Login lub e-mail Hasło   

ekstra_wiktor
Wcześniejsze wpisy
ekstra_wiktor:   "Piękne kościoły. Zdecydowanie wolę je niż te zbudowane w nowoczesnym stylu. Jedynym unowocześnieniem, którego potrzebują takie drewniane kościoły to ogrzewanie. Reszta niech pozostanie taka jak była." do artykułu Kościoły drewniane.  (28/03/2018)
ekstra_wiktor:   "Bardzo ładne i klimatyczne miejsce. Ciężko czasem uwierzyć, że mieści się ono w Polsce. Myślę, że każdy chciałby wypocząć tam i spróbować tamtejszych win. " do artykułu Śpiące winnice.  (28/03/2018)
ekstra_wiktor:   "To niesamowite, czasem myślimy, że nie mamy w sobie pewnych uczuć. Potem jednak pojawia się na świecie dziecko a nas zalewają pokłady miłości bezinteresownej. To chyba jedne z nielicznych przykładów takiej prawdziwej miłości, po której nie oczekujemy niczego w zamian. Podziwiam kobiety właśnie przez to, że mają w sobie ten instynkt macierzyński. Chociaż moja żona zwróciła mi uwagę na pewien bardzo ..." do artykułu Macierzyństwo – miłość od pierwszego wejrzenia?.  (28/03/2018)
ekstra_wiktor:   "Nie ma nic lepszego niż dobrze dobrany garnitur czy smoking. Zwłaszcza, że można go w całości dopasować do naszej sylwetki. W wielu sklepach można liczyć na profesjonalną obsługę, która pomoże dobrać nam odpowiedni model oraz poprawi go dla nas. Tym sposobem każdy mężczyzna będzie wyglądał dobrze i nie musi do tego mieć wyrzeźbionego ciała. Jeśli ktoś się zastanawia czy najlepszy będzie dla niego ..." do artykułu Ślubne trendy 2015 – garnitur dla pana młodego..  (28/03/2018)Akcje

Informacje podstawowe
Login: ekstra_wiktor
Ranga:
Ost. logowanie: 28/03/2018
Zarejestrowano: 12/12/2016

Statystyki
Punkty: 0
Odwiedziny profilu: 381
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 4
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska