Login lub e-mail Hasło   

bullshitdetector

później, później, później...

później, później, później...Wcześniejsze wpisy
bullshitdetector:   "Tak, Twoje powstrzymanie się jest bardzo wymowne." do artykułu Żyjemy w matrixie.  (25/11/2011)
bullshitdetector:   "'wszystkie terabajty dysków serwerowych, zapełnionych erotyką, mogłyby być zapełnione publikacjami lub artykułami poświęconymi wiedzy ezoterycznej. Erotyka stanowi kolejny przykład nic nie wartego nonsensu stanowiącego nasze zniewolenie umysłowe.' Marcin, pewnie z erotyki, która jest 'nic nie wartym nonsensem' ;-) Jak się nad tym zastanawiam, to zaczynam współczuć autorce... " do artykułu Żyjemy w matrixie.  (24/11/2011)
bullshitdetector:   "Naprawdę myślisz że stoisz wystarczająco wysoko moralnie by do ludzi mówić 'otwórz oczy człowieku!' ???" do artykułu Żyjemy w matrixie.  (24/11/2011)
bullshitdetector:   "to prawda, zapominamy o tym na co dzień.. " do artykułu Nie zapomnij, że kochać warto.  (23/11/2011)
bullshitdetector:   "Zgadzam się z Marcinem. Tekst jest zbiorem ogólników, bez praktycznej wartości. Pełen nieuprawnionych uogólnień.. 'Bogaci ludzie marnują swoje pieniądze na używki i uciechy, zamiast przeznaczyć je na rozwój wiedzy astrologicznej i duchowej' .. czy autorka ma dane statystyczne mówiące o tym, kto częściej korzysta z używek? Bo mnie się wydaje że to 'niziny społeczne' częściej nadużywają... ..." do artykułu Żyjemy w matrixie.  (23/11/2011)
bullshitdetector:   "Co jest ciekawe, to że jeśli wgłębimy się w inne kultury to znajdziemy tam bardzo podobne motywy. Nie tylko chrześcijaństwo prześladowało kobiety - to samo robiły inne religie. Nie wiem skąd to się brało, ale widać bardzo dużą zbieżność. " do artykułu Stosunek Kościoła do Kobiet.  (15/11/2011)
bullshitdetector:   "tak jak piszesz, dopóki było im po drodze, obściskiwali go wszyscy europejscy liderzy polityczni, jak trendy się zmieniły, to nagle się okazało że Kadafi wielkim dyktatorem jest... i nawet buzek się ostatnio publicznie cieszył z jego śmierci... hipokryzja tych ludzi nie zna granic..." do artykułu Tyran na kolanach.  (04/11/2011)
bullshitdetector:   "Nie spotkałem nikogo, kto by wolał umrzeć zanim ból się zacznie Za to osoby które chciały umrzeć z bólu który już był - tak. " do artykułu Kłamstwo, niewiedza, głupota?.  (04/11/2011)
bullshitdetector:   "Ale osoby które nie są 'duchowe', nie mają żadnych zainteresowań duchowych i są nawet czasem bardzo przywiązane do cielesnych przyjemności - są czasem całkowicie pozbawione takich cech jak tendencje do rywalizacji czy postrzeganie innych jako wrogów. Więc podział zarysowany w artykule jest jest fałszywy i oparty raczej na wyobrażeniach niż obserwacjach." do artykułu Już czas.  (04/11/2011)
bullshitdetector:   "Oby coraz więcej było takich inicjatyw jak opisujesz odnosząc się do tej drugiej grupy. " do artykułu Narodowcy i patrioci.  (04/11/2011)
bullshitdetector:   "Prawdziwe ;-)" do artykułu Suchy dialog.  (04/11/2011)
bullshitdetector:   "Ja się tylko zastanawiam skąd autorka to wszystko WIE. Bo tak sobie myślę, że może i istnieje jakiś świat duchowy, a tu natykam się na taki artykuł i już wszystko jasne, wygląda to tak i tak, działa to tak i tak... skąd ta wiedza?" do artykułu Czy warto modlić się za dusze zmarłych ?.  (04/11/2011)
bullshitdetector:   "trzeba mieć fantazję ;-)" do artykułu Automatyczna sekretarka.  (04/11/2011)
bullshitdetector:   "Idąc do hospicjum czy szpitala i rozmawiając bez kamery z osobami ciężko chorym i cierpiącymi można jak najbardziej usłyszeć że chcą umrzeć. Ten artykuł jest bardzo tendencyjny i autor dosyć naiwnie próbuje uogólniać własne doświadczenia na wszystkich ludzi - dotyczy to również tego hinduskiego mistrza bo tak naprawdę nie wiadomo jakie on miał doświadczenia.. " do artykułu Kłamstwo, niewiedza, głupota?.  (04/11/2011)
bullshitdetector:   "Dobra kolekcja, imperium zmysłów pamiętam że to był bardzo dziwny film..." do artykułu Przyzwoite NIEprzyzwoitości czyli ....  (04/11/2011)
bullshitdetector:   "Współczucie dla tych ludzi.. Mega-ciężka praca. " do artykułu Typologia ludzi dzwoniacych do helpdesku. Studium przypadków..  (04/11/2011)
bullshitdetector:   "A ja myślę że to rząd USA albo Chińczycy!" do artykułu Alieny atakują.  (04/11/2011)
bullshitdetector:   "Może i rząd stara się ludzi ogłupiać, ale prawda jest też taka że 99% ludzi sama się ogłupiać uwielbia. Ile czasu przeciętny polak spędza oglądając TV a ile czytając książki?" do artykułu Skrzydlate świnie.  (04/11/2011)
bullshitdetector:   "'cześć zorro, co jest do żarcia?' - g e n i a l n e :-)" do artykułu Małżeństwo to niewolnictwo, któremu nadano cywilizowaną postać.  (28/10/2011)
bullshitdetector:   "Nie oglądam TV od ponad 10 lat. Właśnie z powodów wymienionych w artykule." do artykułu O mydleniu oczu gównem.  (28/10/2011)
bullshitdetector:   "w Biblii można znaleźć potwierdzenie niezliczonych sprzecznych ze sobą tez." do artykułu Gdzie są zmarli?.  (28/10/2011)
bullshitdetector:   "Uważam że ta tradycja ma sens, bo tak naprawdę nasza cywilizacja zrobiła ze śmierci temat tabu. Pomimo że pokazuje się w filmach sceny zabijania czy w TV .. to tak naprawdę nie potrafimy o tym autentycznie rozmawiać między sobą...." do artykułu Halloween, Wszystkich Świętych - czyli oswajanie śmierci.  (28/10/2011)
bullshitdetector:   "Widać wspólne motywy w tych różnych obszarach, ale szczerze mówiąc mam wrażenie, że niewiele z tego wynika..." do artykułu Nieświadoma świadomość.  (28/10/2011)
bullshitdetector:   "Japończycy jak zwykle przebijają wszystkich ;-)" do artykułu Seksualne ciekawostki ....  (28/10/2011)Akcje

Informacje podstawowe
Login: bullshitdetector
Ranga:
Ost. logowanie: 25/11/2011
Zarejestrowano: 28/10/2011

Statystyki
Punkty: 62
Odwiedziny profilu: 1.679
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 1
Komentarze: 31
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska