Login lub e-mail Hasło   

Edward Smarzyński
Wcześniejsze wpisy
Edward Smarzyński:   "mr x. Publikując ten artykuł, chciałem tylko przedstawić, jak to wygląda z drugiej strony. Nie szukałem współczucia czy litości. Również pewne wątki z mojego życia opisałem dość powierzchownie, starając się nie wciągnąć potencjalnego czytelnika w swoje prywatne życie. Dlatego ten artykuł proszę traktować jako jeden z przykładów bezdomności wśród naszych rodaków, a nie rodzaj pokuty czy odkupienia. ..." do artykułu Bezdomność, a rzeczywistość.  (10/01/2010)
Edward Smarzyński:   "mr x, Polemika z panem t na ten temat uwłacza godności człowieka i to pod każdym względem, jak się nosi d... wyżej głowy to to jest już takie automatyczne, od urodzenia. Oby jeszcze nie brakło.......kiedyś" do artykułu Bezdomność, a rzeczywistość.  (09/01/2010)
Edward Smarzyński:   "Do szanownych czytelników, sceptycznie nastawionych do mojego artykułu. Jako osoba, która to przeżyła, chciałem w jak najlepszy sposób zobrazować, jak to wygląda z tej drugiej strony. Względem komentarzy typu-' zamiast wykręcać się pieniędzmi, należy zrobić z ulotkę z wykazem jadłodajni, noclegowni itp'. No niestety tam nie dają papierosów, skarpet, bielizny czy też posiłków, które każdy z nas zja ..." do artykułu Bezdomność, a rzeczywistość.  (08/01/2010)
Edward Smarzyński:   Głos na artykuł Ludzie bezdomni  (05/01/2010)
Edward Smarzyński:   "Ivi, czytałaś mój artykuł, zgadzam się w pełni, urzędnicy powinni odpowiadać za swe czyny. A tak w ogóle, podobno jesteśmy państwem demokratycznym, mamy konstytucję, która gwarantuje nam podstawowe prawa? Odnoszę wrażenie, jeśli to jest moja Ojczyzna to ja jestem obcokrajowcem." do artykułu Ludzie bezdomni.  (05/01/2010)
Edward Smarzyński:   "ananke50 Po Pana słowach można jedynie wywnioskować, że Polska dzieli się na równych i tych równiejszych, że wg pana należałoby bezdomnych odizolować od społeczeństwa, pozamykać w koloniach całkowicie odciętych od świata tak, aby dla osób myślących takimi kategoriami świat stał się czysty i piękny. .Bez obrazy, ale to już trąca lekko kryptorasizmem. Proponuję użyć wyobraźni, pomyśleć, jak pan odna ..." do artykułu Bezdomność, a rzeczywistość.  (04/01/2010)
Edward Smarzyński:   "ananke50, jak można oceniać czyjś los nie wiedząc o nim nic? To tak, jak opowiadać komuś film, którego się nie widziało, a znało tylko z reklam. Napisałem artykuł, aby uświadomić wszystkim, jak to wygląda z tej drugiej strony. Szanowny użytkowniku, byś się zdziwił, będąc na którymś z dworców PKP w naszym kraju, kto jest bezdomny, a kto nie? W oczach ludzi bezdomny to lump, brudny, śmierdzący i odrażający wyrzutek społeczeństwa. Bzdura ! Zdziwiłbyś się. Niebawem o tym też napiszę." do artykułu Bezdomność, a rzeczywistość.  (04/01/2010)
Edward Smarzyński:   Popularny artykuł: Bezdomność, a rzeczywistość  (04/01/2010)
Edward Smarzyński:   Nowy artykuł Bezdomność, a rzeczywistość  (03/01/2010)
Edward Smarzyński:   "Temat przerobiłem na własnej skórze, posiadam ogromną wiedzę na ten temat, jeśli chcesz, zadaj pytanie, z chęcią odpowiem bo mało wiecie na ten temat." do artykułu Bezdomny też człowiek.  (03/01/2010)Akcje

Informacje podstawowe
Login: ases
Ranga:
Ost. logowanie: 19/01/2010
Zarejestrowano: 03/01/2010

Statystyki
Punkty: 5.929
Wyświetlenia artykułów: 3.942
Odwiedziny profilu: 1.897
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 1
Komentarze: 7
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska