Login lub e-mail Hasło   

chatarda
Wcześniejsze wpisy
chatarda:   "@zakrawarski: Nie rozumiem, skąd Twój sarkazm. Im większy upadek tym większy sukces, jeśli uda Ci się powrócić do normalnego życia. Po takim upadku ważne są nawet małe sukcesy. I dla mnie to jest właśnie ważne - że umiem cieszyć się z tego, co mam." do artykułu Spowiedź praktykującego alkoholika-część 2.  (27/06/2017)
chatarda:   "Wiem, jak to jest gdy chęć pokazania się jest najważniejsza na świecie. Jak przestaje się dbać o własne zdrowie, byle tylko być na topie. U mnie o mało nie skończyło się to tragicznie, bo w wieku 18 lat byłam już uzależniona od alkoholu i zawaliłam naukę. Zapewne nikogo nie zdziwi to, że dla mnie ten problem nie istniał dopóki nie wylądowałam w ośrodku Wsparcie pod Koszalinem. Dopiero gdy zaczęłam ..." do artykułu Dlaczego młodzi ludzie sięgają po alkohol?.  (24/04/2017)
chatarda:   "Teraz dużo więcej się o tym mówi, prowadzi kampanie przeciwko alkoholizmowi i niczego to nie zmieniło. Mówi się o tym w szkołach, wszędzie pełno reklam, że alkohol szkodzi zdrowiu a i tak wszyscy mają to gdzieś. Jeśli zaczyna się jako młody człowiek, to ważniejsza jest chęć zaszpanowania, jakim jesteśmy luzakiem i jak się potrafimy zabawić. Ja nie zwracałam na te ostrzeżenia uwagi. Dla mnie najważ ..." do artykułu Spowiedź praktykującego alkoholika-część 2.  (24/04/2017)Akcje

Informacje podstawowe
Login: chatarda
Ranga:
Ost. logowanie: 28/06/2017
Zarejestrowano: 24/04/2017

Statystyki
Punkty: 4
Odwiedziny profilu: 276
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 3
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska