Login lub e-mail Hasło   

Joanna E.

,,... gdy na drodze,za zakrętem przeznaczenie spotka mnie... "

... Refleksja... ...przysiądę tu na chwilkę czasem, by zatrzymać bieg dnia, wieczoru ... właśnie tu ... w takim - pokoju m@ilowym - trochę Mrocznym ale pełnym Ciepła...tego Ciepła, które wyzwala Zapach...Zapach, który uwielbiam ale On niestety czasem tylko przypomina o swoim istnieniu, nie jest częścią codzienności ... ale kiedy już się w niej pojawia, miga na chwilę .... wije się wokół i budzi w nas tego Niespokojnego Duc... więcej informacjiWczoraj
Joanna E.:   "Witam Cię serdecznie jotko49 mój wierny czytelniku. Dziękuję za głos i rekomendację." do artykułu ... leśne rozważania.  (13 godz. temu)
Joanna E.:   Popularny artykuł: ... leśne rozważania  (14 godz. temu)
Joanna E.:   "@Hamilton: każdy, kto zna wartość wypowiedzianych słów ma prawo buntować się kiedy jego zdaniem są używane niewłaściwe lub wręcz niepotrzebnie. Nie można jednak skąpić innym wypowiedzi, co myślą o moich słowach, skoro wystawiam je w jakimś sensie na działanie ludzkich odczuć." do artykułu ... leśne rozważania.  (15 godz. temu)
Joanna E.:   "@Hamilton: z tysiąca słów też można wywnioskować coś wartego dyskusji? Ważne, żeby te słowa miały swoją wartość. " do artykułu ... leśne rozważania.  (15 godz. temu)
Joanna E.:   "@podobny: witaj, wyczuwam dużo pretensji w Twoim komentarzu. Dziękuję jednak za to, że zajrzałeś tu i przeczytałeś moją notkę. Jej geneza to historia pewnej znajomości i tęsknoty za nią, bo dziś jest już tylko fajnym wspomnieniem, zmienia optykę ? .... Nie ważne ... Ważny jest różnorodny sposób interpretacji tych samych słów ... wtedy rodzi się polemika." do artykułu ... leśne rozważania.  (15 godz. temu)
Wcześniejsze wpisy
Joanna E.:   "piękne, prawdziwe, plastycznie eteryczne, utożsamiam się z tym tekstem ...." do artykułu Pustelnik
.  (2 dni temu)
Joanna E.:   Nowy artykuł ... leśne rozważania  (2 dni temu)
Joanna E.:   Rekomendacja artykułu Pustelnik
  (4 dni temu)
Joanna E.:   Głos na artykuł Pustelnik
  (4 dni temu)
Joanna E.:   Głos na artykuł Natrętne myśli i aktywacja behawioralna  (7 dni temu)
Joanna E.:   "@pokrzywiony: bardzo trafny komentarz." do artykułu Skłamałem - i co z tego?.  (7 dni temu)
Joanna E.:   "Cisza jest pięknem . Ma swoją Dumę i zerka kłopotliwie w stronę tych, co brną w błędne interakcje. Cisza jest darem gdy nadmiar słów przybiera jazgotliwą formę. Cisza to wybawienie dla tych, ktym słowa nie są orężem w walce z Prawdą. Prawda obroni się zawsze, Cisza też choć to dwa zupełnie odmienne Zjawiska." do artykułu Cisza życia.  (7 dni temu)
Joanna E.:   Rekomendacja artykułu Czy życie jest piękne?  (7 dni temu)
Joanna E.:   Głos na artykuł Czy życie jest piękne?  (7 dni temu)
Joanna E.:   "A ja pogodzona jestem że śmiercią. Szanuję Jej nieuchronność i czasami żałuję, że każe na siebie czekać. Czyż nie ta Dama w czerni jest w stanie ulżyć naszym wszystkim troskom i problemom? Czego się boisz skoro zawsze wiedziałeś, że to Ona ma władzę nad wszystkim bezgraniczną. Pogódź się z Nią, popatrz jak pięknie wygląda w tym stylowym kapeluszu i szeleszczącej krynolinie z tafty. Dziś możesz być ..." do artykułu Czy życie jest piękne?.  (7 dni temu)
Joanna E.:   Rekomendacja artykułu Identyfikacja z umysłem i dogmaty...  (7 dni temu)
Joanna E.:   Głos na artykuł Identyfikacja z umysłem i dogmaty...  (7 dni temu)
Joanna E.:   "Duchowym przebudzeniem jest dla mnie reakcja na bodźce z zewnątrz. To nie zawsze jest rewolucja. Możesz mieć w duszy swoje przeżycia i dogmaty ale one są narażone na bodźce z zewnątrz i tam dostają nowe życie. Kiedy są tylko w Tobie z rzeczywistością. Rzeczywistość to dla mnie stan ducha, nie zawsze pomocny i wygodny,ale będąc tu,nie da się żyć w oderwaniu od rzeczywistości. Prędzej czy później je ..." do artykułu Identyfikacja z umysłem i dogmaty....  (7 dni temu)
Joanna E.:   "Emocje to Panny Mgielne, nie do uchwycenia..... Widzisz je dopóki tańczą w Twojej głowie.... Kiedy nabierzesz sił i tzw. ostrości patrzenia - nie ma Ich.... Zostawiają po sobie oślepiające słońce i patrzą.... jak sobie radzisz ... " do artykułu Czasem wydaje ci się, że kogoś dobrze znasz....  (08/10/2019)
Joanna E.:   Głos na artykuł Czasem wydaje ci się, że kogoś dobrze znasz...  (08/10/2019)
Joanna E.:   Głos na artykuł Wątpić  (08/10/2019)
Joanna E.:   "Zwątpienie to sznur korali, co rozsypał się w najmniej oczekiwanym momencie. Zbierasz koraliki, a one biegną we wszystkie strony, jak Twoje myśli.... Zwątpienie to oczy,w których nie widzisz siebie, dłonie zziębnięte od wyciągnięcia ramion i płaszcz nadziei zrzucony przed Tobą chwilę temu ..... zawsze z szansą, że można go podnieść ..... " do artykułu Wątpić.  (08/10/2019)
Joanna E.:   "@Marcin Sznajder: jak dobrze, że rozumiesz ...." do artykułu ... krótka historia.  (08/10/2019)
Joanna E.:   "@Marcin Sznajder: nie wiem gdzie wtedy byłam ale czuj się zaproszony. Te upały nic dobrego nie wróżą. " do artykułu ... Odpowiedź upału. ....  (08/10/2019)
Joanna E.:   "@marcinSz: wielu nie dotknęłam ... z prożności, ze strachu,z niedowierzania ..... z powodu gonienia króliczka ?. ... Pozdrawiam." do artykułu ... bańki mydlane ....  (10/09/2018)Akcje

Informacje podstawowe
Login: joana68
Email:
Ranga:
Ost. logowanie: 12 godz. temu
Zarejestrowano: 21/12/2009

Statystyki
Punkty: 47.123
Wyświetlenia artykułów: 44.382
Obserwujący użytkownicy: 4
Odwiedziny profilu: 6.476
Przeczytane artykuły: 6
Ocenione artykuły: 31
Komentarze: 189
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska