Login lub e-mail Hasło   

Bartłomiej Góralski
Wcześniejsze wpisy
Bartłomiej Góralski:   Głos na artykuł Program  (27/09/2017)
Bartłomiej Góralski:   "Zauważyłem, że Pan Dyl komentuje tylko krótkie artykuły - czyżby nie był w stanie przeczytać dłuższego bez zapominania na końcu o czym był początek ? " do artykułu Boże Ciało 2016.  (26/02/2017)
Bartłomiej Góralski:   "Pan Dyl znowu propaguje leki, które zażywa nie rozumiejąc, że co jemu służy - niekoniecznie może służyć innym. Głupim, żyję się łatwiej a po lekach to już wogóle superfajnie łączy się losowe słowa i napawa się potem popełnionym bełkotem w domowym zaciszu przed zaplutym monitorem :) Tchórzostwo - komentowanie wszystkiego negatywnie, bez jakiejkolwiek konstruktywnej krytyki- z ..." do artykułu Tajemnice polskiej gospodarki.  (26/02/2017)
Bartłomiej Góralski:   "Uparty trolling świadczy o tym, że Pan Bogdan ma racje - tak zatwardziałe wypisywanie bzdur w komentarzach musi mieć coś na celu - nie tylko zaspokojenie grafomańskich zapędów Pana D(eb)yla Tępastrzała." do artykułu Trochę oczywistych prawd potrzebnych Polakowi..  (26/02/2017)
Bartłomiej Góralski:   "@Dyl Sowizdrzał: łąd na błędzie, ignorancja, arogancja i jak zwykle bełkot świadczący o niezrozumieniu komentowanego artykułu. Troll Sowizdrzał nieudacznik atakuje, zrozumieć nie próbuje, polecenia wykonuje i bełkocze, bełkocze na potęgę a ślina i jad nienawiści kapie mu po brodzie :)" do artykułu Nowa czy stara wizja świata?.  (26/02/2017)
Bartłomiej Góralski:   "Polecam zapoznać się Panom z wiedzą, którą Słowianie mieli o włosach - może rzucić trochę światła na 'nieco' barbarzyński rytuał Indian. Czy wiecie Panowie dlaczego dziewczynki rozwijają się szybciej od chłopców ? Podpowiedź: ma to coś wspólnego z włosami :) Indianie Indianami ale Słowianie - ci to mieli Wiedzę ( Wedę ). Dlatego chodzili tacy zarośnię ..." do artykułu Nowa etyka.  (26/02/2017)
Bartłomiej Góralski:   "Mądrość to odrzucenie wiedzy i samodzielna analiza przy użyciu dostępnych nam zmysłów. Wiedzę każdy ma inną - mądrość jest ta sama dla wszystkich." do artykułu Wola.  (26/02/2017)
Bartłomiej Góralski:   "@Kitek: 'My, jako ludzkość celowo jesteśmy wychowywani w poddaństwie, aby „przemożna siła” mogła robić z nami, co chce.' Skoro 'przemożona siła' to dla Pana czynnik ludzki to najwyraźniej jest Pan wychowany w poddaństwie i 'przemożona siła' robi z Panem i Pana światopoglądem co chcę. Dla Pana 'przemożona siła' to religia, rząd ? Jeśli Pan nie będzie b ..." do artykułu Co mnie napędza?.  (26/02/2017)
Bartłomiej Góralski:   "Panom nie szkoda czasu ? " do artykułu Big Bang.  (26/02/2017)
Bartłomiej Góralski:   "@Dyl Sowizdrzał: @Dyl Sowizdrzał: Jeżeli chciał Pan się odnieść do cytatu autora to powinien Pań to zrobić tak: 'walka o swoje prawa pomiędzy płciami przybiera w rodzinie drastyczne formy zabójstw mężów i ojców lub zabójstw kobiet i poczętych lub nowo narodzonych dzieci. ' Na starcie dał Pan popis 'elokwencji'. Potem zaczyna Pan zdania ..." do artykułu Na Boże Narodzenie 2016.  (26/02/2017)Akcje

Informacje podstawowe
Login: bartolomeo777
Ranga:
Ost. logowanie: 29 dni temu
Zarejestrowano: 26/02/2017

Statystyki
Punkty: 14.969
Obserwujący użytkownicy: 2
Odwiedziny profilu: 1.443
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 5
Komentarze: 10
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska