Login lub e-mail Hasło   

Urywek...

...myśli.
Wyświetlenia: 380 Zamieszczono 27 dni temu

Chcąc czy nie chcąc, podtrzymujemy w sobie przekonania, które oryginalnie nie są nasze a zostały przez nas jedynie wchłonięte przez kontakt z różnymi środowiskami z jakimi mieliśmy styczność. 

Niezależnie od tego czy znamy cel do którego zmierzamy, po drodze zbieramy mnóstwo różnych doświadczeń, które zmieniają nasze postrzeganie świata - tym samym modyfikując nasze działania, często w subtelny, na pozór niedostrzegalny sposób.
Czy istnieje ktoś kto od początku wie kim jest i czego pragnie w życiu?
Czy człowiek rzeczywiście zaczyna jako biała karta, stopniowo będąc zapisywanym przez środowisko, czy też racja jest po wschodniej stronie wierzeń, twierdzącej iż przychodzimy na ten świat już z bagażem doświadczeń żyć poprzednich (karmą).
 
 
Równość z całą pewnością w świecie przyrody nie istnieje, podobnie sprawiedliwość jest typowo ludzkim tworem. 
Często jednak wierzymy w coś, ponieważ alternatywą jest pogrążenie się w rozpaczy.
Szukając sensu pośród chaosu, tworzymy własną rzeczywistość, osobisty filtr, postrzeganie, mogące być naszą zgubą lub też wybawieniem - unikalnym sposobem życia, którego owoce będziemy zbierać.
 
Dlatego pytanie o prawdziwość danego wierzenia zaczyna jawić się kwestią upodobań, nie zaś odpowiedzią na sens istnienia.
Ten nadal pozostaje niezgłębiony z powodu różnorodności organizmów, którym przypadło uczestnictwo w fenomenie życia.
 
...............................................................................
 
 

Podobne artykuły


11
komentarze: 123 | wyświetlenia: 1138
11
komentarze: 17 | wyświetlenia: 3027
11
komentarze: 41 | wyświetlenia: 3471
10
komentarze: 156 | wyświetlenia: 911
10
komentarze: 65 | wyświetlenia: 3846
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 2203
10
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1802
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 2225
10
komentarze: 38 | wyświetlenia: 2205
10
komentarze: 19 | wyświetlenia: 711
10
komentarze: 29 | wyświetlenia: 1628
10
komentarze: 93 | wyświetlenia: 646
9
komentarze: 2 | wyświetlenia: 2141
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Zgadzam się. Życie to fenomen. Każdy dzień nas zmienia poprzez doświadczenia, dlatego warto działać, tworzyć, próbować, uczyć się, poznawać...

... :)

"Czy człowiek rzeczywiście zaczyna jako biała karta, stopniowo będąc zapisywanym przez środowisko, czy też racja jest po wschodniej stronie wierzeń, twierdzącej iż przychodzimy na ten świat już z bagażem doświadczeń żyć poprzednich (karmą)."

Czym właściwie jest ta "karma" ( pewnie nie chodzi tu o tą karmę dla kotów, choć i ta coś wnosi w niezapisaną jeszcze przestrzeń doświa

...  wyświetl więcej

  Hamilton,  26 dni temu

@pokrzywiony: Są dowody twarde jak chleb z Biedronki. Musisz tylko głęboko wchłonąć węzły chłonne na horyzoncie zdarzeń po serii zakażeń.

  Henear,  26 dni temu

@pokrzywiony: Czym jest karma? - dobre pytanie.
Powszechnie uważa się ją jako spłatę dobrych lub złych uczynków, czyli jeśli czyniłeś źle w przeszłości (lub dobrze) to prawdopodobnie prędzej czy później przekonasz się na własnej skórze jak to jest.
Osobiście uważam karmę za coś w rodzaju nieświadomych uwarunkowań, które wpływają na nasze życie.
Np. ktoś urodził się w patologic ...  wyświetl więcej

@Henear: Możliwe że masz racje, a "karma" to tylko takie określenie uwiezienia się w jakimś "systemie" błędnych przekonań. Czasem by z czegoś takiego wyjść wystarczy krótkie dostrzeżenie tej "kwadratury koła" z innej perspektywy/wymiaru. Przykładowo: niektórym wystarczy dostrzec powiązanie pomiędzy piciem alkoholu, a kacem i dokonaniem bilansu czy picie alkoholu się opłaca skoro przynosi tyle stra ...  wyświetl więcej

  Henear,  26 dni temu

@pokrzywiony: Dlatego ignorancja, mimo iż nieraz jest błogosławieństwem - nie rozwija nas, nie daje możliwości zmiany. Tylko poprzez uświadomienie sobie konsekwencji swoich myśli, słów i czynów, dajemy sobie szansę na pozytywną zmianę i uwolnienie się od bycia ofiarą własnej niewiedzy.

@Henear: Tak z perspektywy czasu sobie myślę że życie, a właściwie swoją edukacje o nim powinno się zacząć od poznawania języka organizmu z którego korzystamy, większość komunikatów jakie wysyła do nas nasz własny organizm jest błędnie interpretowana, a to powoduje że niewłaściwie się z nim obchodzimy. Nic nie jest dane na zawsze, no chyba że Życie jeśli ktoś wierzy w jego wieczność. :)

https://www.youtube.com/watch?(...)CiJj-9Y

@pokrzywiony: język komunikatu własnego organizmu w kontekście organicznym ma ścisły związek z organizem określonym przez organiczne ale ograniczone ozory mielące co się da i jak się da.

@Henear: ... wymowny klip ... :)

  px2195,  26 dni temu

Nie. Przychodzimy na świat po okresie prenatalnym, po tym kiedy osobowość człowieka determinowała się czynnikami przechodzącymi akustycznie i mechanicznie (+cała szczegółowa chemia i biologia) przez brzuch kobiety. Wywołując nierzadko traumy i amnezyjne nerwice, przysłaniając cel jaki obrała dusza przed (pojedynczym!) wcieleniem w embrion.
Rodzenie w wodzie może to zmniejsza pod pewnym wzgl ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  26 dni temu

@px2195: ciebie mamusia rodziła chyba w wodzie święconej, bo wyskakujesz jak ten św. Filip z konopii, pierdo*** coś ni w pinść ni w oko i zgaśniesz.

  px2195,  26 dni temu

@Hamilton: syfisz ludziom wyrażanie opinii

@px2195: nie zwracaj na niego uwagi. Potrafi ,,zasyfić'' z 100 x pod każdym tekstem, głównie pisząc sam do siebie. Jemy wydaje się, że to takie mądre. Przecież to alfa i omega wszechrzeczy i istnienia. on to on tamto on siamto, nawet w meksykańskiej jadł w 2000. Tak błysnął:). Szkoda prądu na tetryka z demencją i impotencją

  Hamilton,  26 dni temu

@Darknessss: dla niego 'polacy' to syfiarze i brudasy dla ciebie też więc bierz go kjujowa na swe czyste rączki i do pani Merkel wiwatować. Nie będziemy was trzymać i zniewalać. I nie wysilaj się tak. Zachowaj trochę sił na opisy na co cię stać pustaku za kasiorkę tatusia i na focha.

  Hamilton,  26 dni temu

@px2195: pokaż mi aśparaguś kto tu bardziej syfi od ciebie na tym portalu :
http://www.eioba.pl/px2195/articles

@Darknessss: kjujowo oprócz tego, że oscar zapie*** jak dzik, ciebie stać na jowejek i na podróże za tatusia pieniądze, wylizywanie tyłka pani Merkel i fochy obrażonej kokoty to niczym innym też tu nasz skarbie nie błysnęłaś. Ty należysz do tej bardzo nielicznej grupy kobiet, którym nigdy nie zdarzy się wyjść ponad poziom swojej waginy.

@Hamilton: spoko dziadziu. Tylko ile warte jest twoje zdanie i te wypisywanki?? W przeciwieństwie do ciebie mierniaku o 19 przyjeźdza po mnie szofer a swietka kończy na zamkniętą imprezę w rynku pieliemienia. Rosyjska wódka się mrozi i raczej nie będziemy rozpaczać, że takie żuki będą stukać na eiobie. To nas różni. Nie zamierzam przepraszać, że mam majątek, który ciężko będzie przepuścić, ale staram się staram...

  Serpico,  26 dni temu

@Darknessss: :)
Nie zarobiłam przez lata złotówki, ale jestem bogata, co ty k.... wiesz dziadu, bogata jestem i ciężko to przewalić, a wszystko na przewałach, nie moich ale są, to bogata jestem i mam gdzie publikować, oj mam, takli facebook dużo ludzi czyta i dużo interesuje moja publicystyka, albo obserwator polityczny, gdzie zabrał mnie drogi youngcontrarian, też bogaty publicysta, pisząc ...  wyświetl więcej

@Darknessss: "żuki będą stukać na eiobie" - Fiziu, czyś Ty oszalała? Jakie żuki się pytam? https://youtu.be/-ODXiRbf3ns

@Wybrakowany skunks:
Nerwy, przyjeźdza po nią szofer, przewiezie po wsi, kurwa .... że ja się z takim buractwem zadawałem, to boli, oj boli.Oglądam jej występy z serii który polityk jest zły, oraz te serie narzekań i się zastanawiam, kiedy ich posadzą, wcale się nie zdziwię, z nie szemranych, to chyba jeden koleś.Wydawało mi się że w czasie menopauzy podaje się hormony, a nie wódkę, dziwne.

  Hamilton,  26 dni temu

@Darknessss: staraj się staraj. I napisz znów na co stać pustą i wygimnastykowaną vivi z waginą zamiast mózgu. Wszystkim tu zaimponujesz. Hahaha - i walnij swym kretyńskim fochem. Dawno nie było.

  Hamilton,  26 dni temu

@Darknessss: krowy pewnie też są zachwycone, że mają łąkę której nie potrafią zjeść i zasrać. I co z tego ? Kjujową nie zostaną. Dalej będą krówskami czy zjedzą czy nie zjedzą i czy je wygonią o 7 czy o 19 na imprezę zwaną dojeniem..

  Koriolan,  26 dni temu

@Darknessss: :-)))

  Serpico,  26 dni temu

@px2195:
Kto ci przeszkadza pisać o zaburzeniach rozwoju płodu w kontekście "wędrujących dusz", nikt ci nie przeszkadza, pisz sobie ( caca), a jeszcze lepiej jakbyś opowiedział to psychiatrze, na coś przydasz, przydatność ważna rzecz.Cechy są warunkowane w okresie płodowym, różne, nie osobowość. Cacy chłopczyk, a teraz do psychiatry. kic kic, pokicaj, będzie bardziej ciekawie.

  Hamilton,  26 dni temu

@Koriolan: chlapitanie ty trampki na łuś ficune stopy i wal do koloni na rosyjską zimną wódeczkę. Nie pozwól by kjujowa sama rano wymiotowała. Otoczysz ją łuś ficuną opieką.

  Serpico,  26 dni temu

@Darknessss:
Swoją drogą, jako do matki Polki, czy też matki już Niemki, mam do ciebie małe pytanie, wolałabyś żeby badania prenatalne, zrobił ktoś pokroju Hamiltona, czy też bardziej pokroju pentiiumX, ewentualnie pokroju Koriolan z jego urojeniami, albo pokrzywione badania ? Zwróć uwagę, że ty ubliżasz człowiekowi który nie miał problemów rodzinnych, z myśleniem też nie ma, mając za znajo ...  wyświetl więcej

@Darknessss:
Istnieje coś takiego, co nawałem kapitałem anarchizującym.
KAPITAŁ ANARCHIZUJĄCY to duże pieniądze pochodzące ze spadków, wygranych loteryjnych itp.
O ile milarderzy self made mani gwarantują logiczne inwestowanie, to kapitaliści anarchizujący mogą nakazać np. budowanie mostów wzdłuż rzek. I to zostanie wykonane, jeśli będzie opłacone. Nie ma dobrego sposobu kontrolowania bogaczy z przypadku.

@Adam Jezierski: kjujowa musi być podziwiana. A że nie ma za co, to musi gęgać o swoich pieniądzach jak gęś o piórach. Jedynie tym może tu błysnąć. Ludzie, którzy mają duże pieniądze nie opowiadają o tym. Chyba, że są nowobogackimi pustakami.

@Adam Jezierski: Ale po cóż ich kontrolować. Ja uważam, że najbezpieczniejsze inwestycje to nieruchomości, kruszce / złoto, brylanty/ i dzieła sztuki. Ciężko na tym nie pomnażać zasobów. Mając możliwości można się też pobawić w gastronomie - znajomi we Wrocławiu doskonale zarabiają na PASIBUSACH. Pomysł okazał się genialny. Zaczynali od jednego auta, a teraz to już prawdziwa potęga.

@Darknessss:
Czemu ciężko ? Przecież ujebałaś już i galerię i te zajebane stoliczki w chińskie krzaczki, a mówiłem do kuchni hahhaahahhahaha .....
Chciałem dobrze i znów wyszło źle , życie, ty kruszec, dopytaj swoich koleżków oświeconych czy grupy inwalidzkie w typie pierwsza i świadczenia tak zwane rentowe, pobierają na błędy w emanacjach hahahahahah , z góry dzięki.

Czekaj

...  wyświetl więcej

@Darknessss:
Można się też bawić w bycie kretynką, co idzie ci całkiem nieźle, parę miechów jęczenia jak w Polsce jest źle, a teraz się okazuje ponownie że jednak można, za chwilę kac i od nowa jęczenie, idź się gdzieś leczyć, wysyłałaś ludzi na leczenie, a ty już zalatujesz schizofrenią, jak reszta waszej bandy.Nie, nie miechów, już lat.

@Darknessss:
A ja uważam że od ciebie trzeba się trzymać z daleka, gdzieś poleziesz i naklepiesz że kogoś znasz, a okaże się że nic na twój temat nie wie, teraz gnij gdzieś i klep że znasz Adasia i jego znajomą hahahhahah
Na deser zaczniesz rzucać nazwiskami i to już w ogóle dno. Kogo ty znasz oprócz tego twojego ćwierć światka.
Strategia ala grubas, też znał, kogo on nie znał ...  wyświetl więcej

@Adam Jezierski:
Trzymaj się lepiej od tego czegoś z daleka, a już na pewno nic prywatnego nie pisz, bo te jej podjazdy z pytaniami odnośnie samochodów, to wyglądają naprawdę źle.A robisz jak uważasz.Głównie to ona zna ludzi, którzy mają tak nasrane w papierach, że bardziej chyba się nie da, łosi szuka.

  Hamilton,  25 dni temu

@Serpico: nie mów tak, bo u kjujowej bywają vipy z pierwszych stron gazet. Prokuratorzy, sędziowie, politycy, artyści, sportowcy i pół gęsi z Aldi. Z panią Merkel na pewno jest na ty. Podobno pani kanclerz krzyczy w Bundestagu do kamer - Brrravo Vivi, brrravo.

  Serpico,  25 dni temu

@Hamilton:
Oczywiście, Duda osobiście wysłał jej i Zakrawarskiemu podziękowania za wyzywanie go.
cytuję Darkbrain :
"ale Polska moim zdaniem od lat w zaparte udaje, że nic się nie stało i trwa w jakimś marazmie, który nie wpływa korzystnie na przyszłość. Wczoraj miałam okazję podróżować wiele godzin z Polakami na emigracji. Dla nich Duda i Pis jest ok. Czemu? Dla mnie nie wytł ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  25 dni temu

@Serpico: Polska jest podzielona dokładnie na pół. Naród tak mocno podzielony niczego sensownego nie zbuduje. Dlatego wq... mnie oszołomy po oby stronach barykady, które szczują i wojują. Niczego bardziej nam nie potrzeba jak zgody i porozumienia. I tacy jak ja normalnie i z dystansem patrzący na to wszystko dla jednych są komuchami a dla innych pisiorami. Nie ma ekipy, która nie popełnia błędów i ...  wyświetl więcej

  Koriolan,  26 dni temu

" po drodze zbieramy mnóstwo różnych doświadczeń, które zmieniają nasze postrzeganie świata "
Ciekawe pytanie...
Kim jesteśmy pod warstwą wszystkich doświadczeń?
Kim jesteśmy jako czysta jeszcze nie narodzona karta?

  Serpico,  26 dni temu

@Koriolan:
Ty jesteś bezdomnym menelem Mr Karta.Nienarodzona, techniczny i nie nienarodzona, tylko nie wypełniona, twoja karta to wypełniona po brzegi hahahhahahah ....
Jak karta chorób pokrzywionego, covid go nie chce, już nawet choroby mają go dość.

  Henear,  26 dni temu

@Koriolan: Niczym. Rodzimy się za to jako pewien potencjał.
Jedność wszystkiego jest odpowiedzią tylko dla niektórych, są tacy, którzy wybierają oddzielenie.

@Koriolan: Kori ja to widzę inaczej. Reasumując : w życiu najważniejsze jest życie, które nic nie jest warte, bo po prostu jest piękne i super. Taki jeden wielki łoś ficuny dawajplamek z Sandałomierza 60 lat nad tym medytował i wymedytował.

  Hamilton,  26 dni temu

@Henear: nie dokazuj, bo Koriolancio widzi to inaczej, dalej i lepiej, bo Koriolancio nie może pracować, bo nie widzi prawie wcale i dlatego ma zapomogę.

  Henear,  26 dni temu

@Hamilton: To już wiemy, po co drążyć temat.

  Hamilton,  26 dni temu

@Henear: Koriolancio niedowidzi ale prowadzi całe narody. Na razie tylko 3 %. Reszta zaciemnionych stoi nad przepaścią ale Koriolancio chce zrobić z nimi duży krok do przodu. I każdego łośfici już w locie.

  Koriolan,  26 dni temu

@Henear: "Niczym"
Uważam, że odwrotnie... Wszystkim...
.
Wybór (całości - indywidualności) jest wynikiem tego co wchłonął wybierający.
Wszystko.... Jest całkowitym brakiem wyboru :-)))

@pokrzywiony: jak to było Mariol ? Aha - jak się niczego nie umie to się sięga po cudze osiągnięcia i się je przywłaszcza. Linkujesz gęsto i często.

  Koriolan,  26 dni temu

@pokrzywiony: tak...
Choć tajemnicą jest, że nie oczekuję niczego...
Bo mam... Wszystko...
Więc czego mogę chcieć?

@Koriolan: tyś już chyba chlapitanie coś wchłonął nosem, bo zaczynasz tak mądrze i tajemniczo gadać jakbyś był już łoś ficuny.

  Hamilton,  26 dni temu

@Koriolan: Korciu widać, że wyczerpujący maraton szeslong - lodówka za tobą. Głębią przemyśleń nie złam szeslonga, bo będziesz musiał medytować w piekarniku z kurczakiem z Biedronki.

  Henear,  26 dni temu

@Koriolan: Mówisz że wszystko jest całkowitym brakiem wyboru, następnie twierdzisz że masz wszystko.
Pogubiłem się.

  Hamilton,  26 dni temu

@Henear: a kto by 'nadanżał' za łoś ficunym. On jak stado mułów w galopie. Jak czymś chlapnie to koniki polne jadą się ścigać na Tour de France na Syberii.

  Hamilton,  26 dni temu

@Koriolan: epokowe pytanie. Kim jesteśmy jako nienarodzeni ? Będę zgadywał. Łuśficunym łosiem skaczącym tacie po jajkach ?

  Koriolan,  26 dni temu

@Henear: pytanie było czym jesteś pod wszystkim doświadczeniem. Inaczej mówiąc - czym jesteś gdy jeszcze niczego nie doświadczyłeś?
Ty twierdzisz, że niczym... Ja twierdzę, że odwrotnie... Wszystkim.
Ty piszesz, że ludzie wybierają "indywidualność". Ja zaś mówię, że jeśli cokolwiek wybierasz, to robisz to na podstawie doświadczeń. Wynika z tego, że prawdziwi my (ci bez doświadczeń) j ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  26 dni temu

@Koriolan: w wieku 60 lat jesteś w początkowej fazie embrionalnej i ci z tym dobrze i do twarzy. To widać.

  Henear,  26 dni temu

@Koriolan: Każdy wybór jest oddzieleniem, negacją i afirmacją czegoś.
Całkiem możliwe że człowiek jest zaledwie biologiczną maszyną, a hipotetyczna "dusza" znika wraz z zatrzymaniem funkcji życiowych, ruchu mechanizmu.
Jeśli jeszcze coś nie zaistniało to siłą rzeczy nie może mieć wyboru, który pojawia się wraz ze świadomością istnienia.

  Serpico,  26 dni temu

@Koriolan:
Nie lepiej napisać z krzywym i Darknesssem, publikacji, "Zryj sobie banie" ? Podobny wam błędy poprawi.Wy jesteście tak sprawni że Jezus Maria.
Zastanawiam się ile by trwały wasze rozmowy w jakiejś firmie, na temat zatrudnienia was , myślę że z 5 sekund, "wypierdalaj" heh ...., jak to dobrze że jesteście "free lancerami" :)

@Henear: Warto przy tym zwrócić uwagę na samo sformułowanie definicji życia jakie się przyjęło, powszechnie życie jest rozumiane jako pewien okres używalności tej biologicznej maszyny zapominając jednocześnie że myśl jaka utworzyła tą maszynę może spokojnie być wieczna i zmieniać rozwiązania jakie zostały zastosowane w tej maszynie.

Więc gdzie w istocie jest umiejscowione Życie, które daje

...  wyświetl więcej

  Hamilton,  26 dni temu

@Serpico: stuknięta kjujowa nastukana już jak szkop w galarecie siedzi na krawężniku i wrzeszczy - brawo pani Merkel. Hahaha - o 7 przyjedzie szofer i zawiezie do izby wytrzeźwień. Stać ją. W końcu ma oscara. Niech zapier***.

  Hamilton,  26 dni temu

@pokrzywiony: wszyscy o wszystkim zapominają. Na szczęście ócuny Mariol się upomni i nam przypomni. Mariol pamiętaj, że w życiu najważniejsze jest życie, które jest nic nie warte , bo jest piękne. Twój kolega chlapitan Kori spędził 60 lat między szeslongiem a lodówką by do tego dojść a ty tak lekceważysz jego epokowe odkrycie. Wstydź się.

  Henear,  26 dni temu

@pokrzywiony: Uważasz życie za coś oddzielnego od organizmu?

@Henear: Do takich wniosków dochodzę, a organizm jest tylko manifestacją Życia podobnym do spontanicznego uśmiechu czy napisanego wiersza w reakcji na jakieś okoliczności ... :)

  Hamilton,  26 dni temu

@pokrzywiony: Marjóż masz rację. Życie bez mózgu też jest możliwe. Ty jesteś takim spontanicznym uśmiechem od ucha do ucha

  Serpico,  26 dni temu

@Henear:
A co ma uważać, ja ma końcówkę hahaaha ......organizmu w sensie.
Królowa walnęła frazesem :
"Zgadzam się. Życie to fenomen. Każdy dzień nas zmienia poprzez doświadczenia, dlatego warto działać, tworzyć, próbować, uczyć się, poznawać... "
I poszła dać w palnik, dlatego mam, miałem i będę mieć, awersję do wszelkiego rodzaju monarchii, pentiumX, zaraz dostanie wiz ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  26 dni temu

@Serpico: kjujowa daje w palnik. A czym innym może zaimponować kjujowa ? Wygimnastykowanym śpiewem po dwóch flaszkach taniego wina ?

  Serpico,  26 dni temu

@Hamilton:
Życie ponad stan kończy się:
1.Źle
2.Bardzo źle
3.Koriolan jako manifestacja jak się kończy.

Następnie jest ryk i ciężko za to obwinić okres płodowy , choć ... części może się to udać :)

  Serpico,  26 dni temu

@Koriolan:
Twój ukochany przyjaciel, to podobno ojciec pianisty, dwóch pianistów, ich całe życie to bycie muzykami, wszystko w ich życiach kręci się w okół tego, od dziecka ćwiczyli, od perkusji, potem pianino, koncerty, życie jako muzycy, pozbawiając ich tego co zostaje ? Prawdziwe "ja "? Masz jakieś resztki szarych komórek, żeby choć zrozumieć, oprócz tego że jesteś chodzącą toksyną, jaki ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  26 dni temu

@Serpico: Koriolancio wszystko ma i niczego nie potrzebuje, bo jest nieśmiertelny. I medytuje z gęsiami a potem chlapnie ozorem jak narąbane ciele w niedziele.

  Koriolan,  25 dni temu

@Henear: nie do końca o to mi chodziło. Wybór wiadomo jest podziałem jak piszesz ale mi chodzi bardziej o przyczyne/konieczność a nawet pojęcie wyboru. Ono pojawia się wraz z doświadczaniem w tym świecie.
"coś nie zaistniało..."
Moje pytanie można poszerzyć w/g Twoich słów...
Czy może zaistnieć coś, co jeszcze niczego nie doświadczyło a już zaistniało?
Co to by mogło by ...  wyświetl więcej

  Koriolan,  25 dni temu

@pokrzywiony: "Więc gdzie w istocie jest umiejscowione Życie"
A co jeśli Życie jest tylko w jednym punkcie?
W Umyśle Stwórcy?
A to co my widzimy i nazywamy jest jedynie "cieniami na ścianie jaskini? "

  Hamilton,  25 dni temu

@Koriolan: "Czy może zaistnieć coś, co jeszcze niczego nie doświadczyło a już zaistniało?"
O kurde Korciu co za głębia. Jak w mózgu gołębia. To coś już zaistniało ale czy może zaistnieć to coś. Jakie fundamentalne pytanie. W sam raz dla ócunego Mańka.

  Henear,  25 dni temu

@Koriolan: Możesz sobie wyobrazić co zechcesz, jedynym ograniczeniem jest twoja wyobraźnia.
Jest to jakaś forma istnienia.

@Koriolan: https://www.youtube.com/watch?(...)wfdSuOQ
... ile trzeba wina wypić, by tak zatańczyć ? ... ;)

@Henear: https://www.youtube.com/watch?(...)pXWkFHE ... jak Ci się coś takiego podoba ?

  Henear,  25 dni temu

@pokrzywiony: Tańczyłem zorbę z kilka razy podczas pobytu w Grecji, dobre do obżarstwa i pijatyki.

  Hamilton,  25 dni temu

@pokrzywiony: hahaha - a ty co udowodniłeś ?, przecież tego tańca nie wymyśliłeś tylko skopiowałeś i wkleiłeś. Ty kopiujesz tance inni oglądają i wszyscy się zachwycają, tak to się kręci. Co będzie jeśli uwarunkowania powodujące efekt setnej małpy, zostaną zamienione na efekt jednej małpy ?
Walczysz o jakość, a wywalczyłeś sobie tylko pogardę

@Henear: Jakoś o formę trzeba dbać ... ;)

@Henear:
Tak, moje ulubione, płaskie Ziemie, Ziemie jajka, wklęsłe i jak rozpoznać kosmitów wśród ludzi.
@Pokrzywiony
Akurat ty nic nie zrozumiałeś, chodząca demotywacjo, do wszelkiego działania, 15 minut, cały coaching w pigułce, poza tym nie znasz angielskiego, także ciężko ci zrozumieć, tak jak ciężko ci zrozumieć że ma rację.

  Serpico,  25 dni temu

@pokrzywiony:
Co z życiem jeśli jest w umyśle twórcy, a co z urojeniami, co z grubą dupą, oraz co z lekarzami którzy dzięki temu że mieli jakieś doświadczenie, uratowali mu choć jedno oko, co ze skopaną psychologią rozwojową, co z programem MEN-el, dzieci które niczego się nie będą uczyć, ponieważ od dziecka są wszystkim, ale moment, przecież to też jest żaluzja, iluzja znaczy.

Maci

...  wyświetl więcej

@Serpico: Maniek podnosi się do gory, Korciu spada w dół a obaj cofają się do tyłu, bo deliberują czy coś co już istnieje może zaistnieć bez doświadczenia..

  Serpico,  25 dni temu

@pokrzywiony:
No i ? A co ze stwórcą stwórcy ? Może życie jest w umyśle tego pierwszego i co wtedy ? Gówno hahahahaha
Nie wierzę, znów jestem niewierzący, średniowieczni chłopi byli bardziej ogarnięci, przynajmniej nie pieprzyli bez sensu, pieprzyli i wykonywali.

Dałem ci kiedyś temat z gumą do podciągania, to stwierdziłeś że nie chcesz sobie od podciągania na drążku zniszczy

...  wyświetl więcej

  Koriolan,  26 dni temu

"Ten nadal pozostaje niezgłębiony..."
Ten został już dawno odnaleziony jako jedność wszystkiego...

  Hamilton,  26 dni temu

@Koriolan: chlapitanie ty dzwoń zębami do óconego Mańka. On się głęboko pochyli nad głębią głąba i się dowie w mig.

  Serpico,  26 dni temu

Czas na ważne pytanie, kto ze stukających ma pozwolenie od Darknesss na stukanie ? No własnie ahahaaahhahhaahh
cytuję Darknesss :
"Tylko ile warte jest twoje zdanie i te wypisywanki?? W przeciwieństwie do ciebie mierniaku o 19 przyjeźdza po mnie szofer a swietka kończy na zamkniętą imprezę w rynku pieliemienia. Rosyjska wódka się mrozi i raczej nie będziemy rozpaczać, że takie żuki b ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska