Login lub e-mail Hasło   

greg777
Wcześniejsze wpisy
greg777:   "Marihuana. Ludzie, kto był w Anglii, Holandii i tam sobie zapalił, ten wie, że to narkotyk - bo zaburza myślenie, człowiek inaczej działa, głupio, nie myśli trzeźwo, potrafi 'śmiesznie' się zachowywać, tak, że nie wie, co tak naprawdę robi, aż do morderstwa, kradzieży, prostytucji. Mam 40 lat wiem, co tu piszę. Pożyjcie dłużej, to zobaczycie więcej i będziecie więcej wiedzieć. Kto to chce zalegali ..." do artykułu Kto się sprzedał i komu zależy na legalizacji narkotyków?!.  (08/11/2014)
greg777:   "Marihuana. Ludzie, kto był w Anglii, Holandii i tam sobie zapalił, ten wie, że to narkotyk - bo zaburza myślenie, człowiek inaczej działa, głupio, nie myśli trzeźwo, potrafi 'śmiesznie' się zachowywać, tak, że nie wie, co tak naprawdę robi, aż do morderstwa, kradzieży, prostytucji. Mam 40 lat wiem, co tu piszę. Pożyjcie dłużej, to zobaczycie więcej i będziecie więcej wiedzieć. Kto to chce zalegali ..." do artykułu Marihuana- biała śmierć..  (08/11/2014)
greg777:   "Marihuana. Ludzie, kto był w Anglii, Holandii i tam sobie zapalił, ten wie, że to narkotyk - bo zaburza myślenie, człowiek inaczej działa, głupio, nie myśli trzeźwo, potrafi 'śmiesznie' się zachowywać, tak, że nie wie, co tak naprawdę robi, aż do morderstwa, kradzieży, prostytucji. Mam 40 lat wiem, co tu piszę. Pożyjcie dłużej, to zobaczycie więcej i będziecie więcej wiedzieć. Kto to chce zalegali ..." do artykułu Narkotyki to nie żarty.  (08/11/2014)
greg777:   "Ludzie, kto był w Anglii, Holandii i tam sobie zapalił, ten wie, że to narkotyk - bo zaburza myślenie, człowiek inaczej działa, głupio, nie myśli trzeźwo, potrafi 'śmiesznie' się zachowywać, tak, że nie wie, co tak naprawdę robi, aż do morderstwa, kradzieży, prostytucji. Mam 40 lat wiem, co tu piszę. Pożyjcie dłużej, to zobaczycie więcej i będziecie więcej wiedzieć. Kto to chce zalegalizować? - wł ..." do artykułu Strona Zielone Mity i zawarte w niej kłamstwa.  (08/11/2014)
greg777:   "Ludzie, kto był w Anglii, Holandii i tam sobie zapalił, ten wie, że to narkotyk - bo zaburza myślenie, człowiek inaczej działa, głupio, nie myśli trzeźwo, potrafi 'śmiesznie' się zachowywać, tak, że nie wie, co tak naprawdę robi, aż do morderstwa, kradzieży, prostytucji. Mam 40 lat wiem, co tu piszę. Pożyjcie dłużej, to zobaczycie więcej i będziecie więcej wiedzieć. Kto to chce zalegalizować? - wł ..." do artykułu Marihuana - o faktach przemilczanych.  (08/11/2014)
greg777:   "Ludzie, kto był w Anglii, Holandii i tam sobie zapalił, ten wie, że to narkotyk - bo zaburza myślenie, człowiek inaczej działa, głupio, nie myśli trzeźwo, potrafi 'śmiesznie' się zachowywać, tak, że nie wie, co tak naprawdę robi, aż do morderstwa, kradzieży, prostytucji. Mam 40 lat wiem, co tu piszę. Pożyjcie dłużej, to zobaczycie więcej i będziecie więcej wiedzieć. Kto to chce zalegalizować? - wł ..." do artykułu Legalna marihuana?.  (08/11/2014)Akcje

Informacje podstawowe
Login: greg777
Ranga:
Ost. logowanie: 08/11/2014
Zarejestrowano: 08/11/2014

Statystyki
Punkty: 4
Odwiedziny profilu: 792
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 6
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska