Login lub e-mail Hasło   

Arkadiusz Jarucki

Arkadiusz Jarucki właściciel firmy AREX Technical Consulting zajmującej się doradztwem technicznym w branży nieruchomości komercyjnych.

Jestem założycielem firmy Arex Technical Consulting. Moje życie zawodowe, praktycznie w całości, związane jest z budynkami komercyjnymi, a trwa to już od 1989 roku kiedy pracę podjąłem w hotelu Marriott w Warszawie. Przez te wszystkie lata współpracowałem z właścicielami obiektów i najemcami, a także projektantami, wykonawcami, serwisami technicznymi. Brałem udział w transakcjach sprzedaży oraz kupna budynków, odbiorach od... więcej informacjiWcześniejsze wpisy
Arkadiusz Jarucki:   "Dzięki Marianie za wsparcie, natomiast viverti jest chyba mocno sfrustrowany (czym nie wnikam) i szkoda czasu na polemiki z nim Pozdrawiam" do artykułu Powierzchnia biurowa do wynajęcia – na co zwracać uwagę (cz.1 wentylacja).  (20/01/2010)
Arkadiusz Jarucki:   "Jedni sprzedają swoją wiedzę, a ja staram się ją przekazać za darmo. Dlaczego miałbym to robić anonimowo? Jest to wiedza specjalistyczna i czytelnik ma prawo wiedzieć czy osoba pisząca ma podstawy do wygłaszania opinii na dany temat." do artykułu Powierzchnia biurowa do wynajęcia – na co zwracać uwagę (cz.1 wentylacja).  (18/01/2010)
Arkadiusz Jarucki:   "Kilka dni temu też oglądałem ten program, ale był inny skład. Pan profesor którego nazwiska nie pamiętam opowiedział zabawną dla wszystkich uczestników dyskusji i publiczności anegdotkę. Otóż pan profesor w ramach eksperymentu zajeżdża samochodem drogę innym użytkownikom jezdni, a następnie ich przeprasza i cieszy się z reakcji przepraszanego. Jak dla mnie ten kulturalnie wyrażający się pan jest gorszym przypadkiem niż przeklinający menel i z mędrcami ma raczej niewiele wspólnego." do artykułu Kultura dyskusji? To jest możliwe!.  (12/11/2009)
Arkadiusz Jarucki:   "Pani Kopacz chyba 10 razy powtarzała, że firmy farmaceutyczne zachowują się nietypowo chcąc przerzucić odpowiedzialność za ewentualne powikłania po szczepionce na rząd, a Balicki ani razu się do tego nie odniósł. Powtarzał tylko z obłędem w oczach, że jak nie będzie szczepionek to to zaraza nas wybije. Ciekaw jestem jak za pół roku będą wyglądały dyskusje na ten temat." do artykułu PANDEMIA Strachu - Doktryna Szoku.  (10/11/2009)
Arkadiusz Jarucki:   "Najlepsze jest to jak Piecha który był podejrzany w sprawie lobbowania na rzecz jakiejś firmy farmaceutycznej, teraz wypowiada się jako PiS-owski autorytet od szczepionek. Brawa dla Pani minister Kopacz, a Pani Monika nie powinna się tak nakręcać bo wygląda jakby nie słuchała, albo nie rozumiała rozmówcy." do artykułu PANDEMIA Strachu - Doktryna Szoku.  (05/11/2009)
Arkadiusz Jarucki:   "Faktycznie może trzeba było napisać, że przed podpisaniem umowy najmu należy dokładnie sprawdzić co faktycznie oferuje właściciel nieruchomości. Warto w tym celu skorzystać z usług eksperta w tej dziedzinie. Pozdrawiam, Arkadiusz Jarucki" do artykułu Czy nieruchomości komercyjne zapewniają komfort pracy?.  (11/08/2009)
Arkadiusz Jarucki:   Nowy artykuł Nowe biuro - przyjaciel czy wróg  (07/08/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: ajarucki
Ranga:
Ost. logowanie: 16/12/2015
Zarejestrowano: 07/08/2009

Statystyki
Punkty: 5.510
Wyświetlenia artykułów: 5.318
Odwiedziny profilu: 2.468
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 6
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska