Login lub e-mail Hasło   

jepan
Wcześniejsze wpisy
jepan:   "Powiem tyle Zajebisty Koleś miał ciężką przeszłość. Tak naprawdę był w tym wszystkim za długo samotny, samotny z swoimi wszystkimi problemami i to wywarło piętno którego nikt nie jest w stanie określić i nikt po za nim samym nie może wiedzieć jak to było(no chyba ze go zabili ale nie mi tego osądzać), samobójstwo czy morderstwo. Każdy ma swoją rację ale czyż ta racja nie opiera się na czyiś słowac ..." do artykułu Kurt Cobain - Nirvana.  (18/02/2008)
jepan:   "Szerokość opon też ma swoje 5 groszy. Ja nie mogę się rozstać z moją tubą kontrolującą poziom ciśnienia w kabinie i nie obchodzi mnie żadne spalanie ile bym nie cisnął i tak mało spali kwestia ustawienia reduktora od gazu:)" do artykułu Jak skutecznie obniżac zużycie paliwa?.  (18/02/2008)
jepan:   "Takie artykuły powinny być zamieszczane w szkołach podstawowych i gimnazjach ponieważ tam dzieci zaczynają sięgać po papierosy. Wiem bo sam sie tak nauczyłem. Przez taką głupotę 6 lat się trułem, było ciężko ale udało się rzucić. Proponuje w miarę możliwości wszystkich zaangażowanych w walkę z nałogiem o rozpowszechnienie takich artykułów w sokole do której chodzą wasze dzieci to nic nie kosztuje ..." do artykułu Ciało Palacza!.  (18/02/2008)
jepan:   "Ja tam wole dobrą karkówkę z piwkiem. A na jedzenie w McDonald to nie wybiorę się za chiny jak nie frytki z chemią to shake z kluskami... ścierwo i tyle, sam jestem kucharzem i wiem co młodzi ludzie potrafią robić na zapleczu kuchni smacznego" do artykułu Dlaczego frytki McDonald's są tak smaczne?.  (18/02/2008)Akcje

Informacje podstawowe
Login: jepan
Ranga:
Ost. logowanie: 18/02/2008
Zarejestrowano: 18/02/2008

Statystyki
Punkty: 18
Odwiedziny profilu: 2.321
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 4
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska