Login lub e-mail Hasło   

Małgorzata Dekarz
Wcześniejsze wpisy
Małgorzata Dekarz:   "@swistak: 'Nie przyniosłem wam pokoju, lecz miecz' powiedział J. Chrystus co wielu interpretuje biorąc pod uwagę kształt jako wzięcie na siebie krzyża. Nie podoba mi się ta wersja i duma z jaką się odnoszą do niej róznego typu cierpiętnicy. Słowo Boże było kierowane do ludzi zepsutych 'potrzebujących lekarza' i będzie mieczem, czyli narzędziem walki z złem i zepsuciem. Obecnie ludzie uwielbiaja no ..." do artykułu Przemiany społeczno-gospodarcze , a obecna sytuacja Polaków.  (10/08/2013)
Małgorzata Dekarz:   "@Alicja Minicka: Ze Stalinem przyznaję się do pomyłki, jest to wyjątek wśród komunistów. Ustawa wprowadzona za Lenina, zniesiona przez Stalina i przywrócona po jego śmierci. 'Rzeczą ludzka jest błądzić, głupca trwac w błędzie'. Walka toczy się dalej i coraz więcej ludzi mądrzeje. Ich zachwyt zyciem wyrasta z rodzinnego domu, tradycji, wiary i miłości do ludzi, a nie jest tylko zapożyczeniem, czy chwilową modą." do artykułu Wpływ edukacji seksualnej na rozwój dzieci i młodzieży.  (08/08/2013)
Małgorzata Dekarz:   "@Alicja Minicka: Proszę się zastanowić do jakiej szufladki zamierza mnie pani wrzucić, bo zamiast skupić się na merytoryce zajeła się Pani oceną mnie jako osoby. Mogę Pani udowodnić że bliżej jest Pani do Stalina niz mnie : Stalin był za kontrolą narodzin, popierał aborcję, walczył z religią, uważał że państwo powinno decydować o wychowaniu dzieci a nie rodzice. KAtechetka? - w snie się pani objaw ..." do artykułu Wpływ edukacji seksualnej na rozwój dzieci i młodzieży.  (07/08/2013)
Małgorzata Dekarz:   "@Alicja Minicka: Przepraszam, ale nie jestem w stanie przejść z Panią na 'ty' - nie uważam by Pani, ani pani spojrzenie były mi na tyle potrzebne by cementować tą znajomość. :) 'Paniowanie' jest dla mnie elementarną a zasada kultury osobistej, jak Pani to nie odpowiada to proszę już do mnie nie pisać i nie komentować moich artykułów. Pan Michnik to raczej Pani strona barykady, sądz ..." do artykułu O młodym liberalizmie.  (07/08/2013)
Małgorzata Dekarz:   "Dziękuje za komentarz :) Cieszę się że nie tylko ja zauważam zagrożenie płynące z braku ograniczeń jakie głosi liberalizm. Nienawidzę tego w jaki sposób liberałowie zmieniają i zastępują pojęcia tworząc fałszywy obraz świata i fałszywe wartości, w które nasze dzieci tak łatwo teraz wpadają. Nie zamierzam w tym temacie milczeć, licze na błogosławieństwo ;) pozdrawiam" do artykułu O młodym liberalizmie.  (07/08/2013)
Małgorzata Dekarz:   "Pieniądze na WŻ nie pochodzą od rodziców i napewno nie są działalnością charytatywną nauczycieli. Historia - magistra vitae est. Niezbędna dla budowania świadomości narodowej i kreowania narodu by nie popełniał tych samych błędów. Biologia - niezbędna. Uczy m.in. jak zbudowany jest człowiek, pomaga utrzymać zdrowie, tłumaczy kwestie czynności życiowych. Fizyka i matematyka uczą nas jak wygląda świ ..." do artykułu Wpływ edukacji seksualnej na rozwój dzieci i młodzieży.  (07/08/2013)
Małgorzata Dekarz:   "Gdy popatrzysz na światroczami dziecka, poczujesz że coś z tym światem jest nie tak. Gdy dorośniesz to albo zblokujesz sumienie by nie czuć tego uczucia i przyzwyczaisz się do norm społecznych, kryteriów oceny twojej osoby i miejsca w szeregu, lub zaczniesz szukać takich ludzi dla których drugi człowiek jest wartością i wiara w tą wartość nie pozwoli Ci milczeć gdy będziesz widzieć krzywde i kłams ..." do artykułu O młodym liberalizmie.  (06/08/2013)
Małgorzata Dekarz:   "@Andrzej P Urbański: Czy pisałam że kobiety nie powinny się edukować? ;p Dlaczego równa pan naukę czytania z nauka nakładania prezerwatywy? Kobiety zaczęły się uczyć, stały się niezależne i spadła potrzeba rodzenia dzieci by utrzymać przy sobie faceta, poza tym kobiety zamiast rywalizować między soba dziećmi zaczęły pracować i same rezygnować z posiadania kolejnego dziecka, aby podreperować budżet ..." do artykułu Wpływ edukacji seksualnej na rozwój dzieci i młodzieży.  (06/08/2013)
Małgorzata Dekarz:   "@Andrzej P Urbański: Tu nie edukacja seksualna jest problemem tylko stosunek do jej wykładania. Nie rozumiem dlaczego w niektórych szkołach jest obowiązkowa, a praktycznie nigdy nie informuje się rodziców o tym kiedy będą takie zajecia prowadzone i co będą obejmować. Zarówno dzieci jak i rodzice nie są informowani że zajęcia sa dobrowolne i nie będą się wiązać z konsekwencjami wychowawczymi. Częst ..." do artykułu Wpływ edukacji seksualnej na rozwój dzieci i młodzieży.  (06/08/2013)
Małgorzata Dekarz:   "@Alicja Minicka: Z tego co pamiętam w konwencji praw człowieka jest mowa o prawie do edukacji jako takiej a nie przymusie edukacji seksualnej przeprowadzanej bez wiedzy i zgody rodziców jak to miało miejsce w moim roczniku. Każdy swiadomy człowiek zdaje sobie sprawę że opinie ekspertów od dawna podpierane są przez pieniądze koncernów, a za brak zgodności z opinia głównego nurtu traci się prace i p ..." do artykułu Wpływ edukacji seksualnej na rozwój dzieci i młodzieży.  (06/08/2013)
Małgorzata Dekarz:   "@Andrzej P Urbański: Naprawde niskie jest sugerować w wymianie argumentów, że ktoś piszący nie zna terminologii, tym bardziej w powszechnej dobie języka angielskiego. Od pokazania różnic płci i tego jak działa ciało w szkole sa prowadzone lekcje biologii, które w wystarczającym zakresie wyjaśniają te kwestie. 'Nie każde dziecko miało okazję zauważyć, że płeć przeciwna ma inną budowę ciała' - tak, ..." do artykułu Wpływ edukacji seksualnej na rozwój dzieci i młodzieży.  (06/08/2013)
Małgorzata Dekarz:   "@Małgorzata Dekarz: P.S. Edukacja seksulana 4 latków jest faktem , prosze się zapoznać z systemem edukacji w Niemczech. Nie dalej jak kwartał temu była konferencja MEN-u by wprowadzić ją równiez u nas, ale zbulwersowani rodzice nie dopuścili do tego. " do artykułu Wpływ edukacji seksualnej na rozwój dzieci i młodzieży.  (05/08/2013)
Małgorzata Dekarz:   "Artykuł jest uproszczeniem, zgadzam się - nie jestem dziennikarką. Opisuje po prostu świat który widzę. Nie tylko UK ale całą Europę Zachodnią i USA i skutki jakie to powoduje. Uważam żę głównym zadaniem edukacji seksulnej jest zwiększenie ilości osób aktywnych seksualnie a następnie sprzedaż zabezpieczeń. Wszystko za przyzwoleniem nieodpowiedzialnych rodziców i kosztem dzieci. Nie wypowiadam się ..." do artykułu Wpływ edukacji seksualnej na rozwój dzieci i młodzieży.  (05/08/2013)
Małgorzata Dekarz:   "@Mirosław: Nie bój się przyznać do błędu i żyj tak by twoje dzieici były dumne z tego jakim człowiekiem jesteś. Masz racje dzieci szybko wyczuwają fałsz, więc jeśli będzie ci na nich zależeć weźmiesz odpowiedzialność za swoje życie i przestaniesz być hipokrytą, - od takiej osoby niczego się nie nauczą. Jesli chcesz wychować dzieci a nie tylko odhodowac musisz stać się rodzicem, a nie tylko osobą k ..." do artykułu Wpływ edukacji seksualnej na rozwój dzieci i młodzieży.  (05/08/2013)
Małgorzata Dekarz:   "@Krzysztof Mrozowski: Jesli o seks chodzi to z dziećmi nie powinno się rozmawiać na ten temat - jest to podwójnie krępujące. Dziecko należy nauczyć odpowiedzialności, poszanowania dla siebie i innych, asertywności, pewności siebie, miłości, a jeśli o kontakt fizyczny chodzi to należy raczej zachęcać do wstrzemiężliwości niż do antykoncepcji. Seks nie jest dla osób dojrzałych tylko dorosłych, nieza ..." do artykułu Wpływ edukacji seksualnej na rozwój dzieci i młodzieży.  (05/08/2013)
Małgorzata Dekarz:   "@Andrzej P Urbański: Szwecja ma jeden zasadniczy czynnik wplywający na świadome macierzyństwo, a mianowicie regulacje dotyczące trzeźwości. Założę się że gdyby w Polsce przez 10 lat wprowadzić eksperyment szwedzki (sklepy monopolowe na obrzeżach miast czynne od 10-15stej, wyższa akcyza, medialne i państwowe programy walki z alkoholizmem - przez sugerowanie że alkohol jest dla ludzi marginesu tj si ..." do artykułu Wpływ edukacji seksualnej na rozwój dzieci i młodzieży.  (05/08/2013)
Małgorzata Dekarz:   "Skalny kwiecie :) Dziękuję za słowa otuchy. Oczywiście zauważyłam juz że KRK a słowo od Chrystysa to czasem dwie różne sprawy. Polecam do przeczytania ewangelię Jakuba z której można się dowiedzieć jak daleko odbiegają słowa głoszone przez JEzusa od tego co głosi kościół. Zależy mi na uzyskaniu określonego stanu świadomości ludzi, takiego w którym zrozumieją siebie jako jedność i różnorodność zara ..." do artykułu O młodym liberalizmie.  (04/08/2013)
Małgorzata Dekarz:   "http://www.youtube.com/watch?v=xQDK4IO6T5E Protokoły mędrców syjonu: 'Narody gojów odurzone są przez napoje wyskokowe. Młodzież ich zatraciła inteligencję wskutek klasycyzmu i wczesnej rozpusty, do której podjudzana była przez agentów naszych w postaci guwernerów, lokajów, guwernantki w domach zamożnych, kelnerów i kobiet naszych w miejscach rozrywek gojów. Do liczby ostatn ..." do artykułu O młodym liberalizmie.  (01/08/2013)
Małgorzata Dekarz:   "Nie uważam że właściwą drogą jest popadanie ze skrajności w skrajność. Obłuda i hipokryzja purytanów polegała na nieuznawaniu potrzeb cielesnych, nasza obłuda polega na iggrorowaniu potrzeb serca i ducha. Miłość fizyczna jest czymś pieknym pod warunkiem że łączy dwoje ludzi którym na sobie zależy, którzy nawzajem biorą za siebie odpowiedzialność i dbają o tą drugą osobę. Udawane orgazmy na filmach ..." do artykułu O młodym liberalizmie.  (31/07/2013)
Małgorzata Dekarz:   Nowy artykuł O młodym liberalizmie  (31/07/2013)Akcje

Informacje podstawowe
Login: dekarzm
Ranga:
Ost. logowanie: 21/08/2013
Zarejestrowano: 30/07/2013

Statystyki
Punkty: 3.567
Wyświetlenia artykułów: 3.444
Odwiedziny profilu: 1.612
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 19
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska