Login lub e-mail Hasło   

Janik Szewska

Lubię wnętrza, które ukazują wnętrze człowieka. Warto się postarać, aby pokazywały nasze pozytywne wartości :-)Wcześniejsze wpisy
Janik Szewska:   "„To właśnie nasze dzieci oraz kolejne pokolenia będą wyznaczać kierunek w jakim podążać ma świat. To one będą budować kolejne dzieje ludzkości” Piękne słowa. Powinniśmy o tym pamiętać, ponieważ nasze dzieci są przyszłością nie tylko, dlatego ze będą płaciły na naszą emeryturę, ale będę budowały przyszłość naszego kraju. Jakoś o tym zapominamy i wygłaszając mowy o przyszłości kraju mało się mówi o tym, że rodzice nie mogą znaleźć miejsca w przedszkolach lub żłobkach. " do artykułu Nasze dzieci a przyszłosc kolejnych pokolen ludzkosci.  (21/08/2010)
Janik Szewska:   Głos na artykuł Internet – cichy zabójca uczuć…  (21/08/2010)
Janik Szewska:   "Jest coraz i więcej osób uzależnionych od internetu, którzy żyją złudnym światem. Znam jednak dziewczynę, która zakochała się w facecie przez internet. Nie wiem jak jest to możliwe, ale straciła dla niego głowę, lecz po pół roku jak go spotkała przeżyła rozczarowanie, ponieważ okazało się, że jest zwykłym nudziarzem. " do artykułu Internet – cichy zabójca uczuć….  (21/08/2010)
Janik Szewska:   "Szokujące zdjęcia i wystawa, ale czy jest to sztuka. Rzecz gustu a o gustach ponoć się nie dyskutuje niemniej jednak przywiązanie do ciała a tym bardziej po śmierci jest zadziwiająca. " do artykułu Sztuka czy profanacja....?.  (21/08/2010)
Janik Szewska:   "Czytałam już nie jeden artykuł poświęcony wodzie i w większości jest mowa o tajemnicy. Tak jak tutaj „tajemnice wody” Jak już ktoś o tym napisał to nie jest już to tajemnicą. Są naukowe rozprawy na ten temat, więc po co te niedomówienia. Woda jest od zawsze na ziemi. Obecna w każdym domu, mieszkaniu, gospodarstwie i bez niej nie ma życia. Nawet jak wyłączą prąd to przeżyjemy, lecz bez wody niestety. " do artykułu Tajemnice wody.  (21/08/2010)
Janik Szewska:   "Ludzie lubią oglądać seriale, bo w nich jest tak jak w życiu, skandale, płacz i zdrady. Wolimy oglądać tragedie innych i wzdychamy – nie tylko u nas jest tak źle. Jakże rzadko śmiejemy się podczas oglądania komedii. Nie śmieszą już nas tak jak dawniej a zresztą z czego się śmiać jak wszędzie rozlewa się szambo. " do artykułu W czym się kąpiesz?.  (21/08/2010)
Janik Szewska:   Obserwuje użytkownika: Maciej Strzyżewski  (08/08/2010)
Janik Szewska:   Rekomendacja artykułu Malowane słowami  (08/08/2010)
Janik Szewska:   Głos na artykuł Malowane słowami  (08/08/2010)
Janik Szewska:   "Szkoda że malowanie słowami odchodzi w zapomnienie. Wiersze, proza to na czym się wychowałam a obecnie .... przepychanki słowa rzucane 'na wiatr' - puste słowa niczym puste społeczeństwo. " do artykułu Malowane słowami.  (08/08/2010)
Janik Szewska:   Głos na artykuł Dlaczego frytki McDonald's są tak smaczne?  (06/08/2010)
Janik Szewska:   "Badania naukowe wykazały, że kolor żywności może mieć ogromny wpływ na to, jak jej smak jest odbierany. Wiadomo jest również że kolor żywności świadczy również o tym czy produkt jest świeży czy też nie dlatego wolimy jasno zieloną sałatę lub czerwone jabłko ponieważ wydaje się nam że jest ono dojrzałe. Mimo to lubię frytki ze względu na ich smak ponieważ w domu takich się nie usmaży - czyżby kwestia przyzwyczajenia a może uzależnienia. " do artykułu Dlaczego frytki McDonald's są tak smaczne?.  (06/08/2010)
Janik Szewska:   "Brak ruchu to zanikające mięśnie i kości. Ćwiczenia stymulują przepływ krwi i stymulują cały organizm przyzwyczajając do wysiłku lecz obecny siedzący tryb życia - winda, samochód i wyjazd do sklepu. Winda, samochód wyjazd do domu. Spacer - ławeczka lub wyjście do kina ale nie na piechotę lecz samochodem a później zadyszka na schodach jak nie mamy windy w bloku. Fajny artykuł. " do artykułu Ciało w ruch - zdrowy duch, czyli dlaczego powinniśmy się więcej ruszać?.  (06/08/2010)
Janik Szewska:   "nowoczesne domy sięgają chmur ale jestem ciekawa jak się w nich mieszka i co się dzieje podczas pożaru chociaż wiadomo że takie domy mają zabezpieczenia ale .... Pamiętam jeszcze z dzieciństwa film 'płonący wieżowiec' " do artykułu Najwyższe budynki świata.  (03/08/2010)
Janik Szewska:   Rekomendacja artykułu Zagrożenia internetowe  (03/08/2010)
Janik Szewska:   Głos na artykuł Zagrożenia internetowe  (03/08/2010)
Janik Szewska:   "Tekst wyśmienity i opisy super tylko dlaczego inni umilają nam w ten sposób życie. " do artykułu Zagrożenia internetowe.  (03/08/2010)
Janik Szewska:   "Kryształowy toster jest bombowy :-) jestem ciekawa czy te 500 sztuk już zostało sprzedanych. " do artykułu TOP 7 bardzo luksusowych gadżetów.  (03/08/2010)
Janik Szewska:   "mam w mieszkaniu żarówki energo......i rachunek zmniejszył się u mnie o 30 złoty ale największą oszczędność uzyskałam gdy zlikwidowałam czajnik elektryczny. O oszczędnościach można wiele napisać ale jak zwykle niektóre kwestie sporne za lub przeciw są związane z naszą wygodą. " do artykułu Nabijanie w żarówkę (energooszczędną)!.  (03/08/2010)
Janik Szewska:   "mam nadzieję ze nie dojdzie do tego że książki będą tylko wspomnieniem lub zabytkiem przechowywanym w domu na półce lub w muzeum. Być może osoby czytające książki wydają się sentymentalni niemniej jednak nie wyobrażam sobie aby na lekcjach zamiast książki używać e booków :-) " do artykułu Sposoby na wygodne czytanie e-tekstu.  (03/08/2010)
Janik Szewska:   "Dawni architekci dopieszczali swoje działa i jak widać oddziałują one na nas pozytywnie do tej pory. Obecna architektura w stylu nowoczesnym jest zimna tak jak czasy w których żyjemy. Jestem ciekawa czy za 100 lat ktoś będzie je podziwiał. " do artykułu Antoni Gaudi – największy architekt wszechczasów.  (30/07/2010)
Janik Szewska:   "Lubimy przyozdabiać nasze domy elementami które albo kojarzą się z wydarzeniami miłymi lub przedstawiają wartość w oczach innych. Dlatego dużo elementów dekoracyjnych stosowanych jest dla pokazania a nie ukazania swojego wewnętrznego ja a przecież każdy z nas aranżuje swoją przestrzeń tak jak lubi i jaki jest. " do artykułu Sztuka znakiem czasu.  (30/07/2010)
Janik Szewska:   "Tak sobie myślę że to wszystko jest wynikiem krzyku nad zanieczyszczonym środowiskiem tak jak to miało i ma miejsce z plastykowymi reklamówkami. Oczywiście idea .... ale aby wnętrze domu było dostatecznie oświetlone żarówkami energooszczędnymi to mamy dosyć spory wydatek a problemów czasami bez liku. Sama zanim kupiłam kilka opraw z diodami to sprawdziłam parę w sklepie i okazywało się że nie świe ..." do artykułu Plusy i minusy żarówek LED.  (30/07/2010)
Janik Szewska:   "Oświetlenie mieszkania jest bardzo ważne a szczególnie jest to widoczne w okresie zimowym, gdy światła jest mniej. Bardzo ciekawy artykuł, lecz z tym oświetleniem energooszczędnym jest tak, że rzeczywiście mniej się płaci za prąd jednak nie jest ono takie jak w oświetleniu tradycyjnym. Niektórzy nie mogą czytać przy takim oświetleniu, ponieważ bolą oczy. Jedynie oświetlenie diodami jest podobne, a ..." do artykułu Jak dobrze oświetlić dom lub mieszkanie?.  (30/07/2010)Akcje

Informacje podstawowe
Login: daga
Ranga:
Ost. logowanie: 21/08/2010
Zarejestrowano: 28/07/2010

Statystyki
Punkty: 26
Odwiedziny profilu: 3.756
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 7
Komentarze: 29
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska