Login lub e-mail Hasło   

bremes
Wcześniejsze wpisy
bremes:   "Ściana tekstu bez jakiegokolwiek naukowego źródła. Wartość informacyjna takich artykułów jest podobna jak tekstów reklamowych." do artykułu Na zdrowie - nowe życie dla początkujących.  (09/09/2012)
bremes:   Odrzuca artykuł Marihuana- biała śmierć.  (16/04/2012)
bremes:   "Artykuł dobry, lecz znalazłem pewien błąd. 'Endorfiny, które są uwalnianie przez mozg podczas śmiechu, mają podobny skład chemiczny do morfiny i heroiny.' Od kiedy związek chemiczny może mieć skład chemiczny? Endogenne opioidy(endorfiny) mają podobną budowę do morfiny i jej pochodnych. " do artykułu Niesamowite fakty na temat uśmiechu.  (02/11/2011)
bremes:   "To zależy od tego jaki jest powód zażywania środków psychoaktywnych. Wrzucania do jednego worka heroinisty i człowieka pijącego ayahuasce lub palącego marihuanę jest bez sensu. Odurzanie się, czy to z powodów religijnych czy dla rozrywki, zawsze było częścią ludzkiego życia. To, że świat ostatnio oszalał i próbuje pozbyć się swoich korzeni już inna sprawa." do artykułu Tabletki (nie)szczęścia!.  (20/12/2010)
bremes:   "Czy autor jest za zakazywaniem dopalaczy i innych narkotyków?" do artykułu Tabletki (nie)szczęścia!.  (29/09/2010)
bremes:   Odrzuca artykuł Tabletki (nie)szczęścia!  (29/09/2010)
bremes:   Nowy artykuł Co możesz, jako dziennikarz?  (06/09/2010)
bremes:   Głos na artykuł 24 różnice ... między kobietą a mężczyzną!  (29/08/2010)
bremes:   "A najgorsze jest to, że wciąż żyją ludzie, którzy w tę ideologię wierzą." do artykułu Co nauka zawdzięcza III Rzeszy?.  (24/08/2010)
bremes:   "Czy będzie czy nie będzie euro w Polsce nie ma większego znaczenia. Europę i tak czeka bankructwo i kryzys przy którym obecny to pikuś. Ludzie zajmują się pierdołami, zamiast prawdziwymi problemami. Euro tylko by zwiększyło dług." do artykułu Czy Euro powinno zastąpić złotówkę?.  (26/07/2010)
bremes:   "Powoli odnoszę wrażenie, że ta dyskusja nie ma sensu. Ja próbuje spokojnie dyskutować, a Ty mnie ciągle obrażasz i przypisujesz mi słowa, których nie użyłem. 'A nie mówiłem że dobór słownictwa zdradza preferencje światopoglądowe. :) ' No oczywiście, że zdradzają. Zwolennik aborcji na życzenie nazwie to prawem kobiety, a przeciwnik morderstwem. 'twoim zd ..." do artykułu Topimy się w wodzie święconej i własnej głupocie.  (19/07/2010)
bremes:   "Niektóre z tych zagadek już gdzieś słyszałem:) Z tymi zagadkami jest jeden problem: można je rozwiązać na setki sposobów, nie zawsze pasujących do rozwiązania." do artykułu 21 najciekawszych zagadek lateralnych.  (19/07/2010)
bremes:   "'To wskażesz te perełki, czy mam zgadywać? ' Poglądy pana Janusza Korwin-Mikke są bardzo dobre. Jest też Marek Jurek, który poglądów może nie ma dobrych, ale jest to człowiek z zasadami i za to go cenię. 'Czyli jednak są twoim zdaniem wybory słuszne i słuszniejsze,' Oczywiście, że są wybory słuszne i słuszniejsze. Ja twierdzę, że nie ma jedynie słusznyc ..." do artykułu Topimy się w wodzie święconej i własnej głupocie.  (19/07/2010)
bremes:   "'A tak z ciekawości, jaki wybór Wasza Nieomylność uważa za jedynie słuszny?' Nie czegoś takiego, jak wybór jedynie słuszny. Nigdzie nie pisałem, że jestem nieomylny i prosiłbym mnie tak kłamliwie nie nazywać. Co do puli kandydatów to można znaleźć tam perełki, trzeba tylko dobrze poszukać. Poza tym, jeśli ktoś głosuje na etatystę z komunistycznymi ciągotami to chyba brakuje mu rozumu, co nie? " do artykułu Topimy się w wodzie święconej i własnej głupocie.  (18/07/2010)
bremes:   "Wystarczy zobaczyć jakich polityków wybiera ta większość by dowieść, że nie ma rozumu." do artykułu Topimy się w wodzie święconej i własnej głupocie.  (18/07/2010)
bremes:   "'Zapomniałam o jednym: dlaczego, pytam dlaczego mamy naśladować społeczeństwa zachodnie w sposobie traktowania religii? Dlaczego? Przecież to oczywiste, jak wynika z historii, że Polska ma chrześcijańskie korzenie, dlatego w szkołach, urzędach wiszą krzyże. To przedłużenie tej historii, wyraz szacunku' Polska ma korzenie pogańskie, jak cała Europa. Poza tym nawet po chrzcie Polski w ..." do artykułu Topimy się w wodzie święconej i własnej głupocie.  (16/07/2010)
bremes:   "Napisałeś, że coś jest problemem wtedy, kiedy mówi się o tym codziennie w TV. Wnioskuję z tego, że jesli o czymś się nie mówi to to nie jestem problemem." do artykułu Topimy się w wodzie święconej i własnej głupocie.  (16/07/2010)
bremes:   "@ragdoll 'Myślę, że z problemem mielibyśmy do czynienia gdyby mówili w wiadomościach o takich przypadkach codziennie.' A jeśli w telewizji nie mówi się o wadach socjalizmu to znaczy, że nie istnieją? Takie myślenie, że jeśli o czymś nie mówią w TV i nie piszą o tym w gazecie to to nie istnieje jest dla mnie czymś strasznym. Pozdrawiam, drogi lemingu." do artykułu Topimy się w wodzie święconej i własnej głupocie.  (16/07/2010)
bremes:   "'Tekst niestety oceniam jako niewiarygodny, jako nieobiektywny, z góry atakujący. ' Proszę mi wskazać obiektywny felieton. 'z góry atakujący.' No przecież dobre są tylko teksty popierające Twój światopogląd? 'Chodzi mi o to, że jeśli autor do kościoła chodzi, nie rozumiem takiej postawy wobec kościoła,' To do kościoła już ..." do artykułu Topimy się w wodzie święconej i własnej głupocie.  (16/07/2010)
bremes:   "Te wszystkie problemy spowodowała demokracja i socjalizm. Ogłupiały tłum broni KK, a żaden polityk nie zaryzykuje swoją karierą w imię wolności." do artykułu Topimy się w wodzie święconej i własnej głupocie.  (14/07/2010)
bremes:   "'Polecam zapoznać się z literaturą na ten temat :) ' Zaraz biorę się za nadrabianie zaległości :) 'Niestety kler wciska sie w politykę jak się tylko da ale w tych obszarach gdzie sam dla siebie może wynegocjować jakies korzyśći' Ale tak robią wszyscy. Popatrz sobie na związki zawodowe. 'Na to idą miliony złotych z naszych podatków' ..." do artykułu Topimy się w wodzie święconej i własnej głupocie.  (14/07/2010)
bremes:   "'owszem ale gdyby tak było w polsce nie musiałbym pisać tego artykułu. ' To ja chyba mam jakiś dziwnych znajomych. U nas bardzo rzadko rozmawia się o religii, a jak już pojawi się ten temat to generalnie nikt nie bierze na poważnie tego co KK i kler mówią. Nikt się nie oburza na żarty o księdzach-pedofilach. 'a ciągłe agitowanie kościoła za Kaczyńskim ? Ciągłe wcinan ..." do artykułu Topimy się w wodzie święconej i własnej głupocie.  (14/07/2010)
bremes:   "'Ostatnio coraz częściej odnoszę wrażenie, iż nasz kraj nie jest krainą mlekiem płynącą' No i dobrze, mleko jest niezdrowe. 'ani tym bardziej miejscem gdzie jest choć średnie zagęszczenie ludzi myślących na kilometr kwadratowy.' Czyli jak wszędzie. 'Motywem wspólnym dla niemal wszystkiego co spaja ten porządek świata jest religia w konota ..." do artykułu Topimy się w wodzie święconej i własnej głupocie.  (14/07/2010)Akcje

Informacje podstawowe
Login: bremes
Ranga:
Ost. logowanie: 17/09/2012
Zarejestrowano: 22/12/2009

Statystyki
Punkty: 9.062
Wyświetlenia artykułów: 8.364
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 4.727
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 87
Komentarze: 76
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska