Login lub e-mail Hasło   

Darknessss
Dzisiaj
Darknessss:   "@Adam Jezierski: https://www.otomoto.pl/oferta/bentley-bentayga-v8-diesel-bardzo-bogata-wersja- wyposazenia-ID6D0kO5.html#bd1c887261 ciekawe, duże, komfortowe auto. Takie lubię. Kiedyś moja ulubiona marką były lexusy LS. Ja uwielbiam być kierowcą. " do artykułu Sygnał.  (4 godz. temu)
Wczoraj
Darknessss:   "@Adam Jezierski: jaki Twoja znajoma miała samochód? Zastanawiam się nad zamówieniem Maserati Quattroporte. Znasz? Chyba, że polecisz coś innego. Mam do wydania do 800.000. " do artykułu Sygnał.  (15 godz. temu)
Wcześniejsze wpisy
Darknessss:   "@Henear: nijak to fakt. Wtedy taką możliwością ,,zmiany'' stał się Wałęsa. Historia układa się nie tak jak oczekujemy. Każdy przywódca popełnia błędy, każdy program ma luki i niedopatrzenia, ale Polska moim zdaniem od lat w zaparte udaje, że nic się nie stało i trwa w jakimś marazmie, który nie wpływa korzystnie na przyszłość. Wczoraj miałam okazję podróżować wiele godzin z Polakami na emigracji. ..." do artykułu Debata telewizyjna.  (19 dni temu)
Darknessss:   "@Henear: w 1989 byłam szczęśliwsza niż teraz. Ludzie potrafili być ludzmi mimo pustych półek czego teraz zabrakło majac 50 par spodni, ale niektórzy nigdy nie pojmą podstawowych kwestii brnąc zaparte w swoje ograniczenia. " do artykułu Debata telewizyjna.  (19 dni temu)
Darknessss:   "@Henear: podstawową opiekę medyczną w Polsce mają nieliczni. Wszystko wygląda w miarę gładko jeśli się nie choruje. Na operacje neurochirurgiczne czeka się lata. No chyba, że się miało wypadek - to wpadasz przed sor bez kolejki. Na rehabilitację nie licz. Jej nie ma, a bez niej stajesz się kaleką, bo operacja to tylko wycięcie, czy przestawienie problemu. Leki są 90% droższe niż w Niemczech. Mało ..." do artykułu Debata telewizyjna.  (19 dni temu)
Darknessss:   "https://www.youtube.com/watch?v=KaalihH4uSE& fbclid=IwAR1kOF02JUsxUVav27OBSQjWePWGLlrjM-satyHzf2v5SymfW0Mfvngd9Xk " do artykułu Nie ufam ci Jezu..  (23 dni temu)
Darknessss:   "https://www.youtube.com/watch?v=5gREyVTA93A& fbclid=IwAR3gVMnb3BqlJXYj7QS47yRvhwhTFXl0oE40s1YAS37QHgEsUQuG8bb08Zc ,, gdzie x postawić''... " do artykułu Nie ufam ci Jezu..  (25 dni temu)
Darknessss:   "Ciężko w obecnej rzeczywistości wyzwolić się z poddaństwa. Tego wymaga od obywateli rząd, tego wymaga w pracy szef, czasem w domu współmałżonek, czy inne ,,krzyże''. Człowiekowi łatwiej jest żyć poza nakazami jeśli jest w miarę ogarnięty życiowo i jeśli nie jest sam to ma bliskich podobnie myślących. Ludzi na całym świecie coraz bardziej paraliżuje strach i zidiocenie. Nie koniecznie związane jest ..." do artykułu Nie ufam ci Jezu..  (27 dni temu)
Darknessss:   Głos na artykuł Nie ufam ci Jezu.  (27 dni temu)
Darknessss:   "@Henear: ;) niezłe xp" do artykułu Razem silniejsi!.  (27 dni temu)
Darknessss:   "Żeby zbadać swój mrok trzeba być odważnym. Często ryzykować, być przygotowanym na porażki. Ale warto..." do artykułu CrossRoads.  (03/06/2020)
Darknessss:   Głos na artykuł CrossRoads  (03/06/2020)
Darknessss:   "A kto to Vivi ??!!!?!!!! Hahaha " do artykułu Nowi, starzy użytkownicy, poznajcie hejterów eioby.pl.  (30/05/2020)
Darknessss:   "@Hamilton: czemu ty frajerku wiecznie stękasz tam gdzie się tobą brzydzą? masz aż tak marny żywot? mogłeś mieć takie życie jakiego zazdrościsz, ale byłeś na to za malutki. Ja mam to o czym marzyłam i jestem szczęśliwa. Nie możesz tego znieść jak inni. Gdybyś był cokolwiek wart może żona/ kochanka/ktoś podawał ci twoje ulubione dania, śmiał się z tobą z filmów, czy podczas gry w szachy, lub zabrał cię na spacer pod rękę.... a tak tylko popierdzisz tutaj i co to zmieni??? " do artykułu Przyzwyczajenie, silniejsze jak miłość?.  (25/05/2020)
Darknessss:   "@pokrzywiony: trudno mi jest porównać. Trochę przypomina brokuła. Strasznie dużo zabawy z obieraniem do gotowania. W środku ma takie włoski, które też trzeba usunąć. Najpierw leżą w wodzie z cytryną. Potem je gotowałam. Na koniec podałam z patelni na czosnku z krewetkami." do artykułu Przyzwyczajenie, silniejsze jak miłość?.  (25/05/2020)
Darknessss:   "@Koriolan: ja szaleje z zakupami codziennie:):). a cóż mi tam!! Obdarowuje potem nimi znajomych. Sprawia mi to przyjemność:). Teraz mamy lokalnie sezon na szparagi. Ostatnio przyrządzałam karczochy. Wymagające danie. Na kretynów nie zwracam od dawna uwagi. Robaki bez celu w życiu... bez życia... Już raz ham chciał błysnąć. W 1999 był w meksykańskiej:):):). A ja na Jukatanie spędziłam 2 miesiące z ..." do artykułu Przyzwyczajenie, silniejsze jak miłość?.  (25/05/2020)
Darknessss:   "@Koriolan: dobre debilki. Najmądrzejsze mózgi świata. Ale rzygiiiiii.... cały weekend ostro pracowali. No nic. Ja w drodze do holandii papa" do artykułu Przyzwyczajenie, silniejsze jak miłość?.  (25/05/2020)
Darknessss:   "@Adam Jezierski: ciężko tu Panie Adamie dyskutować. Portal przejęły osoby uzurpujące sobie absolutne prawo do ocen. Krytyk. I jedynie możliwej słusznej opinii. Pamietam czasy kiedy sama chodziłam mając 6 lat do szkoły a mając 10 opiekowałam się młodszą siostrą. To był inny świat. Inna rzeczywistość. Mieszkam w Kolonii ponad 3 lata. Interesuje mnie to co się tu dzieje gdyż moje źródło dochodów nie ..." do artykułu Pedofilia w Kościele ewangelickim. Będzie raport.  (20/05/2020)
Darknessss:   "@Adam Jezierski: tutaj domu dziecka są całkowicie inne niż w Polsce. Jestem blisko zaprzyjaźniona z Osobami, które są szczerze oddane pomaganiu w trudnych przypadkach patologicznym rodzinom, gdzie najważniejszą kwestią jest dobro dziecka. Znam też wiele dzieci z takich domów osobiście. Oby kiedyś w Polsce program socjalny mógł zapewnić dzieciom bez odpowiedzialnych rodziców godne dorastanie i opiekę." do artykułu Pedofilia w Kościele ewangelickim. Będzie raport.  (20/05/2020)
Darknessss:   "Ma pan racje. Te kobiety to dziwne stworzonka. Kilka tygodni temu uciekłam od mojego 15 lat młodszego kochanka. Całe szczęście , że odziedziczyłam fortunę i jestem niezależna. Odkryłam tindera. Zna pan? Cudowna aplikacja. Można w godzinę znaleźć nowego maczo. Polecam " do artykułu Mężczyzna (mąż), na każdy etap życia kobiety (rodziny).  (15/05/2020)
Darknessss:   Głos na artykuł "Skóra"  (15/05/2020)
Darknessss:   "@Koriolan: niestety nie. Chociaż mieliśmy nadzieję, że potoczy się na pandemia całkiem inaczej :(" do artykułu Gdzie szukać Ciebie, na ziemi czy w niebie ?.  (14/05/2020)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 23 24
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: sicario
Ranga:
Ost. logowanie: minutę temu
Zarejestrowano: 23/10/2015

Statystyki
Punkty: 11.145
Obserwujący użytkownicy: 2
Odwiedziny profilu: 3.419
Przeczytane artykuły: 11
Ocenione artykuły: 167
Komentarze: 526
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska