Login lub e-mail Hasło   

graga
Wcześniejsze wpisy
graga:   "Autor napracował się wielce i co zebrał? Inwektywy. Dlaczego? Bo jego idea jest niezrozumiała przez ludzi, którzy nie mają cierpliwości lub nie chcą tracić czasu na szukanie w Internecie typów osobowości wg Helen Palmer, by potem analizować KDU. Wydaje mi się, że nie ma większego sensu publikowanie samego KDU bez jego interpretacji choćby nawet najogólniejszej. Innego sposobu zainteresowania KDU nie widzę. Z pełnym szacunkiem dla autora – Graga. " do artykułu Kod daty urodzenia (11) - prezydenci USA.  (12/07/2009)
graga:   "Akuratnie osobowość Michaela Jacksona jest nadzwyczajnie skomplikowana, o czym wiadomo wszem i wobec, a znajomość KDU tylko to potwierdza. Samo rzucenie nazw poszczególnych typów składających się na całość charakteru idola: 2.dawca (opiekun) – 8.szef (wojownik, zdobywca) – 5.obserwator (obieżyświat, kolekcjoner) – 6.lojalista (strażnik, Adwokat Diabła), a na dokładkę jeszcze zsumowanie członu A i ..." do artykułu Kod daty urodzenia (1c) – Michael Jackson.  (12/07/2009)
graga:   "Przeanalizowałam KDU kilku moich znajomych, a nade wszystko swój, dlatego od siebie zacznę. Na wstępie wykonałam test zalecany przez psychologów opierających się o enneagram http://enneagram.pl/www/test/index.php i odczytałam, co głosi. Niestety, typ sugerowany przez test jest mi kompletnie obcy, natomiast charakterystyka typu określonego przez dzień urodzenia (czyli człon A KDU) w całości jest zb ..." do artykułu Kod daty urodzenia (5) – a nasze przypadłości?!.  (31/03/2009)
graga:   "Elbo, nie uwierzę, że nie wiesz co znaczy powiedzenie 'przez żołądek do serca'! Dobre jedzonko łagodzi obyczaje :)), każe przyjaznym okiem spojrzeć na gospodynię, ba, wręcz ją pokochać! :)) Gdzie lubimy zaspokajać głód? Tam, gdzie smacznie gotują, czyż nie? W pełni zgadzam się z Tobą (cytuję): 'Diety sporządza się tylko dla chorych'. Serdecznie pozdrawiam." do artykułu Wszędzie diety i diety - nauczmy się jeść.  (31/03/2009)
graga:   "W rodzinie szykowało się huczne wesele. To czas przeszły, bo dzisiaj ślub jest już odwołany. Przyjrzałam się KDU obojga młodych, ona 2-1-2=5, on 6-5-9=2 (osobiście nie znam kandydata na męża). Związki partnerskie obojga Enneagram określa jako dobre, bowiem oboje bez trudu z sobą harmonizują. Kiedy jednak przyjrzałam się bliżej i dokładniej, to znalazłam warunek: ona „nie powinna wymagać i oczekiwa ..." do artykułu Kod daty urodzenia (3) - korelacje.  (29/03/2009)
graga:   "No, no... i jak tu siebie polubić (psychologowie tak usilnie do tego namawiają), skoro z opisu KDU widać, że we mnie rosną osty zamiast lilii? A może by tak nie walczyć ze swoją rogatą naturą i dać jej pełny upust? Ostatecznie: jakiego mnie Panie Boże stworzyłeś, takiego mnie masz! Czy jest bezpiecznie każdego uświadamiać o jego niedoskonałościach? Dla opiekunów - tak. Ale dla samego delikwenta? Czy nie poczuje się całkowicie rozgrzeszony?" do artykułu Kod daty urodzenia (2) – możliwości wykorzystania KDU.  (29/03/2009)
graga:   "Nie martw się. Jeśli kogoś zainteresuje treść, to również zajrzy do komentarzy, gdyż one zwykle uzupełniają treść. 'Co dwie głowy, to nie jedna', nieprawdaż? :)) Ja np. zajrzałam do 'wątroby' i zrównież do komentarzy, ot, ze zwykłej ciekawości, czy ktoś jeszcze czegoś ciekawego nie dorzucił. Zapewne to samo dzieje się z Twoimi artami. Pozdrawiam, Gra. P.S. Nie wiem co z tymi plusikami i minusiakami - kiedy się je wstawia?" do artykułu Wszędzie diety i diety - nauczmy się jeść.  (28/03/2009)
graga:   "Uf, nareszcie ktoś pisze z głową, nareszcie odciąga od diet. Nareszcie! Bardzo ważne zdanie zacytuję z powyższego tekstu: 'Powinniśmy jeść wyłącznie produkty pochodzące z naszego regionu lub szerokości geograficznej.' To jest prawda oczywista. To, co rodzi się w promieniu 500 km od nas jest dla nas zdrowe. Reszta może być tylko okazjonalnym smakołykiem do skosztowania. I jeszcze dodałabym 2 ..." do artykułu Wszędzie diety i diety - nauczmy się jeść.  (28/03/2009)
graga:   Głos na artykuł Kod daty urodzenia (1) – a data urodzenia  (24/03/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: graga
Ranga:
Ost. logowanie: 16/09/2014
Zarejestrowano: 24/03/2009

Statystyki
Punkty: 6
Odwiedziny profilu: 2.388
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 1
Komentarze: 8
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska