Login lub e-mail Hasło   

Wolna kobieta
Wcześniejsze wpisy
Wolna kobieta:   "Według mnie bardzo często same opętanie jest mylone z chorobą psychiczną i na odwrót. Sam brak współpracy w kwestii opętania ze służbą zdrowia a osobami duchownymi jest żenujący. Okazuje się, że wszędzie jest konkurencja. Pomiędzy kościelnymi egzorcystami a świeckimi oraz lekarzami, którzy wszelkie przejawy uzdrawiania energetycznego uważają za szarlatanerię. Czy nie widzicie tutaj czegoś dziwnego w tym postępowaniu? Niektórzy rzeczywiście zachowują się jak by byli opętani. " do artykułu Opętanie.  (27/06/2007)
Wolna kobieta:   "Chodziło mi o to, że pan Mirosław Mazur z pomocą tego artykułu odpowiedział na komentarze zawarte w innym artykule http://www.eioba.com/a73209/dusza_ktora_nie_chce_odejsc . Przepraszam za niedomówienie. Być może dzięki temu wszyscy niedowiarkowie podejdą do tematu duchów inaczej – ale wątpię aby się tak stało dopóki na swojej drodze nie spotkają ducha z krwi i kości. Przepraszam przesadziła. Z krwi i kości to raczej nie, ponieważ są to zjawy raczej energetyczne. " do artykułu Strach przed duchami.  (27/06/2007)
Wolna kobieta:   Głos na artykuł Huna i niepowodzenia  (27/06/2007)
Wolna kobieta:   Głos na artykuł Dusza, która nie chce odejść  (27/06/2007)
Wolna kobieta:   Głos na artykuł Opętanie  (27/06/2007)
Wolna kobieta:   "Bardzo dobry artykuł pani Dobrosławo. Bardzo rzadko można spotkać takie jawne przedstawienie swojego zdania wobec narosłych nieporozumień wobec egzorcyzmów. Tym samym jak widać naraziła się pani osobom duchownym, którzy to wpisali panią na listę fałszywych egzorcystów. Moim zdaniem samo określenie fałszywy czy fałszywa egzorcystka jest określeniem obraźliwym a nawet w pewnym sensie naruszeniem god ..." do artykułu Egzorcyzmy.  (27/06/2007)
Wolna kobieta:   Głos na artykuł Egzorcyzmy  (27/06/2007)
Wolna kobieta:   "Bardzo dobry pomysł, aby na komentarze zawarte w artykule odpowiedzieć właśnie w ten sposób. W duchy nie musimy wierzyć, lecz jeśli w nie nie wierzymy to, czego się tak naprawdę boimy. Być może samych siebie a prawda rzeczywiście może być bolesna dla nas wszystkich. Przeglądając strony poświęcone transkomunikacji dochodzę do wniosku, że przekazy istot zwanymi przez nas duchami mają na celu ukazać ..." do artykułu Strach przed duchami.  (22/06/2007)
Wolna kobieta:   Głos na artykuł Strach przed duchami  (22/06/2007)
Wolna kobieta:   "Po przeczytaniu wszystkich twoich komentarzy (w całym serwisie eioba) nihilim dochodzę do wniosku, że nic ci się tutaj nie podoba. Krytykujesz wszystko i wszystkich. Czyżby arogancja była twoją stałą cechą charakteru? Punktacja za twoje komentarze wynosi – 72 punkty (minus siedemdziesiąt dwa). Czyżby nikomu nie podobały się twoje opinie? " do artykułu Dusza, która nie chce odejść.  (07/06/2007)
Wolna kobieta:   "Co się czepiacie Nihilima – nie czyta gazet nie słucha dziennika to i dobrze bo tam same bzdury. Artykuł przedstawia interesujące podejście do tematu mężczyzny we współczesnym świecie – w świecie gdzie kobieta zaczyna wieść prym nad mężczyznami. Musicie się z tym pogodzić albo obudzić, ponieważ my kobiety obudziliśmy się z letargu i wiemy, czego chcemy. " do artykułu Upadek patriarchatu, kryzys męskości?.  (19/05/2007)
Wolna kobieta:   "Dzięki Intol – wielkie dzięki za nowe możliwości a co do twoich słów w komentarzu – „akurat się składa, że artykuł jest 'bezczelnie' mój, a nie czyjś” - masz rację a to, że opisujesz to samo tak samo nie oznacza, że nie są to twoje słowa i tekst. " do artykułu Ukryte strony w przeglądarce Firefox.  (19/05/2007)
Wolna kobieta:   "Nie można oczekiwać od autora, (co tu dużo mówić) świetnego artykułu dalszej części. Tym bardziej, że przydałby się głos kogoś innego w tym kontrowersyjnym temacie, jakim jest nasza ohydna „kranówka”. Odnośnik zamieszczony przez autora w artykule „Jesteśmy nabijani w butelkę” jasno wskazuje, że nie chce być jedynym (i ostatecznym) znawcą tego tematu. I dobrze. Z mojej strony za swoją pracę pan Mirosław Mazur otrzymuje dodatkowe punkty." do artykułu Jesteśmy nabijani w butelkę.  (19/05/2007)
Wolna kobieta:   Głos na artykuł Jesteśmy nabijani w butelkę  (19/05/2007)
Wolna kobieta:   "Mimo wszystko jestem za tym, aby stworzyć bazę danych odnośnie przepowiedni i omawianych w nich czekających nas zmian. Zawsze znajdzie się ktoś, kto skorzysta z wiadomości w nich zawartych tym bardziej, że motto serwisu oioba wskazuje na to, że artykuły, które mają się tutaj znajdować mają być umieszczane z potrzeby ukazania czytelnikowi wiedzy, która może się jemu przydać. Zawsze będą oponenci, k ..." do artykułu Los świata w przepowiedniach Tarabicza..  (19/05/2007)
Wolna kobieta:   Głos na artykuł Los świata w przepowiedniach Tarabicza.  (19/05/2007)
Wolna kobieta:   "Ten jeden krok daliśmy już dawno, ale na szczęście okazało się, że przepaść jest trochę dalej niż sądziliśmy, dzięki czemu możemy zawrócić, ale nie do komuny. Po co przeżywać znów od nowa to samo. Za wyśmienity moim zdaniem artykuł „Klątwa Narodu oraz „Świadomość człowieka” oddaję panu swoje punkty. Należy się to panu. " do artykułu Klątwa Narodu.  (05/05/2007)
Wolna kobieta:   "Demony zasiedlają bardzo często nasz mózg. Wystarczy pooglądać posiedzenie sejmu lub inne wystąpienia powyższych polityków. Nie ma się, co dziwić, że trafiły również do naszego papieża. Być może demon chciał opuścić nasz ziemski przybytek, bo było mu tutaj za ciężko. " do artykułu Czy demony naprawdę istnieją?.  (04/05/2007)
Wolna kobieta:   "Czy jest możliwość, aby o tych myślokształatach przeczytać więcej? W necie próbowałam, ale są jakieś zdawkowe treści (ciężkie zresztą). " do artykułu Pochodzenie i rozprzestrzenianie się idei religijnych.  (04/05/2007)
Wolna kobieta:   "A może byście tak razem napisali artykuł opisując swoje doświadczenia i umieścili zdjęcia. Bardzo ciekawi mnie to zjawisko „orbów”" do artykułu Manifestacje typu Orbs - czym są?.  (04/05/2007)
Wolna kobieta:   "Kobiet należy słuchać z uwagą panie Mirosławie. Nie jesteśmy tylko po to z wami, aby nas używać lub wystawiać jak manekina na wystawę, ale po to, aby kochać i być kochaną. " do artykułu Uwaga mężczyźni: Czego nie powinieneś nigdy mówić kobiecie.  (04/05/2007)
Wolna kobieta:   "Gdybyś przeczytał dwadzieścia lat temu teraz byś tego nie zrobił. " do artykułu Czy świadomie wybieramy partnera?.  (04/05/2007)
Wolna kobieta:   "Bardzo dobry artykuł. Przeczytałam go trzy razy, aby zrozumieć jego głęboki sens. Chyba autor wycofał się w ostatniej fazie pisana z przekazem swoich ukrytych myśli – a może się mylę. Gdy cofnęłam się do tekstu autora „Klątwa Narodu” zrozumiałam, że rozbudzenie naszej świadomości a tym samym kodu genetycznego DNA nie będzie proste. Być może nawet niemożliwe. Może rzeczywiście zmieniające się wibracje ziemi pomogą nam przejść na inną fazę rozwoju. " do artykułu Świadomość człowieka?!.  (04/05/2007)
Wolna kobieta:   Głos na artykuł Świadomość człowieka?!  (04/05/2007)
Wolna kobieta:   "Jakoś luźniej zrobiło się w tej piaskownicy. Następnym razem przyniosę łopatkę to coś pokopiemy hm…. a może zakopiemy. " do artykułu Ataki energetyczne, rodzaje, obrona.  (29/04/2007)Akcje

Informacje podstawowe
Login: dobra
Ranga:
Ost. logowanie: 27/06/2007
Zarejestrowano: 12/04/2007

Statystyki
Punkty: 2.851
Obserwujący użytkownicy: 3
Odwiedziny profilu: 5.348
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 18
Komentarze: 34
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska