Login lub e-mail Hasło   

Grzegorz Lewandowski

Rynek walutowt FOREX - po prostu, dla każdego.Wcześniejsze wpisy
Grzegorz Lewandowski:   Głos na artykuł Krzyż zostaje, czyli Polska XXI wieku  (08/08/2010)
Grzegorz Lewandowski:   Odpowiedź w wątku Czy nadprzyrodzone moce istnieją. (Dziwacy) "Coś na pewno istnieje. Talent? Moc? Dar? Siła? Od Boga? Od Natury? Z kosmosu? Z genotypu? Też chciałbym wiedzieć..."  (07/03/2010)
Grzegorz Lewandowski:   Głos na artykuł Hazard przed komisją śledczą  (24/01/2010)
Grzegorz Lewandowski:   "nic dodać, nic ująć!" do artykułu Jakbyśmy byli państwem wyznaniowym.  (21/12/2009)
Grzegorz Lewandowski:   "Ale się uśmiałem przez pierwsze klika akapitów czytałem ten artykuł jak jakiś 'sales letter' i autentycznie robił na mnie takie wrażenie jakbyś chciał mi 'sprzedać' wiarę w Boga. Dobre. I na tym się kończy... Kupa śmiechu jednak była i za to dziękuję. Nie można zacząć biec jak się biegło wcześniej, to fakt, a co jak się właśnie przestało biec, bo się już wcześniej biegło?Doszło się do wniosku, że ..." do artykułu Wyzywam Cię, Ateisto! :).  (11/11/2009)
Grzegorz Lewandowski:   "Bardzo dobry tekst! Gratuluję!" do artykułu Kultura dyskusji? To jest możliwe!.  (11/11/2009)
Grzegorz Lewandowski:   Głos na artykuł Kultura dyskusji? To jest możliwe!  (11/11/2009)
Grzegorz Lewandowski:   "Toż to oszczerstwo. Lekarz w Holandii, Polsce, czy gdziekolwiek indziej jeśli widziałby szanse na wylecznie, to by leczył i nie zaproponował eutanazji. Eutanazja jest rozwiązniem tylko wtedy, kiedy NIE MA szansy. Kiedy medycyna jest bezradna. Ma Pan nieuleczalnie chorych znajomych w Holandii, którym lekarz proponował eutanazję?" do artykułu O jednego starca mniej.  (10/11/2009)
Grzegorz Lewandowski:   "Nie musi iść nałożenie obwiązku jej wykonania. Jest mnóstwo lekarzy, którzy po prostu by to zrobili, bo uważają to za słuszne rozwiązanie.Robiłby ten, kto chciałby, tak jak decydowałby się na ten, który wie, że czeka go 5 miesięcy życia na morfinie, metadonie lub innych świństwach. I proszę mi wierzyć, lekarzy, którzy by to robili - bez przymuszania, nie zabrakłoby.." do artykułu O jednego starca mniej.  (10/11/2009)
Grzegorz Lewandowski:   "Dla mnie artykuł jest niestety nieobiektywy. Zbiór stereotypów, wymyślonych przez kobiety, które nie wyszły za mąż. Od kiedy to TYLKO mężczyźni nie chcą się żenić? Równie sporo kobiet nie chce wychodzić za mąż... Z tego co mi wiadomo, to 5 lat temu profesor Henryk Domański prowadząc swoje badania socjologiczne wykazał, że to więcej kobiet woli być singielkami, a nie na odwrót. Wykazał też, że iloś ..." do artykułu Dlaczego mężczyźni nie chcą się żenić?.  (16/10/2009)
Grzegorz Lewandowski:   "a jechał Pan kiedyś PRZEZ autostradę, czy może jeździ pan po prostu autostradą lub na autostradzie? tylko tak w sprawie czepialstwa:]" do artykułu Okupacja europejska.  (13/10/2009)
Grzegorz Lewandowski:   "Nie mogę nie skomentować. Próba wmówienia czytelnikom jakoby Bóg zawarł w Bibli intrukcję dla naszego menu jest (tu długo myślałem nad słowem - i trudno wybrać odpowienie) po prostu zabawna... Stwierdzenie z kolei, że biblijny potop wpłynął na skrócenie ludzkiego życia - to już magia..." do artykułu Mądrzy przed szkodą.  (08/10/2009)
Grzegorz Lewandowski:   "SSSSsssspaaammmmm" do artykułu NLP zmienia....  (30/09/2009)
Grzegorz Lewandowski:   Głos na artykuł Raz zysk, raz w pysk.  (27/09/2009)
Grzegorz Lewandowski:   Rekomendacja artykułu Syndrom świni.  (27/09/2009)
Grzegorz Lewandowski:   "Ale się uśmiałem:) Przepraszam, jeśli chciał Pan wywołać inne emocje, ale ten fragment od: 'Wiece, człowiek ze mnie spokojny...' po prostu do Pana mi nie pasował. Świetny tekst. Przyjemnie się czyta! I można pomysleć!" do artykułu Raz zysk, raz w pysk..  (27/09/2009)
Grzegorz Lewandowski:   "To dobrze, że kłamstwo w końcu zostało i w prasie katolickiej napiętnowane. Może to w końcu przełom? Oby" do artykułu Vivat Alicja Tysiąc!.  (27/09/2009)
Grzegorz Lewandowski:   Głos na artykuł Vivat Alicja Tysiąc!  (27/09/2009)
Grzegorz Lewandowski:   "Bardzo fajny artykuł. Z tą żałobą narodową miałem take same odczucia. Może podpowiemy Panu Prezydentowi, żeby ogłaszał żałobę zawsze po weekendzie, jak zginie na drogach min. 10 osób? Żenada. Dobrze, że wybory już blisko, bo ten kraj na prawdę cierpi." do artykułu Polacy cierpieć muszą, czyli jak robić medialne show kosztem ofiar..  (27/09/2009)
Grzegorz Lewandowski:   "Przywrócenie kary śmierci, nie musi oznaczać jej orzekania. Ale bat w jej postaci, może być świetnym straszakiem. Do tego 2-3 wyroki skazujące za jakieś straszne mordy i wykonanie tej kary, może spowodowałyby, że ktoś by pomyślał? A jeśli nie, to dopuszczając się okrucieństw, nie zasługuje na życie. Bo w jaki sposób zresocjalizować osoba, która zgwałciła i zamordowała 12 kobiet? Jestem za karą śmierci! ps. Nie pasuję więc do opisu, wykszałtcenie wyższe, młody, nie z PISU..., ciekawe..." do artykułu Kara śmierci – za i przeciw.  (26/09/2009)
Grzegorz Lewandowski:   "Napisałem, że Robert wskazał już na Pana nietolerancje w tym artykule, po co więc mam powtarzać. A ponieważ nie jestem katolikiem, to tak jak napisałem, WYDAJE MI się, że Pana Bóg był bardziej tolerancyjny. A odnośnie wykazywania, w którym miejscu i w którym artykule, to wystarczy wszystkie je przeczytać, Pan mi wybaczy, ale na tyle silnej woli, żeby wracać do Pana artykułów, to ja nie posiadam. N ..." do artykułu Etyka polityka.  (26/09/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: glewandowski
Ranga:
Ost. logowanie: 30/08/2012
Zarejestrowano: 19/06/2009

Grupy

Statystyki
Punkty: 78.534
Wyświetlenia artykułów: 77.236
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 6.693
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 20
Komentarze: 77
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska