Login lub e-mail Hasło   

Michał Dobrzański
Wcześniejsze wpisy
Michał Dobrzański:   "A jeśli kosztem prawdy liże się tyłki sąsiadom, u których bandyci i oprawcy są bohaterami, to nie dziwię się, że powstają takie komentarze, jak powyższy." do artykułu Czy kochasz swój kraj, Polskę?.  (09/09/2010)
Michał Dobrzański:   "Od stosowania srebra koloidalnego za często można dostać srebrnicy - organizm zaczyna pochłaniać srebro i kolor skóry zmienia się na srebrny - nie da się tego wyleczyć - powodzenia;] Linki: http://www.google.com/search?q=srebrnica+choroba&btnG=Search&hl=en& client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Apl%3Aofficial&hs=Joq&sa=2" do artykułu "Bo za często, bez kontroli, w ciemno"....  (20/11/2009)
Michał Dobrzański:   "Nie ,,chcem', a ,,chcę'..." do artykułu Skąd wiem że wasz Bóg nie istnieje?.  (01/11/2009)
Michał Dobrzański:   "Obawiam się, że byłoby coś bardziej w stylu: ,,Sp***aj, dziadu!'..." do artykułu Czy można być własnym dziadkiem.  (17/08/2009)
Michał Dobrzański:   "W końcu ktoś mądrze napisał coś o wolnym oprogramowaniu... Gratuluję;]" do artykułu Dlaczego oprogramowanie powinno być wolne.  (13/08/2009)
Michał Dobrzański:   "Najgorsze jest to, że świat zawsze jest taki sam - wysyła się do Afryki jedzenie zamiast pomóc w budowie miejsc pracy, żeby sprawić wzrost gospodarczy, krytykuje się wojny, a wysyła się żołnierzy do Iraku, Afganistanu, w 1939 roku, jak Niemcy i ZSRR napadli na Polskę, to też tylko powiedzieli, że wojna jest zła i nikt nie pomógł. W Tybecie jest to samo, w Korei Północnej jest to samo - nikomu nie ..." do artykułu Tybet - prawa człowieka.  (13/08/2009)
Michał Dobrzański:   "Nie chcę się przemądrzać, ale w drugim zdaniu ma pani dwa błędy interpunkcyjne - brak przecinka przed ,,co' i ,,jak'. To tak do reformy szkolnictwa;]." do artykułu Przeboje kolokwiów.  (13/08/2009)
Michał Dobrzański:   "Dno... I 5 metrów mułu nad nim... Po to ewolucja zabrała nam ślepą kiszkę, żeby mięso jeść. Poza tym, to fajnie ktoś ma, jak przyjacielem nazywa zwierzę... Idź do niego, może przytuli w potrzebie... A roślinki też boli, jak się je je - no i się je zabija! Grzyby też - to jest nieetyczne... A ile bakterii zabija się w bolesny sposób - przecież się je zjada żywcem! Bardziej troszczy się o zw ..." do artykułu Przyjaciel na talerzu czyli zwierzęta są do kochania, nie do jedzenia..  (13/08/2009)
Michał Dobrzański:   "A ja słyszałem, że M$ jest za darmo - uwierzysz..." do artykułu W czym Linux jest lepszy od Windowsa?.  (13/08/2009)
Michał Dobrzański:   "3 godziny i nie chcesz wracać na babcię windę..." do artykułu W czym Linux jest lepszy od Windowsa?.  (13/08/2009)
Michał Dobrzański:   "I by wylądował w KL, bo nie był Niemcem..." do artykułu Nikola Tesla - inwentor XXI wieku.  (13/08/2009)
Michał Dobrzański:   "A jak lew rozszarpuje powiedzmy sobie zebrę na sawannie, to jest to ,,humanitarna' śmierć? Może jej to nie boli i umiera z przyjemnością... Wcale nie jest rozszarpywana żywcem... Ludzie - OPAMIĘTAJCIE SIĘ! Nie jestem za katowaniem zwierząt, ale rzeźnia to rzeźnia... " do artykułu Humanitarna śmierć zwierząt! Nic takiego nie istnieje.  (13/08/2009)
Michał Dobrzański:   "Łażę po lasach, polach, łąkach, jeżdżę dużo na rowerze po bezdrożach, śpię często w lesie pod namiotem i miałem tylko jednego kleszcza w życiu... Raczej zależy od zapachu lub innego czynnika ofiary, czy kleszcze nas lubią, czy nie... Za to zawsze do mnie lgną komary;]" do artykułu W kleszczach boreliozy!.  (13/08/2009)
Michał Dobrzański:   "Trochę wiedzy matematycznej by się co poniektórym przydało... Chodzi o prawdopodobieństwo dojścia od pierwotnego wyboru do bramki z wygraną. I faktycznie - artykuł jest w tej kwestii prawdziwy. Nie można zatem rozbijać prawdopodobieństwa na składowe, ponieważ w tym akurat przypadku jest ono całościowe." do artykułu Paradoks Monty Halla.  (13/08/2009)
Michał Dobrzański:   "A przodkowie pili soki i na czczo, i jedli cukier, i mój pradziadek jadł dużo cukru i nigdy nie miał cukrzycy, a dziadek nigdy cukru nie jadł i zmarł na cukrzycę... I tak bardziej trujące są aspartam i inne słodziki chemiczne - cukier przynajmniej nie jest rakotwórczy. Poza tym: ,,Nic nie jest trucizną i wszystko jest trucizną'. Trza umieć zachować umiar." do artykułu Cukier.  (13/08/2009)
Michał Dobrzański:   "I do tego środek na przeczyszczenie... Gładko by poszło...;]" do artykułu TOP 10 gadżetów na Prima Aprilis.  (13/08/2009)
Michał Dobrzański:   "Tylko ma najgorszy zasięg w Polsce i kijowe reklamy... No i dziwne stawki cenowe;]" do artykułu Rozmowy telefoniczne z salonu Ery.  (12/08/2009)
Michał Dobrzański:   "Zaolzie było polskie i w 1918 ugadaliśmy się z Czechosłowacją o jego podziale, jednak w 1919 roku oni wkroczyli z armią i zabrali wszystko - bronić się nie dało, bo mieliśmy problem na wschodzie przecież... Wileńszczyzna? 90% mieszkańców było Polakami. W Wilnie do 1945 roku Polacy to ok. 92% ludności. Akcja Wisła - o Wołyniu i UPA się nie słyszało? 150-200 tys. Polaków zarzynali (dosłownie) i po w ..." do artykułu Czy kochasz swój kraj, Polskę?.  (12/08/2009)
Michał Dobrzański:   "Nie zgadzam się: 1. Ja mam gitarę akustyczną - co teraz? Co z prądem... 2. A może? 4. Mogę ją zmoczyć... 6. Nie chcę! 8. Mogę - dlaczegóż by nie? 9. Wielu kobietom też nie... 11. Mogę śpiewać... 12. Ale gryfem mogę się podrapać... 13. Mogę - są gitary dwugryfowe;] - 2 in 1... 14. No jak nie? 15. Z kobiety nawet z dziesięcioma się nie da..." do artykułu 15 powodów, dla których kobieta jest lepsza od gitary....  (12/08/2009)
Michał Dobrzański:   "Można to wszystko tłumaczyć tym, że szybkość zmian genetycznych przyspiesza, generując zarówno zmiany na plus, jak i na minus. Rasy same w sobie generują większe zmiany genetyczne, ponieważ przez długi okres czasu były izolowane i wraz ze wzrostem podróży, wzrasta mieszalność genów. A co do głupoty, to tylko ignorancja, media i system edukacyjny..." do artykułu Różnice między rasami ludzkimi zwiększają się — ewolucja przyspiesza.  (12/08/2009)
Michał Dobrzański:   "Z takich napraw, to nie polecam tylko spawania widelca, bo można stracić zęby (autopsja)..." do artykułu Roweru naprawy improwizowane.  (12/08/2009)
Michał Dobrzański:   "Windows to taki ZSRR, a Linuks Wolna Polska..." do artykułu Windows jest darmowy.  (11/08/2009)
Michał Dobrzański:   "Szczekanie, sranie w banię i tekst dziecka z gimnazjum, które chciało zabłysnąć... głupotą... Równie dobrze sektą jest wolność, bo zawsze ludzie byli rządzeni przez kogoś, a teraz się im odbiera władzę i każdy robi, co chce. Albo MCDonalds lub Cola - uzależnia, ma silnego przywódcę znanego powszechnie, ma swoje sekrety, może zabijać, itd., itp. A tak w ogóle, to dla mnie nie jest przepisem ..." do artykułu Uwaga! Groźna sekciarska organizacja!.  (11/08/2009)
Michał Dobrzański:   "Jeśli wtedy mieli IP z pięcioma liczbami składowymi i z pulą od 0 do 999, to ile musieliby mieć komputerów?;]" do artykułu Świat, który istniał przed naszym.  (10/08/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: dobry
Ranga:
Ost. logowanie: 30/09/2010
Zarejestrowano: 06/08/2009

Statystyki
Punkty: 40
Odwiedziny profilu: 3.454
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 1
Komentarze: 30
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska