Login lub e-mail Hasło   

Joanna E.

,,... gdy na drodze,za zakrętem przeznaczenie spotka mnie... "

... Refleksja... ...przysiądę tu na chwilkę czasem, by zatrzymać bieg dnia, wieczoru ... właśnie tu ... w takim - pokoju m@ilowym - trochę Mrocznym ale pełnym Ciepła...tego Ciepła, które wyzwala Zapach...Zapach, który uwielbiam ale On niestety czasem tylko przypomina o swoim istnieniu, nie jest częścią codzienności ... ale kiedy już się w niej pojawia, miga na chwilę .... wije się wokół i budzi w nas tego Niespokojnego Duc... więcej informacjiWcześniejsze wpisy
Joanna E.:   Popularny artykuł: ... poszukiwanie, ukrywanie ...  (dzień temu)
Joanna E.:   Rekomendacja artykułu Paradigm  (3 dni temu)
Joanna E.:   Głos na artykuł Paradigm  (3 dni temu)
Joanna E.:   "Świetne rozważania choć bez trącania ideału wolałabym ... Stać Cię na to żeby nie ruszać tego tworu ludzkiej wyobraźni, bardzo niedoskonałego, stawianego jako wzór często z rozpędu, dla zapchania strumienia pytań osoby rozumnej, wyimaginowanego wzorca stworzonego dla tych, którym brak argumentów. Reszta świetna, bardzi charakteryzująca Twoje pytania o poszukiwanie .... Bravo. Rekomenduję." do artykułu Paradigm.  (3 dni temu)
Joanna E.:   "Dziękuję jotko49 wierny Obserwatorze" do artykułu ... poszukiwanie, ukrywanie ....  (3 dni temu)
Joanna E.:   "Lubię Cię poczytać Dylu. Swiat Twoj barwny i bardzo przekorny. Taki reset dla Świata widzianego moimi starymi oczami. Pisz." do artykułu Uczymy dzieci śpiewać, a nie tłumaczymy im o czym. Uczymy ich modlitw, ale ....  (3 dni temu)
Joanna E.:   "@nse: całkiem bliskie i prawdziwe" do artykułu Dowód na nieistnienie Boga..  (3 dni temu)
Joanna E.:   "czaarek może jest tak jak piszesz.... ale to zasługa tych, ktorzy są wrażliwi i czują więcej. ... zwykłe życie jest ..... prozaiczne jak odrzucenie i pustka .... dziekuję za Twoje wrażenia. " do artykułu ... poszukiwanie, ukrywanie ....  (3 dni temu)
Joanna E.:   Nowy artykuł ... poszukiwanie, ukrywanie ...  (4 dni temu)
Joanna E.:   "W obrazach Beksińskiego jest tak wiele prawdy i realizmu,że niektórym osobom trudno się z Nim zmierzyć. ... Żył sobą i tym z czego rozliczało go bezlitośnie życie. ... To też wielka sztuka." do artykułu NIEśmiertelność...  (15 dni temu)
Joanna E.:   Głos na artykuł Powiedział ktoś  (15 dni temu)
Joanna E.:   "Zawsze promuję dobre vino, najchętniej czerwone wytrawne." do artykułu Śpiące winnice.  (15 dni temu)
Joanna E.:   "@pokrzywiony: bardzo ważne. .... bardzo ważne. ...." do artykułu ... moja? Zima ?.  (18 dni temu)
Joanna E.:   ".... siła słów,waga słów, wartość bezkresna .... bravo" do artykułu Satori.  (20 dni temu)
Joanna E.:   Głos na artykuł Satori  (20 dni temu)
Joanna E.:   "@Joanna E.: sen potrafi nas zadziwić swoją oczyszczającą mocą. Ranek jaki nam daruje z zupełnie czystą kartką na zapis nowego .... jest darem nie do przecenienia .... Śpijmy więc. ...." do artykułu ... moja? Zima ?.  (20 dni temu)
Joanna E.:   "@Marcin Sz: " do artykułu ... moja? Zima ?.  (20 dni temu)
Joanna E.:   "@Koriolan: W bezkresie życia,w którym jestem,wszystko jest doskonałe,całkowite i pełne. Przeszłość nie ma już wladzy nade mną, ponieważ chcę się uczyć i zmieniać. Przeszłość traktuję jako niezbędną drogę,która doprowafziła mnie do dnia dzisiejszego. Chcę zacząć od miejsca,w którym się teraz znajduję,po to,by posprzątać pokoje w moim psychicznym domu. Wiem,że nie ważne jest,od czego zacznę, ..." do artykułu ... moja? Zima ?.  (20 dni temu)
Joanna E.:   Popularny artykuł: ... moja? Zima ?  (21 dni temu)
Joanna E.:   Obserwuje użytkownika: Henear  (27 dni temu)
Joanna E.:   Głos na artykuł 2018-ty za progiem !  (27 dni temu)
Joanna E.:   Głos na artykuł Poza planem  (27 dni temu)
Joanna E.:   Rekomendacja artykułu Scenariusz filmu dla moich sąsiadów.  (27 dni temu)
Joanna E.:   "życie kończy się nie tylko przed trzydziestką, myślę,że zawsze boli to jednakowo mocno.... zloty zegarek odmierza czas tak samo wolno i skrupulatnie jak ten wygrany dawno temu na kiczowatej strzelnicy.... sukienki pozostają zwiewne tylko ciała blakną od samotności, kosmyki włosów przestają miłosnie kąsać i są zwykłym chochołem, tylko taniec chocholi nie każdemu coś mówi. ..." do artykułu Scenariusz filmu dla moich sąsiadów..  (27 dni temu)
Joanna E.:   "https://youtu.be/GflPOXpiArk Tekst z zabarwieniem ... ... są emocje tłumione ale i cały kilogram prawdy." do artykułu SFDMS cz. 2.  (27 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: joana68
Email:
Ranga:
Ost. logowanie: dzień temu
Zarejestrowano: 21/12/2009

Statystyki
Punkty: 32.714
Wyświetlenia artykułów: 30.525
Obserwujący użytkownicy: 3
Odwiedziny profilu: 4.356
Przeczytane artykuły: 13
Ocenione artykuły: 25
Komentarze: 166
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska