Login lub e-mail Hasło   

bezreligii
Wcześniejsze wpisy
bezreligii:   "@ryh: hej, jak czytałeś Biblię to powinieneś wiedzieć, że bóg (tego świata) to Szatan. Jahwe jest Bogiem.najważniejsze, że masz otwarty umysł, jak będziesz czytał uważniej, zrozumiesz więcej. Nie trzeba wiele, Bóg nie mówi żebyśmy wszystko zrozumieli, On tylko mówi - ZAUFAJ MI. 'kto wzywa imienia Pańskiego nie będzie zawstydzony' - poproś Go by Ci się objawił, przyjmij ofiarę Jezusa i po jednaj si ..." do artykułu Kościół niepoprawny.  (02/03/2015)
bezreligii:   "@ryh: to ma być cynizm?? 6-cio latek wymyśliłby coś lepszego ;) Bóg obdarza tylko dobrymi rzeczami i cechami, reszta... poczytaj Biblię, bądź błogosławiony! " do artykułu Kościół niepoprawny.  (28/02/2015)
bezreligii:   "i o to cho ! jak czytam te jałowe dyskusje po wyjętymi z czapy artykułami o religii i Bogu, gdzie większość wrzuca wszystko do jednego gara to ogarnia mnie współczucie. Ludzie, zrozumcie, że Jezus przyszedł by walczyć z religią i legalizmem, bo one tylko oddalają ludzi od ŻYWEGO Boga ! On umarł za nasze grzechy i zmartwychwstał abyśmy znów mogli mieć żywe i prawdziwe relacje z Bogiem! Kościół Boży ..." do artykułu Kościół niepoprawny.  (07/02/2015)
bezreligii:   Głos na artykuł Kościół niepoprawny  (07/02/2015)
bezreligii:   "@Krzysztof Mrozowski: Krzysztof, widzę, że jesteś myślącym człowiekiem, nie wiem jednak czemu tak dużo różnych rzeczy wrzuciłeś do jednego gara? Bóg kocha Cię niezależnie od tego czy w niego wierzysz czy nie :) masz rację religia jest zła i dlatego właśnie umarł Chrystus, bo ludzie nie szukali już Boga, tylko obwarowali się legalizmem. Chrześcijaństwo to coś potężniejszego niż myślisz, po prostu j ..." do artykułu Absurdy religii.  (07/02/2015)Akcje

Informacje podstawowe
Login: bezreligii
Ranga:
Ost. logowanie: 27/03/2015
Zarejestrowano: 07/02/2015

Statystyki
Punkty: 2
Odwiedziny profilu: 863
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 1
Komentarze: 4
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska