Login lub e-mail Hasło   

Janusz Nitkiewicz

Mniej władzy, dla Władzy. Więcej wolności, a więc i decydowania o wydawaniu swoich pieniędzy dla ludzi.Wczoraj
Janusz Nitkiewicz:   "Punkt za zwrócenie uwagi na ważny temat. Edukacja seksualna dla 4 latków, kogoś mocno popieprzyło. Dobry dotyk, co to jest, to wiedzą takie dzieci, a nie wiedza popieprzeni, to jest dotyk, i nie ma w nim seksualności, a tylko dotykanie ciała, bo czterolatek raczej się nie onanizuje. Nie mam nic przeciw mniejszością seksualnym, są i niech sobie będą. Dla nich może być coś piękne i wzniosłe, dla inn ..." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (4 godz. temu)
Janusz Nitkiewicz:   Głos na artykuł Szaleństwo LGBT  (5 godz. temu)
Wcześniejsze wpisy
Janusz Nitkiewicz:   "Niestety, ale to prawdziwe nieszczęście odbiera nadzieję. Często odbiera także wiarę i w człowieka i w postęp techniczny. Szczęście to stan krótkotrwały, euforii zadowolenia. Wciąż szczęśliwi są, ale podobno pojedynczy wariaci. Pewnie żyją chwilą, ale nie znam nikogo takiego (wciąż szczęśliwego). Co ma dawać odczucie szczęścia, świadomość, że coś boli, że się starzejemy? Człowiek mądry jest smutny ..." do artykułu Odrzucić nadzieję?.  (dzień temu)
Janusz Nitkiewicz:   Głos na artykuł Mamut  (2 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   "Tak było i tak nie było. Elektryfikacja, no tak, ale gdzie w Europie nie nastąpiła. Dziś mamy komputeryzację, internet, tam gdzie kto potrzebuje, czy to zasługa dzisiejszych polityków? Na szczęście nie, byłby powolny i z ograniczeniami. Obowiązek szkolny był już w zaborach i przed wojną. To młodzi umieli czytać (starzy często nie. Stąd te statystyki o analfabetyzmie i potem je fałszowano). A szkoł ..." do artykułu Kultura w czasach komunizmu !.  (6 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   Głos na artykuł Wysłowione  (6 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   Głos na artykuł Wysypisko  (6 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   "Ps. Tekst lepiej się czyta, bez sześciu ostatnich linijek, czuć wtedy głębsze podsumowanie. Pytanie, wymuszające zastanowienie, zamiast krzyku zachęcającego do awantury. " do artykułu Kultura w czasach komunizmu !.  (6 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   "Kultura, w całym zakresie (film, muzyka, wiersze i proza, ale też sport), było to uważane przez komunistów za broń, miała upiększać propagandę, powodować że będzie ona bardziej strawna, jak dziś piękna muzyka w reklamach. Także to miała być broń propagandowa na zewnątrz, że tak pięknie wygląda socjalizm, tu wyjazdy po świecie zespołu Mazowsze, tu rosyjski balet, chór Aleksandrowa, orkiestry symfon ..." do artykułu Kultura w czasach komunizmu !.  (6 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   Głos na artykuł Kultura w czasach komunizmu !  (6 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   Głos na artykuł W Życiu Najważniejsze Jest...  (6 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   "„Dodam tylko, że przypisywanie lewicy pojęć wolności, prawdy i logiki w dosłownym znaczeniu, prawicowym, może prowadzić do nieporozumień”. Aha, a jak wygląda pojęcie wolności, prawdy i logiki w znaczeniu prawicowym? Moje i co chcę, to z tym zrobię, nawet gdy to szkodzi innym. Ludzie nie są równi, my bogatsi jesteśmy solą tej ziemi i liczy się kasa. Polska, bogata czy biedna, byle katolicka. I tak ..." do artykułu Kim są lewacy zapraszający do Polski Islamistów..  (8 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   "Wolność słowa, ona jest dziś nawet większa, już każdy może powiedzieć co myśli i to w mediach publicznych, wystarczy że myśli on tak, jak nakazuje myśleć propaganda pisu, wystarczy, że mówi, że totalna opozycja… (awanturnikom politycznym mówimy nie – hasło PRLu, wróg musiał być i odpowiadał za stonkę i wszystko co było złe), bo wiadomo było, że... jest dobrze, a będzie lepiej (hasło PRLu) i że dob ..." do artykułu KOD - to przemijające wycie wrogów Polski po utracie przez nich przywilejów..  (8 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   Głos na artykuł Z życia wzięte.  (8 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   Głos na artykuł Kwantowa Teoria Boga (8)  (9 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   Popularny artykuł: Dotknij nieba  (9 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   Nowy artykuł Dotknij nieba  (11 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   Głos na artykuł View - Fatigue  (11 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   "@Hamilton: To partyjniacy się sprzeciwiali, każdy stawał dęba, gdy chcieli mu odebrać trochę kasy, przerostów zatrudnienia, zakresu władzy. A trzeba było zmienić gospodarkę, zwiększyć produkcję, ciąć koszty, tu dziś działa konkurencja. I wielkie zbędne inwestycje państwowe, tu też wojsko i bunkry nad morzem (chcieli się budować, to potrzebne były inwestycje, nawet zbędne). O zamknięciu sklepików z ..." do artykułu Do trzech razy sztuka, czwartej szansy może już nie być..  (12 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   Głos na artykuł O kształcie odrzucania  (12 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   Głos na artykuł Człowiek z Cheddar  (12 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   Głos na artykuł Przemyślenia (1)  (13 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   "@Hamilton: W 1980, było jak piszesz, ale też wydawało się, że można dogadać się z władzą i coś wycisnąć, tu choćby trochę wolności. Potem stan wojenny i te fikcyjne reformy, których jedyną wadą było, że ich naprawdę nie było. " do artykułu Do trzech razy sztuka, czwartej szansy może już nie być..  (13 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   "@milord36: Ten tekst, który tu pan umieścił, jest to tekst propagandowy, mający przed zbliżającymi się wyborami zachęcić ludzi do „właściwego” głosowania, nawet gdy myślą, że powinni zagłosować inaczej, bo… jak manipulator tu pisze, tak warto dla dobra wspólnego, bo mamy trzecią szansę. Czytając jakiś tekst zastanawiam się, dlaczego go ktoś napisał, do czego przekonuje, dlaczego do tego przekonuje ..." do artykułu Do trzech razy sztuka, czwartej szansy może już nie być..  (13 dni temu)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 87 88
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: janusznitkiewicz
Ranga:
Ost. logowanie: 5 godz. temu
Zarejestrowano: 05/02/2010

Statystyki
Punkty: 35.442
Wyświetlenia artykułów: 32.085
Obserwujący użytkownicy: 3
Odwiedziny profilu: 10.236
Przeczytane artykuły: 26
Ocenione artykuły: 1233
Komentarze: 923
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska