Login lub e-mail Hasło   

Tomasz Skomorowski
Wcześniejsze wpisy
Tomasz Skomorowski:   "W miejscach publicznych pić niewolno. Tak odpowiadając na pytanie retoryczne w tekście, co by było gdyby rząd zabronił pić. Gdzie paliliby politycy? W Brukseli mają specjalne budki do palenia. Wygląda to jak budka telefoniczna i nikomu to nie przeszkadza. Na jednym metrze pali 20 i jak oni biedni muszą się czuć? Widocznie fajnie im, bo nikt im tam włazić nie kazał a po ulicy przejść ..." do artykułu Całkowity zakaz palenia = dyskryminacja?.  (04/02/2010)
Tomasz Skomorowski:   "W każdym razie czczenie go to głupota, skoro to nic nie zmienia. Wyobraźcie sobie za to jaka niemądra jest mrówka, która twierdzi, że gadała z człowiekiem i wie co on od nich chce. Na pewno nikt nie byłby taki naiwny by w to uwierzyć." do artykułu W co wierzą mrówki?.  (26/01/2010)
Tomasz Skomorowski:   "Skoro nikt nic nie udowodnił, pozostanie przy niezdecydowaniu jest rozsądne. Być może to przekonanie doprowadziło mnie do sugerowania przez Ciebie deizmu nad ateizmem. Jednak jak już wytłumaczyłem odnosi się to jedynie do 2 przeciwstawnych twierdzeń, a nie do twierdzenia i nietwierdzenia ze względu na onus probandi. Legendy to bajki, zmyślone opowiadania. Osoba porwana przez ufo ma tylko os ..." do artykułu Niekończąca się dyskusja. Ateista kontra teista..  (21/01/2010)
Tomasz Skomorowski:   "Moim zdaniem żadna nic nie udowodniła. Klimat jest trochę jak rynki kapitałowe, niby jest wielu naukowych specjalistów, a nikt nic nie wie. Może się kiedyś dowiedzą, może nie, ale warto próbować. 'człowiek wie zdecydowanie zbyt mało, żeby wysnuwać zbyt daleko idące wnioski' Dokładnie! Dlatego wierutną bzdurą jest twierdzić, że wie się, że bóg istnieje. Na dodatek wielu utrzymuje, że ..." do artykułu Niekończąca się dyskusja. Ateista kontra teista..  (20/01/2010)
Tomasz Skomorowski:   "Nie twierdzę nic o bogu, bo go nie ma. Twierdzę za to, że dopóki propozycja istnienia istoty wyższej nie zostanie udowodniona, pozostanie bezzasadna i reguły logiki nakazują do tego czasu traktować ją jako błędną. Znowu muszę odwołać się do banału, ale nie trzeba udowadniać nie istnienia jednorożców, wystarczy brak dowodów ich istnienia." do artykułu Niekończąca się dyskusja. Ateista kontra teista..  (20/01/2010)
Tomasz Skomorowski:   "Tyle, że odwrócenie kota ogonem jest błędem logicznym. Ciężar dowodu spoczywa na twierdzącym, a ateista nic nie twierdzi, tylko nie zgadza się z twierdzeniem teisty. Nie lubię powtarzać rzeczy oczywistych, ale naprawdę myślę, że zbyt często się o tym zapomina. Co byś powiedziała gdyby prokurator zaciągnął Cię do sądu i powiedział 'nie ma dowodów na to, że nie popełniłaś morderstwa to też wnioskuję o 25lat pozbawienia wolności'." do artykułu Niekończąca się dyskusja. Ateista kontra teista..  (19/01/2010)
Tomasz Skomorowski:   "Ludzie są głupi, nic nowego. Tylko skąd wniosek, że jest tak od teraz? Jest tak od zawsze. Ba! kiedyś było nawet gorzej, bo ten człowiek co kończy 4 rok pseudo uniwersytetu kiedyś nie skończyłby nawet matury, a siedząc tam siłą rzeczy się czegoś nauczy. Skąd też pomysł, że masz prawo decydować co jest słusznym hobby a co niesłusznym? Jeden gra w golfa, inny tańczy w klubie, a ty chodzisz do muzeum ..." do artykułu Kurestwo wyznacznikiem postępu.  (11/01/2010)
Tomasz Skomorowski:   Odrzuca artykuł Drzewo Życia a DNA  (05/01/2010)
Tomasz Skomorowski:   Odrzuca artykuł Czy znamy prawdę?  (31/12/2009)
Tomasz Skomorowski:   "Mało merytoryczne wylewanie żółci. Nie przestaje mnie zadziwiać niesamowita umiejętność ludzi do narzekania, nawet na zmiany na lepsze w ich własnym mniemaniu. Z tego co wiem, tylko jedna osoba poszła do sądu odnośnie tej sprawy i orzeczenie jeszcze nie zapadło. Nie można więc narzekać na prawo, a na niezaradność ludzi, którzy siedzą i biadolą, a nic nie robią. Dokładnie to miałem na myśli ..." do artykułu Prawo w wolnej Polsce, czyli brak właściwych procedur.  (21/12/2009)
Tomasz Skomorowski:   "W podstawówce nic się nie robi? W 1 klasie nie umiesz nie tylko liczyć i czytać, nie umiesz nic, wielu nawet nie wie która plama na mapie to morze. Jeśli dziś masz się za mądrzejszego od dziecka z podstawówki to znaczy, że jednak czegoś się nauczyłeś. --- 'Przez trzy lata trucie dupy o teście gimnazjalnym, który miał być tak trudny, (...) Znam wielu zdolnych ludzi, którzy mieli za ma ..." do artykułu Polskie szkolnictwo.  (19/12/2009)
Tomasz Skomorowski:   "112 / 986 / 997 -> Dzień dobry, chciałbym zgłosić popełnienie przestępstwa. Właśnie jadę autobusem linii X o numerze bocznym Y i właśnie byłem świadkiem następującej historii... za około Z minut powinien pojawić się na pętli A." do artykułu Przyganiał kocioł garnkowi ….  (15/12/2009)
Tomasz Skomorowski:   Głos na artykuł Przyganiał kocioł garnkowi …  (15/12/2009)
Tomasz Skomorowski:   "Artykuł jest owocem mylenia równości z identycznością. Sprawiedliwość polega na tym, że dostaje się wedle zasług. Pobiegłeś najszybciej - dostaniesz medal, masz najwyższą średnią - dostaniesz stypendium. Równość przejawia się tym, że jeśli taki sam czas lub średnią uzyskają różni ludzie, ich nagroda będzie taka sama. Identyczność z kolei polega na przycinaniu wszystkich do tej samej miary, a to je ..." do artykułu Największe kłamstwo kościoła.  (14/12/2009)
Tomasz Skomorowski:   Odrzuca artykuł Lady GaGa i PaliKot  (10/12/2009)
Tomasz Skomorowski:   Głos na artykuł Co to takiego jest, teologia?  (02/12/2009)
Tomasz Skomorowski:   "Naprawdę ile można pisać? ETPCz nie ma NIC wspólnego z Unią Europejską. Przestańcie to mylić. Włoski sąd konstytucyjny nie mógł przyznać racji szkole, bo uznał się za niewłaściwy w sprawie. Czy autor nie widzi różnicy między szkołą i 'przestrzenią publiczną' w ogólności? Nie przeszkadza mi jeśli partia powiesi billboard ze swoim znaczkiem, ale nie może on wisieć w szkole obok ..." do artykułu Europejska wojna krzyżowa.  (25/11/2009)
Tomasz Skomorowski:   "Młodzież (11-19lat) nie powoduje wypadków bo nie ma samochodów. Wypadki powodują dorośli ludzie najczęściej z rodzinami, czasem w czasie powrotów z dyskotek czasem z grilla na działce. Jeśli jedna osoba namaluje coś na murze będzie to widać, jeśli tysiąc tego nie zrobi nikt nie zauważy. Graffiti było odnajdowane zarówno na piramidach jak i w Pompejach, to też określenie 'dzisiejsza' jest wp ..." do artykułu "Ta dzisiejsza młodzież to wstydu nie ma".  (23/11/2009)
Tomasz Skomorowski:   "Okres buntu jest faktem, ale to nie dzieci się buntują, a rodzice przeciw dorastaniu dzieci. Ludzie zaczynają myśleć samodzielnie a to się bardzo nie podoba matce i ojcu, którzy zamiast rozkosznego dzieciaka zaczynają mieć w domu dodatkową osobę. Nie neguję oczywiście faktu, że niektórzy ludzie są ze swej natury głupi i ich pierwsze samodzielne decyzje są proporcjonalne do ich zdolności rozumienia świata. " do artykułu Młodzi Gniewni - czyli.....bunt nastolatków.  (23/11/2009)
Tomasz Skomorowski:   "Fakt podany - Australia eksperymentowała na dzieciach w domach dziecka. Fakt przemilczany - działo się to 40 lat temu na aborygenach, co było tylko jedną z wielu niegodziwych praktyk dokonywanych w tych czasach masowo na tej grupie etnicznej. Fakt podany - Centrum Kontroli Chorób w Atlancie zauważyło nieprawidłowe reakcje po szczepieniu na błonicę, tężec i krztusiec. F ..." do artykułu Szczepionki były i są największą zbrodnią przeciwko ludzkości".  (20/11/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: juyon
Ranga:
Ost. logowanie: 17/02/2010
Zarejestrowano: 30/03/2009

Statystyki
Punkty: 8.654
Wyświetlenia artykułów: 8.265
Odwiedziny profilu: 5.290
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 13
Komentarze: 103
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska