Login lub e-mail Hasło   

Ewa Mołek

Czy lubię pisać - mogę śmiało powiedzieć, że tak. Czy potrafię - to się dopiero okaże... Jestem obserwatorką życia, która swoimi przeżyciami, refleksjami i spostrzeżeniami lubi dzielić się z innymi.
Wcześniejsze wpisy
Ewa Mołek:   "Wydaje mi się, że mam sposób na nią. Przynajmniej u mnie działa! Odwracam sobie ją jak tylko chce. Patrzę cały czas w jeden punkt w okolicy nogi, która wiruje w powietrzu i po chwili wydaje mi sie, że ręce wirują inaczej a nogi inaczej a potem nogi doganiają ręce i już kręci się przeciwnie niż na początku. Należy patrzeć w jeden punkt aż obraz troszeczkę nam się zacznie zlewać. Super!" do artykułu Używasz prawą czy lewą półkulę mózgu podczas myślenia?.  (01/02/2009)
Ewa Mołek:   Głos na artykuł Zwykły zlepek komórek  (30/01/2009)
Ewa Mołek:   Popularny artykuł: Dlaczego "umiera" miłość?  (26/01/2009)
Ewa Mołek:   Głos na artykuł Nie bądź zawistny  (25/01/2009)
Ewa Mołek:   "'...Dla niektórych sprowadzenie kogoś do parteru, ośmieszenie kogoś czy choćby skrytykowanie go to chleb powszedni. Przysłowiowa bułka z masłem. Żyją oni bowiem głównie po to, by komuś przywalić, dokopać. Są często chorzy, gdy nie mają celu, w który by mogli uderzyć...' Dokładnie takie myśli przychodzą mi do głowy, gdy czytam niektóre komentarze. Artykuł bardzo mi się podoba. Myślę, ..." do artykułu Nie bądź zawistny.  (25/01/2009)
Ewa Mołek:   Głos na artykuł Jak zapamiętywać imiona?  (25/01/2009)
Ewa Mołek:   "Świetne sposoby ale przyszło mi do głowy śmieszne skojarzenie: pan rozmawiający ze świeżo poznaną panną Anną wyobraża ją sobie kąpiącą w wannie i... cała treść rozmowy rozmywa się i ulatuje z jego pamięci. Po rozstaniu pamięta, że miała na imię Anna i pięknie prawdopodobnie wygląda nago ale co do niego mówiła? " do artykułu Jak zapamiętywać imiona?.  (25/01/2009)
Ewa Mołek:   "Prawdopodobnie gdybym często używała terminów 'związek', 'partnerstwo' i zwrotu 'na kocią łapę' i tak byłabym przez Pana w jakiś sposób zaszufladkowana. Moim zdaniem tekst jest tak elastyczny, iż można go sobie dopasować wedle własnego upodobania, zastępując niektóre słowa innymi. Nie wypieram się, iż instytucja małżeństwa jest mi jednak bliższa. " do artykułu Dlaczego "umiera" miłość?.  (25/01/2009)
Ewa Mołek:   "Nie postawiłam znaku równości 'miłość' = 'małżeństwo'. Zgadzam się że istnieją udane małżeństwa podobnie jak udane związki na 'kocią łapę' ale intrygujące jest, że przebywanie ze sobą 24 godz na dobę (legalnie czy nielegalnie) może prędzej czy później działać destrukcyjnie na uczucie które łączy partnerów. Może ale nie musi - podkreślam. Ciężko robi się na sercu widząc osoby, które kiedyś skoczyły ..." do artykułu Dlaczego "umiera" miłość?.  (25/01/2009)
Ewa Mołek:   Nowy artykuł Dlaczego "umiera" miłość?  (25/01/2009)
Ewa Mołek:   "Zgadzam się '...To my budujemy oglądalność, tym samym dajemy pracę takim ludziom.' Wystarczy więc przełączyć kanał lub wyłączyć telewizor i poczytać książkę." do artykułu Kto w Polsce robi karierę?.  (24/01/2009)
Ewa Mołek:   "Drogi Mirku zapewniam Cię, iż moje Ego się nie przegrzewa. Twój komentarz przeczytałam i przyjęłam do wiadomości 'fakty', które przedstawiłeś choć cytując Ciebie '...te wszystkie 'Fakty' są tak naprawdę manipulacją bo tylko jednym z punktów widzenia konkretnego redaktora...' czyli Twoim. Nie wiem jak mają się inni autorzy, którzy zdecydowali się umieścić tu swoje komentarze, które Ty odważyłeś się ..." do artykułu Czerpcie wiedzę skąd tylko się da.  (24/01/2009)
Ewa Mołek:   "Odpowiadam '...nigdy nie wiadomo, gdzie znajdziemy inspirację i wskazówki do życia.' I nie chodzi mi tutaj o owe gazetki. Gdybym napotkała ciekawy tekst napisany chociażby w ulotce reklamowej, który w jakiś sposób by mnie zainspirował czy skłonił do refleksji chętnie podzieliłabym się tymi przeżyciami czy zdobytą wiedzą. Morał z artykułu wydaje mi się nieskomplikowany: '... czytaj ..." do artykułu Czerpcie wiedzę skąd tylko się da.  (24/01/2009)
Ewa Mołek:   Popularny artykuł: Czerpcie wiedzę skąd tylko się da  (24/01/2009)
Ewa Mołek:   Głos na artykuł Małżeństwo w starożytnych Chinach  (23/01/2009)
Ewa Mołek:   Nowy artykuł Czerpcie wiedzę skąd tylko się da  (23/01/2009)
Ewa Mołek:   Nowy artykuł Ile waży koń trojański?  (23/01/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: eja111
Ranga:
Ost. logowanie: 01/12/2009
Zarejestrowano: 23/01/2009

Statystyki
Punkty: 9.698
Wyświetlenia artykułów: 8.851
Odwiedziny profilu: 4.031
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 8
Komentarze: 8
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska