Login lub e-mail Hasło   

zanurzony

Czy wiesz, że ten który umarł na krzyżu nie miał na imię "Jezus" (J+ZEUS) Czy pamiętasz, że JAHUSZUA jest BOGIEM SOBOTY :) ? (Mk. 2;27-28) Czy narodziłeś się ponownie ? Czy odrzuciłeś swoje "ja" ? Czy zanurzyłeś się świadomie w oczyszczającej wodzie chrztu ?

Jestem artystą o empatycznej duszy. Na WOŁANIE BOGA, otworzyłem swe USZY. Moje serce z kamiennego, zrobiło się mięsiste. Dziś dążę do tego, by było jak łza czyste. Już niedługo BÓG JAHWE, wyleje swego DUCHA. Wyleje go na tego, który JEGO SŁOWA WYPEŁNIA I SŁUCHA. Swoje widzimisie zamienił w posłuszeństwo. By w tych czasach końca, nie spotkało go przekleństwo. Jego przykazania, są dane każdemu. Kto chce wierzyć jak JASZUA... więcej informacjiWcześniejsze wpisy
zanurzony:   "żaden werbunek, tylko przykazanie od samego JAHUSZUA , przeczytaj ew. Mateusza rozdział 5 od 15 Nie zapala się też światła i nie stawia pod korcem, ale na świeczniku, aby świeciło wszystkim, którzy są w domu. Tak niech świeci wasze światło przed ludźmi, aby widzieli wasze dobre uczynki i chwalili Ojca waszego, który jest w niebie. Nie sądźcie, że przyszedłem znieść Prawo albo Proroków. Nie przysze ..." do artykułu Cywilizacjia miłości czy zniszczenia i śmierci?.  (04/12/2009)
zanurzony:   "IGNORANT" do artykułu Czy bać się roku 2012?.  (29/11/2009)
zanurzony:   "nie wierzę, że ten świat może trwać jeszcze kolejne 100 lat, nie wierzę że Jaszua z apostołami czynili sobie 'bałwany' i odprawiali msze, nie wierzę, że dzisiejsza ludzkość może się zmienić, nie wierzę, że politycy i duchowni chcą dobrze dla ludzkości, WIERZĘ, że wypełniają się już dzisiaj proroctwa z ksiąg Daniela, Izajasza i Apokalipsy" do artykułu Nie wierzę.  (29/11/2009)
zanurzony:   Głos na artykuł Czy bać się roku 2012?  (28/11/2009)
zanurzony:   "Zobaczcie jak nas okradają(system monetarny), mordują w wojnach ludzi, trują powietrze, glebę, wodę, żywność, mordują chorobami....... Wiecie kim jest ten 'król asyryjski' ? Papiestwo, u którego stóp jest imperium globalne i politycy, którzy wspólnie działają w swej idei nowego porządku świata" do artykułu Czy bać się roku 2012?.  (28/11/2009)
zanurzony:   "a prędzej jest napisane: (5) Biada Asyryjczykowi, lasce mojego gniewu, w którego ręku jest rózga mojej zawziętości. Poślę go przeciwko narodowi niegodziwemu i przeciwko ludowi mojego gniewu powołam go, aby brał łup i grabił, i podeptał go jak błoto na ulicy. Lecz on nie tak sądzi, a jego serce nie tak myśli, bo umyślił w swoim sercu zniszczyć i wytępić niemało narodów. Mówi bowiem: Czyż wszyscy moi wodzowie nie są królami?" do artykułu Czy bać się roku 2012?.  (28/11/2009)
zanurzony:   "koniec świata może być prędzej dla każdego kto polegnie w tej DEPOPULACYJNEJ WOJNIE GLOBALISTÓW. Problem tkwi w tym, że nikt nie zna daty ani godziny, ale są tzw. ZNAKI CZASU, zapisane w proroctwach biblijnych. Izajasz 10;12-14 I stanie się, że gdy Pan dokona całego swojego dzieła na górze Syjon i w Jeruzalemie, wtedy ukarze owoc pychy serca króla asyryjskiego i chełpliwą wyniosłość jego oczu. Rze ..." do artykułu Czy bać się roku 2012?.  (28/11/2009)
zanurzony:   "polityka to teatr , który realizuje plany globalistów. 'trójca święta - media, politycy i kościół' (powszechny) wciskają ludziom głupoty , szerząc hipokryzje, mówią jedno a robią drugie. NORMA" do artykułu Z "Pamiętnika idioty"..  (28/11/2009)
zanurzony:   "Farmakologia to zło" do artykułu "Bo za często, bez kontroli, w ciemno"....  (28/11/2009)
zanurzony:   "Feniksie, problem tkwi w tym, że katolicyzm i protestantyzm to nie jest prawdziwe chrześcijaństwo. Widzę, że znasz dzieje Apostolskie, tam jest pięknie napisane jak żyli pierwsi wyznawcy JASZUA HA MESZAJAH, nie budowali 'kościołów - jako budowli' , nie odprawiali mszy , nie czynili bałwochwalstwa - lecz żyli prostotą przekazywaną przez apostołów, żyli wg PRZYKAZAŃ BOŻYCH, święcili Szabas(szabat,sa ..." do artykułu Cywilizacjia miłości czy zniszczenia i śmierci?.  (28/11/2009)
zanurzony:   "cały ten GŁĄBALNY ŚWIAT i tak spotka 'UCISK jakiego jeszcze nigdy nie było' GLOBALNY KOMUNIZM pod dyktandem iluminatów i jezuitów no i wielkim moralnym suprematorem na czele - ósmym królem którego liczba imienia głowy wynosi 666. IZAJASZ 10 wspaniale oddaje czas dzisiejszy... i radzę przygotować się na przyjście JASZUA" do artykułu Europejska wojna krzyżowa.  (28/11/2009)
zanurzony:   Głos na artykuł Fałszywa moralność  (28/11/2009)
zanurzony:   "2000 lat temu przyszedł Mesjasz i powiedział: MIŁUJCIE SIĘ :) jak patrze na ten świat pełen 'miłości i powszechnej moralności' którą serwują 'duchowni - protestanccy i katoliccy' to mnie przeraża ta POWSZECHNA OBŁUDA. Ale jak to napisał Izajasz w 10 rozdziale : 'Tylko resztka nawróci się' także chciałbym wszystkim 'chrześcijanom' zgasić uśmieszki na twarzyczkach, którzy twierdzą, że JASZUA umarł z ..." do artykułu Fałszywa moralność.  (28/11/2009)
zanurzony:   "rzymskie saturnalia się zbliżają, a co za tym idzie ? - pijaństwo - obżarstwo - oddawanie się rozkoszom 'świąt' Powstaje pytanie: 'dlaczego cały świat podąża za bestią i jej duchowym babilonem ?' Jeśli Bóg mówi żeby nie grzeszyć i się uświęcać. Hipokryzja, którą serwuje kościół powszechny przeczy SŁOWU BOŻEMU i czyni wszystko by znieważać BOGA JAHWE I Jego Przykazania, które są wieczne dla wszystkich wybranych ze 'świata'" do artykułu Jak to było i jest z tym "Bożym Narodzeniem"....  (28/11/2009)
zanurzony:   "Odkąd zacząłem odżywiać się 'biblijnie' moje zdrowie i kondycja się poprawiła o 70 % i wracam do giętkości ciała za czasów liceum i podstawówki :) To działa ! Przede wszystkim polecam wszystkim picie świeżych soków z świeżych warzyw i owoców, nie żałujcie pieniędzy na sokowirówkę. nie żałujcie pieniędzy na spożywanie surowych warzyw i owoców, a to się zwróci podwójnie: nie będziesz chorował i zost ..." do artykułu Dieta biblijna.  (28/11/2009)
zanurzony:   Głos na artykuł Dieta biblijna  (28/11/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: immersed
Ranga:
Ost. logowanie: 04/12/2009
Zarejestrowano: 24/11/2009

Statystyki
Punkty: 24
Odwiedziny profilu: 2.183
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 3
Komentarze: 13
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska