Login lub e-mail Hasło   

Józef Jankowski


Nie posiadam kont innych niż to oficjalne na tym portalu. Treści moich artykułów są moją własnością i odpowiadam na tematy z nimi powiązane. ... Czy można winić mnie za to, że nie wychodzę na pustynie bez zapasu wody? albo za to że nie wezmę niczego co nie jest mi dane? Odpuście mi tylko moje 77 razy co jest zgodne z pismem, niczego więcej nie oczekuje i nie wymagam. ... Pozdrawiam. Pulsar. więcej informacjiWcześniejsze wpisy
Józef Jankowski:   "Moje koleżanki nie lubiły basenu + sauny, szkoda... Pintbal też spoko, prawie jak podchody ☺ A czy gra w bilard jest dobra na randce? Pozdrawiam serdecznie." do artykułu Pomysły na randkę aktywną.  (06/03/2016)
Józef Jankowski:   "Zapoznałem się z raportem. Szczęścia życzę. " do artykułu Paweł Kukiz zdradził swych woJOWników!.  (06/03/2016)
Józef Jankowski:   "@Hamilton Starszy: napisał cytuję: 'taki jeden z Torunia pomagał, dwoił się i troił. Miał obiecane 20 dużych srebrników i musi przebierać nóżkami i dalej żyć w ubóstwie, a wiedział co czynił dla pana prezesa.' Może jeśli nie piszesz teraz o sobie samym to twòj komentarz oznacza, że może komuś coś obiecałeś,a następnie, nie wypłaciłeś należności i teraz jeszcze się tym chwalisz? Może ..." do artykułu Może już czas stanąć naprzeciw "obrońców donosicieli"...?.  (28/02/2016)
Józef Jankowski:   Odrzuca artykuł Tautogram 4 - na literę Y  (27/02/2016)
Józef Jankowski:   "@lewi: Chrystus, Kròl powiedział: szukajcie, a znajdziecie... Kto według Ciebie jest większym autorytetem? A tutaj masz link do struktury rozwiązującej 'problemy' ludzkości...www.eioba.pl/a/4wl1/porzadek-struktury-spoleczno-gospodarczej Pozdrawiam i smacznego obiadu ☺" do artykułu Nadchodzą trudne czasy - o rozpadającym się ładzie światowym..  (27/02/2016)
Józef Jankowski:   "@lewi: nie zabijaj i nie kradnij, gdyby tak było zawsze i wszędzie to nie potrzebna była by policja czyli wydatki państwa są mniejsze czyli możliwe są wtedy mniejsze podatki, a to jest proste i naukowe podejście społeczno- gospodarcze..." do artykułu Nadchodzą trudne czasy - o rozpadającym się ładzie światowym..  (27/02/2016)
Józef Jankowski:   "@Mariusz Kajstura: i jeszcze taka refleksja mnie naszła, że taki titanick nie miał lepiej od momentu gdy stało mu się gorzej..." do artykułu Nadchodzą trudne czasy - o rozpadającym się ładzie światowym..  (27/02/2016)
Józef Jankowski:   "@lewi: uważam się za naukowca i wielu ludzi ròwnież mnie za takiego uważa, zatem na pytanie- cytuję 'Czy nauka jest zainteresowana tym, żeby zaszczepiać wartości duchowe i moralne ludziom?' odpowiadam- Tak, jest. Mariusz Kajstura: wystarczyło nie wymyślać w zeszłym roku bajeczek o zielonych jabłkach i uwieżyć w mòj plan gospodarczy ktòry gwarantował posiadanie zapasòw żywności, ale ..." do artykułu Nadchodzą trudne czasy - o rozpadającym się ładzie światowym..  (26/02/2016)
Józef Jankowski:   "Cytuje: 'Nawet leki tak proste jak czosnek w kapsułkach, czy wyciągi z rozmarynu, żurawin, chondroityna, olej z wiesiołka mogą okazać się nielegalnymi w sprzedaży w takiej formie jak obecnie.' oraz 'Chodzi o zabezpieczenie miliardowych zysków przemysłu farmaceutycznego w nadchodzących latach, poprzez odebranie nam alternatywy i zmuszenie nas do sięgania po drogie, chemiczne leki.' ..." do artykułu Leki naturalne,których Bruksela i przemysł farmaceutyczny chcą nas pozbawić..  (25/02/2016)
Józef Jankowski:   "Na wstępie napisałaś 'Mężczyźni są z Marsa, kobiety są z Wenus. Popularne porzekadło powinno brzmieć inaczej.' A czytając artykuł nie poznałem odpowiedzi jak powinno brzmieć, według Ciebie. Zatem dopytuje, jak powinno brzmieć? Pozdrawiam." do artykułu Kobieta zmienną jest? O tak.  (23/02/2016)
Józef Jankowski:   Głos na artykuł Seksualny misz masz  (19/02/2016)
Józef Jankowski:   Nowy artykuł Terraformowanie Marsa  (18/02/2016)
Józef Jankowski:   "Sekta osądza człowieka, a nie system- nic nie zmieni już ta 'gòwno' warta prawda albowiem nie ma to zupełnie znaczenia dla obecnej sytuacji państwa czy kiedyś tam Pan Wałęsa cośtam podpisał. Ta sprawa to tylko mącenie wody i odwracanie uwagi od życia tu i teraz, komuś zależy abyśmy nie myśleli o przyszłości ale o przeszłości. Rzeczywistość pozwala nam tworzyć nowe wydarzenia jednak zdrajcy zawsze ..." do artykułu Panowie Wyszkowski i Wałęsa ! - Pogódźcie się. Obydwaj macie rację..  (18/02/2016)
Józef Jankowski:   "@*Karo*: ok, pozdròw. Życzę szczęścia." do artykułu Podwójna moralność.  (18/02/2016)
Józef Jankowski:   "@*Karo*: Chętnie bym skorzystał, bo jestem singlem i właściwie żadna kobieta się mną nie interesuje ale do Zamościa niestety nie dojadę, co najwyżej do Poznania i to pkpem ☺" do artykułu Podwójna moralność.  (18/02/2016)
Józef Jankowski:   "Fajna z Ciebie kobieta, że potrafisz zadzwonić do kolegi- szkoda, że Ja nim nie jestem bo chętnie bym skorzystał z zaproszenia ☺Pozatym temat ktòry tu poruszyłaś nie jest mi obcy, faryzeusze twierdzili iż leczenie w szabat jest grzechem czyli świadome nie udzielanie komuś pomocy według nich było bardziej moralne... Podobnie z postem- napisane jest aby nie czynić niczego na pokaz, zatem wracanie do ..." do artykułu Podwójna moralność.  (18/02/2016)
Józef Jankowski:   Głos na artykuł Podwójna moralność  (18/02/2016)
Józef Jankowski:   Głos na artykuł Czy mózg ma płeć?  (17/02/2016)
Józef Jankowski:   Nowy artykuł Wielomandatowe okręgi wyborcze  (15/02/2016)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 21 22
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: mastersexxx
Ranga:
Ost. logowanie: 21/10/2016
Zarejestrowano: 29/11/2008

Statystyki
Punkty: 28.653
Wyświetlenia artykułów: 2.204
Obserwujący użytkownicy: 9
Odwiedziny profilu: 11.699
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 331
Komentarze: 242
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska