Login lub e-mail Hasło   

Joanna E.

,, być zagadką, której nikt nie zdąży zgadnąć nim minie czas .... "

... Refleksja... ...przysiądę tu na chwilkę czasem, by zatrzymać bieg dnia, wieczoru ... właśnie tu ... w takim - pokoju m@ilowym - trochę Mrocznym ale pełnym Ciepła...tego Ciepła, które wyzwala Zapach...Zapach, który uwielbiam ale On niestety czasem tylko przypomina o swoim istnieniu, nie jest częścią codzienności ... ale kiedy już się w niej pojawia, miga na chwilę .... wije się wokół i budzi w nas tego Niespokojnego Duc... więcej informacjiWcześniejsze wpisy
Joanna E.:   Głos na artykuł Poszukiwani na eiobie  (3 dni temu)
Joanna E.:   Rekomendacja artykułu Ojcze nie/Nasz  (3 dni temu)
Joanna E.:   Głos na artykuł Ojcze nie/Nasz  (3 dni temu)
Joanna E.:   Głos na artykuł Stary wicher  (3 dni temu)
Joanna E.:   Rekomendacja artykułu Drabina świadomości.  (3 dni temu)
Joanna E.:   "Ważne, istotne, ciekawe.... Czytałam z zaciekawieniem choć w tych tematach jesyem bardzo ostrożna i dość pragmatyczna." do artykułu Drabina świadomości..  (3 dni temu)
Joanna E.:   Głos na artykuł Drabina świadomości.  (3 dni temu)
Joanna E.:   Głos na artykuł Niedzielny wieczór.  (3 dni temu)
Joanna E.:   "@Koriolan: a z czego wynika ta Twoja teoria?" do artykułu ... Istota ....  (4 dni temu)
Joanna E.:   "@Janusz Nitkiewicz: tylko zapycha tę pustkę do czasu.... oboje to wiemy. Z czasem przestaje to być przykrywka, zaczyna być uśpionym wulkanem,który czeka na ten jeden moment,by się uaktywnić. Bywa,że nie uciekamy,bo nie ma dokąd. ... wspomnienia nie chronią przed dobrym rozwiązaniem. ... one po prostu są. .." do artykułu ... Istota ....  (4 dni temu)
Joanna E.:   "@copypaste: jest wiele pytań, które rodzą się wraz z upływem życia i czasu.... Pozorny porządek dobija jak wielki chaos ... Myślę nawet,że może być gorszy od chaosu. " do artykułu ... Istota ....  (4 dni temu)
Joanna E.:   "@Koriolan: masz rację Koriolan, nigdy, przenigdy nie chciałabym dowiedzieć się,że bezpieczeństwo nie istnieje...." do artykułu ... Istota ....  (4 dni temu)
Joanna E.:   Popularny artykuł: ... Istota ...  (4 dni temu)
Joanna E.:   Nowy artykuł ... Istota ...  (5 dni temu)
Joanna E.:   "@Dyl Sowizdrzal: cały Ty .... Krok do przodu i dwa w bok:) ciągle nawracasz do Koriolana,a nie odpowiedziałeś mi dlaczego potraktowałeś mnie jak naiwną dziewczynkę, co szuka taniego podrywu i zakocha się bez pamięci w ładnie pisanych komentarzach? I nie pisz mi,że to był żart,bo Twoje żarty są specyficzne,ale inne. Skoro już masz taką łatwość oceny innych, zmierz się z oceną mojej osoby. Co przesadziło o takim wizerunku?" do artykułu ... Wiklinowa ....  (6 dni temu)
Joanna E.:   "@Dyl Sowizdrzal: żarty zartami ale od Ciebie spodziewałam się bardziej wyrafinowanych metod;)) Sam przed sobą przyznaj,że to nie były żarty tylko nagonka nie wiem tylko czy bardziej na mnie czy na Koriolana? Świat nie kończy się tutaj ani tutaj się nie zaczyna. Wiele osob stąd zna się z innych portali, część potrafi się poznać i podyskutować w realnym życiu,bądź telefonicznie. Nie wszystko ..." do artykułu ... Wiklinowa ....  (6 dni temu)
Joanna E.:   "@Dyl Sowizdrzal: klasyk,dziękuję. ..też lubię. Zastanawia mnie tylko jeszcze to dlaczego uważacie,że jestem tutaj dla taniego podrywu i taniej opieki? Czy tak naprawdę mnie odbierasz? " do artykułu ... Wiklinowa ....  (6 dni temu)
Joanna E.:   "@Dyl Sowizdrzal: no cóż, Ty akurat miewasz coś do powiedzenia i lubię poczytać gdzie coś zostawiasz pod warunkiem, że nie wpadasz w schizy i nie walisz na oślep. Koriolan nie jest dla mnie kandydatem na męża,bo akurat posiadam własnego i to mi wystarcza. Nie widzę w Nim bawidamka ani oszusta poniewaz tematy,ktore poruszamy w swoich rozmowach dotyczą kompletnie innej sfery. Śmieszy mnie trochę ta W ..." do artykułu ... Wiklinowa ....  (6 dni temu)
Joanna E.:   "@gwoli_scislosci: cóż za samotność bezgraniczna popych Cię do takich płytkich wniosków. Znowu czujesz się wielki a tak naprawdę ? Jak płytkie musi być Twoje życie skoro pastwisz się tylko w komentarzach? Co madrego potrafisz napisać zamiast zaczepki i ubliżania moim rozmowcom. Jakie jest Twoje życie ? Skoro w Tobie tyle jadu? Czy ktokolwiek kiedyś Cię kochał? Czy znasz to uczucie? Beznadziejność T ..." do artykułu ... Wiklinowa ....  (7 dni temu)
Joanna E.:   "@Koriolan: dobrze, że znalazłeś dla siebie drogę, a jak to się stało? Co spowodowało taki zwrot w Twoim życiu ? Jaka była główna przyczyna ? " do artykułu ... Wiklinowa ....  (10 dni temu)
Joanna E.:   "@Koriolan: dziękuję za pamięć odpowiedź. Byc może to atit wieku,by być tak pogodzonym z życiem i sobą. Ja też uznaję,że nie wszystko jest na sprzedaż dlatego mój mail nie jest tajemnicą. " do artykułu ... Wiklinowa ....  (10 dni temu)
Joanna E.:   "@pokrzywiony: otóż to ! Idealizowanie jest oszustwem, prawda zwykle bywa mniej górnolotna niż ideały ... nie od dziś wiadomo,że broni się sama." do artykułu ... Wiklinowa ....  (10 dni temu)
Joanna E.:   "@Koriolan: tak,j jedno pytanie mam czy mozesz mi powiedzieć ile masz lat?" do artykułu ... Wiklinowa ....  (10 dni temu)
Joanna E.:   "@pokrzywiony: lubię bardzo,dzięki " do artykułu ... Wiklinowa ....  (10 dni temu)
Joanna E.:   "@Felicjanna: to dla mnie za mało " do artykułu ... Wiklinowa ....  (10 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: joana68
Email:
Ranga:
Ost. logowanie: 3 dni temu
Zarejestrowano: 21/12/2009

Statystyki
Punkty: 26.440
Wyświetlenia artykułów: 24.679
Obserwujący użytkownicy: 2
Odwiedziny profilu: 3.633
Przeczytane artykuły: 27
Ocenione artykuły: 18
Komentarze: 127
© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska