Login lub e-mail Hasło   

kajetan
Wcześniejsze wpisy
kajetan:   "Nie ma to jak zwalanie winy za swoje życiowe niepowodzenia na odbiornik telewizyjny.... a może lepiej spróbować szczerej rozmowy z małżonką?" do artykułu Po Co Ci Telewizor? (Cichy Zabójca).  (13/02/2008)
kajetan:   "Dajcie spokój z tym ogłupianiem przez telewizor. Człowiek głupi, czy jak kto woli - prosty - łyka co mu się serwuje niezależnie od tego czy to ejst telewizja, czy gazeta jak fakt, bądź wróżka, czy sa to po prostu czcze plotki na ulicy.To nie w telewizji jest problem a w ludziach. Inteligentny człowiek potrafi oglądać telewizję dobrze się przy tym bawiąc i nie uznawać wszystkiego co ..." do artykułu Po Co Ci Telewizor? (Cichy Zabójca).  (13/02/2008)
kajetan:   "Piszesz całkiem rozsądnie, jednak za dużo uogólniasz i trochę istotnych faktów (niesprzyjających Twojej tezie) pomijasz. Ludzie oglądają telenowele, bo jak mówią 'pokazują jakie jest życie'. Ja wiem jakie jest życie bez oglądania telenowel. Tak więc ich krytykę popieram. Ja oglądam filmy by się oderwać od rzeczywistości, poznać fikcyjne, fantastyczne historie, światy, a także niespot ..." do artykułu Po Co Ci Telewizor? (Cichy Zabójca).  (12/02/2008)Akcje

Informacje podstawowe
Login: kajetan
Ranga:
Ost. logowanie: 16/02/2008
Zarejestrowano: 12/02/2008

Statystyki
Punkty: 44
Odwiedziny profilu: 1.390
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 3
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska