Login lub e-mail Hasło   

Front Jedności Narodu

Jaka Polska po koronawirusie?
Wyświetlenia: 121 Zamieszczono 19 dni temu
Zgłoszony przez 3 użytkowników jako niskiej jakości

Front Jedności Narodu.

Duda wygrał wybory. Trzaskowski uzyskał 10 milionów głosów.

Trwa dyskusja, kto jest temu winien?

Druga dyskusja pt. "Jaka będzie Polska po koronawirusie?" rozkręca się równolegle do pierwszej. 

.

Opozycja szuka planu działania.

Wszyscy zgadzają się, że trzeba zasypać podziały w społeczeństwie.  Do utworzenia Frontu Jedności Narodu wzywa wybrany Duda, niewybrani Trzaskowski, Hołownia, Kosiniak, Biedroń. Pomniejsi wodzowie z PiSu i niePiSu również chcieliby naród zjednoczyć. 

Dziwnym jest, że nikt z jednoczycieli nie wie, że postulują coś co nigdzie się nie wydarzyło.

Wielu polskich polityków i komentatorów politycznych jest absolwentami uniwersyteckich studiów historycznych lub studiów około-historycznych. Takich jak socjologia albo politologia. Mimo wykształcenia nie myślą historycznie, nie analizują współczesnych procesów w porównaniu z tym co wiemy o przeszłości.

.

Proces rozpadu narodu zawsze jest jednokierunkowy. Raz zapoczątkowany podlega prawu wzrostu entropii. Nie ma tu cykliczności. Próby powrotu do niegdysiejszego złotego wieku to chciejstwo albo "zawracania kijem Wisły".

Tym bardziej pytanie o przyszłość Polski jest bardzo istotne i należy przeanalizować, co kiedyś się wydarzyło.

Po pierwsze: - żyjemy. w pewnym kontekście i podlegamy tym samym procesom, co inni ludzie.

XXI wiek to epoka demoralizacji spowodowanej chaosem aksjologicznym wywołanym przez nadużywanie wolności słowa.

Najważniejszym terminem określającym XXI wiek jest POSTPRAWDA. Jeśli prawdę ustalamy ilością lajków, to każde zachowanie możemy przegłosować jako dobre (poprawne) godne polecenia.

.

Po takich okresach demoralizacji następowało w historii odbicie w drugą stronę. Na zasadzie - akcja wywołuje reakcję. Po XVIII-sto wiecznym libertarianizmie dominowała  XIX-sto wieczna pruderyjna moralność wiktoriańska.

.

Tak było dawniej.

Tego rodzaju odbicia możemy spodziewać się w przyszłości..

Musimy pamiętać, że okres przejściowy był pasmem krwawych wojen. 

.

Adam Jezierski

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1375
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1234
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 663
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 780
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 817
8
komentarze: 20 | wyświetlenia: 522
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 491
 
Autor
Artykuł@jotko49: hahaha - za to prezes Kurski dostał kościelny rozwód i nowy ślub , bo okazało się, że po 20 latach jeszcze prawiczek, a jego nowa żona po 10 latach małżeństwa dziewica. Episkopat został przekonany teraz TVP przekabaci lwy na wegetarianizm.

@jotko49: tysiące przekrętów przez 8 lat na grube miliardy i wreszcie jest już po 4 i pół roku jakiś winny. Hahaha - bo go zlapał ukraiński Ziobro.

@jotko49:
Bzykanko "na zgubę".

  Hamilton,  18 dni temu

@jotko49: to nie zmienia faktu, że nastąpiła też ceremonia zaślubin pewnego ważniaka z oltarzowymi. Hahaha - tron przy ołtarzu to i ołtarz bliżej korytka.

  Hamilton,  18 dni temu

@jotko49: hahaha - uklękli na kolana, wstali z kolan i teraz będą się mogli żenić i rozwodzić po bożemu ile razy zechcą. Jak się jest przy korytku to i wyściełany puchem klęcznik się znajdzie blisko oltarza a i bozia jakby bardziej wyrozumiała, bo najważniejsza jest tradycyjna rodzina.

@Hamilton:
Prawiczek Kurwski Jacek pojął dziewicę za żonę.
Będzie z tego święta rodzina.

  Hamilton,  18 dni temu

@Adam Jezierski: hahaha - spłodzą razem całe zastępy świętych i prawdomównych ministrantów. I wreszcie prawda ciemny lud wyzwoli z ucisku.

@Hamilton:
Może dojdzie do paruzji.

  Hamilton,  18 dni temu

@Adam Jezierski: co tam paruzja. Prawda teraz będzie objawiana w TVP na belkach i nas wyzwoli.

@Hamilton: Raczej nie będę przepraszał że nie poświęcę całej doby na jałową konwersację szaletową. Przy twej tolerancji i obiektywiżmie zakładam iż będziesz Kurskim wraz z adasiem sprawdzał po stokroć ich prześcieradło szukając śladów dziewictwa. Prędzej jednak znajdziesz jak rozumie mą wypowiedż gdzie oferowałem wieszanie, strzelanie etc. Zaprawdę iście Goebelsowa teoria o powtarzaniu kłamstwa. J ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  18 dni temu

@jotko49:
coś mówiłeś o Goebelsie ? Paczaj coś naSmrodził 5 dni temu :
"Adam Jezierski: Adaśku nie znasz dnia ani godziny, więc cichcem rzeknę, spodziewaj się na 22lipca wpadniemy urządzić ci "kryształową noc", więc zgol te pejsy i doszyj napletek byś nie musiał nurkować w Motławskim szambie.."
To już jutro. Szykuj sznury i ostrz noże kryształowy moralnie Josefie.

@jotko49: "przywdziewając w letnią porę na wyleniałą sierść pachnącą borem i knieją" - Panie Józefie, litości! Nie to żebym się z wuja śmiał, co to to nie! Ale wobec takiego komentarza nie można przejść obojętnie. Masz pan jakąś niesamowitą umiejętność doboru słów. To jest po prostu mistrzowska zabawa językiem pisanym!

  jotko49,  18 dni temu

@Hamilton: Twe wypowiedzi do pokrzywionego uznałem za żarty, teraz rozumie dlaczego w lutym dopadły mnie dwa Harty... Mojsze wygłupy niegodne twej zatwardziałej skorupy...

  Hamilton,  18 dni temu

@jotko49: domyślam się, że już też jestem żydem i obrzezanym foksdojczem z pejsami, który się zaprzedał Merkel. Kiedy nam spodziewać się kryształowej nocy ?

@Wybrakowany skunks: prawą rękę pewnie też pan Józik wyrzuca do przodu z mistrzowskim pozdrowieniem. W każdym razie jest utalentowany zarówno słownie jak i manualnie.

@Wybrakowany skunks: Tak bywa gdy słowa są z serca wyrwane, jednak ich rezonansy nawet nie uchem odbierane ;-(
Dlatego też zamiast słuchać tu bełkotu raczej posłucham miłego klekotu, tam widok jest miły i zbędne są słowa, przeniosę więc obraz aż do Klekusiowa.
https://klekusiowo.webcamera.pl/

@jotko49: Ja kocham takie językowe wygibasy i dziwolągi słowne. Ostatnio Fizia też mi zaimponowała tymi stukającymi żukami. Ale, na bok to. Tak sobie myślałem o tych wklejkach na koncie Zakrawarskiego. No i jest dwie opcje.;-) Albo to pańska robota, albo kogoś...kto pana bardzo "lubi"...?

@Wybrakowany skunks: Wciąż cienki jestem w zawiłościach internetowych, wierzę że nie brak tu jednak jednostek tępogłowych. Więc czynią co czynią w głębokiej skrytości, choć naiwnie by było oczekiwać w nich nieco szczerości. Czekać należy licząc że się pogubi i wyzna mi "miłość" mimo że mną z lubością się czubi. Więc pewnie i czasu sporo też minie, tymczasem niejedną podłoży mi świnię...;-)

@Wybrakowany skunks:
Ciepło, ciepło, ciepło ...

@Adam Jezierski: Co to znaczy, że ciepło? Mów pan migusiem! Że pan Józef, czy jakiś jego przyjaciel/przyjaciółka...?

  Hamilton,  18 dni temu

@jotko49: tak cię oburza grzebanie w prześcieradłach Kurskiego ? Znajdę ci dziesiątki twoich komentarzy gdzie grzebiesz innym w majtkach szukając napletków. I nie masz sobie nic do zarzucenia. Lał - chyba ci znowu świnie podłożyłem.

@Wybrakowany skunks: nie przepadam za imć zakrawarskim ale ktokolwiek to jest to jest zwykłą świnią. Dziwne, że admin śpi.

@Wybrakowany skunks:
Myślisz, że "pan Józef" ma tu jakichś przyjaciół?

  Hamilton,  18 dni temu

@Adam Jezierski: pan Józef nie jest od lubienia. Pan Józef jest od odrzucania artykułów tym którym nie podoba się jedynie słuszna władza, sprawdzania czystości rasowej rodaków i wyłapywania sprzedajnych folksdojczów.

@Adam Jezierski: Oprócz mnie, chyba nikogo... Ale to cechuje ludzi wielkich, bo jak ktoś kiedyś chyba słusznie zauważył: Siłę i wielkość człowieka mierzy się liczbą jego wrogów...

  jotko49,  18 dni temu

@Hamilton: Tak na chybił trafił...skoro mowa o gatunkach parzystokopytnych i rasach, fakt szkoda budzić admina...

zakravarski, 05/05/2020
@Koriolan: Nie reaguj !
Swinia ...czyni co naturalne dla ...swini !

http://eiba.pl/9qcikt

@Wybrakowany skunks: Strzeliłeś tym wyznaniem jak z procy.. gdybym nie był hetero-cholero nie darowałbym ci dzisiejszej nocy. :-))

  jotko49,  18 dni temu

@Adam Jezierski: Nie bierz tabletek od Nitrasa, zwiększają otępienie lecz nie ku.... :-(

  Hamilton,  18 dni temu

@jotko49: tak na chybił trafił - nie usprawiedliwiaj swych win winami innych. Jesteś jedynym na portalu, który wszystkich innych oskarża o zdradę narodu i ojczyzny tylko za to, że mają inne poglądy polityczne od twoich. Nawet zakrawie się to rzadziej zdarza mimo, że jest takim odwróconym milor dzikiem i antykatolickim oszołomem A zdrada narodu i ojczyzny to jedno z największych zbrodni. Tobie wiel ...  wyświetl więcej

  jotko49,  18 dni temu

@Hamilton: Pisz petycję do Brukseli, takich oszołomów już w tygodniu sporo widzieli...

  Hamilton,  18 dni temu

@jotko49: nie wiem czy zdążę. Zanim tam dotrę mogą już leżeć zagryzieni przez ciebie, milor dzika i pana pedagoga w kryształową noc.

@Wybrakowany skunks:
Nie potwierdził, nie zaprzeczył, nie przeprosił ...

@Adam Jezierski: In dubio pro reo

@Wybrakowany skunks:
Są inne dowody.
Skończyłem Wydział Informatyki na Politechnice i trochę się znam ...-:)))

@Adam Jezierski: No to powiedz mi pan w takim razie, czy ten, który wkleja te fotki jest tym samym, który pisał w imieniu Zakrawarskiego komentarze i spłodził chyba ze dwa artykuły, czy też są to dwie różne osoby?

@Wybrakowany skunks:
Był moment (dosyć długi) gdy na konto Zakrawarskiego każdy mógł wejść z każdego komputera na świecie.
Wykrycie, kto to zrobił to zadania wymagające wielkiej pracy. Nie mam zamiaru się tym zajmować, ale z czasem może ktoś się przyzna.

  Hamilton,  18 dni temu

@Adam Jezierski: zakraVarski już opracował nowe hasło - "ąćęłńśóżź". Teraz musi się tylko tego nauczyć i za 8 lat będzie gotoVe.

  Serpico,  18 dni temu

@Adam Jezierski:
HAHAAHAHA, się poryczałem :), no tak, wszyscy tu się przyznają, jak "Zdziśki" hahahahhaha i cała reszta ludzi od kombinowania z kontami, każdy uczciwy do bólu, to wymyśliłeś Adaś, no mógł, pewnie dalej nie zmienił hasła, to dalej może, tylko już nawet tym co weszli, nie chce się wchodzić, a Zakrawarski dalej jęczy hahaha

Miałeś być Adaś królem cyber security i taka

...  wyświetl więcej

  Hamilton,  18 dni temu

@Adam Jezierski: paczaj Adaśko nie wiedziałem, że do sieci można wejść z każdego komputera na świecie i to od dłuższego czasu.. Jak dobrze poczytać światowej sławy ekspertów.

@Wybrakowany skunk: +Adam...Panowie, to jest jedna osoba: smrodko49

@Serpico:
Czekaj aż ktoś wejdzie na Twoje konto.
Problem jest w tym, że eioba ma słabe zabezpieczenia.

@Adam Jezierski: Czyli mówiąc krótko, nic pan nie wiesz. Aleś mnie pan zrobił w jajo, a już myślałem, że pan się naprawdę znasz na tych kompiuterach i internetach.

@zakravarski: hahaha - wiadomo taki ekspert w dziedzinie haseł jak ty dowody zdobywa w 3 sekundy, a na zmianę hasła potrzebuje 30 lat.

@Hamilton:
Nie pajacuj.

@Wybrakowany skunks: jak Adas mówi, że się nie zna to się nie zna, ale jak Adaś mówi, że się zna to mówi. Jak był młodszy znał się na internatach.

@Wybrakowany skunks:
Niewiele wiem.
Nie wiem nawet, o które sfałszowane wpisy chodzi, bo mało wpisów Zakrawarskiego czytałem.
Jest sezon i muszę zarobić więcej złotówek niż odsłon, żeby nie mieszkać na 4 piętrze bez windy jak Sadowski.

  Hamilton,  18 dni temu

@Adam Jezierski: nie adaśkuj.

@Adam Jezierski: to w tej swojej willi masz windę ? Z kuchni do salonu ? U mnie Bentley kursuje na życzenie. Sporo deszczu i pietruszka ci uciekła pod asfalt. Górnicy będą w tym roku fedrować dżdżownice i twoją pietruszkę.

@Adam Jezierski: Pajac moze tylko pajacowac !

@zakravarski: hahaha - a visoko yntelygentny szifran może tylko szifrovac i szifrovac.

  Henear,  18 dni temu

@Wybrakowany skunks: Czy nie świadczy to o obecnej eiobie że w sumie każdy z nas mógł być tym "szaleńcem"?
Wzajemna niechęć i podejrzliwość zbierają swoje żniwa, to jest owoc wzajemnych relacji użytkowników.

  Hamilton,  18 dni temu

@Henear: a dlaczego sądzisz, że wszyscy są pozbawieni pewnych nieprzekraczalnych zasad.? To jest świństwo. I ten kto to zrobił powinien wylecieć na zbity ryj.

  Henear,  18 dni temu

@Hamilton: Wiele rzeczy nie powinno się wydarzyć na tym portalu, mogło się nie wydarzyć - gdyby zamiast pilnować swojego sąsiada, dbało się o własne zachowanie.
To jest akurat bardzo powszechne w realnym społeczeństwie - każdy dba o swoje dobre imię i stara się być szanowanym w swoim środowisku, często udając przed innymi te dobre postawy... - taka gra w dobrego obywatela.
Faktem jes ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  18 dni temu

@Henear: co ty wiesz o wzajemnych relacjach ? Poczytaj jakie były. To zawsze jest subiektywna ocena :
https://ezoteryka77.wordpress.com/eioba/

  Hamilton,  18 dni temu

@Henear: To tzw. syndrom żeglarza. Nawet najlepsi przyjaciele skupieni na małej przestrzeni przez dłuższy czas mają siebie serdecznie dość. To normalne zachowanie.

  Henear,  18 dni temu

@Hamilton: Tam gdzie system ocen oraz spora ilość użytkowników, pojawia się rywalizacja.
Jednak nie widzę powodu by rywalizacja stała się głupią nawalanką, zamiast pozostać merytoryczną dyskusją.

  Hamilton,  18 dni temu

@Henear: teoretycznie masz rację ale z niektórymi osobnikami merytoryczna dyskusja jest poza zasięgiem. O czym będziesz merytorycznie dyskutował z gościem, który ci pisze, że cokolwiek nie odpowiesz to zrobisz z siebie idiotę.? Pozostaje ci śmiech. A o czym dyskutować z debilem, który oskarży cię publicznie o mordertwa niewinnych dzieci, kradzieże, oszustwa i bandytyzm. I to wielokrotnie.

  Henear,  18 dni temu

@Hamilton: Myślę że mamy dość różne podejście do ludzi.
Prawdą jest że nie z każdym da się dyskutować na poziomie, jednak każdy jest w stanie przedstawić swoje unikalne podejście do tematu, które wynika z jego osobowości, doświadczenia życiowego czy też wiedzy.
I to uważam za całkiem cenne, pewien wkład każdego aktywnego użytkownika który wzbogaca ten portal swoim osobistym podejście ...  wyświetl więcej

  Serpico,  18 dni temu

@Henear:
No okay, ale proszę Cię wyjaśnij mi jak się nie śmiać z kogoś, kto miesiącami, a wręcz latami pisze jak bardzo Polska upada, a następnie jak akurat ma dobry dzień okazuje się że zna ludzi związanych z Pasibusami, wcześniej pisując o tym jak Polacy głodują, jak nikogo na nic nie stać itd itp, owszem pewnie można w ogóle nie reagować, ale czemu ? Nie jest to śmieszne ? Jest śmieszne, ...  wyświetl więcej

@Henear: Wniosek jest chyba taki, że ludzie muszą jednak mieć bata nad sobą, czy to w postaci admina na portalu, czy też kierownika/dyrektora w pracy.

  Hamilton,  18 dni temu

@Henear: słusznie. Tyle, że gdybyśmy potakiwali sobie grzecznie siedzielibyśmy dalej w jaskiniach. Osią całego rozwoju tak na prawdę jest nieustający konflikt.

  Henear,  18 dni temu

@Serpico: Można się śmiać, jednak nie powinno się wyśmiewać.
Jeśli kogoś takiego wykpisz to tylko wywołasz u tych ludzi reakcję obronną co skutkuje jeszcze większym zalewem materiału który uważasz za idiotyczny.
I osiągniesz odwrotny skutek od zamierzonego.
Pewnie, można kreować siebie na zasadzie konfrontacji z innymi, tym samym utrzymując swojego "wroga" przy życiu - jednak ...  wyświetl więcej

@Wybrakowany skunks: wbrew pozorom w najgorszej sytuacji są ci, którzy są szefami dla siebie. Tu trzeba się naprawdę nagimnastykować aby znaleźć dla siebie skuteczny kij i marchewkę.

  Henear,  18 dni temu

@Hamilton: To prawda.
Jednak, prawdą również jest to że gdybyśmy nie potrafili się ze sobą dogadać, to już dawno wymarlibyśmy jako gatunek. W naturze wygrywa zwykle najsilniejsza małpa - jednak uważam że powinniśmy wymagać od siebie nieco więcej jako ludzie.

  Hamilton,  18 dni temu

@Henear: jak piszę, że gender to nauka badająca reakcje różnych płci z pominięciem seksualności to szanowny pan pokrzywiony odpisuje, że nie mam pojęcia czym jest seksualność, bo mi tylko dupc*** we łbie. Gdybym się bardzo starał to trudno go bardziej wyśmiać niż on sam siebie.

@Henear: "Wzajemna niechęć i podejrzliwość zbierają swoje żniwa, to jest owoc wzajemnych relacji użytkowników."
To raczej owoce zbyt wielkiego uzależnienia się od emocji związanych z konfliktami, to taki rodzaj holizmu. Niestety na tym cierpi rozwój osobowościowy i cywilizacyjny. Jak widać jakieś tam pole wyboru jest, jedni wybierają konflikty stając się ich niewolnikami, a inni progresywny ...  wyświetl więcej

@Henear: "W naturze wygrywa zwykle najsilniejsza małpa"
Tylko że nawet ta najsilniejsza małpa wie, że bez pozostałych małp nie przeżyje. No ale zdarzają się małpy głęboko wierzące w swoją całkowitą niezależność i zaradność, którym nikt nie jest potrzebny.

  Henear,  18 dni temu

@Hamilton: Więc po co babrać się w problemach innych?
Niewystarczająco ma się na swojej własnej głowie?

  Hamilton,  18 dni temu

@pokrzywiony: aha - i ty wybrałeś ten rozwój progresywny ? A kiedy się zacznie ?

@Hamilton: W tym przypadku batem często jest ZUS;-)

@Wybrakowany skunks: nie do końca. Bat ZUSu jest odwrotnie proporcjonalny do wielkości przedsiębiorstwa.

  Serpico,  18 dni temu

@Henear:
Trochę sucha gadka, bo on obwinia wiedźmina, który jest mutantem, za czyny ludzi, ludzie mieli dystans do wiedźminów jako takich, poza tym wśród elfów też były antagonizmy, już dokładnie nie pamiętam, ale we "wcześniejszych" czasach, ludzie byli zdaje się niewolnikami elfów, a elfy walczyły między innymi z jednorożcami.Poza tym same Wiewiórki, potem były po stronie Nilfgardu. Wiedź ...  wyświetl więcej

  Henear,  18 dni temu

@Serpico: Geralt wydaje mi się że przede wszystkim dbał i stawał w obronie swojej rodziny i przyjaciół.
W pewien sposób walczył tym samym z chaosem. To jest ciekawe w jego postaci że jego marzenia wcale nie były wielkie a nawet dość proste co wyśmiała nawet Yennefer, a polityczni gracze starali się wciągnąć go w swoją sieć zależności. Taka szlachetność postaci, co wybierała neutralność poni ...  wyświetl więcej

@zakravarski: Dlaczego kasujesz artykuły? Myślisz, że to ja jednak jestem tym szaleńcem?

@zakravarski: Intuicja mi mówi, że gniewasz się na mnie ! Albo podejrzewasz mnie, że jestem szaleńcem, albo dlatego, że wdałem się w pogaduchy z nim ?! Tak więc musisz wiedzieć, że musiałem wziąć go na spytki, by coś się o nim dowiedzieć ! Pewne wnioski już mam ! PS Jesteś w trójce moich eiobowych ulubieńców i nigdy bym Tobie nie zrobił żadnego świństwa !!

@Wybrakowany skunk: To nie ja likwiduje arty !!!!!

@zakravarski: polskiem chcesz naprawiać, europ chcesz naprawiać, śfiat, szmaty, hamy, kundle, świnie, młoty i wiepsze na eiob chcesz naprawiać a nie umisz zapanować przez miesiąc nad głupim kontem co innym zajmuje 2 minuty. Taka z ciebia byszczak i oreł.

@zakravarski: Wiem, że nie Ty, bo pomimo, że jesteś szaleńcem, to jednak masz pewne zasady i nie zadajesz ciosów poniżej pasa. Artykuły wykasował Zakrawarski.

@Wybrakowany skunk: Ty jednak nie "odkryles" roznicy pomiedzy zakravarski a Zakrawarski.
Tu masz ta roznice jeszcze raz ! Widzisz ?
Ktos likwiduje moje arty, i admin nic !!

@Wybrakowany skunks:
Artykuły usunął Jotko49.

@zakravarski: admin też chyba beje śfinia, ham, wiepsz, szmata, mlot i kundel. Ty to olej, ty napravaviaj polska, europ, śfiat i vatican. Bo ty umisz i wisz jak. Ty pisavaj w co wiezyc a w co ni. Clowieki czekac na tfoja rada. Bes ciebie one umarnac gupie. Ty taka oreł jak rzyć to ich ponaucavas jak żyć. Bes tfoja wiedza narut i luckosc zgupieje.

@Adam Jezierski: Jotko49 zagrałby raczej va banque

@Wybrakowany skunks: W punkt. Już śladu by po nim nie było. I adaśka wybitnego elektronika i szpiona miałbym na tapecie.

@jotko49: Kto to jest szpion?

  jotko49,  14 dni temu

@Adam Jezierski: Twe prognozy i osądy panku przemądrzały twej Dulkiewicz by się zdały, może teraz by urząd już opuściła i pietruchę ci sadziła.

@Wybrakowany skunks: Wybitny fircyk eioby oraz kontrwywiadowca podziemia Solidarności, co Armię Czerwoną z Polski przegonił.
To tylko kilka z jego licznych funkcji i możliwości, ostatnio mianował się "kalibabką" gdańskim , wdówek i rozwódek z bazarów. Taki ci on Casanowa.

  Hamilton,  14 dni temu

@jotko49: Duda wygrał zasłużenie ale na Dulkiewicz na pewno głosowali sami folksdojcze, ci z pejsami i zaprzedani UE . Co za czasy. To dowód, że te Dulkiewicz trza jak najszybciej wsadzić jak sama nie opuści urzedu. Albo rozstrzelać. Sam już nie wiem. W demokracji musi być porządek.

  jotko49,  14 dni temu

@Hamilton: Gdybyś za młodu pił więcej tranu, na starość oszczędziłbyś multum Stoperanu...
Od cienkich codziennych konfabulacji, pogłębiasz ego a spłycasz swej racji. Wyłącz laptopa świata nie zmienisz, idż se na hałdę tam się dotlenisz. Pa pa.

  Hamilton,  14 dni temu

@jotko49: Duda jest niekwestionowanym zwycięzcą przy 51 % ale Dulkiewicz mając 82 % marionetką, zdrajcą ojczyzny i narodu. Tak być nie może panie Józik. To woła o pomstę do nieba. A ty tak ostro walczyłeś z komunistami. I po co się tak pociłeś z narażaniem życia ? Tak się zastanawiam po co tacy jak ty, milord i Adaś walczyli z komuną. Przecież jedziecie na tej samej chabecie.

@zakravarski: "Ty jednak nie "odkryles" roznicy" - Wszystko jest pod kontrolą i trzymam szaleńca za łeb, choć jemu się wydaje, że to on trzyma nas. Niedługo jednak to on będzie bez łba !! Ale póki co...........nikomu........ani mru-mru !!

@Wybrakowany skunks: nikomu ani mró mró do gródnia 2040. I da radę. Bo bystry ci łun. Wi i umi', bo łun nie sfinia, nie kundel, nie szmata, nie ham, nie gnojek, nie mlotek tylko visokawo yntelygentnawy Jezd na cala polska, europ i śfiat..

  jotko49,  18 dni temu

@ hamciu. Spoko. Najpierw "cwane"skoczne pchły, potem naćpane łonowe wszy, co rozlazły się po scenie w "prawdo-plujnym' TVnie . Do księżyca wyjcie "chwatko" aż znajdziecie się za kratką. Możesz zacząć już od rana, a tymczasem... karawana...
https://pbs.twimg.com/media/Ed(...)96x4096

@zakrawarski
Zgłoś sprawę do prokuratora.

  Hamilton,  18 dni temu

@jotko49: no tak spoko. Po wyborach może pan sobie pozwolić na łagodne oblicze panie Józik. Nie będziemy opozycji wieszać i rozstrzeliwać ani urządzać im kryształowych nocy. Na razie wystarczy wsadzać bez wyroku. I nie przekręcaj nicku by ci ktoś nie dołożył "Id" przed twoim, bo byłoby mi przykro.

Jarosław Kaczyński jest Hamiltonem polskiej sceny politycznej.

@Adam Jezierski:
HAHAHAHAAHA, cały Ty Adaś hahahha, a co do tych haseł, daj żyć, starasz się wcisnąć że to problem zabezpieczeń, a to nie to, sam jest sobie winien, jak większość przypadków, coś Darknesiarnia narzekała jeszcze, ale pewnie też ma jakieś hasło że się można domyślić, o ile nie zmieniła.Tak naprawdę masz ileś narzędzi, gotowych, do badania ruchu sieciowego, gdybyś się znał, uży ...  wyświetl więcej

@Adam Jezierski: o kurde to genialnym politologiem też już jesteś. Jak ty te główkę uniesiesz pod takim ciężarem wiedzy i umiejętności. Trzeba zrobić ściepkę na jakiś stary wózek widłowy dla ciebie Adaśko.

  Serpico,  18 dni temu

@Hamilton:
HAHAA, ale się uśmiałem, to już wolę krzywego i jego pomysły że mu blokujemy energię życiową haahahahha

@Adam Jezierski: Coś mi się wydaje, że odrzuciłeś mój ostatni artykuł z powodu niskiej jakości. Myślę, że jakość twojego, też pozostawia dużo do życzenia. A więc rewanż.

@Zdzisław Sadowski:
Czego sobie życzyłbyś?

  Hamilton,  17 dni temu

@Zdzisław Sadowski: O kurde przypomniałeś mi, że sześciu małych i mściwych gwiazdorków odrzucało moje artykuły. To jak - mam się też rewanżować panie herszt. Nie chce mi się, bo to zadanie dla malutkich, mściwych i wcieklych z zazdrości palantów.

@Zdzisław Sadowski:
Czy mściwość jest cechą pielęgnowaną w rodzie Sado-Kostków od wieków średnich?

@Adam Jezierski: Patrz: http://eiba.pl/1j

@Hamilton: Policz ile każdemu z nas odrzuciłeś artykuł i odrzuć mu tyle samo razy. Myślę, że jednak, ty więcej razy odrzuciłeś nasze artykuły, ale nie będziemy wyrównywać.

@Zdzisław Sadowski:
Żaden mój artykuł nie wszedł do popularnych w tym roku. Popularnych mam głęboko w rzyci.
A wyniki mam coraz lepsze.
Ostatnie 7 dni: 2.188
Cały okres: 2.622
Najpopularniejsze artykuły
Ostatnie 7 dni:
Front Jedności Narodu, wyswietlenia: 458
Limeryki wyborcze, wyswietlenia: 30
Szkoła nie dla 6-cio latków, wyswietlenia ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  17 dni temu

@Zdzisław Sadowski: po pierwsze - te kilka odrzuceń to odpowiedź na kretyńską akcje Kostki, który apelował by odrzucać wszystkim. Skończyliście świrować to i moje odrzucenia się skończyły.
Po drugie - równowaga nastąpi wtedy i tylko wtedy gdy każdy z waszych artykułów zostanie odrzucony 5 razy. W sumie ukradliscie bezczelnie ponad 1600 punktów i ciągle jęczycie jak stare baby. Hahaha - biegnijcę do admina, że to nieprawda.

  Hamilton,  17 dni temu

@Adam Jezierski: nie tylko ty to masz w rzyci. Większość czytelników też to ma w rzyci.

@Adam Jezierski: A wyobraź sobie jakie miałbyś wyniki, gdyby wszystkie twoje tegoroczne artykuły weszły do "popularnych". Rzyć, nie umierać!.

  Hamilton,  17 dni temu

@Adam Jezierski: Adaśko ty tu jesteś niezaprzeczalnym liderem geniuszy całego świata.

  Hamilton,  17 dni temu

@Zdzisław Sadowski: hahaha - panie fon Zdzisek możecie odrzucać - mnie to nie przeszkadza
http://eiba.pl/1l
http://eiba.pl/1l

ale wam gwiazdorki może ze złości sraczka z padaczką zaszkodzić.

@Zdzisław Sadowski: panie fon Zdzichu gdyby nie pomoc ciotków, pociotków i śwagra na ostatnie 25 artów do popularnych wlazłoby ci 4. A książę de Kostka i tak strzelałby z rzyci na twoją cześć.

@Zdzisław Sadowski:
Rzyć ? Nie umierać?
Wynik mojej działalności publicystycznej i politycznej w roku 2020 oceniam jako bardzo słaby.
Dupa wygrał wybory. Niestety. Rzyc nadal będzie pilnowała żyrandola i podpisywała co każe paranoik z Żoliborza.

@Adam Jezierski: Adaśko miałeś startować w wyborach i się wycofałeś. Zawiodłeś na całej linii. Polsce potrzebny jest geniusz na szczytach władzy. Taki Prezydent i Ekspert w jednym. Pobierałbyś teraz wynagrodzenia prezydenta i wszystkich doradców w Polsce..

@Hamilton:
Nie dlatego walczę z Kaczyńskim, żeby zająć jego miejsce.

@Adam Jezierski: no przecież wiem Adamie. Gdybyś tylko zechciał byłbyś prezydentem, premierem i miałbyś Nobla ale nie chcesz. Tak jak odsłon.

@Hamilton:
Premierem i prezydentem nie chcę być.
Nie wiadomo, co byłoby, gdybym chciał.
Żeby coś osiągnąć trzeba bardzo chcieć, ale to nie wystarczy.
Przeczytaj dokładnie: >>> http://eiba.pl/19

@Adam Jezierski: ja już wszystkie twoje evercostamy przeczytałem i nauczyłem się na pamięć. Gdzie tylko mogę to polecam. Zacząłem już spreyem malować linki na płotach, bramach, w pubach i na asfaltach. I nic. Jak nie było czytelników tak nie ma. Tak ci zawiszczam. Całe szczęście Adaśko, że ci nie zależy na odsłonach.

@Hamilton:
Punkty: 934.652
Wyświetlenia artykułów: 915.490
Obserwujący użytkownicy: 16
Odwiedziny profilu: 35.682
Ocenione artykuły: 195
Komentarze: 3914

@Adam Jezierski: to co tak słabo Adaśko ?. Przy 657 artykułach powinno być 3 razy więcej. Co na to twoja teoria gier ?

@Adam Jezierski: przepraszam za pomyłkę. Tych odsłon powinno być dokładnie 4 razy więcej i osiągniesz poziom owrzodzonego ćwoka Hamiltona.

Dlaczego odnoszę wrażenie że te wypociny, podobnie jak eiobowe "razgaworki" wyszły spod pióra "myszki agresorki" ?...
https://twitter.com/copone1dak(...)9904768
Czy ktoś jest w stanie przetłumaczyć to na język Ojczysty...Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska