Login lub e-mail Hasło   

Poruszający wpis Ewy Minge.

Panie Trzaskowski, proszę przemówić do elektoratu. Znana projektantka mody Ewa Minge skomentowała na Instagramie sytuację po wyborach prezydenckich. Minge odniosła się do...
Wyświetlenia: 476 Zamieszczono 15/07/2020

Panie Trzaskowski, proszę przemówić do elektoratu.

Znana projektantka mody Ewa Minge skomentowała na Instagramie sytuację po wyborach prezydenckich. Minge odniosła się do podziałów w polskim społeczeństwie. Ta opinia najprawdopodobniej nie spodoba się raczej fanom Rafała Trzaskowskiego i PO.

– Takiego podziału jak obecnie nie pamietam a żyje ponad 50 lat. I obiektywnie, choć zostanę kolejny raz wyklęta za zdrowy rozsądek, w życiu nie widziałam takiego chamstwa, wulgaryzmów , obrażania , wyzwisk , upokarzania człowieka przez człowieka- napisała projektantka.

– Zwolennicy kulturalnego kandydata na prezydenta naszego kraju, zdawałoby się człowieka wyważonego wylewają takie szambo na wyborców kontrkandydata, który wygrał , że chyba śnię!- czytamy we wpisie Ewy Minge na Instagramie. Celebrytka wymienia następnie wyzwiska kierowane przez sympatyków Rafała Trzaskowskiego pod adresem wyborców Andrzeja Dudy.

– Przewijająca się wina to pochodzenie, niskie wykształcenie, ubrane w „wiesniaki, menele, nieroby , dziecioroby, sprzedawczyki, sk******ny, ch**e j****e (przepraszam), dewianci, bezmózgowcy...” Najczęstszym przewinieniem jest „wy wsioki, my z wielkiego miasta”- wylicza projektantka.

 

– Narodzie , co wy wyprawiacie??? Dokąd drodzy państwo? Reprezentujecie człowieka, za którym jawnie stoicie murem- pyta następnie, po czym zwraca się do prezydenta Warszawy, który z ramienia Koalicji Obywatelskiej ubiegał się o urząd głowy państwa:

– Panie Trzaskowski proszę przemówić do elektoratu, bo ta agresja ,tak bardzo zarzucana stronie przeciwnej, właśnie się wylewa z pana podwórka.

Ewa Minge zwróciła uwagę, że wulgarne wyzwiska to nie wszystko: są także groźby karalne pod adresem sympatyków prezydenta Andrzeja Dudy: „przyjdziemy po ciebie, dz***o” czy „ukrzyżujemy cię, baranie”.

– Cóż, życzyłabym sobie aby nowo wybrany głosami ponad POŁOWY społeczeństwa prezydent, otworzył szeroko drzwi dla tej drugiej PRAWIE połowy, bo to potężny głos i dopuścił ten głos do dyskusji o kształcie wspólnej jednak Polski

– Jestem nikim, ja to zwyczajna pani w średnim wieku ale gdyby mnie tak obrażano, tak katowano moich wyborców, nie wiem czy uprawiać bym chciała Wersal. Siłą i wyzwiskami to właśnie pod tą budką z piwem, co to podobno wygrała wybory a nie w kontekście dialogu. Wierzę, może naiwnie, że ten jest możliwy, tylko faktycznie niech wyjadą ci wszyscy, którym tak bardzo śmierdzi, jak czytam nasz kraj. Za wyzwiska dzisiaj blokuje- podkreśliła na końcu swojego wpisu.

Michael Appel.

Nie ma się co dziwić nieukom i zwolennikom Trzaskowskiego z wielkich miast, którzy pokończyli licencjackie „studia” za ukradziony grosz tym którymi gardzą i myślą,że mają "wyższe" wykształcenie. Jednak ich wykształcenie ogranicza się tylko do kształtu pustego dzbana. Trzaskownicy nienawidzą wszystkiego co służy pomyślności narodu polskiego. Ich "wielkość" upatrują tylko w możliwości oszukania i kradzeniu wspólnego dobra dla swej pomyślności. Dlatego PO-dzielili Polskę na tych co mają na nich pracować i tych co chcą ich okraść, nawet z demokratycznych wyborów PAD.

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1386
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1246
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 789
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 670
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 825
8
komentarze: 20 | wyświetlenia: 543
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 499
 
Autor
Dodał do zasobów: milord36
Artykuł

Powiązane tematy

Ani Duda, ani Trzaskowski, nie są odpowiedzialni za to co mówią ich wyborcy, wyborcy są, tak jak oni są odpowiedzialni za to co mówią.Pozostaje jeszcze jedna kwestia, jak sprawdzisz czyje są wpisy ? Statystyki dotyczące struktury wyborców, są jakie są i nic na nie poradzisz.

"Hehehe....Lewacka kreaturo z mordą czerwonego POsrańca."
To chyba twój ? No więc, za do nie jest odpowiedzialny Duda, tylko ty.
Albo to :
@Serpico:Chwaląc się swoją wiedzą lewackich poglądów nie zmienisz.A swoimi poglądami możesz zaimponować takich jak ty.Broniąc obcych wpływów w naszym kraju.Możesz Tuska razem z Merkel po dupsku całować.

"Projektowała ubranka dla lal

...  wyświetl więcej

@Serpico: Milcz czerwona zarazo.bolszewicka mordo.

Tawariszczu ty wyślij tej pani Ewie ten tysiąc nienawistnych wypotów które tu skopiowałeś obszczymurku. Wytarga sobie włosy z głowy, że po ziemi łażą takie typy. Jaki ty jesteś poruszony tawariszczu hipokryto..

@Hamilton: Ciii......Lewaku.Komuchy już śpią.Więc lulu.Szybciutko.

  Hamilton,  30 dni temu

@milord36: tej pani Ewie pokaż te swoje debilne komentarze i razem się obrażajcie na chamstwo innych.

  Hamilton,  30 dni temu

@milord36: tawariszcz kopista. Dobrze, że Duda wygrał wybory, bo w przeciwnym wypadku by ci urwało to partyjne czerwone dupsko razem z płucami z tej złości i nienawiści. Ta pani Ewa musiałaby skrobać cię ze ściany w komitecie jedynie słusznej propagandy i się wzruszać do łez.

  Hamilton,  30 dni temu

@milord36: kopiuj - wklej - KOmuch- POsraniec. I to cały wasz życiowy dorobek tawariszczu kopisto. Was tawariszczu nawet w kiblu nie zatrudnią jako dziada klozetowego, bo zeżrecie cały papier razem z zużytym w tym swoim partyjnym amoku i znów będzie na kartki jak za czasów waszej świetności.

@Hamilton: Zryty berecie !Twoje miejsce w klozecie .Rynsztokowy POsrańcu czerwonej zarazy.
https://www.youtube.com/watch?(...)9R24Adc

@milord36: wyślij to tawariszczu pani Ewie Minge. Będzie wzruszona kurtulom osobistom kopistów jedynie słusznej propagandy..

@Hamilton: Taaak ?

@milord36: Kopiuj - Wklej- KOmuch - POsraniec. Lipski ponad 60 lat i to wszystko na co cię stać. Pochwal się pani Minge. Dokona kolejnego wpisu. Z litości nad małym starym ciulem.

  Hamilton,  28 dni temu

@milord36: paczaj tawariszcz tobie nawet do rynsztokowego kopisty sporo brakuje :
http://www.eioba.pl/milord36/articles

@Hamilton: Tawariszcz bolszewik hehe....Na to cię stać ? Oj POsrańcu,POsrańcu.Hehehe.....
https://i.ytimg.com/vi/-tjLn5P(...)ult.jpg

@milord36: ty się tymi tabletkami nie chwal tylko żryj z opakowaniem i ulotką jak pan doktor kazał, bo ci to partyjne dupsko rozerwie z tej nienawiści.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska