Login lub e-mail Hasło   

B777
Wczoraj
Wcześniejsze wpisy
B777:   "Witam wszystkich! Zachęcam do własnych poszukiwań i wniosków. Ja nie piszę prawd absolutnych bo te zna tylko Stwórca. Piszę coś - i nie zmuszam nikogo do czytania. Piszę bo mam ochotę. Dziękuje za konstruktywną krytykę. Jeśli chociaż jedną osobę zainspiruje do ciekawych przemyśleń - moje zadanie jest spełnione. Pozdrawiam i życzę miłego dnia! " do artykułu Iluzja, którą sami stwarzamy - o wyższości ducha nad materią.  (12/05/2018)
B777:   Głos na artykuł Program  (27/09/2017)
B777:   "@duchowopopsuty: Oczywiście, że mam. Są ogólnie dostępne, również w internecie. Może Pan z łatwością wyszukać: DNA Genealogy and Linguistics. Ancient Europe Anatole A. Klyosov 1 , Giancarlo T. Tomezzoli 2 1 The Academy of DNA Genealogy, Newton, USA 2 European Patent Office, Munich, Germany proszę wpisać w Google, może Pan skop ..." do artykułu Sloboda - prawidłowa definicja Słowianina.  (26/09/2017)
B777:   "@duchowopopsuty: Dziękuje, że przyznał się Pan do błędu. Aha, a jeśli Chrystus miał na imię Staszek - to dla Pana - Pan Staszek :) A teraz niech Pan wysypie sobie grochu w kącie i za karę - godzinkę na nim poklęczy. Może Pan mamrotać mantrę 'Pan Staszek, Pan Staszek, Pan Staszek'. A ja będe bardziej radosny dzięki temu. W zasadzie już jestem - dzięki Panu!!! Proszę o więcej pod innymi artykułami. To już Pan się popisał :) Pozdrawiam i życzę miłości :)" do artykułu Przebudzenie Śpiących ( Tęczowych ) Rycerzy.  (25/09/2017)
B777:   "Jestem radosny bo dwóch niezbyt rozgarniętych złapało się na moją przynęte :) a teraz wiją się jak robaczki na haczyku :) Pozdrawiam !" do artykułu Sloboda - prawidłowa definicja Słowianina.  (25/09/2017)
B777:   "Panu Dylowi gratuluję umiejętnego skopiowania terminu grafomania - robi Pan to o czym napisałem w artykule - z racji braku jakichkolwiek umiejętności - kopiuje Pan gotowe wzorce a zastane koncepcje krytykuje Pan w sposób, którego nawet nie skomentuje bo musiałbym się zniżyć do Pana poziomu czego nie zrobię. Także życzę dużo miłości i czekam na więcej komentarzy od Pana - utwierdzą czytelników, że ..." do artykułu Przebudzenie Śpiących ( Tęczowych ) Rycerzy.  (25/09/2017)
B777:   "Proszę zauważyć, że nie używam sformułowania 'Jezus' o którym Pan wspomina. Proszę poprawić mnie jeśli się mylę. Czyżby Pan nie przeczytał ? " do artykułu Przebudzenie Śpiących ( Tęczowych ) Rycerzy.  (25/09/2017)
B777:   "Panie Dylu, jeszcze Pan czyta ? Wyobrażam sobie Pana jak Pan sylabizuje głośno wypowiadając poszczególne sylaby :) CZEKAM NA MOTYWUJĄCY KOMENTARZ :) " do artykułu Lel i Polel / Kryszna i Balarama, husaria a Scytowie -nasze słowiańskie korzenie.  (25/09/2017)
B777:   "czekam na inspirująco - motywujący komentarz Pana Dyla Sowizdrzala. Wolno czyta więc to trochę potrwa ale napewno mnie nie zawiedzie ? Prawda Panie Dylu ? Może Pan napisać z innego konta :) będe wiedział, że to od Pana :) Pozdrawiam i życzę dużo miłosći :)" do artykułu Słowiański Sanskryt?.  (25/09/2017)
B777:   "Poznaję ich po kolorowych rajstopach :) Pozdrawiam i życzę dużo miłości :)" do artykułu Sloboda - prawidłowa definicja Słowianina.  (25/09/2017)
B777:   " czekam na inspirująco - motywujący komentarz Pana Dyla Sowizdrzala. Wolno czyta więc to trochę potrwa ale napewno mnie nie zawiedzie ? Prawda Panie Dylu ? " do artykułu Słowiańskie Pismo - czym są Runy ?.  (25/09/2017)
B777:   "Panu Dylowi chciałem zwrócić uwagę, że nic nie napisał pod artykułem 'Słowiańskie Pismo - czym są Runy ?'. BARDZO PROSZĘ CZYMPRĘDZEJ NAPRAWIĆ TO NIEDOPATRZENIE. Z Pana stażem taki błąd ? Rozczarował mnie Pan. " do artykułu Nadszedł czas by odrzucić konwenanse.  (25/09/2017)
B777:   "zauważyłem, że niektóre z moich pozostałych artykułów pozostają bez Państwa reakcjii. Bardzo proszę czym prędzej naprawić ten błąd bo ktoś państwu po premii poleci :) Poza tym potrzebuje dodatkowej zachęty i motywacji aby pisać dalej a nic tak zachęcająco nie działa jak konstruktywna krytyka. Czekam z niecierpliwością. Byłbym wdzięczny gdyby Panowie zdłołali mnie czymś zaskoczyć, może czymś nowym ..." do artykułu Sloboda - prawidłowa definicja Słowianina.  (25/09/2017)
B777:   "ciesze się, że dzięki mnie ma Pan zajęcie :) Wierzę, że Pana życie ma teraz jakiś sens :) Dzięki Panu - osiągnąłem swój cel :) Proszę o więcej komantarzy od Pana :) Są niezmiernie inspirujące i porywająco się je czyta :) Czekam z niecierpliwością :)" do artykułu Nadszedł czas by odrzucić konwenanse.  (25/09/2017)
B777:   "dziękuje Panu za pana posty, są niezwykle motywujące i utwierdzają mnie, że to co robię jest słuszne :) Jeszcze raz bardzo Panu dziękuje. Życzę wszystkiego dobrego a w szczególności - dużo miłości :)" do artykułu Dehumanizacja małego człowieka - szkoła? Czy tresura.  (25/09/2017)
B777:   "dziękuje, że się Panowie odezwali bo już się martwiłem, że coś nie tak jest :) Ale teraz już wiem, że wszystko jest tak jak ma być :) Jeszcze raz dziękuje, dzięki wam wiem, że to co robię jest słuszne :) Nie przestawajcie !!! Bądźcie wytrwali !!! To również dzięki wam chce mi się dalej pisać i robić to co robię :) Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo miłości :)" do artykułu Sloboda - prawidłowa definicja Słowianina.  (25/09/2017)Akcje

Informacje podstawowe
Login: bartolomeo777
Ranga:
Ost. logowanie: 18 godz. temu
Zarejestrowano: 26/02/2017

Statystyki
Punkty: 9.716
Wyświetlenia artykułów: 9.408
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 999
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 5
Komentarze: 27
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska