Login lub e-mail Hasło   

Konrad J.
Wcześniejsze wpisy
Konrad J.:   "Były obserwacje. No chyba, że chodzi ci o stworzenie galaktyki w probówce? no to rzeczywiście- nie bylo" do artykułu Ewolucja galaktyk.  (30/05/2009)
Konrad J.:   "jalonek- debata się nie rozwinie, bo ten tekst nie jest naukowy- facet tylko napisał, że się nie zgadza, a z tego, co widzę, to nie posiada też odpowiedniej wiedzy. Po co nam superkomputery, jak możemy spytać się Pana Bogusława co o tym sądzi ;) A to, że w naszą stronę nic nie leci to bzdura- przecież w naszą stronę pędzi inna galaktyka! i właśnie dzięki przesunięciu udało się to odkryć." do artykułu Wielki Wybuch czy fikcja..  (30/05/2009)
Konrad J.:   "Ponieważ obłok Oorta to pył z planetoidami, a nie pojedyncze ciało. Pył ten to pozostałości po formowaniu się naszego układu. Co do zaburzeń Urana i Naptuna- planeta X może istnieć, ale nie musi. Z modelu matematycznego, ta planeta X (jeżeli istnieje) nie ma prawa zbliżyć się do ziemi. Co nie zmienia faktu, że pobudza wyobraźnię ;)" do artykułu Czy istnieje dziesiąta planeta?.  (04/05/2009)
Konrad J.:   Głos na artykuł Prawdziwa historia o królu i świniopasie  (03/05/2009)
Konrad J.:   "Jestem ostatnią osobą, która na serio mieszałaby w to kosmitów- po prostu napisałem, że jest to bardziej prawdopodobne. Chodziło mi głównie o to, że ciężko wyobrazić sobie taką ewolucję naszego układu, która pozwala na istnienie takiej planety. Jestem świadom istnienia praw Keplera, ale obiekt o masie podobnej do naszej planety nie mógłby w wyniku jakiejś procy grawitacyjnej wystrzelić aż tak dale ..." do artykułu Czy istnieje dziesiąta planeta?.  (02/05/2009)
Konrad J.:   Głos na artykuł Czy istnieje dziesiąta planeta?  (28/04/2009)
Konrad J.:   "1. Tylko tutaj się pojawia kłopot- jeżeli tą wiedzę przekazali im kosmici, to po co? najbezpieczniej jest założyć, że Sumerowie, jako lud lubiący patrzeć w niebo i mający w tej dziedzinie znaczne odkrycia po prostu wpadł na pomysł, że jeżeli planety są blisko siebie, to mogą się też zderzyć. 2. Oczywiście, że nie ;) tylko teraz ciężko jest określić, jakiego typu jest to artykuł. Popularnona ..." do artykułu Czy istnieje dziesiąta planeta?.  (28/04/2009)
Konrad J.:   "Pomińmy już tą absurdalną bajeczkę o Nibiru, Nubiru, Planecie X (planecie, która zniszczy świat, a nie planecie, która może istnieć, ale nie musi). Nie odnoszę się tutaj bezpośrednio do autora tekstu, tylko ogólnie do tego całego 'ruchu'. A więc pomijamy fizykę i astronomię, bo twórcy takich teorii spiskowych albo wszystko mieszają, albo wymyślają nowe prawa fizyki. Pominiemy też absurdalny fakt, ..." do artykułu Czy istnieje dziesiąta planeta?.  (26/04/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: darnok
Ranga:
Ost. logowanie: 22/01/2010
Zarejestrowano: 26/04/2009

Statystyki
Punkty: 2
Odwiedziny profilu: 1.582
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 2
Komentarze: 6
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska