Login lub e-mail Hasło   

Janusz Nitkiewicz

Mniej władzy, dla Władzy. Więcej wolności, a więc i decydowania o wydawaniu swoich pieniędzy dla ludzi.Wczoraj
Janusz Nitkiewicz:   "@geb: Pinnacle studio jest płatny, stąd powinien być bardziej użyteczny, chociaż z drugiej strony to program do użytku domowego, to cudów nie ma co oczekiwać, ale powinno być ok. " do artykułu Najlepszy bezpłatny program do obróbki video.  (dzień temu)
Wcześniejsze wpisy
Janusz Nitkiewicz:   "@geb: Nie jestem specjalistą od Pinnacle studio. To na jego temat nic nie powiem, ale ten tu reklamowany program, jest bardzo dobry i prosty w obsłudze. Wystarczy nauczyć się kilku kliknięć, by wykasować zbędne kawałki filmu (czy reklamy) i zmontować swój własny film z wybranych kawałków. I to wykasowywanie, i montaż filmu trawa, dosłownie kilka minut. " do artykułu Najlepszy bezpłatny program do obróbki video.  (dzień temu)
Janusz Nitkiewicz:   "@Hamilton: To nie musi być nawet silna perswazja. Wystarczy powiedzieć dzieciakom, że przytulanie dziewczyn/chłopaków jest ok, a dotyk jest dobry. Resztę zrobi sam popęd płciowy, gdy dzieciaki zaczną się przytulać i dotykać. Jeśli będzie przyjemnie, to pójdą dalej (a z zasady chłopaki w niższych klasach trzymają się z sobą, a dziewczyny z sobą, i w tych grupach mają bliskich przyjaciół, to kogo pr ..." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (dzień temu)
Janusz Nitkiewicz:   "@Serpico: Faktycznie, to zależy jak na to patrzeć. Dla męża i ich związku, to pewnie niekorzystne. On dostaje mniej czułości i jego czułość jest mniej potrzebna jej, i jednak jest zdradzany a czas wykorzystuje ona na „boku”, by się odprężyć w innych ramionach. Czy ktoś chce być zdradzany? Niewiele osób. Dla niej, może nie być sprawy, ot realizuje swoje potrzeby, traktując męża i obowiązki małżeńsk ..." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (2 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   "@Hamilton: Też myślę, że trudno jest zmienić orientację seksualną, ale kształtować ją kiedy się tworzy, to można i powinno się to robić z bardzo dużym rozsądkiem i szacunkiem dla obrabianego materiału. Dzieciaki chłoną ideologię, jako prawdę i wzorzec (w ZSRR to wykorzystywali, nawet namawiali dzieci do kapowania na rodziców, a z takiego dzieciaka zrobili bohatera). Inni też chcieli być kimś, wyka ..." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (2 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   "@Hamilton: Naprawdę dzieciaki wiedzą, że istnieją homoseksualiści. To wystarczy im, że wiedzą, że są (niszowe zachowanie seksualne) i tolerancja do nich. Każda ideologia może psuć ludzi, nie tylko komunistyczna, czy nazistowska, ale i religijna, partyjna, także ta LGBT. Problem jest, moim zdaniem, gdy się o tym za dużo mówi, zachęca do eksperymentów dzieci i mówi im, że to normalne, np.: że „ktoś ..." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (2 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   "Punkt za zwrócenie uwagi na ważny temat. Edukacja seksualna dla 4 latków, kogoś mocno popieprzyło. Dobry dotyk, co to jest, to wiedzą takie dzieci, a nie wiedza popieprzeni, to jest dotyk, i nie ma w nim seksualności, a tylko dotykanie ciała, bo czterolatek raczej się nie onanizuje. Nie mam nic przeciw mniejszością seksualnym, są i niech sobie będą. Dla nich może być coś piękne i wzniosłe, dla inn ..." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (3 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   Głos na artykuł Szaleństwo LGBT  (3 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   "Niestety, ale to prawdziwe nieszczęście odbiera nadzieję. Często odbiera także wiarę i w człowieka i w postęp techniczny. Szczęście to stan krótkotrwały, euforii zadowolenia. Wciąż szczęśliwi są, ale podobno pojedynczy wariaci. Pewnie żyją chwilą, ale nie znam nikogo takiego (wciąż szczęśliwego). Co ma dawać odczucie szczęścia, świadomość, że coś boli, że się starzejemy? Człowiek mądry jest smutny ..." do artykułu Odrzucić nadzieję?.  (4 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   Głos na artykuł Mamut  (5 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   "Tak było i tak nie było. Elektryfikacja, no tak, ale gdzie w Europie nie nastąpiła. Dziś mamy komputeryzację, internet, tam gdzie kto potrzebuje, czy to zasługa dzisiejszych polityków? Na szczęście nie, byłby powolny i z ograniczeniami. Obowiązek szkolny był już w zaborach i przed wojną. To młodzi umieli czytać (starzy często nie. Stąd te statystyki o analfabetyzmie i potem je fałszowano). A szkoł ..." do artykułu Kultura w czasach komunizmu !.  (8 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   Głos na artykuł Wysłowione  (8 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   Głos na artykuł Wysypisko  (9 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   "Ps. Tekst lepiej się czyta, bez sześciu ostatnich linijek, czuć wtedy głębsze podsumowanie. Pytanie, wymuszające zastanowienie, zamiast krzyku zachęcającego do awantury. " do artykułu Kultura w czasach komunizmu !.  (9 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   "Kultura, w całym zakresie (film, muzyka, wiersze i proza, ale też sport), było to uważane przez komunistów za broń, miała upiększać propagandę, powodować że będzie ona bardziej strawna, jak dziś piękna muzyka w reklamach. Także to miała być broń propagandowa na zewnątrz, że tak pięknie wygląda socjalizm, tu wyjazdy po świecie zespołu Mazowsze, tu rosyjski balet, chór Aleksandrowa, orkiestry symfon ..." do artykułu Kultura w czasach komunizmu !.  (9 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   Głos na artykuł Kultura w czasach komunizmu !  (9 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   Głos na artykuł W Życiu Najważniejsze Jest...  (9 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   "„Dodam tylko, że przypisywanie lewicy pojęć wolności, prawdy i logiki w dosłownym znaczeniu, prawicowym, może prowadzić do nieporozumień”. Aha, a jak wygląda pojęcie wolności, prawdy i logiki w znaczeniu prawicowym? Moje i co chcę, to z tym zrobię, nawet gdy to szkodzi innym. Ludzie nie są równi, my bogatsi jesteśmy solą tej ziemi i liczy się kasa. Polska, bogata czy biedna, byle katolicka. I tak ..." do artykułu Kim są lewacy zapraszający do Polski Islamistów..  (10 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   "Wolność słowa, ona jest dziś nawet większa, już każdy może powiedzieć co myśli i to w mediach publicznych, wystarczy że myśli on tak, jak nakazuje myśleć propaganda pisu, wystarczy, że mówi, że totalna opozycja… (awanturnikom politycznym mówimy nie – hasło PRLu, wróg musiał być i odpowiadał za stonkę i wszystko co było złe), bo wiadomo było, że... jest dobrze, a będzie lepiej (hasło PRLu) i że dob ..." do artykułu KOD - to przemijające wycie wrogów Polski po utracie przez nich przywilejów..  (10 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   Głos na artykuł Z życia wzięte.  (10 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   Głos na artykuł Kwantowa Teoria Boga (8)  (11 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   Popularny artykuł: Dotknij nieba  (12 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   Nowy artykuł Dotknij nieba  (14 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   Głos na artykuł View - Fatigue  (14 dni temu)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 87 88
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: janusznitkiewicz
Ranga:
Ost. logowanie: godzinę temu
Zarejestrowano: 05/02/2010

Statystyki
Punkty: 35.564
Wyświetlenia artykułów: 32.171
Obserwujący użytkownicy: 4
Odwiedziny profilu: 10.253
Przeczytane artykuły: 22
Ocenione artykuły: 1233
Komentarze: 929
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska