Login lub e-mail Hasło   

alama
Wcześniejsze wpisy
alama:   Głos na artykuł Wiara kontra wiedza, sekciarstwo najnowszych czasów  (19/06/2017)
alama:   Głos na artykuł Promocja patologii  (19/06/2017)
alama:   "Andrzej Lechowski, mysle, ze czas definiuje pan tak jak nauka, tylko wyciaga pan z tego bledne wnioski.. Czas to pojecie wzgledne, i to my, tworzymy dla niego definicje umozliwiajace przetworzenie go na formalizm matematyczny (wzory matematyczne). Tak jak nie istnieje obiektywna predkosc, gdyz zalezy ona od ukladu odniesienia, (ziemia, slonce, mijany pojazd), tak samo nie istnieje obiektywny uplyw ..." do artykułu Dlaczego czas nie może dylatować.  (18/06/2017)
alama:   "Jeszcze dodam, ze i Jezus byl w pewnym stopniu 'genderysta'.. gdyz odrywal ludzi w tym KOBIETY, od ich dotychczasowych rol spolecznych (opieki nad rodzina, wychowywania dzieci itp.. dlatego tez pierwszych chrzescijan uwazano za sekte.. :) Prof J. D Crossan zas w swej pracy naukowej : 'Historyczny Jezus' dowodzi, iz Jezus byl przeciw patriarchalnemu systemowi panujacemu w rodzinach (rozdzial: 'Przeciw patriarchalnej rodzinie'. Pozdrawiam serdecznie :) " do artykułu Furia zwolenników gender.  (29/09/2015)
alama:   "Drogi ksieze, gender to przede wszystkim plec psychologiczna czyli TOZSAMOSC PLCIOWA. Nikt powazny nie mow,i iz nie istnieja roznice biologiczne plci. Oddajmy moze jednak glos autorytetom: prof. Jerzy Ventulani: 'A czy płeć psychologiczna, czyli GENDER, jest fanaberią? NIESMACZNA fanaberią JEST dla mnie DYSKUSJA wokół gender, dorabianie do tego jakiejś ..." do artykułu Furia zwolenników gender.  (29/09/2015)
alama:   Odrzuca artykuł Furia zwolenników gender  (29/09/2015)
alama:   "Plec psychologiczna jak i kulturowo spoleczna to nie FANABERIA, ani wymysl. Zacytuje autorytet w postaci prof. Ventualni,ego: 'A czy płeć psychologiczna, czyli GENDER, jest fanaberią? NIESMACZNA fanaberią JEST dla mnie DYSKUSJA wokół gender, dorabianie do tego jakiejś niepotrzebnej ideologii i spory wokół tego tematu. Natomiast PLEC PSYCHOLOGICZNA ISTNIEJE naprawdę i nie zawsze musi ..." do artykułu Genderowa indoktrynacja zniknie ze szkół.  (29/09/2015)
alama:   "Plec psychologiczna jak i kulturowo spoleczna to nie FANABERIA, ani wymysl. Zacytuje autorytet w postaci prof. Ventualni,ego: 'A czy płeć psychologiczna, czyli GENDER, jest fanaberią? NIESMACZNA fanaberią JEST dla mnie DYSKUSJA wokół gender, dorabianie do tego jakiejś niepotrzebnej ideologii i spory wokół tego tematu. Natomiast PLEC PSYCHOLOGICZNA ISTNIEJE naprawdę i nie zawsze musi ..." do artykułu Gender ściągnie na nas karę Boską.  (29/09/2015)
alama:   "Plec psychologiczna jak i kulturowo spoleczna to nie FANABERIA, ani wymysl. Zacytuje autorytet w postaci prof. Ventualni,ego: 'A czy płeć psychologiczna, czyli GENDER, jest fanaberią? NIESMACZNA fanaberią JEST dla mnie DYSKUSJA wokół gender, dorabianie do tego jakiejś niepotrzebnej ideologii i spory wokół tego tematu. Natomiast PLEC PSYCHOLOGICZNA ISTNIEJE naprawdę i nie zawsze musi ..." do artykułu Dlaczego nie podoba mi się Gender?.  (29/09/2015)
alama:   "Plec psychologiczna jak i kulturowo spoleczna to nie FANABERIA, ani wymysl. Zacytuje autorytet w postaci prof. Ventualni,ego: 'A czy płeć psychologiczna, czyli GENDER, jest fanaberią? NIESMACZNA fanaberią JEST dla mnie DYSKUSJA wokół gender, dorabianie do tego jakiejś niepotrzebnej ideologii i spory wokół tego tematu. Natomiast PLEC PSYCHOLOGICZNA ISTNIEJE naprawdę i nie zawsze musi ..." do artykułu Z cyklu PeKaeS - Gender w sosie własnym.  (29/09/2015)
alama:   "Plec psychologiczna jak i kulturowo spoleczna to nie FANABERIA, ani wymysl. Zacytuje autorytet w postaci prof. Ventualni,ego: 'A czy płeć psychologiczna, czyli GENDER, jest fanaberią? NIESMACZNA fanaberią JEST dla mnie DYSKUSJA wokół gender, dorabianie do tego jakiejś niepotrzebnej ideologii i spory wokół tego tematu. Natomiast PLEC PSYCHOLOGICZNA ISTNIEJE naprawdę i ..." do artykułu Gender.  (29/09/2015)
alama:   Odrzuca artykuł Gender  (29/09/2015)
alama:   "@Krzysztof Mrozowski: @oculus: Oczywiscie, ze tak :) Zacytuje prof. Ventualni,ego: 'A czy płeć psychologiczna, czyli GENDER, jest fanaberią? NIESMACZNA fanaberią JEST dla mnie DYSKUSJA wokół gender, dorabianie do tego jakiejś niepotrzebnej ideologii i spory wokół tego tematu. Natomiast PLEC PSYCHOLOGICZNA ISTNIEJE naprawdę i nie zawsze ..." do artykułu Jaja z gender...  (29/09/2015)
alama:   "Trzymam za Was kciuki Magdaleno, wszystkiego dobrego, przede wszystkim zdrowia i sily.. :) Pozdrawiam serdecznie.." do artykułu Nigdy sie synku nie poddamy....  (28/09/2015)
alama:   "@jurek1949 : Jako 'samiec' nie stanowisz zbyt wielkiej wartosci z punktu widzenia ewolucji bilogicznej: Cytowany przeze mnie uprzednio prof. Ventulani: 'Poza tym kobiety są ważniejsze z punktu widzenia przetrwania gatunku. Jeśli zginie 80 procent mężczyzn z grupy, to pozostałe 20 procent będzie w stanie zapłodnić wszystkie samice, tym bardziej, że mężczyźni do ..." do artykułu Film, który zniszczył gender studies w Norwegii (wideo).  (28/09/2015)
alama:   "@Janusz Nitkiewicz: Kochani, plec kulturowa, a plec biologiczna to dwie rozne rzeczy. Plec kulturow-spoleczna jak najbardziej istnieje, tu polecam chocby niektore badnia/ testy. Dla znajacych angielski 13 minuta filmu : https://www.youtube.com/watch?v=9sdtjBDLGvA&list=TLMZAXwy_5GlU Poza tym plec biologiczna kobiety i mezczyzny oczywiscie rozni ..." do artykułu Film, który zniszczył gender studies w Norwegii (wideo).  (28/09/2015)
alama:   "Kochani, plec kulturowa, a plec biologiczna to dwie rozne rzeczy. Plec kulturow-spoleczna jak najbardziej istnieje, tu polecam chocby niektore badnia/ testy. Dla znajacych angielski 13 minuta filmu : https://www.youtube.com/watch?v=9sdtjBDLGvA&list=TLMZAXwy_5GlU Poza tym plec biologiczna kobiety i mezczyzny oczywiscie rozni sie pod wieloma wzgledami, ale z PRZ ..." do artykułu Film, który zniszczył gender studies w Norwegii (wideo).  (28/09/2015)Akcje

Informacje podstawowe
Login: alama
Ranga:
Ost. logowanie: 21/06/2017
Zarejestrowano: 28/09/2015

Statystyki
Punkty: 2
Odwiedziny profilu: 716
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 2
Komentarze: 13
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska