Login lub e-mail Hasło   

Fragles
Wcześniejsze wpisy
Fragles:   "@ulmed: próbowałem wczoraj podlinkować prawdę o Z. Baumanie, ale Eioba dwa razy zdjęła mój post. Mam nadzieję, że Twój się utrzyma, bo takie rzeczy trzeba publikować. Pozdrawiam :)" do artykułu Ateista oczarowany Papieźem ?.  (23/10/2013)
Fragles:   "@Skalny Kwiat: idąc tym tropem i chcąc być konsekwentnym zlikwidujmy wszystkie religie i kościoły, a nie tylko katolicki. To będzie dopiero miało sens." do artykułu Ateista oczarowany Papieźem ?.  (22/10/2013)
Fragles:   "Bo to właśnie idealny papież dla ateistów i wszelkich innych niechętnych kościołowi. Dokument ostatnio ujawniony w Argentynie dostarcza dowodu na to, że pseudo-”kardynał” Jorge Bergoglio był członkiem żydomasońskiego Rotary Club w Buenos Aires. Jak wiadomo, Rotary Club, tak jak i Lions Club, jest para-żydomasońską instytucją używaną przez żydomasonerię do rekrutacji członków i rozpowszechniania sw ..." do artykułu Ateista oczarowany Papieźem ?.  (22/10/2013)
Fragles:   "A ja kieruję się myślą jak poniżej, zaczerpniętą z sieci: 'Możesz 'przeczytać' swoje życie. Czy warto? Książki dotyczą świata, który niebawem opuścisz. Pochodzą z tego świata zewnętrznego i nie wyprowadzą cię poza ten świat. Marnowanie czasu jest powszechne. Nie zrozumcie mnie jednak źle - nie jestem przeciwnikiem kultury. Niemniej należy ją dawkować, zamiast się nią narkotyzować'" do artykułu Odrażająca młodzież, która nie czyta.  (17/10/2013)Akcje

Informacje podstawowe
Login: fragles
Ranga:
Ost. logowanie: 28/10/2013
Zarejestrowano: 17/10/2013

Statystyki
Punkty: 10
Odwiedziny profilu: 850
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 4
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska