Login lub e-mail Hasło   

don1

Pasjonat rozwoju osobistego, transformacji i ewolucji osobowej. Twórca "Desensytyzatora" narzędzia do samodzielnej eliminacji negatywnych barier emocjonalnych stojących na drodze do osiągania wyznaczonych celów oraz marzeń życiowych.

Pasjonat rozwoju osobistego, transformacji i ewolucji osobowej. Twórca "Desensytyzatora" narzędzia do samodzielnej eliminacji negatywnych barier emocjonalnych stojących na drodze do osiągania wyznaczonych celów oraz marzeń życiowych.Wcześniejsze wpisy
don1:   "Nieśmiałość to nadwrażliwe odbieranie bodźców zewnętrznych na podstawie wewnętrznych lęków. Zgadzam się że struktura rzeczywiście tak wygląda jak opisane zostało w artykule niestety werbalne tłumaczenie to za mało, dopóki emocje nie zostaną wyeliminowane na poziomie strukturalnym to niestety problem pozostanie. " do artykułu Jak pokonać nieśmiałość.  (19/10/2013)
don1:   "@Teresa Rembielińska: Źródłem nieśmiałości jest nadwrażliwość interpretacyjna danej sytuacji. Spowodowane jest to przez negatywne emocje, przekonania i konstrukcje myślowe. " do artykułu Nieśmiałość jak się jej pozbyć?.  (19/10/2013)
don1:   Nowy artykuł Nieśmiałość jak się jej pozbyć?  (17/10/2013)
don1:   "wszystko co piszę jest wynikiem mojej ponad 10 letniej praktyki w dziedzinie rozwoju osobistego, na początku głównie wszystko sprawdziłem na sobie zanim mogłem z czystym sumieniem pisać, mówić oraz pomagać innym w tej dziedzinie." do artykułu Motywacja jako klucz do sukcesu.  (26/09/2013)
don1:   "nadmienie że zajmuje się odzyskiwaniem kontroli nad własnymi emocjami dzięki czemu oprócz racjonalnego myślenia dochodzi ważniejsza rzecz czyli działanie :)" do artykułu Motywacja jako klucz do sukcesu.  (26/09/2013)
don1:   "I tu się całkowicie mylisz, należe do osób niezwykle racjonalnych i konkretnych , natomiast opinia o moim całym życiu? no cóż przemilczę to gdyż Twoja generalizacja wiele mówi :)" do artykułu Motywacja jako klucz do sukcesu.  (26/09/2013)
don1:   Nowy artykuł Motywacja jako klucz do sukcesu  (25/09/2013)
don1:   "no właśnie można sobie racjonalizować, cytować słowa wieszczy na nic to, jeśli od strony emocjonalnej nie jesteśmy czyści, siedzi to w takiej osobie i to jest silniejsze od niej bo będzie reagować na daną sytuację bezwarunkowo będzie marionetką emocji. W momencie kiedy emocje są oczyszczone tak naprawdę nie ma dla nas sprawy i nie musimy sobie racjonalnie tłumaczyć dlaczego to dlaczego tamto ponieważ za bardzo jesteśmy zajęci tym co jest teraz i gdzie chcemy dojść" do artykułu Inteligencja emocjonalna jak ją znacząco zwiększyć?.  (24/09/2013)
don1:   "tak ale umysł nie działa racjonalnie tylko emocjonalnie. I fakt że osoba kiedyś miała np. negatywne zdarzenie z kobietą nie oznacza że z inną tak będzie natomiast umysł filtruje każdą kolejną możliwość poznania kogoś fajnego i interesującego poprzez te negatywne skojarzenia czyli w takich sytuacjach przysparza osobie kłopotów i tak naprawdę nie jest obiektywny oraz przekłamuje rzeczywistość " do artykułu Inteligencja emocjonalna jak ją znacząco zwiększyć?.  (24/09/2013)
don1:   "@Teresa Rembielińska: depresja? u każdej osoby może objawiać się inaczej. Za przykład weźmy nieśmiałęgo młodzieńca którego nieśmiałość jest tak potężna że nie jest wstanie komunikować się z kobietami. Lata mijają a on ciągle jest sam, zarabia krocie jest dobrze sytuowany a jednak cierpi na depresję która wynika z niezaspokojonej potrzeby jaką jest nie bycie samotnym ale brak możliwości nawiązania ..." do artykułu Inteligencja emocjonalna jak ją znacząco zwiększyć?.  (24/09/2013)
don1:   "@Mirosław: dzięki:) w sumie moja obecność nie jest tutaj aby zbierać plusy i pozytywne komentarze bo mi na nich nie zależy, ale jeśli osoba np. ma problemy z publicznymi występami, rozpoczęciem rozmowy z obcą osobą, z staraniem się o pracę o jakiej marzy to zapewniam że jest to tylko wynik negatywnych emocji i przekonań na temat własnej osoby gdyby ich nie było to ta osoba dążyła by do np. otrzymania tej wymarzonej pracy nieustannie aż by jej się udało." do artykułu Inteligencja emocjonalna jak ją znacząco zwiększyć?.  (24/09/2013)
don1:   "nie nie i jeszcze raz nie!!! wyrażać całkowicie emocje? czy to samo się tyczy osób popełniających zbrodnie? przecież oni też wyrażają je w swój indywidualny sposób. Niektórzy poprzez własne negatywne emocje przeżywają piekło wewnętrzne są niepewni, przestraszeni, nie potrafią się komunikować itp... jest tego tak naprawdę mnóstwo. Ich życie nie zmieni się jeśli nie będą potrafili pozbyć się tych emocji. " do artykułu Inteligencja emocjonalna jak ją znacząco zwiększyć?.  (24/09/2013)
don1:   "na razie tylko użytkownik wykazał się zwykłą ignorancją i brakiem obiektywizmu twierdząc że informacje w artykule są nieprawdziwe nie mając zapewne wiedzy w tej dziedzinie :)" do artykułu Inteligencja emocjonalna jak ją znacząco zwiększyć?.  (24/09/2013)
don1:   "nie mogę się doczekać :)" do artykułu Inteligencja emocjonalna jak ją znacząco zwiększyć?.  (24/09/2013)
don1:   "przyznam że linki wynikły z mojej świeżości na tej stronie" do artykułu Jak osiągnąć pewność siebie?.  (24/09/2013)
don1:   "gdzie jest manipulacja?" do artykułu Inteligencja emocjonalna jak ją znacząco zwiększyć?.  (24/09/2013)
don1:   "Wybacz ale to co tworzysz nie jest dla mnie ani ciekawe ani przydatne, natomiast jeśli nie masz pojęcia o tym co jest zawarte w danym artykule to nie podejmuj się odrzucać jako spam możesz po prostu nie czytać i przejść dalej żyjemy w wolnym kraju. Również Życzę miłego wieczoru " do artykułu Jak osiągnąć pewność siebie?.  (24/09/2013)
Piotr Stanisław Issel:   "Poezji nie odrzuca się za spam - są tam inne powody w listingu, Don... Cieszę się, że w następnym artykule już nie spamujesz jawnie..." do profilu don1.  (24/09/2013)
don1:   Nowy artykuł Jak osiągnąć pewność siebie?  (24/09/2013)Akcje

Informacje podstawowe
Login: don1
Ranga:
Ost. logowanie: 03/03/2014
Zarejestrowano: 24/09/2013

Statystyki
Punkty: 4.131
Wyświetlenia artykułów: 4.100
Odwiedziny profilu: 1.222
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 15
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska