Login lub e-mail Hasło   

gajos
Wcześniejsze wpisy
gajos:   "Szukalem informacji na temat liczby wierzacych noblistow , oraz dziedzin w ktorych dostali nobla , niestety nie dotarlem do zadnego wiarygodnego zrodla. Nie czuje sie wiec w pozycji by polegac na atuorytetach , moze i dobrze , gdyz pora najwyzsza by ruszyc samodzielnie glowa. Pytanie : jesli odrzucimy teorie ewolucji ( jako nieprawdziwa ) , to z czym zostaniemy ? Jaka inna teoria w ..." do artykułu Heretycy nauki.  (02/05/2010)
gajos:   "'Na liście sceptycznych naukowców widnieje też nazwisko pięciokrotnego kandydata do Nagrody Nobla w dziedzinie chemii kwantowej — prof. Henry’ego Schaefera, dyrektora (jeszcze) Center for Computational Quantum Chemistry na Uniwersytecie Georgia(..)' Taaaaaak....... nie ma nic bardziej przekonywującego niż opinia chemika na temat teorii ewolucji . Przyznam , że też nie przec ..." do artykułu Heretycy nauki.  (01/05/2010)
gajos:   "1.Na tym świecie nie przeżywają silniejsi tylko lepiej przystosowani. To duża różnica. 2.'a czy ty masz 100% dowodów na istnienie TEORII ewolucji? ' Teoria ewolucji ( tj. jej główne założenia ) jest obecnie niepodważalna i tyle w temacie. 3. Wszyscy piszą o tolerancji , ganiąc osoby krytykujące religię/ateizm. A co jeśli osoba religijna uważa że ateizm jest szkodliwy dla społ ..." do artykułu Wiara, wiara, co z tą wiarą?.  (12/09/2009)
gajos:   "Abstrahując od argumentów - nie można w sposób logiczny udowodnić nie istnienie czegoś co ma stać ponad prawami logiki. Na tym polega największy przekręt chrześcijaństwa : Bóg chrześcijan jak tak wszechmogący , że może być jeden ale w trzech osobach , może być miłosierny i sprawiedliwy , może sprawić by dziewica była matką , może dzielić 5 ryb między tysiące ludzi w taki sposób że wszyscy się naje ..." do artykułu Przypadek profesora Drożdżyńskiego.  (01/09/2009)
gajos:   "'Doskonałość Boga można poznać w doskonałości stworzenia, zarówno materii nieożywionej, jak i ożywionej, od budowy atomu i najmniejszej komórki poczynając. Twierdzenia, że tak doskonałe dzieła powstały przypadkiem, w efekcie wybuchu i ewolucji, są absurdalne.' Doskonale Pana rozumiem ! Nie wiem jak ludzie mogą wierzyć w tak nieprawdopodobne rzeczy . Podobnie rzecz ma się z silnikami ..." do artykułu Odpowiedź na: „Dlaczego nie wierzę w Boga...”. Cz. I.  (31/08/2009)
gajos:   Odpowiedź w wątku Reklamy, ezoteryka, piesek z łechtaczką ,...co jeszcze mamy tolerować? (Społeczność) "Odpowiadam ( w zgodzie z Pana akapitami ) 1. Nie sądzę by była potrzeba przejmowania się ludźmi węszącymi wszędzie teorie spiskowe. W swojej fobii są co najwyżej irytujący. 2. Głupcy znajdą się wszędzie i nie widzę powodu by wyjątki miały decydować o reputacji ogółu. Poza tym , jeżli mogę zauważyć , alkohol oraz papierosy są dozwolonymi używkami a marihuana na przykład nie. ..."  (27/08/2009)
gajos:   Odpowiedź w wątku Reklamy, ezoteryka, piesek z łechtaczką ,...co jeszcze mamy tolerować? (Społeczność) "Nie wierzę że ludzie są w stanie odrzucić artykuły nieprawdziwe o tak trudnej tematyce jak : matematyka , żywienie , biologia , astronomia i astrofizyka , filozofia etc. Nie mam nawet zaufania co do oceny artykułów o dużo lżejszej tematyce - w oceanie informacji jakim jest internet nasze mózgi przełączają się raczej na bezkrytyczny 'bieg' i nic dziwnego - gdyby człowiek miał wątpić w każde zdanie ..."  (27/08/2009)
gajos:   Odpowiedź w wątku Reklamy, ezoteryka, piesek z łechtaczką ,...co jeszcze mamy tolerować? (Społeczność) "W zaden sposob uwiarygodniajacy nie jest podpis profesora historii pod artykulem o chemii i nigdzie nie pisalem ze tak jest. Skoro w artykule , autor jak o oczywistosci pisze o bzdurach , przemilczajac albo pomijajac jakies fakty , lub uzywa stwierdzen takich jak : 'stwierdzono że' , udowodniono , wykazano , 'na podstawie badan naukowych wyciagnieto wnioski iż' , oczekuje ze po tak ..."  (27/08/2009)
gajos:   Odpowiedź w wątku Reklamy, ezoteryka, piesek z łechtaczką ,...co jeszcze mamy tolerować? (Społeczność) "Artykuły czysto kretyńskie mieszają się z wartosciowymi. Jestem studentem fizyki i po przeczytani popularnych artykułów na temat biofizyki , energii , maszyn , generatorów etc. musze powiedziec ze w zdecydowanej wiekszosci sa na zenujacym poziomie . Jako osoba bedaca w temacie jeszcze jestem w stanie rozroznic w poniektorych przypadkach bełkot od prawdziwie wartosciowego artykulu , ..."  (27/08/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: gajos
Ranga:
Ost. logowanie: 30/08/2013
Zarejestrowano: 21/08/2009

Statystyki
Punkty: 20
Odwiedziny profilu: 1.669
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 6
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska