Login lub e-mail Hasło   

ains
Wcześniejsze wpisy
ains:   "Nie noo... kierowcy czasami nie mają za grosz wyobraźni. Kiedyś mój instruktor, Paweł Hołda z OES opowiadał mi jakich miał kursantów, to można się było za głowę złapać. całe szczęście, ze jak ktoś dobrze ogarie kurs, ma pokazane co i jak i logicznie wytłumaczone, to mozna nabrać rozumu i później jeździć bezpiecznie. niestety, coraz częściej jest tak, że prawka są produkowane masowo, a trafić na jakiś spoko ośrodek to dopiero wyczyn" do artykułu Cała prawda o polskich kierowcach!.  (15/11/2017)
ains:   "Dokładnie, brak wyobraźni, to jest najgorsze u kierowcy. Pamiętam jak robiłem swój kurs w wieliczce, w ośrodku oes. poszedłem jako totalny laik i polecono mi tam w biurze jazdy z Pawłem Hołdą... Uświadomił mi tyle rzeczy o których normalnie bym nie pomyślał. Jeźdżę od roku i ani jednej stłuczki, nic. :)" do artykułu 10 najczęstszych powodów wypadków drogowych.  (15/11/2017)
ains:   "spoko tekst. ja w przyszłym miesiącu zaczynam w krakowskim oes robić c+e plus muszę zrobić uprawnienia, certyfikat kompetencji ale bardzo szybko się zwraca kasa bo jednak i robota lepsza" do artykułu Transport nienormatywny w Polsce.  (15/11/2017)
ains:   "Warto, zdecydowanie warto. Robiłem rok temu w oes w krakowie uprawnienia i przez ten rok bardzo dużo się zmieniło na plus, z beznadziejnej roboty za najniższą wyciągam teraz kilka razy więcej. warto zainwestować, bo kasa się zwróci" do artykułu Prawo jazdy kategorii C. Warto?.  (15/11/2017)Akcje

Informacje podstawowe
Login: ains
Ranga:
Ost. logowanie: 15/11/2017
Zarejestrowano: 15/11/2017

Statystyki
Punkty: 0
Odwiedziny profilu: 323
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 4
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska