Login lub e-mail Hasło   

Cyganka prawdę ci powie?

Cisza to czysta inteligencja, wszechobecna Kosmiczna Świadomoś
Wyświetlenia: 148 Zamieszczono 9 dni temu

Cyganka prawdę ci powie?

 Obraz z zasobów internetu według którego malowałem swoją Cygankę

 

 Patrzyłem na  Cygankę, próbując zapamiętać szczegóły jej dorodnego ciała, jej kocie ruchy i uśmiech, którym mnie obdarzała.

"Chcesz mnie namalować, prawda? - zapytała -  Namaluj mnie taką jaka jestem teraz. Wiesz przecież, że potrafię się zmieniać. Zapomniałeś? Wszystko co nas otacza  to wibracje i my też nimi jesteśmy.  To ludzkie, ograniczone zmysły, odbierają i oceniają świat i ciągle się mylą.  Dla zmysłu wzroku, wolne wibracje to ciała stałe, wyższe to ciecze. Nie widzisz powietrza chociaż ono istnieje. Nie widzisz teraz mnie jaką jestem na prawdę ... chociaż jestem przy tobie blisko. Widzisz tylko to co chcesz widzieć.  To samo jest z innymi zmysłami: dotyku, słuchu, smaku. Nasze zmysły odbierają  ograniczone pasma wibracji a umysł je interpretuje po swojemu. Widzisz, smakujesz, słyszysz, czujesz tylko to co podpowiada ci umysł... A umysł z jego chaotycznymi myślami oddziela od rzeczywistości.. od prawdy.

Posłuchaj o naturze Ciszy bo gdyby nie ona nic by nie istniało. Ale słuchając zwracaj uwagę na przerwy - miedzy dwoma myślami, krótką cichą przestrzeń miedzy słowami, na przerwę miedzy wdechem a wydechem. Kiedy zauważasz te przerwy, bezpostaciowy wymiar czystej świadomości wyłoni się z twojego wnętrza i poczujesz Ciszę.

Cisza to czysta inteligencja, wszechobecna Kosmiczna Świadomość z której każda forma fizyczna, astralna, mentalna bierze początek. Forma, którą myślisz, że jesteś, narodziła się w niej i jest przez nią podtrzymywana. Jest istotą wszystkich galaktyk i ździebeł trawy, wszystkich kwiatów, drzew, ptaków i wszystkich innych form. Cisza jest jedyną rzeczą na tym świecie, która nie posiada formy. A jednak wcale nie jest rzeczą i nie jest z tego świata.

Cisza pomaga w rozwoju duchowym, ale do znalezienia Spokoju, o którym marzysz, nie jest konieczna. Nawet kiedy jest hałas, możesz mieć świadomość Spokoju znajdującego się pod tym hałasem. To jest wewnętrzna przestrzeń czystej świadomości.

Uwierz, że kiedy patrzysz  na ludzi, zwierzęta w Ciszy, to Kosmiczna Świadomość patrzy na swoje Stworzenie. Patrzy przez ciebie. Jesteś jej narzędziem.

Kiedy tracisz kontakt z wewnętrzną Ciszą, tracisz kontakt z sobą. Kiedy tracisz kontakt z sobą zatracasz się w świecie, zatracasz swoje najgłębsze poczucie siebie, tego kim jesteś. Ty i ja i Cisza i cały Wszechświat, są nierozłączne. To jest właśnie "Jam Jest" , które jest głębsze niż imię i forma. Jeśli jesteś świadomy Ciszy natychmiast pojawi się stan wewnętrznego, czujnego Spokoju. Jesteś wtedy obecny. Wyszedłeś poza trwające tysiące lat ludzkie uwarunkowania. Czasami ci się to udaje i widzisz mnie tam gdzie pragnąłeś mnie zobaczyć i taką jaką sobie mnie wyobrażasz.

Za każdym razem, kiedy akceptujesz ten moment takim jaki jest, niezależnie jaką przybierze formę - jesteś w Ciszy i jesteś w stanie pojednania. Spójrz na drzewo, kwiat, roślinę. Niech twoja świadomość na nich spocznie. Są spokojne i zakorzenione w Bycie. Pozwól Naturze by nauczyła cię Spokoju. Kiedy patrzysz na drzewo i odbierasz od niego Ciszę sam stajesz się cichy. Łączysz się ze Spokojem na bardzo głębokim poziomie. Czujesz jedność ze wszystkim.

Odczucie Jedności ze wszystkim co cię otacza jest prawdziwą Miłością. Jestem przy tobie żeby ci to wszystko wytłumaczyć.

A Kosmiczna Świadomość?- zapytałem

Ona się do nas teraz uśmiecha i patrzy na nas bo jesteśmy jej dziećmi i to ona nas stworzyła... i teraz uczy nas  miłości do wszystkiego co istnieje. Kochasz mnie, prawda?

Uśmiechnąłem się ale nie odpowiedziałem... Leżałem na mchu a dookoła mnie rosły i pachniały poziomki.

Ciąg dalszy nastąpi... niebawem

 

Podobne artykuły


11
komentarze: 22 | wyświetlenia: 869
10
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1122
10
komentarze: 11 | wyświetlenia: 713
9
komentarze: 44 | wyświetlenia: 998
9
komentarze: 27 | wyświetlenia: 545
9
komentarze: 18 | wyświetlenia: 675
9
komentarze: 56 | wyświetlenia: 634
9
komentarze: 13 | wyświetlenia: 671
9
komentarze: 3 | wyświetlenia: 615
8
komentarze: 5 | wyświetlenia: 477
8
komentarze: 15 | wyświetlenia: 775
8
komentarze: 4 | wyświetlenia: 765
8
komentarze: 2 | wyświetlenia: 539
8
komentarze: 25 | wyświetlenia: 608
8
komentarze: 18 | wyświetlenia: 839
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  Hamilton,  9 dni temu

Mówią, że nasi przodkowie też na mchu jadali. Ale pewności nie ma. A ta cyganka pojawia się i znika.

@Hamilton: Jak to w życiu z Cygankami... zagada, powróży, i z kasą znika. Uściski i Serdeczności

Nazi również Cyganów mordowali.
Cyganom też odmawiali człowieczeństwa.
Nie tylko LGBT nie są ludźmi według nazistów.

@Adam Jezierski: Adaśko zapomniałeś genialny histeryku , że heteroseksualnych Polaków też mordowali. Tylko w obozach zamordowano ok. miliona Polaków i ok. 50 tys. Romów.

@Hamilton:
Nie zapomniałem.
Mordowali Polaków, Żydów, Niemców, Kaszubów, komunistów, socjaldemokratów,.psychicznie chorych ....
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Od kiedy Duda uznał, że lesbijki, geje, biseksualiści i transseksualiści nie są ludźmi, każdy uczciwy człowiek jest LGBT.

@Adam Jezierski: "Od kiedy Duda uznał, że lesbijki, geje, biseksualiści i transseksualiści nie są ludźmi, każdy uczciwy człowiek jest LGBT."
Masz racje Adamie, wszyscy jesteśmy LGBT, tylko co niektórym się wydaje że jest inaczej.
https://www.youtube.com/watch?(...)wyaSlX4

"
HEBRAJCZYCY:

Leć, myśli, na zł

...  wyświetl więcej

@Adam Jezierski: Adaśko ty się schowaj u zakraVy, bo mają zaczynać od wymordowania geniuszy.

@Hamilton: A ty się wyszoruj porządnie pod jakimś gorącym prysznicem, bo faszystą od ciebie zalatuje.

@pokrzywiony: Link do komentarza ma się jak pięść do nosa. Mariol ty już klekoczesz jak urwany błotnik w rowerku.

@Hamilton: Czyżbym uraził twoją "godność" ?, o jak mi "przykro" ... :))))))))))))

@pokrzywiony: Internet nie przenosi zapachów. To co czujesz może być efektem wycieku resztek zjełczałego mózgu do nosa.. Jedź na kanał wymienić sobie olej w swoim centrum naókowym.

@Hamilton: Twój odór nawet w internecie się roznosi. :)
Odór faszysty jest specyficzny i rozpoznawalny w słowach które rozprzestrzeniasz wokół siebie.

@pokrzywiony: nie to co ty Mariolku. Zawsze wypachniety lizolem, z językiem owiniętym w gazety po bohaterskich zmaganiach przy wylizywaniu misek po kotach, psach i szczurach. Pełna kurtula i elygancja.

@Hamilton: "Zawsze wypachniety lizolem, z językiem owiniętym w gazety po bohaterskich zmaganiach przy wylizywaniu misek po kotach, psach i szczurach."

Lepiej być ubogim bezdomnym, niż faszystą. :)

@Adam Jezierski: Kiedy Polska pozbedzie sie -ptasiej grypy-
i powroci do normaqlnosci to Duda stanie przed sadem za dyskryminowanie
obywateli i wroga dzaialanosc przeciw Polsce.
On nie dziala zgodnie z konstytucja tylko na polecenie chorego Kaczynskiego.
Prawdopodobnie nie jest w stanie realnie oceniac swojej dzialalnosci.

@pokrzywiony: Marjœż ubogi to ty jesteś w zwoje mózgowe. Dobrze, że masz jeden więcej niż kura, bo śladów tyle nie zostawiasz za sobą..

@zakravarski: łał - to ty jusz zdijagnostikales ptasia grypa. Ty siem nie martw ptasie móżdżki som odpornave. To normaqlnosci w przyroda.

@pokrzywiony: pisałeś o tym efekcie setnej małpy po linkowaniu. I paczaj, że to prawda. Jesteś już jak herszt stada orangutanów i dalej się dynamicznie rozwijasz. Niedługo będziesz zbierał niedopałki bez schylania.

@pokrzywiony: Dziekuje ! Ogladalem ! Graja i spiewaja wspaniali mlodzi ludzie.
Dodam, bylem na cmentarzu - Pere Lachaise w Paryzu przy grobie Chopina
nidaleko od jego grobu jest grob Bizet´a
Z polskich osobowosci lezy tam rowniez Maria Walewska (lezy w grobie innej osoby)

@zakravarski: jak bi tak graja i spiewaja na lace jak osly to bylo fajne. Maja co daja to daja co maja.

@zakravarski: i co z tego, że tam byłeś. Szopen gdyby zobaczył te twoją polszczyznę niedorozwiniętego gimnazjalisty to by się w grobie przewrocil. patrijoto z Napierstkova.

  Hamilton,  9 dni temu

@pokrzywiony: Paczaj Mariolku na swoje pouczenia :
"Przecież tego nie wymyśliłeś tylko skopiowałeś i wkleiłeś. Ty kopiujesz a wszyscy się zachwycają, tak to się kręci. Co będzie jeśli uwarunkowania powodujące efekt setnej małpy, zostaną zamienione na efekt jednej małpy ? Walczysz o jakość, a wywalczyłeś pogardę". I jak to z tą pogardą ? Nie czujesz, że jesteś małym i tępym małpiszonem na eioba ? Największym matołem jest ten kto nie przestrzega ustanowionych przez siebie praw.

@pokrzywiony: Dziekuje ! Widzialem Cats oraz Chorus Line w Schubert Theater w New York.
Tam panuje bardzo specyficzna atmosfera podobnie, choc bardzo odmiennie, w Bolszoj w Moskwie
Bylem i w jednym i drugim, jak rowniez w Covent Garden w Londynie.

  Serpico,  9 dni temu

@Adam Jezierski:
Można się dopytać o narodowość nazistów ? Czy też jej nie posiadali ? No własnie, od iluś lat to trwa, naziści, nazizm.Ta propaganda to w drugą stronę może też zadziałać, wiesz o tym ?

  Serpico,  9 dni temu

@pokrzywiony:
cytuję Zakrawarski :
"Dodatkową cechą tych uszkodzonych jest tchórzostwo.
Gdyby jeden z nich podszedł do nieznanego mu człowieka na ulicy, i powiedział
to co tu pisze to jest ryzyko, że dostałby po mordzie, na eioba nie ryzykuje
tego więc "tworzy" przyjemne mu invektywy."
...  wyświetl więcej

  Serpico,  9 dni temu

@pokrzywiony:
W sumie część z twoich "przemówień" przypomina do złudzenia przemowy Hitlera, spazmy, darcie ryja itd , krzyk, zmieniający się we wrzask, też był taki rachityczny, dużo podobieństw.Taki mini dyktator z ciebie, do tego demagog, różnica taka, że nikt nie chce zakrzyknąć Sieg pokrzywiony.

  Hamilton,  9 dni temu

@zakravarski: ty zamiast tyle smędzić języka się ucz. Co to za muzyk co nie zna nut i co to za dziennikarz co nie zna polskich liter.

@Serpico:
Moim zdaniem decydujące znaczenie ma samookreślenie swojej narodowości.
Do Antykwariatu w Gdańsku na Długim Pobrzeżu przychodzą naziści mówiący po niemiecku i naziści mówiący po polsku. W Antykwariacie nie pytam nazistów o narodowość.
Na eioba.pl mamy trzech nazistów: -: Jotko49, Milord36 i Lipski. Wydaje mi się, że uważają się za Polaków. Możesz ich zapytać o narodo ...  wyświetl więcej

  Serpico,  9 dni temu

@Adam Jezierski:
Ernst Röhm
https://pl.wikipedia.org/wiki/(...)C3%B6hm

ył nazistą ? Przychodzą ? W jaki sposób klasyfikujesz kogoś jako nazistę ? Jeszcze jedno pytanie, jaki kraj obecnie,lub kraje są najbardziej nazistowskie ?

@Serpico:
Wikipedia jest pomocna gdy zapomniałem jakąś datę, albo pisownię jakiegoś nazwiska.
Nie zawiera sensownych odpowiedzi na trudne pytania .
Przeczytałem trochę tekstów źródłowych i potrafię sklasyfikować ludzi,
Nie znam wszystkich krajów na świecie.

  Serpico,  9 dni temu

@Adam Jezierski:
Ernst Röhm
Mogę dać tak, dużo to nie zmienia.

@Serpico:
Przeczytaj Mein Kampf a potem posłuchaj polityków.
Ciemniaki nawet nie wiedzą, że cytują Hitlera.
To na początek.
Potem przeczytaj Mit XX wieku.

  Hamilton,  9 dni temu

@Adam Jezierski: aha - jeśli ktoś powie, że LGTB to nie ludzie to jest to karygodne. Ale jak powiesz, że ktoś jest skurwysynem, owrzodzonymi ćwokiem albo bydlakiem to jest to godne pochwały. Twój genialny geniusz zawsze mną rzucał na kolana.

@Hamilton:
Pisałem, że jesteś wrzodem na dupie portalu eioba.pl.

  Hamilton,  9 dni temu

@Adam Jezierski: e tam, od razu wielka dupa Adaś. Nie przesadzaj. Raczej dupek eioba z wrzodem anusa.

  Serpico,  9 dni temu

@Adam Jezierski:
Na razie czytam Zakrawarskiego który wysyła ludzi na badania, takie, owakie, dbając o kraj w którego języku niestety nie potrafi pisać, wygląda gorzej niż Mein Kempf, nie da się jednak ukryć, że ma zapędy dyktatorskie.
Nie cytuje Hitlera, przebija go, wzmiankowany pan od tej książki, był okultystą, bił na korzenie niemieckie, teoretyczne korzenie, co się tez przewija ...  wyświetl więcej

  Serpico,  9 dni temu

@Adam Jezierski:
To co jest konkretnie z tego Mein Kempf , bo się nigdy nie dowiem, konkretnie, oprócz tego że geje są tak strasznie szkalowani, a teraz siedzą w knajpach , a wy się tym przejmujecie hahahaha
Wy serio wierzycie w te dyktatury ? Specjalnie dla was zamkną wszystkie knajpy LGBT, oprócz zamkniętych dla hetero hahaa, następnie polikwidują kluby swingersów, potem co dalej ? ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  9 dni temu

@Serpico: zakraVarski to "chómanista". Zwienkrzy ilosc gazu w komorach dla catolicuf.

  Hamilton,  9 dni temu

@Serpico: hahaha - dla Adasia prostytutka to osoba zaufania społecznego. Może chodzi do spowiedzi co tydzień.

@zakravarski:
Duda stanie przed sądem.
Z całą pewnością.

  Hamilton,  5 dni temu

@Adam Jezierski: łoj tam, łoj tam. Pewności nie ma, że go z zakraVarskim nie zagryziecie zanim dotrze na salę sądową.

@Serpico:
Jakiej narodowości jest nazista Jotko49?

Jezus jest Słowem a nie ciszą.

@px2195: A jednak bywały momenty, że stronił od ludzi i udawał się w miejsca odosobnienia? Czyż w Piśmie nie pisze, że gadulstwo jest przywilejem i atrybutem głupców?

  px2195,  4 dni temu

@Wybrakowany skunks: jasne ale to był tytuł Syna Boga który zawarty jest w Ewangelii Jana.

@Wybrakowany skunk: A jednak jakos cicho od niego ostatnie 2020 lat.
Wszyscy ludzie chodza do miejsca ....odosobnienia przynajmniej raz dziennie, czasami dwa, trzy !!!
Kto pisze ? Widzisz ?

@zakravarski: a ty z tego miejsca wychodza tylko wtedy by cus zdijagnostikovac albo napisavac po polskavemu o swinie, hamy, kundle, gnoje, młoty, psubraty i szmaty na eiob, bo ty miec dynamicna rozwuj jak tapir Papir z Toaletufki kolo Milufki..

@zakravarski: Widzę, już Ci mówiłem, że prawdziwego Zakrawarskiego żaden szaleniec nie jest w stanie podrobić ! Ale zamiast tu pierdzieć o dupie Maryny, posłuchaj Jezierskiego (zgłoś sprawę gdzie trzeba) i naucz gnojka rozumu. Dociera do tej mamuciej łepetyny ?!

@Wybrakowany skunks: jak naprawia hasło już miesiąc to pismo do prokuratury będzie pisał 10 lat. Jego bystra mamucia łepetyna jest od naprawy wszystkich największych problemów świata w minutę i osiem sekund.

@zakravarski: Zak ! Mam nadzieję, że nie gniewasz się za tę mamucią łepetynę? Wyszło to trochę niefortunnie, ale intencje miałem dobre ! Ot, taki mały wypadek przy pracy. Jest dobrze ?

@Wybrakowany skunks: cheba już dobże, bo jego tfurcosc zdobywa serca i ómysly polakuf :.
http://www.eioba.pl/lebrostesab/articles
Nawet zdijencia ma prosto a nie do gury nogyma. A to by znaczyc rze to nie łun, bo łun wklejac ksziwo.

@Wybrakowany skunk: Gniewanie sie to cecha glupich ! Masz mnie za takiego ?
Masz mnie za tak glupiego, czy wrecz Ham-mowanego, jot-kowego, czy nawet sierpa tempego ?
Nie szukaj mmnie tam, bo mnie tam nie ma !! Jestem tu !!
Czytaj swinki trzy !!! To wyjasnia wiele.....

@zakravarski: a kto by ciem mial za gupiego i tempego,
Ty jezdes okaz mamuta bystrego.
By do malych swinkuf doszlusowac,
Musisz jeszcze 100 razy awansowac.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska