Login lub e-mail Hasło   

Janusz Nitkiewicz

Mniej władzy, dla Władzy. Więcej wolności, a więc i decydowania o wydawaniu swoich pieniędzy dla ludzi.Wczoraj
Janusz Nitkiewicz:   "@noyes: To może być patologia środowiska, ale może to mieć wiele innych przyczyn, od osobowościowych, złych doświadczeń, nawet do przyczyn chorobowych. " do artykułu Poużywajcie sobie .... chłopy (też materialiści).  (dzień temu)
Janusz Nitkiewicz:   "Widzę temat do głębi inaczej. Gdyby wystarczyło pracować, mieć rodzinę i już byłoby dobre życie, to niewolnicy murzyńscy na plantacjach bawełny, byliby najszczęśliwszymi ludźmi. Ale wolność nie wystarcza. Moim zdaniem, ktoś kto dokądś przyjeżdża, nawet gdy zakłada kierpce i góralski kapelusik, to bawi się tradycją, ale jej nie czuje. By czuć się kimś z jakiejś ziemi, to trzeba znać historię, angaż ..." do artykułu "Powracająca fala" !.  (dzień temu)
Wcześniejsze wpisy
Janusz Nitkiewicz:   "@Serpico: Ukraińcy żyją tu, aby zarobić i wyjechać do siebie, aby tam żyć dostatniej od innych. Przy okazji widzą coś orientalnego, jak turyści i trochę z tego korzystają. To tak, jakby wyjechać na wakacje do pipidówki, a ktoś pyta, z czego ci przyjezdni się cieszą? Nie ma dobrych dróg, dostępu do szpitala, lepszego sklepu… . Turyści akurat są zdrowi, dobrze ubrani, opalają się, piją drinki i nie ..." do artykułu "Powracająca fala" !.  (dzień temu)
Janusz Nitkiewicz:   Głos na artykuł "Powracająca fala" !  (dzień temu)
Janusz Nitkiewicz:   Głos na artykuł Sól kamienna Kłodawska.  (3 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   Odrzuca artykuł Biznes na Pradze-Południe  (3 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   "@Serpico: Tak to jest, niestety. Jak dziewczynka wychodzi z patologicznej rodziny, to krzyki dla niej, to normalność, to potem szuka takiej samej stymulacji, do której jest przyzwyczajona i normalny facet wdaje się jej nudny, i nijaki, i wchodzi w to samo, co w domu, albo jeszcze gorzej daje dupy na boku. Skąd potem ma pozyskać te emocje? Musiałby znaleźć 'hobby', podniecać się czymś dobrym (np su ..." do artykułu Poużywajcie sobie .... chłopy (też materialiści).  (3 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   "Normalnie, to musiał znaleźć się winny, bo czynniki wschodnie się dopominały i władze zwierzchnie też. To wciskali to przestępstwo komuś niewinnemu, ale często z kartoteką i sąd udawał, że we wszystko wierzy, bo bał się nie wierzyć i zaklepywał to dużym wyrokiem. Z zasady w takich sprawach nie można było zmaleć winnego, znaczy tego prawdziwego, bo byłby on też ofiarą, a wiadomo, że to był akt impe ..." do artykułu Sprawa o kryptonimie: ”Kukułcze jaja”.  (3 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   "A zakończenie... ." do artykułu Sprawa o kryptonimie: ”Kukułcze jaja”.  (3 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   Głos na artykuł Ten tekst robi furorę w internecie.  (3 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   "Tekst jest dowcipny i jako taki jest dobry, bo dowcipny i pokazuje jak można nakreślać sytuację. Ukrywa oczywiście prawdę, że piloci byli faktycznie niedoszkoleni, a organizacja wyjazdu była amatorska i na łapu capu (nikt z UOP nie czekał na tamtejszym lotnisku i nie nadzorował lotu i takie tam. W Anglii myślę, że byłoby to nie do pomyślenia), oczywiście to przygotowanie wyjazdu i jego organizacja, to wcale nie musiało być przyczyną katastrofy. To inna sprawa." do artykułu Ten tekst robi furorę w internecie..  (3 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   Głos na artykuł 303 Bitwa o widza  (3 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   Głos na artykuł Powrót aniołów  (17 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   Głos na artykuł Zachłanność - problem objawiony  (22 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   Głos na artykuł Polska państwem prawa?  (22 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   Głos na artykuł Wkejone z facebooka  (23 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   Głos na artykuł Polska gościnność  (27 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   Głos na artykuł ,,Męskie Granie"  (28 dni temu)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 78 79
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: janusznitkiewicz
Ranga:
Ost. logowanie: 7 godz. temu
Zarejestrowano: 05/02/2010

Statystyki
Punkty: 31.401
Wyświetlenia artykułów: 28.596
Obserwujący użytkownicy: 3
Odwiedziny profilu: 9.150
Przeczytane artykuły: 37
Ocenione artykuły: 1107
Komentarze: 818
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska