robert Biedroń: ,,Uchodźcy ubogacą naszą kulturę".

Szymon Hołownia: ,,Polska powinna przyjąć uchodźców" // ,,Chciałbym umieć przekonać tych ludzi, że to największa przygoda, jaka nas, polskich chrześcijan, może za naszego życia czekać. I największa szansa dla polskiego Kościoła, który wciąż nie znalazł chyba odpowiedzi na pytanie, czym ma być w Polsce XXI w. Dziś propozycję tej odpowiedzi uchodźcy i imigranci podsuwają nam jak na tacy. Winniśmy im za to szczerą wdzięczność." // ,,To pokazuje jak niewiele zrobiliśmy jako UE i jako Polska od 2015 r, od ostatniego kryzysu, zapłaciliśmy Erdoganowi żeby rozwiązał ten problem za nas, a on w tej chwili stawia nas w szachu grożąc, że wypuści tysiące ludzi, którzy będą szukać schronienia w UE. Polska powinna wypracować długofalową politykę emigracyjną, włączyć się natychmiast w solidarne działania UE, współtworzyć europejski plan Marschalla" // ,,Nawet jeśli przyjęlibyśmy (absurdalne) założenie, że każdy muzułmanin to potencjalne zagrożenie - to co z tego?"

Krzysztof Bosak: ,,My nie chcemy stać się jak Zachód, chcemy aby Polska pozostała Polską. Nie może stać się państwem multikulturowym, wielonarodowym - bo bez końca będziemy się spierać, która religia, cywilizacja, obyczaj ma rację w jakiejś sprawie. Nie musimy przeszczepiać Azji i Afryki do Polski, aby poznać inne kultury. Można podróżować w tym celu po świecie".

Wnioski pozostawiam wam.

 

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1330
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1185
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 735
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 616
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 778
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 444
8
komentarze: 110 | wyświetlenia: 841
8
komentarze: 6 | wyświetlenia: 747
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Tawariszczu to chyba twój dzielny wychowanek i patryjot, który nawet 15 letnich dziewczynek siem nie boi :
https://katowice.naszemiasto.p(...)1892740

@Hamilton: Lewaku ! Ból dupy ?Hehehe.....Jak wszystkich POsrańców. Hehehe....

@milord36: tawariszczu jak was Wicie boli dupa zróbcie sobie nasiadówke na nocniku i puście sobie przemówienia Goebbelsa. Ze spuszczonymi gaciami będziecie wyglądać jak poważny tawariszcz i się podszkolicie zawodowo.

@milord36: wy tawariszczu koniecznie musicie urzędować z gołym dupskiem na nocniczku. Będziecie taki tawariszcz z krwi i kości, bo normalnie to wyglądacie na taniego chłystka.

http://www.eioba.pl/milord36/articles

@milord36:

Każdy musi umrzeć http://eiba.pl/5

@Hamilton: Lewaku ! Mordo ty moja.Hehehe... Boli dupsko ? Hehehe....

@milord36: wy jesteście taki mały, prymitywny tawariszcz kopista z działu propaganda i wam się Wicie wydaje, że kogoś coś boli na wasz widok.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska