Login lub e-mail Hasło   

Witold Jabłoński
Wcześniejsze wpisy
Witold Jabłoński:   Głos na artykuł Katolicyzm a paranoja  (26/06/2018)
Witold Jabłoński:   Głos na artykuł Kasa, Kasa i jeszcze raz Kościół!  (26/06/2015)
Witold Jabłoński:   "@Łukasz Dunat: Na wstępie pisze Pan, ze nie widzi żadnej gloryfikacji, To w takim razie proszę powiedzieć czytelnikom po co wprowadza Pan w sposób zwaloryzowany linki do firmy sprzedającej kolektory oparte na rurze jednoliściennej? W tekście zawarł Pan dwa takie linki, w jakim celu? Od razu widać, że niechudzi tu o to aby poszerzyć wiadomości czytelników { bo tego się nie zrobi w tak krótkim oprac ..." do artykułu Kolektor słoneczny budowa - absorber oraz izolacja.  (25/06/2015)
Witold Jabłoński:   "W swoim opracowaniu wyraźnie gloryfikuje Pan rury próżniowe z listkiem absorbera wewnątrz. Jednak z badań wynika, że nie jest to dobre rozwiązanie na kolektor próżniowy A to z tej przyczyny, że absorber jest płaski i uzysk energetyczny jest proporcjonalny do kąta padania. W rurach próżniowych dwuściennych z uwagi na to, że absorber jest walcem nie zależnie od kąta padania ( w jednej płaszczyźnie ) ..." do artykułu Kolektor słoneczny budowa - absorber oraz izolacja.  (24/06/2015)
Witold Jabłoński:   "Witam wszystkich dyskutujących. Pozwólcie, że i ja zabiorę głos. Wydaje mi się a nawet jestem pewny, że Pan Wojciech ma rację. Co do treści artykułu jak i do treści komentarzy. Fakt, że aby coś podpisać, szczególnie krytykę własnym imieniem trzeba mieć dużo odwagi. Sam wiem co to znaczy bo też podpisuję się z imienia i nazwiska i jeżeli coś publikuję a publikuję jest poparte wiedzą i odpowi ..." do artykułu Polak - tchórz, który wie lepiej… ale tylko w domu.  (30/12/2010)Akcje

Informacje podstawowe
Login: bachus
Ranga:
Ost. logowanie: 16/08/2018
Zarejestrowano: 26/12/2010

Statystyki
Punkty: 2.224
Wyświetlenia artykułów: 2.197
Odwiedziny profilu: 1.541
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 4
Komentarze: 3
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska