Login lub e-mail Hasło   

karolekk

Witam. Obecnie studiuję, zajmuję się komputerami (od strony sprzętowej), psychologią, ezoteryką, fizyką i chemią. Pozdrawiam serdecznie.Wcześniejsze wpisy
karolekk:   "Co prawda to prawda, ten sen z wyłącznością jest dobry. Fajny tekst." do artykułu Kobiecość to nie tylko duże blond włosy i długi biust..  (22/06/2009)
karolekk:   "Jeśli umiałeś postawić na swoim i postąpiłeś wg swojego zdania, to gratuluję odwagi i samozaparcia. Tak trzymaj." do artykułu Maminsynek.  (13/06/2009)
karolekk:   "Sytuacje ukazane w artykule rzeczywiście zdarzają się często. Sam znam sporo takich maminsynków. Jednak znam też osoby, które postawiły sie nawet rodzicom i zrobiły po swojemu. Jeśli ktoś posiada resztkę zdrowego rozsądku, zawsze sobie poradzi, a zwalanie wszystkiego na rodziców jest tylko wymówką przed rzeczywistą własną nieudolnością." do artykułu Maminsynek.  (11/06/2009)
karolekk:   "Pierwszorzędnie napis widniejący na ścianie budynku komendy policji powinien właśnie funkcjonariuszom przeszkadzać. Jeśli oni się na to godzą, aby przytaczany napis widniał na ich budynku, to nie powinno to przeszkadzać innym. To tak samo, jakby ktoś napisał na swoim domu coś wulgarnego, a ktoś inny chciał to zamalować. To jest sprawa prywatna i leży w interesie właściciela budynku. A policji w ta ..." do artykułu Dymać Policję!.  (30/05/2009)
karolekk:   "Również popieram Autora. Sam jestem studentem i jak patrzę na poziom niektórych osób i przewałki, jakie robią, naprawdę jeśli taka osoba skończy uczelnię, a skończy, dostanie odpowiedzialną robotę, to tylko modlić się, by być daleko. Jest mnóstwo osób, które studiują, aby studiować, albo poznać drugą połówkę, albo po prostu wymigać się jeszcze od pracy. A poziom nauki z roku na rok jest coraz gors ..." do artykułu Byleby było wyższe!.  (25/05/2009)
karolekk:   "Powód do radości jest, a opisane fakty są 'faktami', które wykrzykują osoby nie mające głębszego pojęcia o mówionych przez siebie sprawach. Chociaż, jak żyjemy w piekle, to nie jest znowu aż tak źle jak sie mówi;)" do artykułu Niekonwencjonalny powód do cieszenia się życiem.  (24/05/2009)
karolekk:   "Można na sesję spojrzeć z innego punktu widzenia...przynajmniej podczas pisania egzaminów jest ładna pogoda, sesja przeminie a studenci będą mogli korzystać ze słońca ile wlezie. Chyba, że ktoś pracuje, jednak to nie to samo, co nauka przed egzaminami..." do artykułu SESJA.  (24/05/2009)
karolekk:   "Świetny artykuł, tak trzymać!" do artykułu Dominik Savio - kim był jeden z najmłodszych świętych Kościoła Katolickiego.  (17/05/2009)
karolekk:   "Artykuł nie przytacza jeszcze nielegalnie dokonanych aborcji...a tych jest też sporo. Problem istnieje, fakt, nie powinno się odbierać życia, tak ja myślę. Nie mniej istotny również jest problem, co po urodzeniu dziecka, jeśli nie ma warunków do utrzymania. Chociaż o zabezpieczeniu, pary powinny pomyśleć przed faktem, a nie za przyjemność przepłacać życiem dziecka. Co do zalania Europy przez Azjat ..." do artykułu Europa wymiera.  (16/05/2009)
karolekk:   "Dobry artykuł. Kiedy chodzi o wiarę, trudno rozpatrywać sytuację logicznie, jeśli religia jest sprawą nielogiczną. Może mieć tyle samo argumentów mówiących za jak i przeciw. Takie spekulacje trwały, trwają i trwać będą. Ciężki temat na opisanie, jeszcze cięższy do znalezienia jednoznacznej odpowiedzi na zadawane pytania. Nie mniej jak na pierwszy artykuł z marszu interesująco i jasno." do artykułu Zagadnienie kryzysu wiary.  (15/05/2009)
karolekk:   "Zgadzam się, bardzo ciekawe doświadczenie. Niesamowite wg. mnie jest to, że Autor wszystko pamięta ze swojego poprzedniego wcielenia. Panie Zbigniewie, musi Pan mieć mocną osobowość. Ludzie tacy jak Pan powinni być przykładem." do artykułu Byłem po tamtej stronie.  (14/05/2009)
karolekk:   "Myślę, że takiego syndromu nie mają tylko studenci...człowiek ogólnie jest leniwym zwierzem:P Jeśli zmieni się przyzwyczajenia, nie będzie problemu z prokrastynacją Sprawdzone;)" do artykułu Prokrastynacja, czyli „syndrom studenta”.  (14/05/2009)
karolekk:   "Dobry tekst dobrze napisany:) Najkrótsze i najkonkretniejsze artykuły są najwartościowsze." do artykułu Bóg Miłość Absolut.  (13/05/2009)
karolekk:   "“Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać.” Zmieniając nawyki, zmieniamy swoje życie. Najlepiej zacząć od tych najbardziej czasochłonnych i nie wnoszących nic konkretnego do naszego życia. Dobry artykuł." do artykułu “Nie mam czasu” - czyli słów kilka o wymówkach.  (12/05/2009)
karolekk:   "Ostra dyskusja...każdy ma swoje zdanie i każdy ma w pewnym sensie rację. Chyba lepiej wziąć pod uwagę kilka interpretacji niż się angażować emocjonalnie i krzyczeć o słuszności własnej racji. Każdy widzi opisane zagadnienia inaczej. I każdy ma w pewnym sensie rację. Ja uważam, że każdy jest równy. Jedynie szanse startu są nierówne. Takie jest już życie..." do artykułu Cztery grzechy myślącego inaczej.  (11/05/2009)
karolekk:   "Słownik języka polskiego również mówi, że emigracja jest wyjazdem w celu osiedlenia się za granicami własnego państwa. Chyba nic więcej nie trzeba dodawać. Wg. mnie emigracja to wyjazd, ale z zamiarem osiedlenia się na stałe poza granicami rodzimego państwa. Wyjazdy dorobkowe, wycieczkowe emigracją nie są." do artykułu Emigracja czekoladopodobna..  (11/05/2009)
karolekk:   "Bardzo fajny teścik, niektóre odpowiedzi są przednie, zwłaszcza z pływającą szczęką teściowej;)" do artykułu Czy jesteś geniuszem?.  (18/04/2009)
karolekk:   "Dobry artykuł. Myślę, że najlepiej zdać się na własną wyobraźnię. Ile osób tyle zachowań. Zawsze warto robić po swojemu;) Jak nie wyjdzie, przynajmniej wiemy, czego już nie robić:P" do artykułu Jak okazywać bliskość swojej Kobiecie - sprawdzone ....  (14/04/2009)
karolekk:   "To jest baaaaardzo uogólniane i nie tak często spotykane jak się wydaje. Myślę, że troszkę Autor koloryzuje problem, ale ogólna idea jak najbardziej jest słuszna." do artykułu Cel życia.  (30/03/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: karolekk
Ranga:
Ost. logowanie: 14/04/2010
Zarejestrowano: 24/02/2009

Statystyki
Punkty: 16
Odwiedziny profilu: 2.199
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 20
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska