Login lub e-mail Hasło   

borek
Wcześniejsze wpisy
borek:   "Według mojego toku myślenia ,umieszczenie Nostradamusa na równi z objawieniami nie jest trafne.On co prawda też był zwykłym człowiekiem ,ale jego wizje nie dotyczyły spraw ducha ,czyli nagrody za poprawę w postępowaniu ale wyrwanych z kontekstu obrazów przyszłych czasów .Prawdopodobnie przeszedł przez tunel czasoprzestrzenny nawet o tym nie wiedząc i stąd jego wiedza -artykuły ; uwaga -sygnalizacj ..." do artykułu Tajemnice fatimskie wciąż fascynują.  (23/09/2008)
borek:   "Bardzo dobry artykuł ,życiowa analiza środków i celów może być przewodnikiem dla młodych .Należy jednak dodać jeszcze temat ,co zrobić gdy się nie uda i młody człowiek popada w długi co często prowadzi do samobójstwa lub choroby psychicznej ." do artykułu Dlaczego nie każdy osiąga sukces?.  (22/09/2008)
borek:   Głos na artykuł Dlaczego nie każdy osiąga sukces?  (22/09/2008)
borek:   "Nie dajmy się zwariować ,w ten sposób na podstawie starożytnych pism można udowadniać że ziemia jest płaska .A gdzie własna analiza tego co jest wokół nas .Drzewo będzie drzewem ,pomimo że ma świadomość bytu i śmierci ,ale człowiek nawet w najgorszych czasach nie zmieni się w małpę czy modną ostatnio świnię bo ma duszę .Wiem że niektórzy są niewierzący ,ale wszystko wyjaśni się w dniu śmierci iwtedy jest za póżno na zmianę poglądów więc po co ryzykować życie wieczne ?" do artykułu Pośrednie dowody ewolucji.  (20/09/2008)
borek:   "Tak ,piramida ma 4 ściany trójkątne i podstawę kwadratu.Podejrzewam że pod spodem jest taka sama piramida tylko odwrócona ,a to wiele by tłumaczyło." do artykułu Trójkąty jako figury geometryczne płaskie i ich najważniejsze elementy.  (20/09/2008)
borek:   "Mam pytanie jako laik matematyczny.Piramidy są zbudowane na bazie trójkątów,czy gdyby podstawą piramidy była jej odwrotność czyli druga taka sama odwrócona podstawą do góry,to wyporność piasku zapewniłaby jej stabilność i to ,że się nie będzie zapadać." do artykułu Trójkąty jako figury geometryczne płaskie i ich najważniejsze elementy.  (13/09/2008)
borek:   "Myślę że każdy nieznany tekst należy zacząć od pewnika ,którym może być odnośnik do czasów współczesnych np. w apokalipsie są linijki o mniej więcej takiej treści; zgubieni będą ,co wezmą znak ich na czoło swoje i rękę swoją ,i kłaniać się sobie każą ,a kto się nie pokłoni znakowi temu ,zgubiony będzie.Czyżby to byli faszyści czy ja się mylę że mieli takie prawo ." do artykułu Kod Biblii.  (13/09/2008)
borek:   Głos na artykuł Po Co Ci Telewizor? (Cichy Zabójca)  (04/09/2008)
borek:   "Ja od wielu lat oglądam ,zwłaszcza wszystkie wiadomości i telegazety .Muszę stwierdzić że w telewizji jest też podziemie informacyjne,które wpuszcza na antenę ważne wiadomości.Wielu reporterów zostało już po podaniu takiej informacji zdjętych z anteny ,w porywach decydowano się też na dementi na antenie.Uważam więc że mądry człowiek może oglądać wszystko,o ile wie czego szuka ." do artykułu Po Co Ci Telewizor? (Cichy Zabójca).  (04/09/2008)
borek:   "Odpowiedz Prema Dharmin dlaczego twój adres (www) odsyła na stronę faszystowską .Wiem że niektóre plemiona hinduskie wystawiały swoje bataliony po stronie hitlera , ale to pseudo czyni z ciebie raczej Szerpa." do artykułu SEPSA - co warto wiedzieć.  (30/08/2008)
borek:   "artykoly o tragediach sa popularne ale trzeba je korygowac wg. kalendarza ,jak przylot samolotu wg. stref czasowych .tak wiec do 2012 dodajemy 7 lat z roznicy dat.na razie radzilbym pracowac i splacac kredyty." do artykułu Świat się zmieni - rok 2012.  (27/08/2008)Akcje

Informacje podstawowe
Login: borek
Ranga:
Ost. logowanie: 23/09/2008
Zarejestrowano: 26/08/2008

Statystyki
Punkty: 36
Odwiedziny profilu: 2.170
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 2
Komentarze: 9
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska