Login lub e-mail Hasło   

badacznetu
Wcześniejsze wpisy
badacznetu:   "Pytanie tylko GDZIE kupić mięso na taką kiełbasę. Bo to co jest w sklepach jest już nastrzykiwane wodą z polifosforanami..." do artykułu Swojska kiełbasa.  (13/02/2009)
badacznetu:   "Ad.1 Gdzieniegdzie przewijają się informacje, że w przeddzień zamachu zmieniono ochronę i usunięto psy. Po co to robić skoro wszystko jest przygotowane wcześniej ? Ad.2 Termit jest bardzo ciężko zapalić, poza tym odpalenie ładunków w przypadkowej kolejności mogłoby spowodować przewrócenie się wież na bok. Tak na marginesie do wyburzeń budynków nie używa się termitu - używa się liniowych ład ..." do artykułu Kto zburzył WTC? - antologia.  (24/01/2009)
badacznetu:   "A teraz zastanówmy się jaki byłby scenariusz zburzenia WTC, przy założeniu że wszystkie w/w informacje są prawdziwe. 1. W nocy przed planowanym zamachem, grupa specjalna wchodzi do WTC targając ze sobą pokaźną ilość ładunków termitowych, rozbiera obudowy szkieletu, usuwa izolację termiczną i zakłada ładunki z termitu na pionowe dźwigary szkieletu i instaluje zapalniki radiowe. Przy dobrej w ..." do artykułu Kto zburzył WTC? - antologia.  (13/01/2009)
badacznetu:   "Wpływ na cykle koniunkturalne ma nie tylko zabawa pieniądzem, jak to opisuje autor, ale także zabawa prawem prawem, a już w szczególności zabawa prawem i pieniądzem jednocześnie. Zacznijmy od pierwszego. W systemie dalekim od wolnorynkowego, jaki obecnie obowiązuje w Polsce i UE, mamy wysokie podatki i niezwykle skomplikowane prawo podatkowe. Pomijając samą genezę 'psucia' prawa, sko ..." do artykułu Kryzys 1929-33, czyli największy przekręt w historii świata.  (11/01/2009)
badacznetu:   "@sabrina: Q: Socjalizm zakłada bezwzględnie własność prywatną. A: Wypowiedź dotyczyła komunizmu. Socjalizm to nieco urealniona wersja komunizmu, w której pozwala się ludziom na więcej swobody w dysponowaniu wypracowanymi przez siebie środkami. Można ogólnie przyjąć że w komuniźmie 100% wypracowanych środków jest właśnoscią państwa, w idealnym kapitaliźmie 100% środków należy do tego ..." do artykułu Komunizm zabija też dziś. Codziennie!.  (22/12/2008)
badacznetu:   "Za zbrodnie niemieckie w czasie WW2 jest odpowiedzialny Hitler. Ale jak to bywa, Adolf miał wspólników. Taka np. Japonia czy Włochy też mają na sumieniu kilka rzeczy. A Chamberlain, który pozwalał Hitlerowi anektować Czechosłowację? A taki Stalin, który na mocy traktatu Ribbentrop-Mołotow obiecał Hitlerowi pół Polski ? Tak się składa że po 17.09.1939 część mojej rodziny znalała się pod zbawczą opi ..." do artykułu Komunizm zabija też dziś. Codziennie!.  (15/12/2008)
badacznetu:   "Komunizm zakłada całkowity brak własności prywatnej, wspólnotę środków produkcji i podział wypracowanych dóbr w zależności od potrzeb członków wpólnoty. Taki system może funkcjonować w niewielkich grupach społecznych istniejących na zasadach dobrowolności i pełnego zaangażowania członków. Niestety system nie może funkcjonować gdy nie ma 100% akceptacji. Wystarczy jedna osoba, leniwa, chciwa, żądna ..." do artykułu Komunizm zabija też dziś. Codziennie!.  (14/12/2008)
badacznetu:   "Q: Kościół dowcipnie naucza ze równość ma wynikać z miłości to czemu nie kocha kościół swoich owieczek tylko je skubie? A: Czysta demagogia ludzi którzy z Kościołem nic nie mają wspólnego. Jakoś nie spotkałem do tej pory nikogo należącego do Kościoła, kto by uważał że Kościół go 'skubie'. Q: Czemu Watykan jest najbogatszym państwem świata, gdy w Afryce jego wierni głodują i umieraj ..." do artykułu Komunizm zabija też dziś. Codziennie!.  (14/12/2008)
badacznetu:   "Podstawowym błędem komunizmu i ideologii lewicowej w ogóle jest założenie że równość da się narzucić metodami administracyjnymi. I to też jest podstawowa sprzeczność ideologii lewicowej z nauką Kościoła. Kościół naucza że równość ma wynikać z miłości i szacunku dla drugiego człowieka, ma wynikać z wewnętrznej potrzeby człowieka do czynienia dobra. Komuniści szukają drogi na skróty: nie chcą edukow ..." do artykułu Komunizm zabija też dziś. Codziennie!.  (14/12/2008)
badacznetu:   "Komunizm i nazizm, czy może lepiej totalitaryzm Stalina i Hitlera, miały wiele cech wspólnych, i ich proównywanie jest jak najbardziej uzasadnione. Oba miały wspólny cel: stworzenie nowego człowieka i nowego mocarstwa. Dla Hitlera nowy człowiek to aryjczyk, dla Stalina, to człowiek sowiecki. Oba systemy zakładały fizyczną likwidację pewnych grup ludzi: Hitler chciał się pozbyć nie-aryjczyków, chor ..." do artykułu Komunizm zabija też dziś. Codziennie!.  (14/12/2008)Akcje

Informacje podstawowe
Login: badacznetu
Ranga:
Ost. logowanie: 15/03/2011
Zarejestrowano: 14/12/2008

Statystyki
Punkty: 28
Odwiedziny profilu: 1.599
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 1
Komentarze: 10
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska