Login lub e-mail Hasło   

Jerry Sparrow

Racjonalista.Wcześniejsze wpisy
Jerry Sparrow:   "@barkarz. Dopłaty bezpośrednie w głównej mierze pochodzą ze środków UE (co prawda my też się do nich dorzucamy, ale raczej jesteśmy odbiorcami tych środków). Jestem przekonany, że zdecydowana większośc kapitału z dopłat pozostaje na rynku lokalnym i wyniku tego jeszcze wielokrotnie zostaje obłożona podatkami (mam na myśli szczególnie VAT, ale może to także wiele innych form haraczu, ..." do artykułu Sprawiedliwość społeczna dla wybranych.  (06/03/2011)
Jerry Sparrow:   "By może się mylę, ale stwierdzając, że coś jest 'największe' możemy w miarę obiektywnie to ocenic tylko poprzez porównanie. W naukach ścisłych wielkości mierzalne porównujemy z wzorcami i na podstawie tego porównania wydajemy osąd. W naukach społecznych sytuacja jest znacznie bardziej utrudniona ze względu na to, że w wielu sprawach niemożliwe jest wydanie jednoznacznej i niepodważa ..." do artykułu Największe zakłamanie XXI wieku.  (20/02/2011)
Jerry Sparrow:   "Ma Pan rację. Przepraszam wszystkich, których ta emotikonka mogła urazić. Postawiłem ją dlatego że rozśmieszyło mnie kategoryczne stwierdzenie, z którego można by było wysnuć wniosek że jednak jest grupa społeczna mogłaby zachowywać się dokładnie tak samo w 100%. " do artykułu Największe zakłamanie XXI wieku.  (15/02/2011)
Jerry Sparrow:   "Byłbym wdzięczny gdyby podal Pan źródło na podstawie którego twierdzi Pan, że 'KK jest w czołówce tych środowisk, które ukrywały tego typu przypadki. ' Ciekawi mnie jak wyglądają statystyki w porówaniu do środowisk islamskich lub do hinduistycznych. Z góry dziękuję za odpowiedź" do artykułu Największe zakłamanie XXI wieku.  (15/02/2011)
Jerry Sparrow:   Głos na artykuł Od kiedy człowiek ma prawo do życia?  (14/02/2011)
Jerry Sparrow:   "Czy oznacza to, że także 100% osób świeckich, które dłużej niż rok nie są 'aktywni fizycznie' po kryjomu gwałcą dzieci i siebie? :)" do artykułu Największe zakłamanie XXI wieku.  (14/02/2011)
Jerry Sparrow:   "Do pana Wojciecha: Ciekawe o której religii Pan myśli. Zna Pan wszystkie na tyle dokładnie, żeby stawiać tak zdecydowane sądy?" do artykułu Słów kilka o ateizmie.  (13/02/2011)
Jerry Sparrow:   "Sensem mojej wczesniejszej wypowiedzi było nie to, że któryś z Pana argumentów był niepoprawny, tylko że argumenty przedstawialy tylko jeden punkt widzenia. A odpowiedź typu: jest to typowy chwyt obrońców KK nie jest kontrargumentem, no chyba że w dyskusji mielibyśmy używać pewnych faktów wybiórczo (w takim razie których należy używać a których nie???). Zgadzam się natomiast z Panem w 100% że 'zamiatanie pod dywan' tych spraw nie powinno mieć miejsca." do artykułu Największe zakłamanie XXI wieku.  (13/02/2011)
Jerry Sparrow:   Obserwuje użytkownika: kenai  (13/02/2011)
Jerry Sparrow:   "Tyle że podczas mycia 'hekatomby' dokonujemy na własnych komórkach a nie cudzych z których może powstać samodzielny organizm..." do artykułu Od kiedy człowiek ma prawo do życia?.  (13/02/2011)
Jerry Sparrow:   "Moim zdaniem artykuł jest tendencyjny i pokazazuję tylko jeden punkt widzenia - antykatolicki. Żałuję, że autor nie zdobył się na wysiłek sprawdzenia jak wyglądają statystyki dotyczące molestowania seksualnego w innych religiach/odłamach/sektach lub nawet ogólniej grupach zawodowych. Kilka miesięcy temu oglądałem program dokumentalny w którym były przedstawione takie statystyki - okazało się, że w ..." do artykułu Największe zakłamanie XXI wieku.  (05/02/2011)
Jerry Sparrow:   Odrzuca artykuł Największe zakłamanie XXI wieku  (05/02/2011)
Jerry Sparrow:   Głos na artykuł Świadomość to nie mózg.  (24/01/2011)Akcje

Informacje podstawowe
Login: jareksparrow
Ranga:
Ost. logowanie: 01/04/2011
Zarejestrowano: 24/01/2011

Statystyki
Punkty: 6
Odwiedziny profilu: 2.024
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 3
Komentarze: 9
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska