Login lub e-mail Hasło   

Janusz Nitkiewicz

Mniej władzy, dla Władzy. Więcej wolności, a więc i decydowania o wydawaniu swoich pieniędzy dla ludzi.Wcześniejsze wpisy
Janusz Nitkiewicz:   Głos na artykuł Koszary mojego dzieciństwa  (dzień temu)
Janusz Nitkiewicz:   "Wszystkiego najlepszego na święta i z nadchodzącym nowym rokiem. " do artykułu Takie życzenia.  (3 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   Głos na artykuł Takie życzenia  (3 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   "To orientacja, więc z natury i dziś nie da się z tym nic zrobić? Mam tradycyjną, heteroseksualną. Czy mogę nie gwałcić sąsiadki, mogę. Nawet, gdy mi się bardzo podoba. A gdy koleżanka nie ma chęci, to nie naciskam. A więc, czy pedofil (jako orientacja) może nie gwałcić dzieci? Jest świadomy, tego co planuje zrobić, wie co robi, więc działa z wyrachowaniem, mając w nosie odczucia i potrzeby psychic ..." do artykułu Rozmowa między Panem a Plebanem.  (3 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   "Takie argumenty, to mnie poruszają, że „ktoś przez chorobę czuje pociąg do bezbronnych dzieci (przyjemność, gdy musi je podchodzić, mówiąc że to dobre i widzi ich bezbronność), ale czasem czuje pociąg do dorosłych, to jest nadzieja” – jaka nadzieja! „Pedofilia jest chorobą, czy będzie można ją leczyć operacyjnie, lekami”. Operacyjnie, to już można leczyć, to kastrowanie, ale czy któryś z tych chor ..." do artykułu Rozmowa między Panem a Plebanem.  (3 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   Głos na artykuł My w oczach innych.  (3 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   "Nie mam nic do Zbyszka i jego przekonań. Niech pisze, ale może optymistyczniej? Bo tak, samo straszenie i proste rozwiązanie (którego nikt nie zweryfikował), to jak w reklamie skierowanej do kobiet, to mnie razi. Wiem, jak tłumaczono słowo święte na przestrzeni historii. To to współczesne tłumaczenie też mnie razi: jesteśmy wszyscy grzeszni, czujmy poczucie winy i prośmy o wybaczenie i chwalmy Bog ..." do artykułu Pytanie o Jezusa i potrzebne Ci zbawienie.  (5 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   Głos na artykuł Rachunki  (5 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   "Są dwa rodzaje miłości. Miłość niedojrzała. Kocham, bo ciebie potrzebuję, tu np. obiektem miłości jest diler narkotykowy i mu się oddaje kobieta dla dragów, facet z forsą, ktoś kto daje jej prestiż. I drugi rodzaj miłości, ta prawdziwa. Potrzebuję ciebie, bo kocham ciebie. Wtedy kocha się tę osobę z jej wadami, poznaje się ją i jest ona ważna dla tego kogoś, ale nie dlatego, że coś tej osobie daje ..." do artykułu Pytanie o Jezusa i potrzebne Ci zbawienie.  (6 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   "Zastanawiam się, gdy była jedynka, było o rzucaniu jedzenia na podłogę, by dzieci z niej jadły. Nie wydaje mi się to prawdziwe, a jeżeli tak, to jako zdarzenie jednostkowe. Forma ukarania, przez poniżenie. A gdy kara, to i jakaś wina. Zbyt ogólne są te teksty. Robią wrażenie. Tu papież błogosławi pedofila, kiedy to było, nikt na czole nie ma napisane kim jest. Chociaż mógłby błogosławić wiedząc i ..." do artykułu Bóg, świat, człowiek, katolik i jego kościół III.  (7 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   "O Wesołowskim w Wikipedii. Ciekawe. https://pl.wikipedia.org/wiki/J%C3%B3zef_Weso%C5%82owski" do artykułu Bóg, świat, człowiek, katolik i jego kościół II.  (9 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   Głos na artykuł "Poloneza" czas zacząć  (9 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   Głos na artykuł Rozmowa dwóch mędrców ...  (9 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   "Biblią, gdy jest się wierzącą osobą, to można napalić w kominku, wystarczy zostawić jedną stronę, dekalog i nim się kierować w życiu, jednak niewielu, nawet tych co rozumieją pismo, potrafią to zastosować. W biblii, jedynie dziesięć przykazań, jest słowem Bożym (jeśli w to wierzyć), reszta to pisanina ludzi (podobno natchnionych od Boga, a czy coś nie wślizgnęło się tam z natchnienia diabła? Bo w ..." do artykułu Jezus, wielki nauczyciel w szkole życia..  (11 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   "Minus za tytuł, wydający się zapowiadać coś interesującego i bezwartościową reklamową treść." do artykułu Pij z głową i ufaj sobie.  (11 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   Odrzuca artykuł Pij z głową i ufaj sobie  (11 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   "https://pl.wikipedia.org/wiki/Jasenovac_(ob%C3%B3z_koncentracyjny) " do artykułu Bóg, świat, człowiek, katolik i jego kościół.  (11 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   "Seryjny samobójca był od PO. Dziś stosuje się metody sowieckie, do końca wmawia, że winny i ściga sądem, jak tego mechanika z Bartoszyc, który przy prowokacji na konieczną pomoc, wymienił po pracy żarówkę w aucie prowokatorek za dychę. Może dożyjemy normalnych czasów. A tu słup, nie słup, to tę sprawę powinni dobrze zbadać i zobaczyć skąd, i ile ma kasy. I wyjdzie, czy słup, czy nie, ale problem, że trzymając z władzą, też powinien być na widelcu." do artykułu Jak Słup został barankiem ofiarnym..  (12 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   "„Pan wcale nie zwleka z dotrzymaniem obietnicy, jak niektórzy sądzą; jest tylko wobec was cierpliwy i nie chce, by ktokolwiek zginął. Pragnie jednak, aby się wszyscy nawrócili”. To jest o reinkarnacji duszy w kolejnych ciałach, aż do nawrócenia? Wynika z tego, że z czasem powinno ubywać ludzi, gdyż niektórzy ulegną oświeceniu, a na ziemi ludzi przybywa. Myślał więc, aby też następne pokolenia traf ..." do artykułu Królestwo KAMIENIA nadchodzi! Czy jesteś GOTOWY?!.  (13 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   Głos na artykuł Niewolnictwo ekonomiczne.  (15 dni temu)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 82 83
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: janusznitkiewicz
Ranga:
Ost. logowanie: 6 godz. temu
Zarejestrowano: 05/02/2010

Statystyki
Punkty: 32.937
Wyświetlenia artykułów: 29.974
Obserwujący użytkownicy: 3
Odwiedziny profilu: 9.602
Przeczytane artykuły: 35
Ocenione artykuły: 1166
Komentarze: 868
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska