Login lub e-mail Hasło   

Who cares
Wczoraj
Who cares:   "@Koriolan: niech cytuje. To jego arbeit ;). Turli turli. Tyle ich. My sobie robiły gagi a oni cytują latami. Turli turli ;) " do artykułu Ogłoszenie!.  (6 godz. temu)
Who cares:   "@Koriolan: dobrze mu wali na kapelusz, ale nie potrafi pokumać jak serp, że zasługuje tylko na lekceważenie i traktowanie z pobłażaniem. A niech im. Wymiękli wszystkich bo ludZie boją się hejtu. Ale dość o powietrzu ;). My z oscarem lodowe czekoladki i równie słodkie wieczorne nastroje ;);)))" do artykułu Ogłoszenie!.  (7 godz. temu)
Who cares:   "@Koriolan: ale, że kapelusz to taki zeruś to bym się nie spodziewała. Zero klasy, honoru i wyczucia. Ale tylko frustrat i smutas popiera frustrata i smutasa:):). Proste. :):))) i cudownie śmieszne :):))" do artykułu Ogłoszenie!.  (7 godz. temu)
Who cares:   "@Hamilton: złośliwy dziadyga z ciebie. Ale nie szkodzi. Nie zamierzam przepraszać ze jestem bogata i lubimy się bawić, ani nie zamierzam spędzać czasu tu na wymianie debilizmów z tobą. Ty jednak sobie nie żałuj. Miłego wieczoru na Eioba. ;):). Czas na bąbelki i truskawki:). Pa zgredziku. " do artykułu Ogłoszenie!.  (10 godz. temu)
Who cares:   "@Koriolan: niezłe komentarze produkuje kapelusznik. :):))) kpi ze mnie bo z wami tu rozmawiam i nie dałam się zastraszyć obelgami :)):))). Mimo, ze ani mnie ani was nie zna i nie ma bladego pojęcia o naszych życiach. Dobra lekcja jak pozory na których latami bazował mylą. Ja już po szkole wyleguję się na trawie bo dede ma dziś randkę. Dostałam nowy gadżet do słuchania muzyki wiec rącze się dźwiękami w pięknych okolicznościach niemieckiej natury " do artykułu Bielyje rozy w wersji eiobowej.  (13 godz. temu)
Who cares:   "@Hamilton: brawo!!! Rozpracowałeś mnie jak nikt!! Brawooooo" do artykułu Bielyje rozy w wersji eiobowej.  (16 godz. temu)
Who cares:   "@Hamilton: przepraszam ale to pytanie zdecydowanie nie na moim a tymbarskiej dede poziomie słodki dziadziu kiskiskis" do artykułu Bielyje rozy w wersji eiobowej.  (19 godz. temu)
Who cares:   "@szubrawiec: tylko ja podnoszę poziom edukacji za miedzą :)" do artykułu Bielyje rozy w wersji eiobowej.  (19 godz. temu)
Wcześniejsze wpisy
Who cares:   "@Who cares: kupa szmalu pozwala nam na legalny alkohol ale i cotygodniowe wypady do Holandii na wyborną trawkę i smakowite grzybki. Mniam mniam. Ależ się na po nich cudowny świat przed oczami ;)" do artykułu Bielyje rozy w wersji eiobowej.  (dzień temu)
Who cares:   "@Koriolan: daj spokój tej miernotce:). Niech wyspie codzienne złości i frustracje. Dziwisz się mu? No ktoś chciałby tak żyć i takie bzdeciorki nawalać 10 lat. Już nawet dede turlać się znudziło. Ale mecz!!!! To jest fajne. I pycha tiramisu na deser !!" do artykułu Metaforyczność jako istota naukowego opisu (cz.I).  (dzień temu)
Who cares:   "@Koriolan: oglądając. Właśnie trwa ostatni mecz na królewskich kortach. Oscar tyrał na bilety cały tydzień ale warto. Wieczorem lot do Koloni i lulu. Bo jutro marszem do ławki ;) " do artykułu Ogłoszenie!.  (dzień temu)
Who cares:   "Właśnie odstawiłam finał wembledonu wcinając soczyste krewetki ;) " do artykułu Bielyje rozy w wersji eiobowej.  (dzień temu)
Who cares:   Głos na artykuł Bielyje rozy w wersji eiobowej  (dzień temu)
Who cares:   "Wygrałam dziś trochę na tenisie. 99pln po raz pierwszy!!" do artykułu Ogłoszenie!.  (3 dni temu)
Who cares:   Głos na artykuł Ogłoszenie!  (3 dni temu)
Who cares:   "@szubrawiec: ;) " do artykułu z dedykacją dla Hamiltona i Jotko..  (5 dni temu)
Who cares:   "@Koriolan: 50 tka na karku hihihiii:))) a niech sobie kopie biurko. Ma prawo. Ja tam jestem tolerancyjna:)):))). W końcu nowy dzień a komentarze trzeba uzupełnić i codzienne obelgi wysypać z siebie. Turli turli z dede na trawce w parku. Turli turli:). " do artykułu Serpico - kim jest ....  (6 dni temu)
Who cares:   "@Koriolan: i No comments too ;):))))hihihi:) " do artykułu Serpico - kim jest ....  (6 dni temu)
Who cares:   "@Koriolan: fajnie jest nie pracować :):))) tak sobie myśle czy nie napisz z konta m44, ale chyba po... się ze strachu. Chyba groZi za to wiezienie. Tym razem z oscarem turli turli;)" do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (7 dni temu)
Who cares:   "@Koriolan: Eh. Szkoda czasu. On ma tylko eiobe od 10 lat. Żal Smutno. Bywa. Niech pisze. Przecież już każdy wie jak jest. M44 pomaga mi w lekcja b :) " do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (7 dni temu)
Who cares:   "@Koriolan: a ja lubię utrzymywać facetów ;). Na szczęście jestem bogata " do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (7 dni temu)
Who cares:   "@Koriolan: mnie utrzymują 25 lat faceci ;) ale I habe keine luz. Kto mnie Zna to zna. Na szczęście nie każdy może... ale debiliano. Przypomina! Cytuje!! Turli turli:). " do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (7 dni temu)
Who cares:   "@Hamilton: tak jest!!!!! Lekcje z szejkami zobowiązują ;) " do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (7 dni temu)
Who cares:   "@Hamilton: zastąp mnie. Wybacz ale się uczę ale ty pisz. Miłego wieczoru papa" do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (7 dni temu)
Who cares:   "@szubrawiec: przepraszam. Nie zdążę nic dać dzisiaj bo do wieczora będę siedziała nad lekcjami, ale serdecznie pozdrawiamy z rozrywkowej i kolorowej Kolonii. " do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (7 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: sicario
Ranga:
Ost. logowanie: 5 godz. temu
Zarejestrowano: 23/10/2015

Statystyki
Punkty: 1.533
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 1.305
Przeczytane artykuły: 46
Ocenione artykuły: 136
Komentarze: 182
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska